Перейти до вмісту

Пікапери

Повідомлень в темі: 308

#181 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.10.2009 – 10:45

Перегляд дописуma5ta (1.10.2009 10:14) писав:

Щодо історій, ними розписані сотні і сотні тематичних форумів.
Невже важко для прикладу написати історію свою, наприклад? Для прикладу. Мало хто буде лазити спеціально на ваші форуми для пошуків
  • 0

#182 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 01.10.2009 – 11:29

Перегляд дописуManfred (1.10.2009 11:10) писав:

А сайтик у Вашого центру є?

Loverclub.com.ua

Та Ви просто чекісти якісь, а не пікапери. Он пан Юрій Винничук пише все про себе у книжках і не ховається, але яка захоплююча читанка виходить!

Ога, дяка за купу оцінок у відповідь на наче безневинне прохання, відчувається фахівець-практик <_<
До речі, як Ви переклали "оценочный фрейм" українською для листопадового тренінгу?

Loverclub.com.ua

Сильно сумніваюсь , що пан Винничук описує все) , але головне що Ви в це вірили.
Обов*язково перелистаю у вільну хвилину , але тільки після того як прочитаю все що купив на книжковому форумі.

Терміни залишаться на російській.
  • 0

#183 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.10.2009 – 17:57

якшо в чоловіка нема мізків- ніякий пікап йому не допоможе. ІМХО.
  • 0

#184 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.10.2009 – 18:58

Перегляд дописуManfred (1.10.2009 12:10) писав:

Та Ви просто чекісти якісь, а не пікапери. Он пан Юрій Винничук пише все про себе у книжках і не ховається, але яка захоплююча читанка виходить!
Щодо Винничука анігдодЬ згадався:
Приходить 70-річний дід до сексопатолога. І каже:
- У мене сусід розповідає, що за раз може задовольнити 3-х панянок...
Сексопатолог:
- Відкрийте рот. Та-ак, не бачу жодних причин, щоб ви не могли подібного розповідати...
  • 0

#185 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 02.10.2009 – 19:39

Гадаю, що основна користь від "тренінгів" (чого нетренувань х.з.( - це практика. Тобто хлопака бере і робить те, що й так повинен був би робити.
  • 0

#186 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 02:11

Саме по собі вивчання техніки пікапу ще мало про що говорить. Все залежиться від того для чого і як вона використовується. Це може бути й просто уміння гарно побудувати діялог і зустріч. Нажаль на цьому вона завершується, і може спіткати розчарування: виявиться, що людина була звичайною і нецікавою.

З мосвинського сайту:

Цитата

Я решил объявить войну девушкам. Они меня много раз обманывали. Теперь я
буду их обманывать обманным путем и бросать. Я даже записался на курсы
пикаперов. Сегодня 2 часа отрабатывали фразу - "Девушка, можно с вами
познакомиться?" Наш препод говрит, что я делаю успехи. Так что -
берегитесь!!"

• 0

#187 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 06:51

Перегляд дописуTake-Mau (2.10.2009 19:39) писав:

Гадаю, що основна користь від "тренінгів" (чого нетренувань х.з.( - це практика. Тобто хлопака бере і робить те, що й так повинен був би робити.

Основа тренінгу практика якщо взяти приблизно в наступному співвідношенні 90 % практики, 10% теорії.
Все правильно , хлопці роблять те , що повинні були робити . От тільки роблть це ефективно а значить правильно , отримують зворотній зв*язок, не впадають в депресію після невдалих підходів і побачень а набувають досвід. Якщо вважаєте що все це звичайні речі погляньте навколо.
Більшість людей та моїх колишніх знайомих та друзів познайомились у наступний спосіб,-
1. Місце навчання
2. Робота
3. Через спільних друзів
Не переконало?, Ви самі коли останній раз відкривали комунікацію з абсолютно незнайомою особою, не приховуючи своїх намірень , та не використовуючи шаблонів(типу котра година , вулиця , ітд ітп)

Перегляд дописуManfred (5.10.2009 11:05) писав:

Ну може і бреше, але ЯК! бреше )))
Тим більше, що і Ви наче знайомі з його творчістю:

А пікап тут до чого .
Говорящий делающего не понимает.

Перегляд дописуГанна панна (6.10.2009 02:11) писав:

Саме по собі вивчання техніки пікапу ще мало про що говорить. Все залежиться від того для чого і як вона використовується. Це може бути й просто уміння гарно побудувати діялог і зустріч. Нажаль на цьому вона завершується, і може спіткати розчарування: виявиться, що людина була звичайною і нецікавою.

З мосвинського сайту:

Гарно - поняття для мене не зрозуміле.
Швидше всього правильно , а правильність показує результат (залежно від цілі у кожного свій)
Щодо московсього посту . Повний абсурд, на всіх мені знайомих тренінгах навіть самих невдалих твердять одне . Фраза,-
Девушка можна с Вами познакомиться. Найгірше що можна сказати , єдине слово яке можна з цієї фрази почерпнути це *Ви*,
і то so so.
  • 0

#188 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 10:17

Перегляд дописуManfred (6.10.2009 09:53) писав:

1. А ще я помітив на різних тренінгах по психології, що практика зменшує безпосередню участь ведучих, дав учням завдання і нехай собі паряться, а він собі чайок попиває )

2.Щодо зазначеної фрази, згоден, це вже клясика жанру, а от хіба звертання на "Ви" не збільшує відстань між співрозмовниками?

1. Ми працюєм на результат . Переважно в місто (ми називаєм *поле*) виходять під наглядом ... З часом ця потреба зникає.
2. Знову шаблон. Теоретично так збільшує, практично все відносно. Явний приклад Ваш улюблений поруччик. Дозвольте вам впіндюрити ???
Можна отримати ляпаса , а можна ... (все залежить від міміки , голосу і ситуації )
  • 0

#189 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 12:59

Теревені - Форум > Духовне > Кохання

Даремно приєднали сюди тему.
Пікап це швидше розвиток особистості в певній сфері.
Ну а кохання як побічний аффект.

Сумно якось...
Форум якось нагадує журналістів, які заздалегідь настроєні досить негативно і тільки шукають *жертв* пікаперів,
але після декількох хвилин спілкування все змінюється, і починаються запитання а чому так дорого ? ) а можна я брата приведу, а взамін хорошу статтю, а головний редактор приводить сина на тренінг (щоб той кинув пити, палити, і став вести правильний спосіб життя)

Всеще чекаю провокаційних запитань, міфічних історій про Васю пікапера , про те о це все для невдах з яких просто *збивають* гроші чьоткі пацани а взамін нічого не дають . ))) Давайте друзі активніше а то якось сумно ...
  • 0

#190 phobos

Дивний незнайомець

• Користувачі
  • 2601 повідомлень
  • Місто:Павутина

Відправлено 06.10.2009 – 13:17

Перегляд дописуma5ta (6.10.2009 13:59) писав:

Теревені - Форум > Духовне > Кохання

Якщо вірити Вікі:

Цитата

Пика́п (англ. pick up — разг. подцепить) — в узком смысле знакомство с целью соблазнения.
Звідси і розміщення тут цієї теми.

Надалі попрошу всі аналогічні побажання та зауваження надсилати модераторам в приват.
  • 0

#191 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 19:00

Перегляд дописуma5ta (6.10.2009 13:59) писав:

Пікап це швидше розвиток особистості в певній сфері.
Ну а кохання як побічний аффект.
Сумно якось...
Форум якось нагадує журналістів, які заздалегідь настроєні досить негативно і тільки шукають *жертв* пікаперів,
Всеще чекаю провокаційних запитань, міфічних історій про Васю пікапера , про те о це все для невдах з яких просто *збивають* гроші чьоткі пацани а взамін нічого не дають . ))) Давайте друзі активніше а то якось сумно ...

ггг B) в мене сьогодні трохи дивний настрій, можу нахамити.

Питання перше і яке найбільше мене цікавить: "Навіщо подалися в цю царину?"
"Яка мета пікапу зі сторони пікаперів?" (розпливчасті відповіді і цитати когось там не приймаються, можете дати відповідь на своєму прикладі)
"В якому напрямку можна розвинути особистість за допомогою пікапу?" мож я шось не розумію
"Чи можна звабити будь-яку дівчину?" :)

Можете прийняти мене за негативно настроєну людину проти пікаперів. Переконайте мене, що це не так. Якшо Вам вдастся - отримаєте плюсика.
  • 0

#192 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 06.10.2009 – 19:12

Перегляд допису†Fallen Angel† (6.10.2009 20:07) писав:

гг а якщо не буду переконувати то що отримаю? B)

Так "професійний пікапер, що ходить на тренінги" (я б за таке ніколи не заплатила) )) дуже хвилюється за те, що репутація в пікаперів погана. Якщо не буде переконувати, значить йому всерівно :) А мені теж фіолєтово, бо вважаю їх шалапутами.
З почуттями не граються заради крутості в очах когось іншого.
  • 0

#193 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.10.2009 – 09:42

Флуд видалила.
  • 0

#194 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 07.10.2009 – 10:57

Перегляд дописуAmili (6.10.2009 19:00) писав:

ггг B) в мене сьогодні трохи дивний настрій, можу нахамити.

Питання перше і яке найбільше мене цікавить: "Навіщо подалися в цю царину?"
"Яка мета пікапу зі сторони пікаперів?" (розпливчасті відповіді і цитати когось там не приймаються, можете дати відповідь на своєму прикладі)
"В якому напрямку можна розвинути особистість за допомогою пікапу?" мож я шось не розумію
"Чи можна звабити будь-яку дівчину?" :)

Можете прийняти мене за негативно настроєну людину проти пікаперів. Переконайте мене, що це не так. Якшо Вам вдастся - отримаєте плюсика.

ХАМ, -За Біблією – непутящий син благочестивого Ноя, що поглумився над своїм батьком і був ним проклятий.

Ахахахам поїхали . )))
Відповідь перша : на особистості не переходжу, себе у приклад не ставлю.
Відповідь друга : Яка мета ? ) Для чого усе це ... ? ) А для чого Ви кожного дня прокидаєтесь? Для чого ідете на роботи і навчальні заклади , п*єте каву займаєтесь сексом ... Сильно сумніваюсь що Ви знаєте відповдь . Мета пікапу в кожного своя , хтось шукає одноразового, інший вічного.
Відповідь третя : підозрюю Ви багато чого не розумієте або через шаблонність свого мислення не хочете розуміти.
Зміни ідуть у трьох основних напрямках:
1. Зовнішність .
2. Внутрішній стан.
3. Комунікативні навики.

Стрічка зверху ще один вияв шаблонного мислення. Можливо я посягнув на *святе* (оскільки у Вас Повідомлень: 1 132 і рейтинг я так розумію високий провели Ви тут явно багацько часу) , але мені абсолютно байдуже хто і як оцінить мої слова.

Четверта вона ж остання : Можна . Людина набір страхів, комплексів , шаблонів та якорів ітд ітп Головне правильне місце і час .
  • 0

#195 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 07.10.2009 – 16:46

Шановний ma5ta, чому з’їхали на особистості? В попередньому дописі не мала бажання Вас образити. А тут отримала отаке.
Ну гаразд. Але мені здається, що описавши фізіологічні потреби людини, Ви вписали туди і пікап. Без нього думаю, можна прожити.
З іншої сторони так і не отримала від Вас конкретної відповіді на мої запитання. Шкода, бо хотілося зрозуміти Вашу сторону.
Зміни які Ви описали можна провести з собою і без навиків пікапу (головне бажання)

Образити мене Вам не вдастся, тому не намагайтеся.
Щодо обмеженості мислення, можливо, все можливо, що я занадто стеоритипізована і обмежена.
То навчіть мене. Розкажіть що це не так, в чому хибність моїх думок, виправдайте пікап не ображаючи мене чи когось іншого. Хіба це так важко?

Про проклятих богом теж не згадуйте, бо не в тему. Та й відповідно до віри вашої можу вам вказати на те, що суперечить пікапу і християнству. Хоча ви самі це знаєте.

А щодо пікаперів...дивлюся на це з тієї сторони, що знаю, що чула і що читала. З того є висновки, що це всього на всього гра на те, хто більше візьме телефонних номерів в дівчат чи хто зможе більше "охмурити". От тут з вами погоджуся, це мистецтво. Але чи мистецтво заради добра?
  • 0

#196 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 07.10.2009 – 18:52

Перегляд дописуma5ta (7.10.2009 11:57) писав:

Мета пікапу в кожного своя , хтось шукає одноразового, інший вічного.
Я ввжаю що мета пікаперів - секс. Зняли дівчину, переспали і кінець. А так щоб зняти і на все життя... не думаю що так буває. Якщо дівчина затягуєтсья в ліжко вже через тиждень після знайомства, то хіба хочетсья з такою дівчиною прожити все життя... ? Недумаю. А зустрічатись довго без сексу хіба це для пікаперів? Не думаю.
  • 0

#197 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.10.2009 – 19:05

Захотілося взяти трішки участь у драмі, отже:

Перегляд дописуAmili (6.10.2009 20:00) писав:

"Навіщо подалися в цю царину?"

Відповідь перша : на особистості не переходжу, себе у приклад не ставлю.
А даремно. Наприклад, мене цікавлять способи впливати на людей. І мета у мене не переспати з паннами чи стосунки, а уміння добиватись бажаних мені результатів психологічними методами у спілкуванні etc. Мене ось цікавить, чи таке взагалі можливо. Моя думка наразі: ні, але цікавить ваша відповідь (це замість "чому подались?")

Відповідь друга : Яка мета ? ) Для чого усе це ... ? ) А для чого Ви кожного дня прокидаєтесь? Для чого ідете на роботи і навчальні заклади , п*єте каву займаєтесь сексом ... Сильно сумніваюсь що Ви знаєте відповдь . Мета пікапу в кожного своя , хтось шукає одноразового, інший вічного.
Отже, питання нумбер два: чи може пікап допомогти мені керувати цією державою?

Відповідь третя : підозрюю Ви багато чого не розумієте або через шаблонність свого мислення не хочете розуміти.
Зміни ідуть у трьох основних напрямках:
1. Зовнішність.
2. Внутрішній стан.
3. Комунікативні навики.
Питання номер три: чи можна з допомогою техніки пікапу убезпечитись від впливу зовнішнього світу при власних психологічних експериментах?

"Чи можна звабити будь-яку дівчину?" B)

Четверта вона ж остання : Можна . Людина набір страхів, комплексів , шаблонів та якорів ітд ітп Головне правильне місце і час .
Питання номер 4: чи можна з допомогою техніки пікапу заставити довільну людину віддати ключі від квартири? Якщо ні - то чому можна звабити довільну дівчину, і чим відрізняються ці дві речі у плані впливу?
  • 0

#198 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 04:12

Перегляд дописуГетьман (7.10.2009 20:05) писав:

Питання номер 4: чи можна з допомогою техніки пікапу заставити довільну людину віддати ключі від квартири? Якщо ні - то чому можна звабити довільну дівчину, і чим відрізняються ці дві речі у плані впливу?
дівчина хоче, щоб її звабили. B)
  • 0

#199 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 07:56

Перегляд дописуIA32 (8.10.2009 05:12) писав:

дівчина хоче, щоб її звабили. :)
B)

А чого це ви пане Гетьмане вважаєте зваблення дівчини виключно актом односторонньої дії. Зваблення загалом і полягає в тому, що б пробудити щось в тій дівчині, би вона сама дала :) Як кажеться навіть методом "легше дати, а ніж пояснити що не хочеться"...
а ваше порівняння це вже якесь гвалтування. Тут пікапером бути не тра. :P
  • 0

#200 ma5ta

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 08.10.2009 – 09:39

Перегляд дописуAmili (7.10.2009 17:46) писав:

Шановний ma5ta, чому з’їхали на особистості? В попередньому дописі не мала бажання Вас образити. А тут отримала отаке.
Ну гаразд. Але мені здається, що описавши фізіологічні потреби людини, Ви вписали туди і пікап. Без нього думаю, можна прожити.
З іншої сторони так і не отримала від Вас конкретної відповіді на мої запитання. Шкода, бо хотілося зрозуміти Вашу сторону.
Зміни які Ви описали можна провести з собою і без навиків пікапу (головне бажання)

Образити мене Вам не вдастся, тому не намагайтеся.
Щодо обмеженості мислення, можливо, все можливо, що я занадто стеоритипізована і обмежена.
То навчіть мене. Розкажіть що це не так, в чому хибність моїх думок, виправдайте пікап не ображаючи мене чи когось іншого. Хіба це так важко?

Про проклятих богом теж не згадуйте, бо не в тему. Та й відповідно до віри вашої можу вам вказати на те, що суперечить пікапу і християнству. Хоча ви самі це знаєте.

А щодо пікаперів...дивлюся на це з тієї сторони, що знаю, що чула і що читала. З того є висновки, що це всього на всього гра на те, хто більше візьме телефонних номерів в дівчат чи хто зможе більше "охмурити". От тут з вами погоджуся, це мистецтво. Але чи мистецтво заради добра?

1. Вижити звичайно можна. Це в більшості підреслюю в більшості випадків буде ще одна історія про *вічне* кохання з шкільної парти чи щось з того розряду.

2. Зміни, головне бажання . АБсолютно погоджуюсь, це як на лижах кататись , можна з інструктором а можна по книжці... як ефективніше відповідь заздалегідь зрозуміла. Підходили тут до мене на площі ринок двоє хлопчиків звідки взнали хто я хз, але суть в тому що вже рік читають всеможливі книги про пікап ,а ні одного підходу так і не зробили сказали , що хочуть теорію до блиску завчити ..)))))

3.Хибність думок ? хмммм.. та й думок конкретних не побачив . Чатала , бачила по ТВ звідси я так розумію негатив. Може я такий не фотогієнічний на ТВ був можливо хтось інший... це як казати що чай зелений поганий якщо сам його ніколи не пробував.

4.Образити Вас ? ) помилуйте , не це мені потрібно.)

Перегляд дописуФабрегас (7.10.2009 19:52) писав:

Я ввжаю що мета пікаперів - секс. Зняли дівчину, переспали і кінець. А так щоб зняти і на все життя... не думаю що так буває. Якщо дівчина затягуєтсья в ліжко вже через тиждень після знайомства, то хіба хочетсья з такою дівчиною прожити все життя... ? Недумаю. А зустрічатись довго без сексу хіба це для пікаперів? Не думаю.

Хибна думка друже з самого початку, справжні відносини починаються з сексу . Перший тиждень??? )))
А після перших 15-ти хвилин знайомства як тобі ?
Якраз після сексу ми бачимо реальне лице партнера , без одягу , ілюзій і награного фарсу, і розмова іде абсолютно в іншому руслі
хто не згідний з даною фразою просто немає досвіду, практично ніякого. Єдине що правильно 'Фабрегас' сказав зустрычатись довго без сексу пікапер не зможе....
Тут два варіанти :
1. Вікова категорія, тобто ще надто юний...тоді все норм забудь слова секс і пікап.
2. просто маразм )))) а це як ??? а дівчині , що сексу не хочеться ? ) чи в тебе проблеми з потенцією... ?
Ти то сам чого хочеш від цих стосунків? Квітів романтки, і все має бути правильно, коли вона буде готова...)))))))))
Не бреши собі , не сміши мене.
Ну спробуй позустрічатись місяці три з дівчиною без сексу.
Дай вгадаю тобі не позволяють етичні норми взяти її за коліно, вщипнути за сідницю (тоді ти відносишся до першої категорі надто юний, і неважливо скільки тобі 20 чи 40)а вона почне думати щось на зразок ,- чому він мене не домагається? невже щось в мені не так? напевне причина в мені)))))))і пропали відносини...В результаті три місяці масажу в одязі і розмов про вічне . Чим це відрізняється від дружби я хз .

Перегляд дописуГетьман (7.10.2009 20:05) писав:

Захотілося взяти трішки участь у драмі, отже:

А даремно. Наприклад, мене цікавлять способи впливати на людей. І мета у мене не переспати з паннами чи стосунки, а уміння добиватись бажаних мені результатів психологічними методами у спілкуванні etc. Мене ось цікавить, чи таке взагалі можливо. Моя думка наразі: ні, але цікавить ваша відповідь (це замість "чому подались?")

Отже, питання нумбер два: чи може пікап допомогти мені керувати цією державою?

Питання номер три: чи можна з допомогою техніки пікапу убезпечитись від впливу зовнішнього світу при власних психологічних експериментах?

1.можливо
2.Тут радше до політтехнологів зверніться, в нас з ними багато спілного тільки заточено під інші цілі...
3. Частково так, думка соціуму перестає хвилювати студентів вже після першого тижня.
4.Так в пікапі є елементи трансу гіпнозу НЛП , але вони не настільки поглиблено викладаються для того щоб можна заставити щось робити проти власної волі.

.Конкретніше. Обєкт (людина)-ціль(ключі віддати).
В людни немає внутрішньої потреби чи бажання віддати ключі, тому це можна зробити обійшовши її свідомість і волю.

Обєкт (дівчина) ціль ( номер телефону)
При спілкуванні бачу що хоче лишити номер, але раніше такого не робила (страх незвіданого), поряд стоїть подруга, мама, чувак який претендує на місце бойфренда (страх соціуму ,а що люди скажуть )
Тут просто є тьма тьмуща методів спростувати ці страхи і адекватно продовжити спілкування.

Перегляд дописуZuzik (8.10.2009 08:56) писав:

B)

А чого це ви пане Гетьмане вважаєте зваблення дівчини виключно актом односторонньої дії. Зваблення загалом і полягає в тому, що б пробудити щось в тій дівчині, би вона сама дала :) Як кажеться навіть методом "легше дати, а ніж пояснити що не хочеться"...
а ваше порівняння це вже якесь гвалтування. Тут пікапером бути не тра. :P

О так ... ) Браво Біс. ))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних