Перейти до вмісту

Пікапери

Повідомлень в темі: 308

#241 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.10.2009 – 18:22

Перегляд дописуManfred (9.10.2009 19:09) писав:

Та засудити все можна і пікап теж, зрозуміти — складніше, треба вміти поставити себе на місце цих людей і зрозуміти їх, а це під силу не кожному.
Що саме зрозуміти? Мистецтво флірту-зваблювання? Ну так це кому треба, а як на мене - жаль їх...обділені люди, закомплексовані чи з проблемами...Зрештою в кожного з нас свої проблеми

Перегляд дописуma5ta (9.10.2009 19:19) писав:

Намішали ))))
альфонси , жигало , бабніки ....
Те що я тут шукав уже знайшов.

Пікап невартий уваги ? не ефективний? Прозвучало слово жертви ))) уахахаха)

Скажу просто,- учора в львівському клюбі підійшло сумарно двоє мужчин і потиснули мені руку, зі словами щось потипу *красавчик*
На салфетці знайшов номер в кишені (хз як)
Алкоголю не вживаю , у мене прекрасна фізична форма і вчорашня дівчинка це оцінила.
Люди котрі проходять в мене індивідуалку дякують мені і стають друзями чуть не до смерті.
В нас велика дружня тусовка в якій люди абсолютно різного стану( від студента до міліонера) прекрасно розуміються.

Такий стиль життя не для тебе ? ))))))))
Тоді бувай. )

п.с.
Львівське відео вже в процесі обробки .
нє, якщо це було мені то я ніц не маю проти...давай спробуємо хто кого скорше пікапне :happy1: боїшся?

відео мені ні про що не розказало як і ти. я тобі чітко і ясно кажу: давай спробуємо двоє і ти і я...і хто кого:happy1: але я не пікап і далеко не легкої поведінки

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 09.10.2009 – 18:25

• 0

#242 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2009 – 18:28

Перегляд дописуФабрегас (9.10.2009 14:45) писав:

ми говорили не про мене а про тебе. ти плануєш колись одружуватись? сімя, діти...?

Перегляд дописуЛастiвочка (9.10.2009 19:22) писав:

Що саме зрозуміти? Мистецтво флірту-зваблювання? Ну так це кому треба, а як на мене - жаль їх...обділені люди, закомплексовані чи з проблемами...Зрештою в кожного з нас свої проблеми

нє, якщо це було мені то я ніц не маю проти...давай спробуємо хто кого скорше пікапне :happy1: боїшся?

відео мені ні про що не розказало як і ти. я тобі чітко і ясно кажу: давай спробуємо двоє і ти і я...і хто кого:happy1: але я не пікап і далеко не легкої поведінки

ти і я це зрозуміло .
Далі хто кого ??? Уточни це як ?
пікап і далеко не легкої поведінки...не дійшло до мене .
  • 0

#243 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 18:30

Ну я ж кажу..от давай і перевіримо мистецтво кожного з нас:happy1:
  • 0

#244 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 09.10.2009 – 18:37

Цитата

Цитата

Цитата

Ну що? слабо в інеті фліртанути?
тобто в інеті ?

ти не знаєш шо таке інтернет? але ж у 21 рік таке вже варто було б знати))) спробуй мене звабити чи зацікавити))))ддумаю жодні курси, тренінги і кіно не допоможуть

АХАХАХАХАХАХХАХ ))))))))))

Доказувати : )))) кому ЩО ? )))

Інтернет дрочерством займаються на мамбі (сам не знаю так слухи ходять).
Я живу в реальному світі, ой сьогодні ж п*ятниця...
А що ти робиш в п*ятницю ввечері я точно не тут сиджу ... бувайте . )))

п.с.
Хуг дякую , щиро і довго сміявся, таких пропозицій у мене ще не було . Спробуй секс по телефону. Тільки на мій не дзвони .
  • 0

#245 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 18:41

Перегляд дописуma5ta (9.10.2009 19:37) писав:

тобто в інеті ?

ти не знаєш шо таке інтернет? але ж у 21 рік таке вже варто було б знати))) спробуй мене звабити чи зацікавити))))ддумаю жодні курси, тренінги і кіно не допоможуть
п.с.
Хуг дякую , щиро і довго сміявся, таких пропозицій у мене ще не було . Спробуй секс по телефону. Тільки на мій не дзвони .

ну от і зрозуміли ми тебе. я взагалі то некрофілію люблю :happy1: Так що не тра нам тут розказувати шо таке блядство(с) Подерев"янський

Цитата

Доказувати : )))) кому ЩО ? )))
та хоча б то шо ти нормальний хлопець:happy1:

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 09.10.2009 – 18:47

• 0

#246 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.10.2009 – 19:07

так шо там з дітьми???? будеш ше довго відмазуватись від питання чи все таки плануєш колись заводити маленьких гарненьких пекаперчиків?
  • 0

#247 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.10.2009 – 19:11

Продивився видиво, жодна із тамтешніх панночок не сподобалася. Наразі все йде до підтвердження тези, що "існують панни, яких можеш звабити саме ти". Маю підозру, що типаж панн, які мені подобаються стійкий до пікапу.

З. І. Цікаво продивитися було б статистику "наймотьоріших" пікаперів 2005 приблизно року по аналізах на ВІЛ/СНІД.
  • 0

#248 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 19:23

Гетьман
я ж кажу: всі його дописи ні про що...як свідки єгови...аби встрілити шось..та й нема його вже..пішов в реал)))
  • 0

#249 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.10.2009 – 19:23

і після такого відео ви ще про якісь стереотипи наважуєтесь говорити?
там же ж все волає отим, що навіть з зірочками на форумі заборонено писати.

кожному своє…

хоча з іншого боку хай краще злягаються ніж колються чи спиваються.
  • 0

#250 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 20:30

ma5ta, подивилася відео...моя реакція була "буеее" )))
Ну не знаю, погоджуюся з Зимовою дівчиною - кожному своє.
Також погоджуюся з Сенсорікою - розумному хлопцю з нормальним світоглядом заняття з пікапу не потрібні.

А от якоюсь незрозумілою зверхністю до жіночої половини людства від Вас аж разить. В кожному пості. Так от. Неповага провокує взаємно неповагу. Сподіваюся, що в реальному житті Ви так не відноситеся до тих дівчат, які поруч з Вами. Бо ж з таким розкладом можу передбачити Вам жінку-стерву. (вселенські закони все ж таки працюють).

Пікап як на мене - дань моді + засіб заробляння грошей (щось на зразок всім відомих "панацей" від всіх хвороб). Пікап навчить як зваблювати дівчат, але мабуть не навчить, як долати життєві сімейні труднощі, побут і як доглядати за дітьми.
Пікап просякнутий відчуттям суцільного свята, де є дівчата, бар, танці, секс, але немає там того, чого б навчило тому, як жити дальше.
Не знаю, для хлопця пікап це не вихід із ситуації.
Як казала пані модераторка цього розділу - якось наші батьки знайомилися без пікапу і секс в них теж був, і все ніби гаразд.

Але кожному своє. Є люди, які жити не можуть без нічних клубів і пригод пов"язаних з цим, є і ті, які отримують не менше задоволення вдома, спілкуючись з найкращою і єдиною для них людиною у всьому світі.
  • 0

#251 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.10.2009 – 20:47

Перегляд дописуAmili (9.10.2009 20:30) писав:

Як казала пані модераторка цього розділу - якось наші батьки знайомилися без пікапу і секс в них теж був, і все ніби гаразд.
Хмм. Просто усі знання, еротичні сигнали були з часом систематизовані в псевдотеорію пікапу.

На колежанці з роботи, по приколу, пробував деякі прийоми. Ми з нею на каву ходимо, на перерві. Оце ми насміялись.

Зокрема, там є "зваблюючий погляд". Ніби треба дивитись жінці в очі, причому сфокусуватись в області мозку. Так вона дійсно після погляду почала гладити ложку в каві, туди-сюди. Ги-ги.
  • 0

#252 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.10.2009 – 21:29

Перегляд дописуManfred (9.10.2009 18:51) писав:

А що цікава ідея, і абревіатура нічогенька КСС, такі собі "погані хлопці" )))
Треба запатентувати:happy1:)).

Он-топ: Я не побачила (може пропустила щось, то підкажіть) від шановного гуру пікапу жодної практичної поради, хоч читаю тему послідовно, з самого початку.

Пікап невартий уваги ? не ефективний? Прозвучало слово жертви ))) уахахаха)
Ви себе переоцінюєте... Визначити жертву пікапу тільки по дописах? та ви медіум! Ви , певне, з садочка зай маєтесь в КСС, раз до 21 року такий уже практик..

Скажу просто,- учора в львівському клюбі підійшло сумарно двоє мужчин і потиснули мені руку, зі словами щось потипу *красавчик*
І шо? Це вважається досягненням? Які висоти!

Алкоголю не вживаю , у мене прекрасна фізична форма і вчорашня дівчинка це оцінила.
До речі, а в вас там заведено періодично проходити медкомісію?

Перегляд дописуma5ta (9.10.2009 19:37) писав:

Пікап? Стосунки з дівчатами? Тю.. смішно, справді. Більш ніж впевнена, що вашої вишуканості і чемності вистачає доти, доки , як ви сказали, зняті маски".
  • 0

#253 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 09.10.2009 – 21:34

Перегляд дописуВакуОлька (9.10.2009 22:29) писав:

Он-топ: Я не побачила (може пропустила щось, то підкажіть) від шановного гуру пікапу жодної практичної поради, хоч читаю тему послідовно, з самого початку.
Колись дивився видиво як якийсь гуру пікапу зі світовим іменем 40 хвилин радить як зваблювати панн. То за 40 хвилин почув лише одну пораду:
Коли панна тебе цікавить, то ти нахиляєшся до неї. Це програшна тактика. Якщо ж ти трішки від неї відхиляєшся - то це знак "зваблюй мене", який діє на підсвідомість зваблюваної.
Втім, як згодом переконався, то це діє лише коли панна у тобі зацікавлена, то це з поради перетворилося на тест.
Решту часу там було хизування як він за 10 хвилин закадрив панну, загальні фрази, зміна розділів відео, в яких одними і тими ж словами ішлося про те, що пікап - це сила і т. д. Із цього всього, я аж всівся в іграшку бавитись, його слова були як фон.
Алан Піз "Мова тіла" мені у цьому плані була разів в 1000 кориснішою.
  • 0

#254 Повітруля

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.10.2009 – 21:53

Чесно почитала всі 14 сторінок)) Ластівочці особлива подяка за лишні кілька років життя-насміялась до сліз)) Зрозуміла одне-моя мама, то є прихований тренер з пікапу)) мені як було років зо 5 вона мене що півгодини ганяла питатись в незнайомих людей котра година)) бо я мала була встидлива і людей боялась)).

Повідомлення відредагував Повітруля: 09.10.2009 – 21:55

• 0

#255 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.10.2009 – 23:30

Ластівочко, чого ви так використовуєте Свідків як наріцатєльних? Я сі ображу...
  • 0

#256 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 00:04

Жах. Бідні-бідні самозакохані пацанчики. В них, нещасних, нічого більше не виходить. Немає як і в чому самореалізовуватися. То ж треба хоч дєвок почіпляти) А тут обана! Навіть відео про них зняли)
  • 0

#257 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 10.10.2009 – 00:26

Перегляд дописуma5ta (9.10.2009 18:37) писав:

АХАХАХАХАХАХХАХ ))))))))))

ахахахах, ти теж такий ********? - вітаю :happy1:

Чобі,давай без матів.наразі усне попередження
  • 0

#258 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 01:14

Мда....
По-перше, ці всі фотки... Щоб перефоткатись з усіма дівчатами в клубі наука не потрібна!
По-друге, оці всі хлопці, що вищипують брови мені противні! :happy1:
По-третє, ви чесні з собою? Ну одна дєвочка, ну друга... і шо, краще стало?
4.

Цитата

тут ненадо быть пикапером что бы найти телку для проката на белом хамере-лимузине)))) лол
А ще, запам*ятайте, що не всім це так потрібно, як ви це нав*язуєте, бо є ж і розумні люди!
  • 0

#259 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 10.10.2009 – 09:38

чогось пропустила неуважно прочитала ваш допис.

Цитата

Це гей-клуб ? Вибачте за безпардонність: ви гей? ну якщо так, то так просто з нормальним мужиком не познайомишся без шкоди для здоровля. Тут тра тренінги обов"язково. Але не соромтесь, ніхто сміятись не буде.

Цитата

В нас велика дружня тусовка в якій люди абсолютно різного стану( від студента до міліонера) прекрасно розуміються.
Цікаво знати скільки львівських міліонерів у Вас тусуються? І те, що вони тусуються в такихх сумнівних закладах як на відео і з такими дівчатами як на відео - брехня. :happy1:. Але те, що у вас проблеми чи комплекси в реальному житті - факт!!! Правда не можу сказати які, але коли ви таким чином самореалізовуєтесь - то й те добре. Як казала одна форумлянка: аби не пили і не кололись

Зюзіку, щиро прошу пробачення
  • 0

#260 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.10.2009 – 12:07

Не потрібний пікап, коли пік не ап.
  • 0