Перейти до вмісту

Еротичні ігри...

Повідомлень в темі: 175

#21 AndriyKozak

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 17.07.2007 – 18:54

Досить цікаво, мені подобається ледом по її животику.
  • 0

#22 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 28.07.2007 – 07:11

а прикольно робити масаж без рук, викорситьвуючи в основному частини лиця (ніс, губи вії) та довге волосся (так пррикольно), як правило масаж починається зі спини...
  • 0

#23 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 28.07.2007 – 23:46

ще одна - ліс, темно, палатка, і один спальний мішок на двоїх... :rolleyes:
  • 0

#24 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 29.07.2007 – 00:12

знаю кращу гру. ліс, палатка, один мішок спальний, за палаткою загін юних натуралістів спостерігає попиваючи пиво і голосно коментуючи.
  • 0

#25 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2007 – 13:15

море.... вечір.. напої безкоштовно.. дівчина... вже спяніли добре... ніч ми коло басейну.. нічого не видно.. на лижаку займаємось дечим... виснаження+алкоголь=міцний сон. Прокидаємось о 8АМ від того що менеджер накриває нас рушником щоб прикрити наші оголені тіла від людей котрі вже зранку вирішили поплавати)))
  • 0

#26 Ya=new DyaDya

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень
  • Місто:Теребовля

Відправлено 09.08.2007 – 00:20

Вообще то всі ми збоченці, а хто не збоченесь, той нехай сам(а) собі спить.
Цікаво секс в кімнаті де багато дзеркал
  • 0

#27 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.08.2007 – 18:34

можна пограти у незнайомих людей...
домовитися, що будуть у певному місці (у барі, наприклад), і хлопець має познайомитися там зі своєю дівчиною, та намагатись її "підчепити", а потім поїхати додому, і щоб усе було як у перший раз.
  • 0

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 10:47

є така гра, називається "Німецька Хімчистка" в ній є прачка, і полотєньчик, прачка має спочатку акуратно виперти палатєньчик, а потім погладити, п роцесі гри можна міняти ролі
  • 0

#29 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.08.2007 – 16:26

Katod, а шо в ролі полотєньчика виступає? Якщо ролями можна мінятися... не зрозуміло трошки...... чи нє.... зовсім не зрозуміло.

Хлопці та дівчата, підкажіть, де можна купити справжні наручники у Києві. Тіки без пред"явлення посвідчення! І цеє... не китайську підробку, а справжні міцні наручники!
Дякую.
  • 0

#30 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 30.08.2007 – 16:52

reyneke
де можна взяти рожеві м'якенькі - знаю... може і такі зійдуть? :(
  • 0

#31 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.08.2007 – 17:01

Нє. Цікавлять саме справжні і без пред"явлення військових дакументів при купівлі.

А разнокольорові я і сама бачила. Он у Глобусі пристойненькі. І чорні, і білі, і рожеві....
  • 0

#32 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 30.08.2007 – 19:30

naru4nuku? normalno duskysia po4ala rozvuvatusia...
Katod, to w4o vustypaje v roli palaten4ika? :(
  • 0

#33 Дармоїд

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 31.08.2007 – 11:55

2 reyneke:

Наручники можна купити в будь якого знайомого мЯнта)) там того списаного добра на складах валяється дофіга))

Але для ігор у ліжку не радив би... дуже легко пані поранитись...краї досить гострі...під час вкрай приємних моментів можете так смикнутись бідненька, що поцарапаєтеся)))
Для таких моментів краще все ж "спеціалізоване" пошукати у магазинах певної спрямованості...))) щоб хоч зсередини тканина була)))))

хмм...ігри?)))
найпоширеніша і улюблена дівчатами гра "я не хочу"...)))))
Чомусь дуже багатьом здається що саме своїми відмовами та удаваною "морозністю" вони мають заводити пратнерів...))))
  • 0

#34 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 05.09.2007 – 17:46

Про таку еротичну гру, як вечеря в ліжку знають всі :D . Але ми спробували накормити один одного сушеними кальмарами - виявилося надзвичайно еротично!
  • 0

#35 ZipСоване Дівчисько

В сіданці - шило, в голові - запалення!

• Користувачі
  • 601 повідомлень
  • Місто:Qiev

Відправлено 09.09.2007 – 22:20

Ну це для компаній <_<

Пупсик

Бажано, щоб приймала участь рівна кількість хлопців і дівчат, які сідають в коло по схемі (хлопець-дівчина-хлопець-дівчина). Беpеться пyпсик/кyкла/іграшка і ін. Кожний з гравців говорить по черзі "Я цілую цього пупса туди-то" і називає місце куди його цілувати. Повторюватися не можна. Отмазки типу "в ліве око" після "правого ока" не проходять. Коли доходить до того, що хтось не може назвати нового місця, куди цілувати всі по черзі виконують свою останню заявку з сусідом (сусідкою). Прийняття деякої кількості спиртного перед (під час) гри тільки вітається.

Одягни чоловіка

Краще проводити в численній компанії. Створюється декілька гаремів. Кожен гарем складається з одного чоловіка (молода людина) і дружин (дівчата). Треба, щоб кількість дружин в гаремах була однаковою. Під яку-небудь східну музику дружини починають знімати з себе які-небудь деталі одягу, прикраси і одягати їх на свого чоловіка. Той гарем, де на чоловіка вдасться одягнути більше предметів, і вважається переможцем. Як приз гарем, що виграв, або його глава - чоловік - може придумати каверзне завдання гарему, що програв. Можна, звичайно, і навпаки, щоб чоловік одягав своїх дружин, але в цьому випадку речі закінчаться дуже швидко.

Еротичний паровозик

Частина компанії залишається за дверима, звідки викликаються поодинці в порядку хлопець дівчина. Той, що кожен входить бачить картину: стоїть колона людей (хлопець дівчина), зображаючи потяг. Ведучий оголошує: "Це - еротичний паровозик. Потяг відправляється". Колона рушає і, зображаючи рух потягу, скоює круг по кімнаті. Ведучий говорить: "Зупинка (така-то)". Потяг зупиняється. Після чого перший вагон цілує другого, другий - третього і так до кінця потягу. Що після чого ввійшов пропонується зайняти місце в кінці потягу. Ведучий: "Потяг відправляється!". Роблять другий круг по кімнаті. Ведучий: Зупинка (така-то). Далі - як завжди: перший вагон цілує другого, другий - третього. Але, коли справа доходить до останнього, несподівано передостанній замість поцілунку будує гримасу і з криком кидається на останнього. Hе очікуючи такого розчарування, останньому вагону залишається тільки затаїти злість на того, що зайде наступним. Справедливості ради останнім бере участь ведучий. Hе дивлячись на уявну злісність гра проходить дуже весело.

• 0

#36 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 10.10.2007 – 14:35

Сестра подарувала два кубіки на одному з них написані частини тіла, а на другому що з ними треба робити, цілувати, лоскотати, кусати.
  • 0

#37 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 10.10.2007 – 19:49

Перегляд дописуДуховна необмеженість (30.08.2007 20:30) писав:

naru4nuku? normalno duskysia po4ala rozvuvatusia...
Katod, to w4o vustypaje v roli palaten4ika? :D
ну що ти таке питаєш, ти вже доросла дівчинка, ігри які тут пропонуються взагалі не обмежені фінтазією, от я думав, що він буде наприклад білизною яку треба випрати, або вона, але ви ж самі попросили, ну може він достає із широких штанін палатєнчік і давай її ганяти ним по кімнаті:D
  • 0

#38 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 06.12.2007 – 19:12

Обожнюю вдвох у душі митися і таке іншее.. :8:

Повідомлення відредагував metamoreFoZza: 06.12.2007 – 19:12

• 0

#39 Люблю Хортицю (острів)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 19.12.2007 – 23:27

Одна моя еротична гра у житті це гра між мною, моєю дівчиною, і її подругою якій як невідмовився загнати червоний кадилак у гараж кохання))))))))))) Так от, граемо у дурня, я у дурня граю класно, всі карти запамятовую, найперша вилетіла моя Оля, я не неї і недивився, все й так бачив.
Але тут сталася фігня, Юлька у дурня теж не промах....ну вобщем вона у трусах залишилась а я без, так і неподикився голиться чи ні там))))))))))))
П.С взагалі ігри нелюблю, зразу до справи. Час-гроші)))
  • 0

#40 Варвара

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 25.12.2007 – 14:37

Для компанії

Ввійди в мене.

Запрошують пару. Дівчина сідає на стул. Поміж її ніг ставиться пляшка з вузьким горлишком. Хлопець стоїть поряд з зав"язаними очима і трубочкою в роті. Його задача вставити в пляшку трубочку за допомогою підказок дівчини. Все це записують. А потім кажуть: "Давайте послухаємо те, чим займалась ця пара вчора вночі." Виходить прикольно. Дівчина на запису каже: "Нище, так-так! Правильно! Вставляй туди!!!!!"
Слухати дуже весело.

Сірник.

Беремо звичайний сірник. Ідеально, коли і М і Ж порівну, але можливий варіант, коли дівчат більше. Всі сідають кругом М, Ж, М, Ж... Далі перший учасник передає наступному сірник, зажатий в зубах, потім передає наступному. Після проходження круга сірник зменшують в 2 рази. Уявіть собі, як буде передаватись сірник довжина якого всього 5 мм :-)

Повідомлення відредагував Варвара: 25.12.2007 – 14:37

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних