Перейти до вмісту

Золота медаль

Повідомлень в темі: 114

#81 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.12.2007 – 13:25

Колись навіть батьки хотіли шоб я мав золоту медаль. Але від п'ятого класу вже так не домахували. А тепер в 9 класі кажуть шод вчився так як вмію не краще не гірше. І взагалі медаль за всі предмети то накладно краще булоб за якихось 4-7 предмета бо нашо юристу хімії, а доктору економіки.
  • 0

#82 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.12.2007 – 03:42

хі, золота медаль ніколи не була для мене метою навчання в школі, хоча я її і отримав , але мені якось пофігу було на ту бляшанку. тому і не дивно шо я її закинув на вмпускному на сосну і знайшов через кілька днів
чи допомогла вона при вступі в універ? та ніфіга і не допомогла, завжди треба надіятися на самого себе, а не на всякі медальки
  • 0

#83 ALI G

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Місто:Луцька

Відправлено 16.12.2007 – 03:50

В мене була золота медаль, я її спіонерив в одного залєпка на випускному
  • 0

#84 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2007 – 09:45

У мене по ходу срібна медаль, яку я отримав майже проти власної волі, не прикладаючи до цього практично жодних зусиль. А золоту мені запороли по-дурному... Дивна школа була ;)
  • 0

#85 lifyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Sokal

Відправлено 07.01.2008 – 16:53

Я думаю, що без сумніву потрібно, адже попереду безліч перешкод і подолавши одну буде легше долати інші
  • 0

#86 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.01.2008 – 15:05

маю золоту медаль, але вона мені тільки зашкодила при вступі. Екзаменатор мав перед собою список медалістів та саме їх, вибачте на слові, дрючив найбільше!! Так що за неї варто боротися хіба що щоб потім дітям та онукам демонструвати свої досягнення та повчати їх власним прикладом :)
  • 0

#87 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 02.02.2008 – 18:06

Не варто, ну хіба що просто на память про школу на стіну повісити. :)
Я вчився суто для себе заради того щоб отримати хороші знання і поступити в хороший вуз а потім знайти нормальну роботу. Але вчителі все одно тягучили мене на ту медальку. :kvitu:
  • 0

#88 Medeya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 05.02.2008 – 23:55

Перегляд дописуТітіК (8.06.2007 22:46) писав:

Як ви вважаєте, чи варто працювати на медаль у школі?
:unsure: ммм, є в мене така, головна її функція тепер - прикрашати дверцята кімнатного трюмо. Не скажу, що крепко старанно намагалася її заробити - до 9 класу ще старалася на оцінки, а 10-11 вони працювали на мене, бо бажання вчитися змінилось на бажання відриватись... :) Скажу відверто: ні при вступі в університет, ні будь де в іншому місці вона мені не допомогла. Єдиний плюс, напевно, це можливість час від часу похвалитися, хоча в більшості зараз не ті пріорітети. А зовнішнім тестуванням взагалі не розумію, як ця нагорода за відмінні знання зможе допомогти вступаючим людям, адже до універів приймають лише за результатами тестів...
  • 0

#89 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 06.02.2008 – 16:07

цього року вчителька математики дала мені знати, шо золоту медаль мені не дадуть.... а шо мені... мені обідно тільки одне... шо з 9 претендентів на золоту медаль залишилася лише одна медалістка, яку не зрізали - дочка заучки((((((
  • 0

#90 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 16:11

Золота медаль - це лише цяця, що солодить амбітних.
  • 0

#91 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 06.02.2008 – 19:44

Перегляд допису_saljama_ (6.02.2008 17:11) писав:

А в тебе вона є? Хай від неї толку і ніякого, але ой скіко злості вона викликає у деяких))) Аж неясно чого)

Повідомлення відредагував rainy: 06.02.2008 – 19:44

• 0

#92 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 20:11

Перегляд дописуrainy (6.02.2008 19:44) писав:

А в тебе вона є? Хай від неї толку і ніякого, але ой скіко злості вона викликає у деяких))) Аж неясно чого)
Так, я закінчила школу з золотою медаллю, свідомо знаючи, щ ніде вона мені в житті не допоможе... Я годувала свої амбіції з руки і досі продовжую...
  • 0

#93 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 20:22

Перегляд допису_saljama_ (6.02.2008 21:11) писав:

Так, я закінчила школу з золотою медаллю, свідомо знаючи, щ ніде вона мені в житті не допоможе... Я годувала свої амбіції з руки і досі продовжую...
Ну так в чому тоді справа? Такий корм нічим не гірший інших. А твоя фраза виходить звучить зверхньо по відношенню до тебе самої. Тоді що це? Самобічєваніє чи ліцемірність? Знаєш, коли не можеш інакше, годуєш з рук не тільки амбіції, а і голодного тигра. І виправдати себе, коли того зовсім не чураєшся, ніколи не вийде. Так, вона не допомогла, але ти б мабуть зараз робила б теж саме...

Повідомлення відредагував rainy: 06.02.2008 – 20:23

• 0

#94 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 20:28

Перегляд дописуrainy (6.02.2008 20:22) писав:

Ну так в чому тоді справа? Такий корм нічим не гірший інших. А твоя фраза виходить звучить зверхньо по відношенню до тебе самої. Тоді що це? Самобічєваніє чи ліцемірність? Знаєш, коли не можеш інакше, годуєш з рук не тільки амбіції, а і голодного тигра. І виправдати себе, коли того зовсім не чураєшся, ніколи не вийде. Так, вона не допомогла, але ти б мабуть зараз робила б теж саме...
Мені от тільки цікаво, з якого це дива ти вирішила, що я вважаю, що
-золота медаль - зло
-золота медаль - нікому не потрібна
-годувати амбіції - погано

Я просто реалістично дивлюсь на речі і кажу як є. Я визнаю, що золота медаль для мене була лише однією з намічених цілей. Я отримала, що хотіла і поставила галочку. А сприймати це як світове надбання і винагорода за грандіозні справи я не буду.
  • 0

#95 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 21:26

Перегляд допису_saljama_ (6.02.2008 21:28) писав:

Мені от тільки цікаво, з якого це дива ти вирішила, що я вважаю, що
-золота медаль - зло
-золота медаль - нікому не потрібна
-годувати амбіції - погано

Я просто реалістично дивлюсь на речі і кажу як є. Я визнаю, що золота медаль для мене була лише однією з намічених цілей. Я отримала, що хотіла і поставила галочку. А сприймати це як світове надбання і винагорода за грандіозні справи я не буду.
Ну ти сама так висловилась. Значить просто невлучно, ну це ж таке. А от мені цікаво, а звівдки ти взяла, що я вважаю це світовим надбанням?

Повідомлення відредагував rainy: 06.02.2008 – 21:27

• 0

#96 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 21:28

Перегляд дописуrainy (6.02.2008 21:26) писав:

Ну ти сама так висловилась. Значить просто невлучно, ну це ж таке. А от мені цікаво, а звівдки ти взяла, що я вважаю це дивом?
Очевидно, ти також невлучно висловилася, звідти і висновки.

Перегляд допису_saljama_ (6.02.2008 16:11) писав:

У цій фразі не було натяку, що я вважаю амбітність поганою рисою. До протилежного навпаки.
  • 0

#97 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 21:46

Визнавати амбіції заради амбіцій- давно це стало модним? Я отримала золоту медаль, бо так хотіла, і я не отримала її за просто так, і саме ті знання, за які мені її дали, не можуть дозволити мені невлучно висловлюватись, чого я в принципі ніколи і не роблю. :)
  • 0

#98 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 22:06

Перегляд дописуrainy (6.02.2008 21:46) писав:

Визнавати амбіції заради амбіцій- давно це стало модним? Я отримала золоту медаль, бо так хотіла, і я не отримала її за просто так, і саме ті знання, за які мені її дали, не можуть дозволити мені невлучно висловлюватись, чого я в принципі ніколи і не роблю. :)
Слідувати моді - не моя прерогатива.
І щодо знань: я отримала медаль за те, що всі роки працювала, не покладаючи рук, про що свідчать призові місця на олімпіадах, від районних до всеукраїнських.
А тобі порадила би бути толерантнішою до чужих життєвих позицій, бо твоє несприйняття реалізму і самокритики (а також відсутність їх у тебе) можуть ускладнити життя.
  • 0

#99 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 06.02.2008 – 22:17

Перегляд допису_saljama_ (6.02.2008 23:06) писав:

Слідувати моді - не моя прерогатива.
І щодо знань: я отримала медаль за те, що всі роки працювала, не покладаючи рук, про що свідчать призові місця на олімпіадах, від районних до всеукраїнських.
А тобі порадила би бути толерантнішою до чужих життєвих позицій, бо твоє несприйняття реалізму і самокритики (а також відсутність їх у тебе) можуть ускладнити життя.
Я десь сказала, шо твоя медаль незаслужена? вкажи мені той текст. А стосовно порад...Дуже дякую
  • 0

#100 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2008 – 00:14

Так кумедно виглядають фрази а ля "золота медаль нічого не змінює...але я її заробив/ла чесно навіть не напрягаючись...та я і не думав/ла про той червоний диплом...але то зароблене моїм потом і кров.ю...чесно!")))
заробили - молодці. перед ким ви виправдовуєтесь?

щодо медалі, повторюсь, вона зараз нічого не вирішує. так само як і "червоний диплом". але якщо ви щасливий власник такої дивини, то молодець!
точно знаю вчитись варто заради себе. бо вам з тих набутих знань щось потім в житті тре виліпити.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних