Перейти до вмісту

Золота медаль

Повідомлень в темі: 114

#41 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 22.06.2007 – 20:21

Перегляд дописучайка (10.06.2007 13:07) писав:

Я от йду на золоту медаль.Щоб не вживати поганих слів...це фігово! До тебе прискіпуються з кожної сторони. Я навіть і не думала, що все так вийде, не прагнула ніяких відзнак, просто вчилась собі добре! А тепер дуже за це шкодую!!!

В мене була схожа ситуація. Школі потрібні медалісти, директорові ж треба показати, ось подивіться, які в нас хороші, працелюбні, розумні дітки. От вирішили мене тягнути на срібну медаль, сказали, по алгебрі можна 9 балів, а інші предмети – як хочеш, але не менше, ніж 10. І скільки нервів на неї пішло, не передати. То з інформатикою та історією якісь незначні проблеми були, так мені класний керівник мораль читав, щоб завтра батьки були в школі. Я рознервувалася і випалила: «Та не потрібна мені ваша медаль! Заберіть її собі! Обридло!» Весь клас це пам’ятає.

Спитайте, чи пригодилась мені та медаль, чи допомогла в житті? Приємно було її отримувати, пройтися на очах у всього міста, показавши своє випускне плаття і стояти серед відмінників. А ще фотки гарні з випускного залишилися, особливо там, де я вдягла медаль, так до ранку в ній і гуляла. Навіть наступного дня знімати не хотілося)))) От і вся її цінність. Здавала вступні іспити, як всі інші абітурієнти, ніяких привілегій у мене не було. Правда, похвалюся, за освіту мої батьки не платять, це вже моя заслуга. Одна відмінниця з золотою медаллю зі мною екзамени здавала, та сама ситуація, береже дома свою медаль і тішиться.
  • 0

#42 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 22.06.2007 – 22:38

Дитина має сама обирати, чи йде вона на золоту медаль, чи "Відстаньте, дайте школу закінчити......."
  • 0

#43 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 22.06.2007 – 22:49

Перегляд дописуunder21 (22.06.2007 23:38) писав:

Дитина має сама обирати, чи йде вона на золоту медаль, чи "Відстаньте, дайте школу закінчити......."
то тошно, бо зара женуться за грамотою, а не за знаннями, хоча, чим далі, тим менше вони, панти(грамоти/мЄдалі) шось рЄшають! :gryzin:
  • 0

#44 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 22.06.2007 – 23:26

Зараз мало дивляться на золоті медалі, дипломи і інші "заслуги"... всі добре знають як вони даються і за яку ціну..
Дивляться на те що ти вмієш/знаєш ...
  • 0

#45 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 22.06.2007 – 23:44

Перегляд дописуArchon-ua (23.06.2007 00:26) писав:

Зараз мало дивляться на золоті медалі, дипломи і інші "заслуги"... всі добре знають як вони даються і за яку ціну..
Дивляться на те що ти вмієш/знаєш ...
фраза - баян звичайно :gryzin:))
але сказано вірно, поняття "золота медаль" зараз обезцінилося
  • 0

#46 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.06.2007 – 11:40

Перегляд дописуСоне4КО (17.06.2007 17:28) писав:

Я теж відмінниця і йду на медаль. Але чесно кажучи не розумію навіщо вона мені. Я згодна, що раніше медалістам справді було легше поступати у ВНЗ, бо їм треба було тільки пройти співбесіду. Але зараз це вже не проходить, при вступі у ВНЗ ніхто не звертає уваги на медалі.

Правильно - знання потрібні а не медаль. Тим більше рівні знань які дають різні школи набагато відрізняються. В одній школі в тебе золота медаль - в іншій одні трійки.

Червоний диплом це вже трохи інша справа але ж всеодно шось в цьому схоже на золоту медаль є.
Я знаю хлопака який навіть не вступив до ВНЗ, але інформатику знає просто супер. І він довів шо після школи можна одразу працювати і отримувати більші гроші ніж хлопаки з червоним дипломом. Отак-от.
  • 0

#47 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.06.2007 – 19:00

Це Ви собі гоните... :gryzin:
Хто не дивиться ?? Як Ви, школярі, студенти можете оцінювати по яким критеріям роботодавці будуть набирати на роботу персонал..

Особисто я В ПЕРШУ ЧЕРГУ питаюсь про наявність медалей та дипломів.. і не тому що я найкращий, а тому що це ЗВИКЛА ПРАКТИКА при наборі КВАЛІФІКОВАНОГО персоналу...
  • 0

#48 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 23.06.2007 – 19:32

Не знаю як золота медаль, в мене її не було, але от мій червоний диплом нафік тре роботодавцям. Щоб влаштуватись на роботу тре викласти 1000$ хабара. На мою роботу....А диплом? Та пофік їм диплом. А взагалі-то мій диплом, шо червоний був мені треба для мене самої ж...То така собі планка, як в спорті, яку я поставила і взяла...Ну і + знання, я жодного разу ні за шо не платила, коли вчилась...
  • 0

#49 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 23.06.2007 – 20:56

Перегляд дописуivansstef (23.06.2007 20:00) писав:

Особисто я В ПЕРШУ ЧЕРГУ питаюсь про наявність медалей та дипломів.. і не тому що я найкращий, а тому що це ЗВИКЛА ПРАКТИКА при наборі КВАЛІФІКОВАНОГО персоналу...

Ви згадали Комунізм ?????????????
Назад в СРСР. :gryzin:

Ви такий наївний, невже Ви не вірите шо все в нашому житті можна купити, окрім деяких речей.
Медаль і червоний диплом тому не вийняток.
ЗНАННЯ потрібні.
  • 0

#50 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 19:50

Перегляд дописуLOГ (23.06.2007 21:56) писав:

Ви згадали Комунізм ?????????????
Назад в СРСР. :gryzin:

Ви такий наївний, невже Ви не вірите шо все в нашому житті можна купити, окрім деяких речей.
Медаль і червоний диплом тому не вийняток.
ЗНАННЯ потрібні.

А до чого тут СРСР?? не комунізм я згадував а логіку звиклу... :angry2: не знаю кіко Вам років, і кіко співбесід ВИ проводили при наборі працівників.. .. чомусь вважаю ніскільки :durak:

Я наївний?? :durak: ну.. ну.. а скажіть яку посаду Ви обіймаєте???
Знання ??? які знання ?? де Ви їх добудете ?? невже Ви вважаєте що будучи двієчником ви будете мати знання ?? і отримаєте хорошу роботу (блати не в рахунок)..

всетаки у Вас наївне бачення майбутнього працевлаштування
  • 0

#51 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 20:13

Перегляд дописуivansstef (24.06.2007 20:50) писав:

Знання ??? які знання ?? де Ви їх добудете ?? невже Ви вважаєте що будучи двієчником ви будете мати знання ??
Канешна, є люди які куплять червоний диплом, а є такі які мають всі трійки і знання у них кращі.

Перегляд дописуivansstef (24.06.2007 20:50) писав:

і отримаєте хорошу роботу (блати не в рахунок)..

Блати якраз в рахунок.
Своїм розумом і власними силами важко чогось досягнути.
  • 0

#52 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 24.06.2007 – 20:25

Перегляд дописуLOГ (24.06.2007 21:13) писав:

Канешна, є люди які куплять червоний диплом....
Я свій заробила чесно! Але наразі він нафіг кому тре без додатку(без грошей). І ще раз повторюю, що людина, що має медаль чи червоний - все ж таки знає набагато більше, ніж трієчник. Зі мною теж баран бараном вчились, але.....все гроші....гроші.....але от як реалії життя? Ото прийдеш ти до такого медика, за дпомогою, а воно ті як поставить діагноз....от тобі й навчання за гроші :gryzin: А що? Професія престижна, а який з нього спеціаліст? - то вже інша справа...
  • 0

#53 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 24.06.2007 – 20:37

Перегляд дописуLOГ (24.06.2007 21:13) писав:

Канешна, є люди які куплять червоний диплом, а є такі які мають всі трійки і знання у них кращі.

Блати якраз в рахунок.
Своїм розумом і власними силами важко чогось досягнути.
Хха. не ображайтесь, але це твердження вельми недосвідченого юнака, або юнака який хоче своє небажання вчитись прикрити під гасла, головне не оцінки ......таке твердження хибне в 99 випадках з ста..

Ну скажімо так..
Якщо до мене прийдуть двоє людей один з червоним дипломом, один трієчник, і складуть додаткове тестування на знання предмету однаково.. я візьму того що має диплом..

Щодо другого.. :angry2: Всі мої колєги які чогось досягнули досягнули якраз своїм розумом та силами...

З,І Кому б Ви віддали свою дитину на лікування ?? тому хто по блату чи тому хто по знаннях.???

З,І Не женіться за миттєвою вигодою..

Перегляд дописуЛастівочка (24.06.2007 21:25) писав:

Я свій заробила чесно! Але наразі він нафіг кому тре без додатку(без грошей). І ще раз повторюю, що людина, що має медаль чи червоний - все ж таки знає набагато більше, ніж трієчник. Зі мною теж баран бараном вчились, але.....все гроші....гроші.....але от як реалії життя? Ото прийдеш ти до такого медика, за дпомогою, а воно ті як поставить діагноз....от тобі й навчання за гроші :gryzin: А що? Професія престижна, а який з нього спеціаліст? - то вже інша справа...

+100 я б вельми уважно дивився. кому віддавати на лікування. і ні блати і ні гроші не допоможуть стати гарним лікарем
  • 0

#54 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 25.06.2007 – 15:19

я матиму золоту медаль, але то лише заради себе... хотілось цього кілька років, а , коли, за це не вимагають грошей - хіба важко повчитись?...так, я знала, що вона не дасть мені великих привілеїв, але то пофіг.. при поступанні я матиму такі ж можливості, як діти-чорнобильці і діти з села. ;) .. ось і всі переваги... А поступатиму сама..дуже сполдіваюсь, що все вдасться...і всім цього ж бажаю!..
  • 0

#55 Fatal1ty

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 25.06.2007 – 15:38

У мене не було медалі але я й не жалкую
Толку з неї мало
Притом не зі справжнього золота(((((((((((((((((
  • 0

#56 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 25.06.2007 – 15:42

Перегляд дописуFatal1ty (25.06.2007 16:38) писав:

У мене не було медалі але я й не жалкую
Толку з неї мало
Притом не зі справжнього золота(((((((((((((((((
ага!!!!...ще при тому ті "педагоги" з кожного медаліста по п"ятірці стягнули за ту саму медаль! ;)

Повідомлення відредагував lyanochka: 25.06.2007 – 16:11

• 0

#57 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.06.2007 – 16:09

У нас так сталось що золота медалістка гімназійі на платному в звичайному ВУЗі і таке буває... Тому толку з медалі мало... ;)
  • 0

#58 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 25.06.2007 – 16:31

Золота медаль - це стимул. Але до пори до часу.
Золота медаль - можливість похвалитися: я такий розумний.
Можливість взнати про людину більше без спілкування з нею.
Медалісти в школі (я впевнена) вчаться максимум до 8-9 класу. Наполегливо, сумлінно. А як тільки юність в мізги... авторитет, що вони чесною роботою заробили до того часу, починає працювати на них. І з цього моменту вони прикладають зусиль не більше, ніж інші учні.

P.S. А чи варто старатись на золоту медаль? Звичайно. І не для когось, не на показ, а для самого себе. Золота медаль - це перемога над вчителями, на своєю лінью, над тьмою невчення. А кожна перемога - це радість.

Повідомлення відредагував Счастливая: 25.06.2007 – 16:34

• 0

#59 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.06.2007 – 17:29

Тут якраз був випадок коли не тільки авторитет грав роль. Авторитет працював на мене але не на неї. Але перше про що не варто забувати - шкільна програма це мінімум якого не вистачає на хороший ВУЗ... Друге: варто працювати для себе а не для медалі... Можете закинути предмети які вам не потрібні і працювати над тим що ДІЙСНО потрібно. Особливих переваг в престижних ВУЗах медаль не дає, а перемога на Всеукраїнській олімпіаді дає і то дуже великі...
  • 0

#60 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 26.06.2007 – 08:45

Перегляд дописуMill (25.06.2007 18:29) писав:

Тут якраз був випадок коли не тільки авторитет грав роль. Авторитет працював на мене але не на неї.........
Авторитет на тебе - ти на медаль. Все взаємопов*язано в будь-якому разі.
До речі, хлопець-відмінник - рідкісна дивина )).
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних