Перейти до вмісту

Пікапери

Повідомлень в темі: 308

#81 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 14.01.2008 – 22:59

Я один раз була виявляється "пікапером" :D :D
Було один раз коли використала людину, навіть двох.. Спочатку вони хотіли мені локшину вішати, але я перехопила естафету і їм так навішала.. що вони раді були тому. :D
Але думаю за декілька зустрічей все спливе.
Тут одна історія згадалась: теж намітився у подруги залицяльник.. гарний. вмів замилити дівчині очі... Вже все до серйозного в них котилося, але чомусь тільки після 11 години він міг гуляти.. і запрошувати її кудись. А як виявилось він просто доводив самому собі що він такий супер-пупер.. бо він мав якісь проблеми зі своєю дівчиною.. яка жила за 5 підїздів від моєї подруги. Типу провів одну додому і через 50 метрів вже зустрічається з іншою. Історя основана на реальних і правдивих фактах.

Перегляд дописуВарвара (14.01.2008 21:53) писав:

Мені потрібно, щоб хлопець не боявся мене за руку нормально взяти, а тут такі скромняги попадаються, що я про таких і не здогадувалась. Можливо, я з такими темпами стану повністю шанувальницею дівчат, вони хоч зі мною сміливіше ведуть, не бояться своїх думок і поглядів, впевнені у своїх словах і у собі.
Ну і де ти таких находиш :brovy: Навпаки цікаво... А мені попадаються навпаки.. що приходиться руки в кармани ховати... (свої) такі вже стали.. що все майже дозволяють собі, але я їх добре приводжу до тями. А бувають і такі що вже думаєш: коли вже поцілуєш, а?
  • 0

#82 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 15.01.2008 – 12:07

Перегляд дописуsam (15.01.2008 09:48) писав:

Сонце, чого насторожі???
Може навпаки - вони відкриють нові горизонти? :D
Як на полювання на людей, гнид, випускають :D
  • 0

#83 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.01.2008 – 16:11

Відеокурс від тренерів пікап.ру http://www.cwer.ru/l...eniya_videokurs

Полистав форум, зустрів мегокурс :D Вже качнув, сяду перегляну, що там назнімали :D
  • 0

#84 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.01.2008 – 18:08

Корисно, до речі, чоловікам ;)
  • 0

#85 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.01.2008 – 02:01

Впринципі я колись читав про пікап, але не багато. З того, що прочитав - це мистецтво знайомитися з дівчатами, із-за певної візуальної симпатії.
Там щось було написано про те, що якщо дівчина сексуально виглядає, то чому ми маємо стидатися своїх природніх потягів до неї.
Щось в цьому є....

А загалом сам я не люблю, і навіть ненавиджу людей, які "зривають" дівчат, щоб "порозважатися". Тобто якщо дівчина згодна провести гарно час і віддатися пікаперу, то не бачу в цьому нічого поганого, але якщо дівчина не хоче, щоб нею користалися, а хоче перш за все спілкування і не більше, то я вважаю, що пікаперу треба поступитися, і не чіпати цих дівчат.

І хтось у цій темі висловився, щось типу "Що це проблема самої жертви, що вона стала жертвою пікапера", так от таким пікаперам скажу, що це буде ваша проблема, коли вам в голову кулю пустити. Ну а що поробиш, що ви не навчилися їх ловити, як НЕО ???!!!
Взагалі дико чути фразу "Виживає найсильніший, Найрозумніший, і найкмітливіший" Та ми все-таки люди а не тварини....
  • 0

#86 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.01.2008 – 09:40

Перегляд допису_saljama_ (24.01.2008 18:08) писав:

Корисно, до речі, чоловікам :prapor3:
то може відразу з джерелом ознайомитись :( жінкам також корисно буде :yes:
  • 0

#87 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.01.2008 – 11:37

Щойно прочитала і подумала, що в багатьох з нас в душі живе пікапер. І з чого взяли, що пікапери - то зокрема чоловіки?
  • 0

#88 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 30.01.2008 – 03:22

Олеська сказав:

Щойно прочитала і подумала, що в
багатьох з нас в душі живе пікапер. І з чого взяли, що пікапери - то зокрема чоловіки?
Так, хлопці, обережно... знайте наперед, тут є пікапер жіночої статі! Ото зваблює всіх розмовами про ЦЕ, провокує, самі розумієте, а що собі насправді думає - краще й не знати... Не ведіться!
*потирає руки з надією, що конкурентів хоч трохи зменшиться*
  • 0

#89 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 30.01.2008 – 03:28

Перегляд дописуАтеїст (30.01.2008 03:22) писав:

Так, хлопці, обережно... знайте наперед, тут є пікапер жіночої статі! Ото зваблює всіх розмовами про ЦЕ, провокує, самі розумієте, а що собі насправді думає - краще й не знати... Не ведіться!
*потирає руки з надією, що конкурентів хоч трохи зменшиться*
От нічого тут не скажеш! Вже другий підколов мене щодо пікаперства... Ну і фак! Так, іноді заносить... То й що?
  • 0

#90 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 19:17

Перегляд дописуОлеська (30.01.2008 03:28) писав:

От нічого тут не скажеш! Вже другий підколов мене щодо пікаперства... Ну і фак! Так, іноді заносить... То й що?
головне, щоб слово не розходилось з ділом
  • 0

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 19:21

Перегляд дописуSergiy_K (1.02.2008 19:17) писав:

головне, щоб слово не розходилось з ділом
Головне (для жертви) не зас...и від переляку в результаті :D

Чого ви, народ, це буває цікаво...
  • 0

#92 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 01.02.2008 – 19:54

Перегляд дописуОлеська (1.02.2008 19:21) писав:

Головне (для жертви) не зас...и від переляку в результаті :D

Чого ви, народ, це буває цікаво...

Для кого цікаво,для жертви чи для мисливця?
  • 0

#93 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 20:15

Перегляд дописуЛука (1.02.2008 19:54) писав:

Для кого цікаво,для жертви чи для мисливця?
Тут не йдеться про "цікаво". Тут вже абсолютний адреналін. При чому для обох сторін.
  • 0

#94 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:30

Перегляд дописуОлеська (1.02.2008 20:15) писав:

Тут не йдеться про "цікаво". Тут вже абсолютний адреналін. При чому для обох сторін.

Зібрались два пікапери одержали адреналін.Цікаво що далі?Напевне скука,
від того, що сказати більше нічого.
  • 0

#95 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:36

Перегляд дописуЛука (1.02.2008 22:30) писав:

Зібрались два пікапери одержали адреналін.Цікаво що далі?Напевне скука,
від того, що сказати більше нічого.
і розбіглись, на наступний день - по новій з іншими, це такий тех.процес... :D
  • 0

#96 Барбариска

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:43

Перегляд дописуLisa (13.06.2007 12:26) писав:

Жертви пікаперів, відгукніться!!! дуже потрібна ваша допомога та ваші історії - як вони з вами знайомились, як далеко заходили, чи помічали ви потім, що деяких фрагментів розмови (чи того, що було після) ви не памятаєте? Хочу написати про це матеріал, а головного героя немає...
У мене було так: іду я вулицею... ой, початок же у всіх однаковий... :) ну по ходу розмови він взяв мене за руку і, заглядаючи так в очі проникливо, запитав чи ношу я колготи під джинси (діло було взимку). Отак ми і розійшлися... А в подруги з таким ось шльоциком-пікапером зайшло все аж до ліжка. Але сексу не було, хлопчик зам'явся... Мабуть цей момент він ще не відшліфував професійно... :)
А може то й не пікапер був, а кохання-щире-з-першого погляду?.. :D

Повідомлення відредагував Барбариска: 01.02.2008 – 22:50

• 0

#97 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень

Відправлено 01.02.2008 – 22:53

Перегляд дописуSergiy_K (1.02.2008 22:36) писав:

і розбіглись, на наступний день - по новій з іншими, це такий тех.процес... :D

Я думаю після таких жвавих тех.процесів пікап може стертись на раз-два.
  • 0

#98 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.02.2008 – 10:40

Перегляд дописуОлеська (1.02.2008 20:15) писав:

кому і який адроеналін? якщо людина щось типу чиста органіка без залоишку інтелектуЮ то може так і є, думаю, собаки перед процесом збуджуються, і адреналін там присутній, і не тільки, секреція зовнішня і внутрішня
людина сетаик тварина поскладніша, і процес "Людина Шукаю Людину" набагато складніший, або я створюю проблеми, все залежить від рівня почсуттів, якщо далі органіки нічог оне йде, то грош ціна таким людям
  • 0

#99 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2008 – 17:25

Перегляд дописуKatod (2.02.2008 10:40) писав:

кому і який адроеналін? якщо людина щось типу чиста органіка без залоишку інтелектуЮ то може так і є, думаю, собаки перед процесом збуджуються, і адреналін там присутній, і не тільки, секреція зовнішня і внутрішня
людина сетаик тварина поскладніша, і процес "Людина Шукаю Людину" набагато складніший, або я створюю проблеми, все залежить від рівня почсуттів, якщо далі органіки нічог оне йде, то грош ціна таким людям
От саме таку реакцію від чоловічої статі, власне, цікаво бачити. Так, я трохи тут "прогнала бєса", поприколювалась (це для тих, хто справді подумав, що я пікапер). Але... як вам, хлопці, коли відчуваєте оте пікаперство з боку дівчини? Неприємно, правда? От тепер уявіть, як почуваються дівчата, коли їх використовують, коли у відповідь на симпатію - відчуваєш і усвідомлюєш отой спортивний інтерес... Звичайно, зараз хлопці наперебій почнуть кричати: "То не про мене...", "Я не такий..." ... Однак, мабуть, у кожного другого хлопаки була така ситуація, коли він повівся з дівчиною саме по-пікаперськи.
  • 0

#100 ..маленька Мігерка..

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 30.06.2008 – 19:59

..мені попався нещодавно один такий красень..
..щось він дуже почав до мене так красиво підкочувати..ну мені приємно, але не зручно, бо у мене хлопець..
..не буду заперечувати, що він мені не сподобався, що весь такий ПРАТІФНИЙ!!!
..він настільки майстерно зіграв, що я подумала, що людина дійсно закохалася в мене..от я і почала переживати, як це йому так пояснити, що я не для нього.. якось на пряму задала запитання "Нащо я тобі, який сенс в тому", відповідь "Бо треба, не питай чому"..думаю ото бідака..і що маю з ним робити..боюся зробити йому боляче..і що саме цікаве, я не могла сказати, що це не реально, у мене хлопець..не можу пояснити чому..але не могла..хоча я така, що відразу говорю все в очі..
..мучилася я цим питанням десь майже тиждень..аж допоки на наважилася розпочати розмову..в ході розмови він признався, що просто хотів розвести мене..він таке полюбляє..і обрав для цього мене..я від злості і від здивування довгенько сиділа в великими оченятами..
..замість того, щоб послати його куди подальше..я почала з ним спілкуватися..зараз ми дуже тісно спілкуємося..що саме цікаве він розповів мені багато чого з свого минулого..можна сказати, що ми з ним стали друзями..його ввело в ступор те, що я з ним не перестала спілкуватися..і я прекрасно розумію, що признайся він мені пізніше на місяць, а то й більше..можливо я би переступила межу..зазвичай він не тормозить, як у випадку зі мною..це просто був хороший урок для мене..тому потрібно берегти своє щастя..

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних