Перейти до вмісту

Пікапери

Повідомлень в темі: 308

#281 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 12.10.2009 – 12:26

Можна питання до ma5ta, яка в вас професія? Чим визаробляєте на життя ну і на пікап... там на клуби і т.д. і скільки приблизно грошей на це все іде на місяць? Чи за вас "тьолки" платять?
  • 0

#282 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.10.2009 – 13:04

Перегляд дописуФабрегас (12.10.2009 13:26) писав:

Можна питання до ma5ta, яка в вас професія? Чим визаробляєте на життя ну і на пікап... там на клуби і т.д. і скільки приблизно грошей на це все іде на місяць? Чи за вас "тьолки" платять?
1. Почитай Минаєва The Тьолки. І ніколи так не кажи.
Усіх своїх дівчат я глибоко поважаю і образити не дам (звісно в реалі, тут Ваші судження в більшості вивпадків абсурд).
2. Основна професія маркетолог, зараз здобуваю другу вищу юридичну.

Скільки грошей іде ?
хм по приблизних підрахунках близько 2 000 грн . Врахуйте що в більшість клюбів ходжу халявно або майже халявно.
Сумма як для києва львова абсолютно незначна.
В більшості випадків оплачую я , але коли дівчинка вже розплатилась за замовлення/таксі/коктель тикати папірцем в неї з словами забери/на (як це роблять реальні мужики і чоткі пацанчики) вважаю абсурдним та принизливим для обох.

Чогось мені здається що питання з підвохом ...тому вперід . )

Повідомлення відредагував ma5ta: 12.10.2009 – 13:07

• 0

#283 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 12.10.2009 – 13:15

Перегляд дописуma5ta (12.10.2009 14:04) писав:

Усіх своїх дівчат я глибоко поважаю і образити не дам (звісно в реалі, тут Ваші судження в більшості вивпадків абсурд).
2. Основна професія маркетолог, зараз здобуваю другу вищу юридичну.

Скільки грошей іде ?
хм по приблизних підрахунках близько 2 000 грн . Врахуйте що в більшість клюбів ходжу халявно або майже халявно.
Сумма як для києва львова абсолютно незначна.
В більшості випадків оплачую я , але коли дівчинка вже розплатилась за замовлення/таксі/коктель тикати папірцем в неї з словами забери/на (як це роблять реальні мужики і чоткі пацанчики) вважаю абсурдним та принизливим для обох.

Чогось мені здається що питання з підвохом ...тому вперід . )
Ледь сочком не захлинувся :rolleyes:
Поставте мені +10%, але я хотів це сказати
  • 0

#284 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 13:15

Перегляд дописуManfred (12.10.2009 11:19) писав:

Вибачте, що повторююсь, але, як на мене, його мета у цій темі — зацікавити, але не вибовтати фахових секретів ))

А який він той "нормальний хлопець"?

Запитую у дружини:
— Скажи мені, як жінка, чого ото дівчата так починають нервувати, коли заходить мова за пікап?
— Я думаю, через страх, що з ними щось ті пікапери зроблять, образять там їх або ще щось, загалом же бояться такого хіба у маленьких містечках, у провінції де такого немає, бо люди завше бояться всього невідомого.
— А пам'ятаєш того Сірожу, що до тебе підходив знайомитися 4 рази?
— Та які там 4, всі 7 або 10, точно і не скажу, певно я у його смаку )) Але він щоразу підходив однаково просто: "Можно с тобой познакомітся?".
— Так, це найгірша фраза для знайомства, кажуть, що всіх дівчат вона просто бісить.
— Гм... може і так, але я не бачу ніц поганого у ній, навіть, навпаки, бо людина одразу відверто говорить про свої наміри і ти можеш обирати, коли хочеш — знайомишся, коли ні, то — ні.

Браво біс. +

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2009 12:04) писав:

Manfred і до чого це було сказано? мені якось пофіг той пікап(хоча я й досі вважаю шо то машина:rolleyes:). Мене дратує те, чого всі волають про мову, а використовують чужі слова...чи ж то своїм встидно назвати? Клуб "скурвіх синів" і всьо. А ще дратує коли людина приходить аби в бочку пукнути, а коли даєш конкретні питання, то несе галіматью..Чітко і ясно спитала де той клюб і як туди записатись - то ж нє..мовчить...то якого приходити і вітер тут ганяти?

Оскільки потерли пишу знову, уже в *більш* доступній формі.

1.Якщо було бажання адресу сайту можна знайти вище в темі точно так само як і телефон.
2. А нащо Вам в клюб курвих синів ??? Це не жіночий клуб книги , і жінок тут нема (за рідким виключення заходять в гості НЛП тренери з інших проектів )
  • 0

#285 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 12.10.2009 – 13:17

Тю..накинулись всі на хлопа..хай собі зажигають хлопці, впевненості набувають, стилю якогось...Мені ото вже набридло вічно шось підкореговувати в кавалєрах...Та й як на те пішло..якшо нормальна дівка, хто її розведе???..а то шо пікапер він,ну то йшо..деколи і такої уваги бракує..я ж собі знаю.а віін хай напрягається..
  • 0

#286 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 13:45

Перегляд дописуma5ta (12.10.2009 14:04) писав:

хм.. дивно.. а ваші кумири на відео говорили "в лімузині поїдуть ті хто буде з найкращими тьолками" :rolleyes:

ВакуОлька. Фабрегасе, тобі треба особисте звернення? Чи +10 за офтоп і нереагування на зауваження можератора? Допис відредагувала
  • 0

#287 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.10.2009 – 14:04

Усне останнє китайське попередження Фабрегасу та ma5ta. Не переходьте на особистості і не флудіть. Для вияснення особистих питань є приват.
  • 0

#288 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:06

Перегляд дописуФабрегас (12.10.2009 14:45) писав:

ВакуОлька. Фабрегасе, тобі треба особисте звернення? Чи +10 за офтоп і нереагування на зауваження можератора? Допис відредагувала
написав в приват .. чекаю

Перегляд дописуВакуОлька (12.10.2009 15:04) писав:

Усне останнє китайське попередження Фабрегасу та ma5ta. Не переходьте на особистості і не флудіть. Для вияснення особистих питань є приват.
це були речі які торкаються теми пікапу... звідки гроші на то все... це стосується теми
ДАЙТЕ НОРМАЛЬНО СПІЛКУВАТИСЬ НА ФОРУМІ..
Блискавиця: +10% за пунктом правил 2.14.
  • 0

#289 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:13

Щось шо не напишу , вроді вже вкрай коректно , все потерли. Злі Ви ))))))))) піду я від Вас .... ))))
Хто хоче мене знайти стукайте в асю. бб.
  • 0

#290 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 14:42

Перегляд дописуma5ta (12.10.2009 12:45) писав:

Вчора сиділи в масонах і плакали чувак ми реально плакали,всією компанію і дівчатка доречі теж. Рік водити за руку.......))))))))))))))))))))) хуг
А ваші дівчатка як вважають, скільки часу треба в нормальних звичних стосунках щоб дійшло від знайомства до сексу? чи вони не тратять час на стосунки, тільки на секс?
  • 0

#291 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.10.2009 – 19:07

Перегляд дописуma5ta (12.10.2009 14:15) писав:

Оскільки потерли пишу знову, уже в *більш* доступній формі.

1.Якщо було бажання адресу сайту можна знайти вище в темі точно так само як і телефон.
2. А нащо Вам в клюб курвих синів ??? Це не жіночий клуб книги , і жінок тут нема (за рідким виключення заходять в гості НЛП тренери з інших проектів )

Стоп-стоп..як то так? Наскільки я зрозуміла, то пікаперство не лише чоловічий клуб...десь у ваших посиланнях я читала, що і жінок і дівчат ви туди берете. Чи я помиляюсь?
  • 0

#292 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.10.2009 – 19:11

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2009 20:07) писав:

Стоп-стоп..як то так? Наскільки я зрозуміла, то пікаперство не лише чоловічий клуб...десь у ваших посиланнях я читала, що і жінок і дівчат ви туди берете. Чи я помиляюсь?
Певне, тілько мужчини... А дівчат в пікапери не беруть..

Цитата

Пикапер - это успешный мужчина, который легко, с удовольствием, может соблазнить понравившуюся ему девушку. Другими словами это парень, который классно выглядит, обладает навыками эффективных коммуникаций, умеет красиво говорить, без комплексов и страхов по поводу противоположного пола, он знает что делать что бы добиться своих целей, знает чего хотят женщины.
Я бы даже назвал пикапером того, на кого приятно смотреть, когда он общается с девушками.

• 0

#293 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 19:27

ВакуОлька Та ні, є жіночий пікап..ото питаюсь чи є таке у Львові, щоб для дівчат? Ось в неті найшла таку інфу: http://list-dating.r...rls/g_index.htm

Наступне. Мета пікапу:

Цитата

Одно из базовых представлений в пикапе — определённая последовательность фаз в процессе соблазнения (структура).
1 привлечь
2 построить комфорт (раппорт),
3 непосредственно соблазнить,
4 половой контакт.
Важно отметить, что, по Мистери, модель линейна, то есть для успешного соблазнения необходимо соблюдать именно эту последовательность действий.

а ось критика:

Цитата

*цель пикапа аморальна, так как его цель есть «чистое соблазнение без любви»;
*в результате встречи с опытным пикапером, который в кратчайший срок добивается секса и исчезает, у его жертвы может возникнуть психологическая травма
*техника пикапа манипулятивна, то есть цели одного человека достигаются за счет пренебрежения целей, интересов и моральных норм другого человека
*теория пикапа ложная, этому нельзя научиться, это либо дано от природы, либо нет ;
так как теория пикапа ложная, все пикаперские тренинги суть направлены на вымогание денег из доверчивых учеников и ничего более которые предполагают, что цели пикаперов достигаются после тренинга);

• 0

#294 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 20:38

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2009 20:07) писав:

Та йой... хіба жінці багато треба вміти? ) хлопців набагато легше звабити.. :rolleyes:
  • 0

#295 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 21:12

Фабрегас я хочу в той пікап...львівський...:rolleyes:
  • 0

#296 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.10.2009 – 21:13

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2009 22:12) писав:

та нащо тобі той львівський..думаєш в тернополі пікаперів немає?
  • 0

#297 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 21:13

Перегляд дописуЛастiвочка (12.10.2009 22:12) писав:

можу дати телефон того пікапнутого) здзвонитесь)))
  • 0

#298 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 21:18

Пікап вже не такий як раніше. Тепер це просто бізнес.
  • 0

#299 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 21:31

Перегляд дописуMATADOR (12.10.2009 22:18) писав:

Пікап вже не такий як раніше. Тепер це просто бізнес.
ану-ану...а який був раніше? більше лохів було чи як?
  • 0

#300 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 21:37

здається хтсоь передивився фільмів про Хітча
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних