Перейти до вмісту

Пікапери

Повідомлень в темі: 308

#201 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 08.10.2009 – 10:37

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 10:39) писав:

Хибна думка друже з самого початку, справжні відносини починаються з сексу . Перший тиждень??? )))
А після перших 15-ти хвилин знайомства як тобі ?
Якраз після сексу ми бачимо реальне лице партнера , без одягу , ілюзій і награного фарсу, і розмова іде абсолютно в іншому руслі
хто не згідний з даною фразою просто немає досвіду, практично ніякого.
тут було написано що хтось методом пікапу шукає щастя на все життя. Я би не одружувався на дівчині яка згоджується на секс після 15 хв знайомства. Де гарантія що після 15 хв знайомства з якимось іншим хлопцем вона не піде десь з ним в темне приємне містечко. Незнаю чи ще комусь потрібна така дружина .. Хіба що як елемент інтерєру - якщо має красивий інтерфейс.

Єдине що правильно 'Фабрегас' сказав зустрычатись довго без сексу пікапер не зможе....
Тут два варіанти :
1. Вікова категорія, тобто ще надто юний...тоді все норм забудь слова секс і пікап.
2. просто маразм )))) а це як ??? а дівчині , що сексу не хочеться ? ) чи в тебе проблеми з потенцією... ?
Ти то сам чого хочеш від цих стосунків? Квітів романтки, і все має бути правильно, коли вона буде готова...)))))))))
Не бреши собі , не сміши мене.
Може для когось романтика не важлива, але для мене важлива. І не кажи мені що я неправий. В кожного своя правда. Я вважаю що я правий для себе

Ну спробуй позустрічатись місяці три з дівчиною без сексу.
Я більше року зустрічався з дівчиною без сексу і не помер, і що.. я хворий? чи це неправильно? чи як?

Дай вгадаю тобі не позволяють етичні норми взяти її за коліно, вщипнути за сідницю (тоді ти відносишся до першої категорі надто юний, і неважливо скільки тобі 20 чи 40)а вона почне думати щось на зразок ,- чому він мене не домагається? невже щось в мені не так? напевне причина в мені)))))))і пропали відносини...В результаті три місяці масажу в одязі і розмов про вічне . Чим це відрізняється від дружби я хз .
Масаж в одязі і без одягу і все все, щипали за коліна за все куди можна дістати руками, але без сексу.
  • 0

#202 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.10.2009 – 11:20

Перегляд дописуIA32 (8.10.2009 05:12) писав:

дівчина хоче, щоб її звабили. :)

Перегляд дописуZuzik (8.10.2009 08:56) писав:

B)

А чого це ви пане Гетьмане вважаєте зваблення дівчини виключно актом односторонньої дії. Зваблення загалом і полягає в тому, що б пробудити щось в тій дівчині, би вона сама дала :) Як кажеться навіть методом "легше дати, а ніж пояснити що не хочеться"...
а ваше порівняння це вже якесь гвалтування. Тут пікапером бути не тра. :P
Думаю, що є випадки, коли панну ви не цікавите, тоді і буде зваблення актом односторонньої дії. Звісно, є панни надміру емоційні або потребуючі підтримки ззовні, тоді перша невдача вам може не нашкодити, а навпаки, але можу стверджувати, що існують непробивні варіанти саме для вас. Тому, резюмуючи: кожна панна (хоча і тут ніззя бути категоричними) хоче, щоб її звабили, але не кожна панна хоче, щоб її звабили саме ви.

1.можливо
2.Тут радше до політтехнологів зверніться, в нас з ними багато спілного тільки заточено під інші цілі...
3. Частково так, думка соціуму перестає хвилювати студентів вже після першого тижня.
4.Так в пікапі є елементи трансу гіпнозу НЛП , але вони не настільки поглиблено викладаються для того щоб можна заставити щось робити проти власної волі.

.Конкретніше. Обєкт (людина)-ціль(ключі віддати).
В людни немає внутрішньої потреби чи бажання віддати ключі, тому це можна зробити обійшовши її свідомість і волю.

Обєкт (дівчина) ціль ( номер телефону)
При спілкуванні бачу що хоче лишити номер, але раніше такого не робила (страх незвіданого), поряд стоїть подруга, мама, чувак який претендує на місце бойфренда (страх соціуму ,а що люди скажуть )
Тут просто є тьма тьмуща методів спростувати ці страхи і адекватно продовжити спілкування.
1-2. Гаразд, буду вважати, що в пікапі немає того, що мене безпосередньо цікавить.
3. Річ не у думці соціуму. Річ у тому, що хлопець, що знайомиться з дівчиною - також людині зі своїми страхами, пунктиками і т. д. І тому, якщо він взаємодіє з дівчиною, обходячи всі її страхи etc., то мене цікавить, чи враховуються при цьому страхи самого зваблювача, які панна може спокійно активувати. Для усвідомлення та "лікування" подібного зазвичай витрачається купа часу, не повірю у перетворення за тиждень більшості хлопак на здоровецьких бойових роботів.
4. Все ж рішуче прагну спростувати ваше твердження про те, що довільну дівчину можна звабити. Я знаю, наприклад, один спосіб обходу НЛП-технік. Це слідкування за адекватністю сприйняття собою інформації, що подається співрозмовником. Якщо сприйняття не адекватне - зупинитись і задуматись. Зазвичай починаєш з часом розуміти способи впливу (в тому числі і небажаного) на себе таким чином і перестаєш вестись на "невербальні" речі. Здавалося б, усе просто. Але навчив цьому прийому одну панну. Результат - розійшлася із власним хлопцем. Який її у більшості не задовольняв, але не могла зрозуміти що саме у ньому її приваблює. Зараз панна самотня (тимчасово), може, колись вдасться вам її підчепити на вулиці, але я думаю, що якщо ви їй не западете в очі (а панну, до речі, збуджують розумні хлопці, дурних вона терпіти не може), то нічого вам з нею зробити не вдасться.
Але, зважаючи на:

Цитата

На 19:00 у кожного з вас має бути призначена в цьому ж закладі свіданка з дівчиною № 1.
Виходимо в перший зал, чекаємо дівчину. Можна вийти зустріти її десь перед входом, щоб не блукала, якщо ніколи ще в Бамбучі не була. Заводимо в перший зал закладу. Замовлення мінімальне. Є 10 хв. для проходження "дружнього" етапу, підстройки по цінностях і проходження можливих мінімальних перевірок, наприклад на адекватність (щоб потім вона схильна була думати, що, можливо, ти і адекватний smile.gif За 10 хв. час на піздьож вичерпано і переходиш до справи. Говориш фразу "Уяви собі, якби ми зайшли в цей заклад вже після сексу..." Варіації на дану тему мають тривати хвилин 5, не більше, і закінчуватися прямою пропозицією сексу. Якщо да - тоді ти знаєш, що робити, якщо ні:

1. Вона посилає на... - дякуємо за побачення і посилаємо її також. Вертаємося до другої зали, де чекають чуваки. Обговорюємо плюси і косяки.

2. Вона хоче звичайної свіданки - зливаємо нах... і вертаємося до другої зали, де чекають чуваки. Обговорюємо плюси і косяки.

На 19:50 - друга дівчина. Ситуація повторюється.

На 20:40 - третя дівчина. Аналогічно.

Резюмуючи:
1. не жаль буде зливати дівчат, оскільки "компанія" чекає в сусдіній залі. Тобто вечір ти не втрачаєш.

2. косноязичити і ссати сказати їй прямим текстом про секс не будеш - дружні голоси знайомих тобі людей з сусідньої зали підтримуватимуть!

3. Прокачуємося.

4. Чіткі види на швидкий секс.

ПС: в назві фігурує слово "фаст". Фастами це не назвеш, але "Гра в фасти" - прикольна назва.
Маю чітку підозру, що ідея не "кожну дівчину можна звабити", а "десь таки існують панни, яких звабити можеш саме ти".
З. І. Вибачайте за вкрадену цитату.

Повідомлення відредагував Гетьман: 08.10.2009 – 11:25

• 0

#203 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.10.2009 – 11:35

Гетьман.
Правильно мислиш , але це швидше виключення чим правило хід думок Ваш зрозумілий.
Багато писати, можливо колись за чашкою кави . )
  • 0

#204 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.10.2009 – 13:31

Тут просто є тьма тьмуща методів спростувати ці страхи і адекватно продовжити спілкування.
Вперто розгказуєте про загальне... наведіть хоча б 5 оцих самих методів.

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 12:35) писав:

Багато писати, можливо колись за чашкою кави . )
Почали тему - не лінуйтесь. Не тільки гетьману цікаво ж..
  • 0

#205 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 14:28

Перегляд дописуГетьман (8.10.2009 12:20) писав:

Маю чітку підозру, що ідея не "кожну дівчину можна звабити", а "десь таки існують панни, яких звабити можеш саме ти".

З. І. Вибачайте за вкрадену цитату.

*гра в фасти *
Була придумана студентами для студентів.. ))))) ми самі довго сміялись ..))) Ініціативні в нас львівські члени )))))
І суть тут як Ви бачите іде на к-сть , а не на на якість .
Можна можна абсолютно кожну , головне побільше інфи , інколи достатньо 5-ти хвилин , щоб натиснути на правильні кнопочки.
Часом трішки довше , взнати справжню причину відмови а не озвучену і тоді можна працювати.
  • 0

#206 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 14:55

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 15:28) писав:

Можна можна абсолютно кожну , головне побільше інфи , інколи достатньо 5-ти хвилин , щоб натиснути на правильні кнопочки.
Конкретні дві задачки для вас:
Задачка 1.
Паннина справжня причина: у тебе пика крива, голос несексуальний і ти взагалі схожий на очкаріка-заучку. Ваші дії?
Загадка 2.
Паннина справжня причина: не видно щоб у такому хлопаці таїлися хоча б зачатки розуму, а мені потрібний цікавий співрозмовник, який справді може зрозуміти і дати розумну реакцію на мої слова. Ваші дії?
  • 0

#207 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 15:20

Перегляд дописуГетьман (8.10.2009 15:55) писав:

Конкретні дві задачки для вас:
Задачка 1.
Паннина справжня причина: у тебе пика крива, голос несексуальний і ти взагалі схожий на очкаріка-заучку. Ваші дії?
Загадка 2.
Паннина справжня причина: не видно щоб у такому хлопаці таїлися хоча б зачатки розуму, а мені потрібний цікавий співрозмовник, який справді може зрозуміти і дати розумну реакцію на мої слова. Ваші дії?

Розвиток ніхто не відміняв....
там десь вище були три пункти які можна прокачувати до безкінечності...
Місяць тренінгу , дає інструменти для зваблення, та напрямок для розвитку...

Приклад хірург не стає *золотим* скальпелем після першої операції, а після років практики.
Інструменти в руки дали , теорію прочитали , операції провели. Після тренінгу час від часу проводим масові мироприємства.
Але це лише маленький початок , введення в велику книгу .... далі.... в кожного свої пріоритет.
Повторюсь , вічне , одноразове , хтось зациклюється на кількості інші підвищуюють якість.
З нашої невеликої тусовки (приблизно 2 000) я знаю трьох які ну просто дуже вдало женились і мега щасливі у своїх стосунках. І повірте якби не пікап ...нічого цього б не було. Декотрі відпали оскільки були вільними слухачами інші живуть давно на повну і давно не вважають пікап чимось пріоритетним у їхньому розвитку.

Загалом питання з розряду :
Ви проснулись зранку поряд два негра , Ваші дії ? )))))

Повідомлення відредагував ma5ta: 08.10.2009 – 15:26

• 0

#208 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 15:29

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 16:20) писав:

Розвиток ніхто не відміняв....
там десь вище були три пункти які можна прокачувати до безкінечності...
Місяць тренінгу , дає інструменти для зваблення, та напрямок для розвитку...

Приклад хірург не стає *золотим* скальпелем після першої операції, а після років практики.
Інструменти в руки дали , теорію прочитали , операції провели. Після тренінгу час від часу проводим масові мироприємства.
Але це лише маленький початок , введення в велику книгу .... далі.... в кожного свої пріоритет.
Повторюсь , вічне , одноразове , хтось зациклюється на кількості інші підвищуюють якість.
Дуже дякую за конкретну відповідь. :)
У мене пріоритет одружитись на гарній та розумній дочці олігарха. У скільки часу та спроб ви оцінюєте моє для цього тренування?

З нашої невеликої тусовки (приблизно 2 000) я знаю трьох які ну просто дуже вдало женились і мега щасливі у своїх стосунках. І повірте якби не пікап ...нічого цього б не було.
Зважаючи на те, що у вас близько 100 знайомих з тусовки, вдале одруження трьох з них не виглядає таким аж надзвичайним. Число не менше 10 мене б захопило і я б одразу приєднався.

Загалом питання з розряду :
Ви проснулись зранку поряд два негра , Ваші дії ? )))))
Одягнувся та пішов. Холоднокровність - наше все. B)
  • 0

#209 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 15:48

Перегляд дописуФабрегас (8.10.2009 11:37) писав:

т
Я більше року зустрічався з дівчиною без сексу і не помер, і що.. я хворий? чи це неправильно? чи як?

Масаж в одязі і без одягу і все все, щипали за коліна за все куди можна дістати руками, але без сексу.

1. В моїй карті світу апріорі так .
2.Щипати за коліна ? Як це ?
3.Звідки ти знаєш що після першої шлюбної ночі тебе все влаштує. Навіть якщо так, чувак та ти іншого не пробував, звідки знати, що чорний хліб поганий якщо все життя їв білий ? От тільки не кажи, що секс не важливий))))))

Попахує брехнею, (тобто ти хочеш сказати , що ви абсолютно голі лежали у ліжку, ти масажував їх клітор і на цьому ве закінчилось???) або Ви двоє асексуали, тоді все норм.

Перегляд дописуГетьман (8.10.2009 16:29) писав:

Дуже дякую за конкретну відповідь. :)
У мене пріоритет одружитись на гарній та розумній дочці олігарха. У скільки часу та спроб ви оцінюєте моє для цього тренування?

Зважаючи на те, що у вас близько 100 знайомих з тусовки, вдале одруження трьох з них не виглядає таким аж надзвичайним. Число не менше 10 мене б захопило і я б одразу приєднався.

Одягнувся та пішов. Холоднокровність - наше все. B)

1. Було б бажання, конкретно за два роки абсолютно реально.
2. Три з трьох шлюбів абсолютно вдалі , і жінки знають ким їхні чоловіки булидо того.
3.Відповідь з того ж розряду , взяв і засунув . Як коли кому не питайте це потрібно бачити. Точно так само як і Вас з неграми)))))))))
  • 0

#210 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 16:29

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 16:48) писав:

1. В моїй карті світу апріорі так .
В моїй карті світу це нормально. Ми живемо в різних світах :)

2.Щипати за коліна ? Як це ?
Це не важливо, по памяті наводив твої слова "взяти її за коліно, вщипнути за сідницю" - неправильно висловився))

3.Звідки ти знаєш що після першої шлюбної ночі тебе все влаштує. Навіть якщо так, чувак та ти іншого не пробував, звідки знати, що чорний хліб поганий якщо все життя їв білий ? От тільки не кажи, що секс не важливий))))))
Вже все було, але після більше року зустрічань а не після 15 хвилин знайомства... Але коли плануєш жити з людиною все життя - важливіше яка це людина а не секс з нею. Секс важливий але не важливіший

Попахує брехнею, (тобто ти хочеш сказати , що ви абсолютно голі лежали у ліжку, ти масажував їх клітор і на цьому ве закінчилось???) або Ви двоє асексуали, тоді все норм.
Таке теж було, ми двоє були незаймані і тоді вона ще не була готова і саме на цьому що ти написав все і закінчувалось. Ми ненормальні? B)
  • 0

#211 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 17:41

Чесно хз . )
Рік тягнути резину ... Вам що по 17 було ?
Хоча якщо ти глибоко переконаний , шо це ідеальні стосунки і саме так повинно бути ... вибір твій.
  • 0

#212 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 17:49

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 18:41) писав:

Чесно хз . )
Рік тягнути резину ... Вам що по 17 було ?
Хоча якщо ти глибоко переконаний , шо це ідеальні стосунки і саме так повинно бути ... вибір твій.
по 21 було B)
  • 0

#213 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:26

Мій єдиний друг серед хлопців проходив ці курси, багато чого розповідав. Йому сподобалось. Там не вчать конкретним методам маніпулювання, просто "студенти" стають більш впевнені в собі, через набуття досвіду(виконання різних завдань). Наприклад, зібрати за тиждень 50 номерів дівчат. На початку курсу для кожного розробляють систему штрафів. Т.я. мій друг студент, і грошей у нього небагато, то для нього, штрафом була певна сума грошей. За невиконання завдання накладався штраф.
Доречі, на цих курсах були і депутати, і комп генії, які, грубо кажучи, не знають звідки діти беруться...
  • 0

#214 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:36

Перегляд дописуma5ta (8.10.2009 18:41) писав:

Секс, секс, секс. А коли секс набридне, а поговорити навіть немає про що? Що тоді робити?
Захищати пікаперів?) Колись читала на їхньому форумі тему щось на зразок "Бла бла ми всі такі класні й капець, які вже офігенні, то хай, може, дівчата всюди за нас розраховуються? Ми ж такі класні!!!") І це була далеко не одна тема з дурним змістом)
А такі прийоми як Т10Д особливо чітко показують моральні цінності та культуру файних пікаперів.
  • 0

#215 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:40

Перегляд дописударинка (8.10.2009 20:36) писав:

Секс, секс, секс. А коли секс набридне, а поговорити навіть немає про що? Що тоді робити?
Захищати пікаперів?) Колись читала на їхньому форумі тему щось на зразок "Бла бла ми всі такі класні й капець, які вже офігенні, то хай, може, дівчата всюди за нас розраховуються? Ми ж такі класні!!!") І це була далеко не одна тема з дурним змістом)
А такі прийоми як Т10Д особливо чітко показують моральні цінності та культуру файних пікаперів.

секс не набридає ггг
  • 0

#216 Лія

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 113 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:42

Перегляд дописударинка (8.10.2009 20:36) писав:

Як розповідав мій друг, то там майже всі нормальні хлопці, і шукають свою кохану. Просто вони зовсім не вміють знайомитись, і тусуються виключно в чоловічих кругах.
Треба спасати програмістів, мені їх навіть шкода.

Повідомлення відредагував Лія: 08.10.2009 – 19:42

• 0

#217 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:44

Перегляд дописуВареник (8.10.2009 20:40) писав:

секс не набридає ггг
Люди - це ж не кролики якісь, не тварини. Люди - це люди.
А з часом все набридає. Принаймні одне й те ж саме точно приїдається.
  • 0

#218 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:45

Перегляд дописуЛія (8.10.2009 20:42) писав:

Як розповідав мій друг, то там майже всі нормальні хлопці, і шукають свою кохану. Просто вони зовсім не вміють знайомитись, і тусуються виключно в чоловічих кругах.
Треба спасати програмістів, мені їх навіть шкода.
Практика показує - кохання треба шукати в ВУЗах, рідше в школах (ше може хто не доріс), якщо після ВУЗу не знайшов.. то вже складніше.. попадаєш на роботу а там однолітків жіночого роду може взагалі не бути. Отак то.. і шукай де хочеш потім B)
  • 0

#219 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:46

Перегляд дописударинка (8.10.2009 20:44) писав:

Люди - це ж не кролики якісь, не тварини. Люди - це люди.
А з часом все набридає. Принаймні одне й те ж саме точно приїдається.
змініть позу)) ( якшо серйозно то я згоден, але нікому не кажіть!)
  • 0

#220 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 19:53

Перегляд дописуВареник (8.10.2009 20:46) писав:

змініть позу)) ( якшо серйозно то я згоден, але нікому не кажіть!)
Нууу. Взагалі малася на увазі не поза.
*пішла робити плакат, що Вареник згодний (!!!)*
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних