Перейти до вмісту

Пікапери

Повідомлень в темі: 308

#41 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 17.06.2007 – 21:43

Хай живуть пікапери!!!!не треба їх лякатись)спілкуйся і розслабляйся!!!
  • 0

#42 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ua

Відправлено 17.06.2007 – 22:06

Перегляд дописуРуденька (9.06.2007 15:42) писав:

Та я теж так вважаю, просто не хочеться, щоб тебе розглядали як "об'єкт"
тут палиця двух кінець.)
ти теж їх розглядаєш,яке об*єкт. Прросто гарно прводиш час з цікавим хлопчиком, насолоджуєсся і викидаєш,так само,як і він.
З одного боку, вам обом добре і все.
З іншого,тебе може зацепити,а внього може ти просто ще одна перемога.. ((

Перегляд дописуFatal1ty (14.06.2007 02:12) писав:

з мене не фіговий Пікапер просто навіщо знущатися над дівчатами
з мене теж іноді буває класна пікаперша )))
але воно того варте іноді познущатися з деякими :angry1:
а взагалі,то погане діло! мгм :angry2:
  • 0

#43 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 17.06.2007 – 22:10

Перегляд дописуkviten (17.06.2007 23:06) писав:

а може вас звела доля, і два пікапери зрозуміють, що се любофь? :angry2:

зазвичай такі слова залишаються тільки словами.....може ти думаєш, що когось "зняла", а насправді він тебе :angry1:
  • 0

#44 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 17.06.2007 – 23:44

ну, насправді з пікапу слід брати прикладний інструментрарій та принципи побудови свого життя, але не ті установки, в котрих йдеться про остаточну ціль - "завалити об'єкт". Хіба ж це мета? Хіба це може зробити вас щасливими? Можливо, але якщо вам років так 18 і ви ще "хлопчик". З іншого боку, пікап дуже потрібен ... дівчатам. Так, адже теорія пікапу вчить, як робити так, щоб дівчині було з вами приємно, щоб вона отримувала задоволення. А Горин и Огурцов? Мудрі мужики, забабахали оригінальний бізнес-проект, піднімають гарне лаве своїми платними семінарами. Так мені імхується
  • 0

#45 Lisa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 17:42

Перегляд дописуweb-nation.org (17.06.2007 14:53) писав:

не факт :D
до кожної дівчини можна знайти ключик ;) перевірено (ледь не написав "перевірино Зануссі"...)

пікапери відрізняються від усіх інших хлопців, котрі вміють "красиво кохати", лише тим, що шукають собі "дівчину на ніч"... мистецтво зваблення - то складна наука, і не кожен може навчитись цьому, потрібно велике бажання, терпіння, і, звісно, талант теж заважати не буде.... замовкаю... :rolleyes:

Можна не зваблювати, а просто спілкаватися, просто викликати симпатію до себе, просто закохатися і закохати в себе. І тут не потрібні пікаперські навики чи методи трансу (НЛП. гіпноз). З людьми треба не так - краще просто робити їх щасливими (і того ж вимагати для себе). Я не права? :D
  • 0

#46 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 01:30

Перегляд дописуLisa (17.06.2007 14:46) писав:

за великим разунком, ні. Але, скажи, робі б було приємно, коли до тебе дівчина підходить знайомитися не для того, бо щиро хоче з тобою поспілкуватися. А тому. що в неї таке хоб - так би мовити колекціонування?
А щодо статті - в ому то і справа, що я іще нічого не пишу, бо потрібен конкретний випадок. Але, Читала, що жертви (можливо то були псевдопікапери, які насправді користуються гіпнозом, трансом чи ще якимись дурницями) є. О і виникло бажання розкопати глибше.
Іще я переконана: теза, що пікаперство допомагая соромязливим злопцям знайти свою долю абсолютно хибна. Якщо вже і є проблеми - будь ласка - до психологів. А немає - то знайомся сам, як вмієш.
техніка пукаперів напавки допомагає тим, у кого і так дівчат на кожен день, ще простоіше користуватися нимим.
Хоча тут маленька ремарочка: Нормальні дівчата також наврядчі на таке поведуться.
)))) ак це навпаки прикольно тут навпаки спорт інтерес!!! а якщо я жозволив би себе так наколоти, то винив би не її а себе такого оленя, котрий дозволив щоб його так кинули!!!!
і прав був би, так?
  • 0

#47 Lisa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 11:52

Перегляд дописуPeace (19.06.2007 02:30) писав:

)))) ак це навпаки прикольно тут навпаки спорт інтерес!!! а якщо я жозволив би себе так наколоти, то винив би не її а себе такого оленя, котрий дозволив щоб його так кинули!!!!
і прав був би, так?
Тож я і кажу, здебільшого на пікаперів ведуться тільки певні дівчата. Але не кожна людина сильна психологічно, а може бути просто поганий настрій, депресія - і цілком нормальна дівчина стає жертвою того "спортивного інтересу".
  • 0

#48 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 14:54

Перегляд дописуLisa (19.06.2007 12:52) писав:

Тож я і кажу, здебільшого на пікаперів ведуться тільки певні дівчата. Але не кожна людина сильна психологічно, а може бути просто поганий настрій, депресія - і цілком нормальна дівчина стає жертвою того "спортивного інтересу".
ну от дивись "не кожен сильний психологічно", ну от скажи мені чесно, за великим рахунком, чия це проблема і що треба робити у такому випадку?
- проблема це самої особистості (і це факт, якою б доброю та альтруїстичною ти не була, але погодься, що так і є)
-а що робити?, ясно що щось міняти у собі!!! я особисто не люблюслабких людей (не трактуй це якось гіпер-вороже, це не є так кардинально, просто так вже є). тобто треба вже в цьому світі навчитись бути трішки психологічно зрілими, погодься!
ну от прикинь була б от собі нормальна дівчина(ну просто супер) і тут у "її стан депрсії, або поганий настрій" і що вона вся така класна (ну просто супер-супер класна дівчина :rolleyes: ) і не втрималась і стала жервтою підлого і ......(тут ще куча негативів) пікапера, але ж вона така класна...... Погодься яксоь по тупому виходить, мабуть так просто не бувває!!!! ??
  • 0

#49 Lisa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 11:24

Перегляд дописуPeace (19.06.2007 15:54) писав:

ну от дивись "не кожен сильний психологічно", ну от скажи мені чесно, за великим рахунком, чия це проблема і що треба робити у такому випадку?
- проблема це самої особистості (і це факт, якою б доброю та альтруїстичною ти не була, але погодься, що так і є)
-а що робити?, ясно що щось міняти у собі!!! я особисто не люблюслабких людей (не трактуй це якось гіпер-вороже, це не є так кардинально, просто так вже є). тобто треба вже в цьому світі навчитись бути трішки психологічно зрілими, погодься!
ну от прикинь була б от собі нормальна дівчина(ну просто супер) і тут у "її стан депрсії, або поганий настрій" і що вона вся така класна (ну просто супер-супер класна дівчина :rolleyes: ) і не втрималась і стала жервтою підлого і ......(тут ще куча негативів) пікапера, але ж вона така класна...... Погодься яксоь по тупому виходить, мабуть так просто не бувває!!!! ??
Можливо, ти маєш рацію. та моя головна думка все-таки стосується пікаперів, а не його жертв. якщо ми вже з тобою вирішили - тільки певний контингент дівчат є "пікаперським" - то логічно зробити висновок і про самих "звабливих хлопців". Я би з таким не спілкувалася. і просто мрію, щоб один з низ підійшов дол мене на вулиці 0 я би тоді показала, що чіпляти всіх не можна і трохи опустила їх самодумку. Іще - по-перше, кожна людина у чомусь слабка, по-друге, пікапери на свому сайті зваляться, що можуть зацепити будь-яку дівчину - або обманюють, або цілеспрямовано обирають легку здобич.
Ну очму не можна ппросто знайомитися без цих всіх штучок. Є ж на світі нормальні хлопці і дівчата, от і треба кучкуватися. :D
  • 0

#50 Пан Сєня Миколайович

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 237 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 20.06.2007 – 11:30

Перегляд дописуLisa (20.06.2007 12:24) писав:

і просто мрію, щоб один з низ підійшов дол мене на вулиці 0 я би тоді показала, що чіпляти всіх не можна і трохи опустила їх самодумку.

ти диви яка самовпевнена.....може створиш свій антіпікапер портал і будете опускати їх не виходячи з кімнати?
  • 0

#51 Lisa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 15:30

Перегляд дописуПан Сєня Миколайович (20.06.2007 12:30) писав:

ти диви яка самовпевнена.....може створиш свій антіпікапер портал і будете опускати їх не виходячи з кімнати?
Я абсолютно не самовпевнена. Просто не даю себе ображати. На такі дурниці, як портал, у мене немає часу, а мочити я їх взагалі не збираєть. Скоріше - це відвовідна реакція на неприємну для мене поведінку з боку пікаперів. Я в жолдному разі не кажу, що я 0- остання інстанція. Мене це обурює, і думаю, не тільки мене.
  • 0

#52 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 19:46

Перегляд дописуLisa (20.06.2007 12:24) писав:

Можливо, ти маєш рацію. та моя головна думка все-таки стосується пікаперів, а не його жертв. якщо ми вже з тобою вирішили - тільки певний контингент дівчат є "пікаперським" - то логічно зробити висновок і про самих "звабливих хлопців". Я би з таким не спілкувалася. і просто мрію, щоб один з низ підійшов дол мене на вулиці 0 я би тоді показала, що чіпляти всіх не можна і трохи опустила їх самодумку. Іще - по-перше, кожна людина у чомусь слабка, по-друге, пікапери на свому сайті зваляться, що можуть зацепити будь-яку дівчину - або обманюють, або цілеспрямовано обирають легку здобич.
Ну очму не можна ппросто знайомитися без цих всіх штучок. Є ж на світі нормальні хлопці і дівчата, от і треба кучкуватися. :yes:
- от якби не було дівчат з "поганим настроєм і дипресією" (чи як ти там казала), то всі пікапери просто вимерли б (закон біології - коли нема жертви хижак помирає))); так по-твоєму ?
- суть пікапера якраз і полягає в тому що ТИ НЕ ЗРОЗУМІЄШ чи це пікапер чи дійсно гарненький хлопчик, якому просто сподобалась дівчинка!!! якщо ти вже викупила, то це не пікапер, а.... в кращому випадку-ЛУЗЕР!!! а звідси: твоя мрія якась трішки нереальна, бо пікапера по ідеї не впізнала б, а в такому випадку тобі ттреба без розбьору посилати всіх представників чоловічої статі ..........., погодься неприваблива переспектива!! B)

Перегляд дописуLisa (20.06.2007 16:30) писав:

Я абсолютно не самовпевнена. Просто не даю себе ображати. На такі дурниці, як портал, у мене немає часу, а мочити я їх взагалі не збираєть. Скоріше - це відвовідна реакція на неприємну для мене поведінку з боку пікаперів. Я в жолдному разі не кажу, що я 0- остання інстанція. Мене це обурює, і думаю, не тільки мене.
знаєш, в загальному ми багато в чому з тоюбою походжуємось, але тут я тебе зрозуміти толком не можу(((
може поясниш, чому ти їх так......
ну от ти особисто не відчула ж н асобі образу з їхньої сторони, чи...?
  • 0

#53 Lisa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 10:03

Перегляд дописуPeace (20.06.2007 20:46) писав:

- от якби не було дівчат з "поганим настроєм і дипресією" (чи як ти там казала), то всі пікапери просто вимерли б (закон біології - коли нема жертви хижак помирає))); так по-твоєму ?
- суть пікапера якраз і полягає в тому що ТИ НЕ ЗРОЗУМІЄШ чи це пікапер чи дійсно гарненький хлопчик, якому просто сподобалась дівчинка!!! якщо ти вже викупила, то це не пікапер, а.... в кращому випадку-ЛУЗЕР!!! а звідси: твоя мрія якась трішки нереальна, бо пікапера по ідеї не впізнала б, а в такому випадку тобі ттреба без розбьору посилати всіх представників чоловічої статі ..........., погодься неприваблива переспектива!! :gryzin:
знаєш, в загальному ми багато в чому з тоюбою походжуємось, але тут я тебе зрозуміти толком не можу(((
може поясниш, чому ти їх так......
ну от ти особисто не відчула ж н асобі образу з їхньої сторони, чи...?
Не відчула. Чесно. Просто я не люблю, коли мене обманюють, а використання пікаперський штучок - це, по суті, обман. ДО того ж , я чомусь переконана - пікапера я б впізнала, до того ж не люблю знайомитись на вулиці.
І головне: мені здається, ми тлумачимо "пікаперів" трохи з різних боків - я як колекціонерів. (Ти, напевно заходив на їх сайт - там не те що про високі, там взагалі про почуття не йдеться). Якщо ж хлопець використовує якісь нормальні/оригінальні метроди знайомства, бо ця конкретна дівчина йому сподобалась - то це не пікапер, а просто цікавий та розумний хлопець.

Звичайно, знайомитись також треба вміти, але не йти для цього на курси пікаперів, де вчать не знайомитись, а чіпляти - категорії, як на мене, різні...
  • 0

#54 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.06.2007 – 11:43

Народ! Будьте самими собою і до вас потягнуться такі самі протилежної статі (не відразу, а з часом)!!!
Цікаво якби пікапер попав на трансвестита :gryzin: давайте розглянемо такий хід подій :angry2:
  • 0

#55 Lisa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 22.06.2007 – 12:38

Перегляд дописуTopper (22.06.2007 12:43) писав:

Народ! Будьте самими собою і до вас потягнуться такі самі протилежної статі (не відразу, а з часом)!!!
Цікаво якби пікапер попав на трансвестита :gryzin: давайте розглянемо такий хід подій :angry2:
АБСОЛЮТНО ЗГОДНА!!!!!!!!!!!!!

А про трансвестита - це було б цікаво, але у нас їх не дуже багато. Чи я просто не там хожджу? :durak:
  • 0

#56 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 17:36

Нарешті маю повідомити, шановні теревенчани, що хлопець видався справжнім занудою :angry2:
Але користь з того знайомства таки є - стільки цікавих думок на форумі :gryzin:
  • 0

#57 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень

Відправлено 25.06.2007 – 11:48

тут палиця двух кінець.)
ти теж їх розглядаєш,яке об*єкт. Прросто гарно прводиш час з цікавим хлопчиком, насолоджуєсся і викидаєш,так само,як і він.
З одного боку, вам обом добре і все.

але воно того варте іноді познущатися з деякими :durak:
а взагалі,то погане діло! мгм :angry2:
дівчата-пікапери діляться на два типи:
1. динамо (стає порожньо в гаманці і противно)
2. чесні давалки, без коментарів. :gryzin:
  • 0

#58 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 25.06.2007 – 18:07

А ось вам таке. Ніколи я не збиралася більше бачити того хлопця, але зустрілися випадково на вулиці. Він безпардонно всівся на скамійку між мною та моєю подругою і почав розповідати про якісь тренінги, які допомогли йому навчитися спілкуватися. При чому текст явно вивчив :)
А потім взагалі на пальцях перелічив усі свої проблеми і комплекси ;)
Ну і на десерт заявив, що якби не тренінги, ніколи б зі мною не познайомився. Я таки виявилася об'єктом експерименту :cool2: Коротше, бігли ми від нього зі всіх ніг :cool2:
Отакі вони напів-пікапери-напів-лузери-та-хто-зна-ще-хто :cool2:
  • 0

#59 MusoneZ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.06.2007 – 14:53

Цитата

І тут не потрібні пікаперські навики чи методи трансу (НЛП. гіпноз). З людьми треба не так - краще просто робити їх щасливими (і того ж вимагати для себе). Я не права?

Згоден. Але на рах НЛП ти вже загнала - дуже мало людей які дійсно якісно ним володіють )
  • 0

#60 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 30.06.2007 – 07:11

Перегляд дописуLisa (22.06.2007 11:03) писав:

Не відчула. Чесно. Просто я не люблю, коли мене обманюють, а використання пікаперський штучок - це, по суті, обман. ДО того ж , я чомусь переконана - пікапера я б впізнала, до того ж не люблю знайомитись на вулиці.
І головне: мені здається, ми тлумачимо "пікаперів" трохи з різних боків - я як колекціонерів. (Ти, напевно заходив на їх сайт - там не те що про високі, там взагалі про почуття не йдеться). Якщо ж хлопець використовує якісь нормальні/оригінальні метроди знайомства, бо ця конкретна дівчина йому сподобалась - то це не пікапер, а просто цікавий та розумний хлопець.

Звичайно, знайомитись також треба вміти, але не йти для цього на курси пікаперів, де вчать не знайомитись, а чіпляти - категорії, як на мене, різні...
haj, n asait ja n ezahoduv (ale zhal meni cikavo wo tam takogo, prosto nema 4asy((), tak wo sydzhy vse zi svoei vlasnoi storonu! tak pikaperiv mozhna tlyma4utu po riznomy, ne sporjy, ale tum ne menwe tyt byde wos spilne, tobto fact je fact: vonu skazhem tak 4iplayt div4uny (ny ok, zakohyjyt ii v sebe) luwe za dlja rozvagu. tak ot z to4ku zory egoisut4nosti hlopcja skazhy (ho4a mozhe ja j ne takuj), ale jak dlj ahlopca tyt ni4ogo takogo poganogo g to i nema, ny realno, vin ni4ogo tak i ne vtra4ae(sovist i t d tyt ne rozgladaetsa, ce jasno...) inwa sprava div4una..... a ot vona to jakrkz i je zhertva, wo samo po sobi je fakt, vona jak minimum obmanyta ta kunyta.
ale zh blin jak bu tam ne bylo, zhuttja ce gra, teater, tu zh porsto graj v svoe zadovolennja i ne daj sobi prograu, a jakwo i prograew, to po4unaj znovy i vugraj, ny wo hiba he tak?????
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних