Перейти до вмісту

Золота медаль

Повідомлень в темі: 114

#61 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.06.2007 – 09:38

Медаль, медаль..... медаль в життя ніякої ролі не грає, ну хіба що після школи можна похизуватися, а потім її значення нівелюється взагалі . Авторитет ? Який авторитет ;) У ВУЗі люди не ходять з табличками "У мене золота медаль, поважайте мене".
  • 0

#62 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 26.06.2007 – 09:49

Перегляд дописуMarcos (26.06.2007 10:38) писав:

Медаль, медаль..... медаль в життя ніякої ролі не грає, ну хіба що після школи можна похизуватися, а потім її значення нівелюється взагалі . Авторитет ? Який авторитет ;) У ВУЗі люди не ходять з табличками "У мене золота медаль, поважайте мене".
Я мала на увазі повагу від учителів, які пам*ятаючи роки твого старанного навчання, ставлять оцінки вище на бал, навіть якщо ти гірше знаєш.
  • 0

#63 Яринка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:файне місто Тернопіль

Відправлено 26.06.2007 – 09:51

Справді,золота медаль-це просто цяцька,куплена багатими батьками.Насправді серед медалістів є хіба,що один-два вундеркінди,які справді досягли це своїм розумом
  • 0

#64 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 02.08.2007 – 13:52

вчуся для себе. шо треба вчу більше, але й інші предмети не запускаю. надіюсь шо ще один рік буде нормальний
  • 0

#65 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.08.2007 – 13:58

Цитата

Справді,золота медаль-це просто цяцька,куплена багатими батьками.Насправді серед медалістів є хіба,що один-два вундеркінди,які справді досягли це своїм розумом

ммм.. в мене наприклад було ні те, ні інше. я заробив собі репутацію десь до класу сьомого-восьмого стараннями... потім забив але на репутації виїхав і далі аж до золотої медалі. ну не так щоб зовсім забив... але конкретно) ну хіба на олімпіяди ще їздив...

а про медаль не шкодую - не було б медалі, здавав би вступні, а так по співбесіді пішов. є випадки, коли вона все таки може пригодитись.
  • 0

#66 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.08.2007 – 00:17

L.R., в мене 100% така ж ситуація!! Я ще навіть спеціально нічого не вчив, але все-одно "виїхав" ;)
А співбесіда - то халява з халяв. Тільки дурень не зможе розказати про прямокутний трикутник, не знає елементарних принципів фізики і не знає хто такий Ейнштейн, Жуков і ще хтось (забув уже хто там був у запитаннях). Плюс дипломи за олімпіади рахуються як додатковий бал на співбесіді. Таким чином можна набрати навіть більше, ніж максимум. Що власне я і зробив. :D
p.s. хто ж мене похвалить, як не я сам :)
  • 0

#67 ГЛАДІАТОР

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 81 повідомлень

Відправлено 09.09.2007 – 21:27

Свою медаль хоть дітям своім покажу! може хоть навчатися будуть <_<
  • 0

#68 Розумниця

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 16:56

Яринка, вражена твоєю відповіддю. Мені здається, це у тобе завидки, бо ти своїм розумом не можеш нічого досягти
  • 0

#69 Snaky__city

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 20:44

Перегляд дописуТітіК (8.06.2007 23:46) писав:

Як ви вважаєте, чи варто працювати на медаль у школі?

Незнаю, як у школі, а наднях я виборов золоту медаль з боксу;) !!!! А в школі все таки варто , якщо звикнеш до того, щоб бути всюди першим- то і в інституті буде легше навчатися!
  • 0

#70 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень

Відправлено 26.09.2007 – 20:50

Перегляд дописуШтука (26.09.2007 21:44) писав:

Незнаю, як у школі, а наднях я виборов золоту медаль з боксу;) !!!! А в школі все таки варто , якщо звикнеш до того, щоб бути всюди першим- то і в інституті буде легше навчатися!
:D За медаль з боксу молодець.

я незная як де, а в моїй школі медалі давали не заслужено... :(
  • 0

#71 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 29.09.2007 – 03:21

Перегляд дописуrainy (10.06.2007 21:42) писав:

Почнемо з того, що золота медаль таки до одного місця! Нікому вона не допомогла ще при вступі чи ще десь.
А от коли мій поток вступав до ПДПІ, то багатьом навіть допомогла допомогла... Хоча далі справді ніякої ролі не грала.

Перегляд дописуЯринка (26.06.2007 10:51) писав:

От із цим уже рішуче не погоджуюся!
  • 0

#72 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 29.09.2007 – 10:05

Золота медаль це херь...яку витягують вчителі..щоб їм за це дали премію..людина не може бути вундеркіндом...я у Вузі там звертають на твої знання тим більши по профільному предметі...я закінцив фіз-мат школу і зі мною і з моїми однокашніками не багато хто може позмагатися у матиматиці...а ще у звичайній школі я був відмінник до 9 классу ..потім перейшов у фіз-мат і закінцив я хорошист..і не шкодую що перейшов...тому що я зараз вчуся на бюджеті на економіста у ВУЗІ... ;)
  • 0

#73 Його Величність - Дмитро

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 163 повідомлень

Відправлено 29.09.2007 – 12:33

Правильно)в мене вона як трофей висить на іграшці)Дітям покажу)
  • 0

#74 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 18:52

Ну, якщо хтось тішиться круглими предметами жовтого кольору - то вперед...

Але на це ніхто увагу в реальному житті не зверне...
Головне - знання і навики.
  • 0

#75 Snaky__city

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 30.09.2007 – 19:32

Зате дітям можно сказати .
- Ось бачите, як твої батьки навчались! А ви? :D
  • 0

#76 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 30.09.2007 – 22:56

То можна буде казати і без медальки...

Всерівно дітям то буде до одного місця... :D
  • 0

#77 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 06.10.2007 – 23:16

Я йду на медаліста,але мені якось паралельно,чи то срібна медаль буде,чи золота,розуму шматок заліза не додасть,якого б кольру він не був.Мені це абсолютно не заважає жити повноцінним життям,то чому б і не отримати цю медаль хочаб як сувенір на згадку про школу :D
  • 0

#78 Desving

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 28.11.2007 – 15:53

Перегляд дописуТітіК (8.06.2007 22:46) писав:

Як ви вважаєте, чи варто працювати на медаль у школі?
Звичайно до вузу можна вступити за собесідуванням :prapor3:
  • 0

#79 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 20:47

А медаль таки потрібна.
Нещодавно ходив влаштовуватись на роботу, з подивом виявив, що таки дійсно, оцінки мають значення. Особливо шкільні. Мало не перше, про що питає кожний HR-менеджер, це як ви вчились в школі. І коли йому кажеш, шо була медаль, це справляє дуже позитивне враження.
Обгрунтовують це так. Ніби якщо людина погано вчилась в школі, і ще гірше в універі, то , мабуть, вона вже звикла здавати все з другого-третього разу, з мінімальним забезпеченням якості. Звісно, нікому такого підлеглого не хочеться отримати. А знання - це дійсно, але ж їх за пару годин співбесіди не перевіриш...
  • 0

#80 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 02.12.2007 – 21:18

Перегляд дописуmim (1.12.2007 12:47) писав:

А медаль таки потрібна.
з подивом виявив, що таки дійсно, оцінки мають значення. .
Ce vperwe 4uu,w4o medal' va*luva,vzagali (po rozpoviddyam vid dryziv) ka*yt' "Nam ne potribnuj papirec (zolota medal',4ervonuj duplom-potribne pidkreslutu),jogo zaraz mo*na kyputu.Syad' i poka*u, w4o tu vmiew".
Mij vyjko ka*e,oj zaraz viz'my zoloty medal' dry*unu,vdyagny,i bydy xodut' po xati,ves' modnuj takuj...lol
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

• Yandex