Перейти до вмісту

Золота медаль

Повідомлень в темі: 114

#21 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.06.2007 – 21:02

Цитата

медалістам завжди вчителі трепуть нерви,
Та ну? То хіба шо якщо всі вчителі, перепрошую, ку**ви. А як нормальні то навпаки. Їм трохи шкода дітей заганяти по-тупому. Взагалі, якшо ти в школі йдеш на медаль то маєш значно більше шансів отримати оцінку бали на два вищу ніж заслуговуєш.

Цитата

Іноді просто виникає якесь відчуття(заздрощі?), що він(вона) МОЖЕ, а ти - НІ.
Оце точно. Або навпаки, що це може якийсь абстрактний "хтось". Або просто дуже-дуже хочеться довести комусь що ти це можеш, довести напевно самому собі. "Я ж краща за нього/неї".Часто доказом цього і є шкільна медаль.
  • 0

#22 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.06.2007 – 21:07

Перегляд дописуРоланд (10.06.2007 20:54) писав:

Вчитися - не вчитися...
По-моєму це закладається ще з перших класів. Відмінники завжди є...
Треба ж у КОГОСЬ списувати

П.С. Сам був відмінником... Іноді просто виникає якесь відчуття(заздрощі?), що він(вона) МОЖЕ, а ти - НІ.
Медаль - виключно для себе.
Ну не те щоб заздрощі ,а така собі самовпевненість і амбіційність :yes:)
  • 0

#23 ТітіК

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 311 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 10.06.2007 – 21:51

Людина я лінива. І тому на медаль мені глибоко начхати. Вчу тілько те, шо подобається.

Повідомлення відредагував ТітіК: 10.06.2007 – 21:51

• 0

#24 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.06.2007 – 22:08

Цитата

Людина я лінива. І тому на медаль мені глибоко начхати. Вчу тілько те, шо подобається.
Фізру? :yes: :blink: :brovy:
Золота медаль то срань, нічо не дасть, а задрачівать нада.......
  • 0

#25 Зірочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 22:27

Та й узагалі та медаль зовсім і не золота... Херня одним словом і все))
  • 0

#26 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 10.06.2007 – 22:42

Перегляд дописуЗірочка (10.06.2007 23:27) писав:

Та й узагалі та медаль зовсім і не золота... Херня одним словом і все))
Не золота? :yes: А я думала на старості собі зуби з неї повставляти, бо користі й так не буде іншої... :blink:
Важко! Дуже тупо і складно тримати себе в руках!
Морріс
Як я тебе розумію!!!
Є такі учні, яким на все ... наплювати, на них давно забили. А от нас мусять постійно пиляти, вимагати більшого, сварити за маленькі промахи! Ти найбільше працюєш і тебе найбільше сварять!
Складно тримати себе в руках!

Повідомлення відредагував чайка: 10.06.2007 – 22:43

• 0

#27 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 00:09

Tak. V nas medaliv nema, sistema prosto inaksha. Ta i v nas men'she korupciyi v osviti nij u vas. Ale, v mene zavjdi buv 5,00 seredniy bal (hiba scho v poperednyomu roci matematichka-klurva dala 4 i v mene bulo 4,93) i ce meni vajlivo. Dlya pidnytatya samoocinki. Meni vzagali bilshist' predmetiv ne potribni, ale ya te, scho ne potribne ne vchu radi znannya, a radi ocinki i vse...
  • 0

#28 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 11.06.2007 – 09:15

В моїй школі, коли я закінчував, золота медаль "коштувала" 300 баксів , і коли в 9 класі претендентів на нї було максимум 7 чоловік(з 75 учнів), то раптом на 10-11 класи їх стало 25(от дирекція вирішила накосити "капусти"), навіть круглий двієчник став претендентом на золото, виник шкандаль районного характеру, приїхала з Тернополя обласна перевірка, то медаль отримали таки лише 7 людей..

Тому для мене золота медаль нічого не значить, головне щоб в голові шось було, а не на шиї..
  • 0

#29 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.06.2007 – 09:27

Перегляд дописуLeia (10.06.2007 22:02) писав:

Взагалі, якшо ти в школі йдеш на медаль то маєш значно більше шансів отримати оцінку бали на два вищу ніж заслуговуєш.

це правило не для наших вчителів,повір мені...оцінки занижують...
  • 0

#30 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 11.06.2007 – 12:23

Якщо учень тягне предмети і хоче отримати золоту медель, то він її отримає. Хто дійсно працював на цю медаль, в деяких вузах може вступити на бюджет без екзамену, або на конкурсі медалістів, що підвищує його шанси вчитися в даному вузі. Але медаль за гроші - то не медаль. Така дійсно нічим не допоможе.
  • 0

#31 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.06.2007 – 07:02

Перегляд дописучайка (10.06.2007 23:42) писав:

Не золота? :angry12: А я думала на старості собі зуби з неї повставляти, бо користі й так не буде іншої... :)
За інформацією одного знайомого хіміка вона цирконієва...

Stuff
Оце у веселій школі ти вчився =)))
Не бачу ніякого сенсу купувати медаль за 300 баксів... Хіба шо понти ;)
Мені медаль не дала АБСОЛЮТНО НІЧОГО, але я не шкодую, що добився її... Це щось схоже на покорення гори - після нелегкого сходженння ти нарешті досягаєш вершини...
  • 0

#32 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 12.06.2007 – 08:11

Перегляд дописуРоланд (12.06.2007 08:02) писав:

Не бачу ніякого сенсу купувати медаль за 300 баксів... Хіба шо понти :angry12:
Або доказ фінансової спроможності батьків без майже жодних зусиль подарувати улюбленому чаду медаль..
  • 0

#33 lusyanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 21:24

В принципі, особливого толку від золотої медалі немає. Тим більше, якщо вона зароблена.. ммм... скажімо так, не найчеснішим чином. Хоча, якщо людина хоче її просто для себе, то можна і спробувати. Один із способів самоствердження, мені здається. Але треба мати неслабкі нерви + багато часу. Про прогулянки з друзями і т.д. можна забути. Тому що на власному прикладі знаю, якщо робити все і не халявіти, то часу СТІЛЬКИ витрачається.. бррр...
  • 0

#34 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.06.2007 – 21:55

lusyanya
Знаєш, мені душу гріло те, що я не один - у нас в групі 5 таких було... Так що =)))

Цитата

Тим більше, якщо вона зароблена.. ммм... скажімо так, не найчеснішим чином
Я дуже радий, що з таким не зустрівся. Не всюди ж так?

Цитата

Але треба мати неслабкі нерви
Ага, було таке, що я вже хотів йти вішатись :angry12: Іноді вчителі стають просто нестерпними!
  • 0

#35 lusyanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 22:30

Роланд

Цитата

Я дуже радий, що з таким не зустрівся. Не всюди ж так?
У моїй школі саме так. = ) Це треба бачити, як вчителя просто натягують ці оцінки. І ось тоді стає образливо, що ти сидиш і париш собі мозок, а так званим відмінницям все поставлять просто так... Але я вже на це не звертаю уваги та вчусь для себе і не думаю про це.

Цитата

Ага, було таке, що я вже хотів йти вішатись :angry12: Іноді вчителі стають просто нестерпними!
Нічого в цьому світі не міняється))... Багато вчителів майже завжди такі. Ну, думаю, із-за школи точно вішатися не варто ))
  • 0

#36 Дикий Ангел

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.06.2007 – 10:51

Перегляд дописучайка (10.06.2007 13:07) писав:

Я от йду на золоту медаль :angry12: ...Щоб не вживати поганих слів...це фігово! До тебе прискіпуються з кожної сторони ;) ! Я навіть і не думала, що все так вийде, не прагнула ніяких відзнак, просто вчилась собі добре! А тепер дуже за це шкодую!!!
Моя школа слабенька, медалісти-рідкість, тому за мною там такий нагляд!!! І не думайте, що мені просто ставлять хороші оцінки! Аж ніяк!
Ця медаль мені нічого не дасть, мені навіть і не треба отих складних знань(фізика, хімія чи алгебра), бо для поступлення і подальшого навчання потрібна лише муза і талант! Але виходить так, що я щось винна отим вчителям, мушу тягнути! А якщо щось не те, то одразу дзвінки додому :D
Не знаю,не знаю...Я теж іду на золоту медаль,але сказати що всі прискіпуються - не можу! Є деякі ,,кадри'', але всі питання вирішуються рефератом чи повідомленням на специфічну тему.А в 11 класі , якщо ти всі роки гарно вчився багато відміток ставлять на шару, мовляв вчилися ви 10 років добре - тепер ми вам зробимо шару! Тому мій 11 клас був найлегшим з усіх років навчання! :) :)
  • 0

#37 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 13.06.2007 – 11:57

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 11:51) писав:

Не знаю,не знаю...Я теж іду на золоту медаль,але сказати що всі прискіпуються - не можу! Є деякі ,,кадри'', але всі питання вирішуються рефератом чи повідомленням на специфічну тему.А в 11 класі , якщо ти всі роки гарно вчився багато відміток ставлять на шару, мовляв вчилися ви 10 років добре - тепер ми вам зробимо шару! Тому мій 11 клас був найлегшим з усіх років навчання! :) :angry12:
Не знаю, не знаю...Я надіюсь, що буде так в 11 класі, бо якщо репетитори і вчителі накладуться, то я точно здурію. Мої "кадри" навпаки постійно наголошують, що я ось маю бути найкращою, зразковою і тра-ля-ля, за один мій погляд може бути образа...І було багато конфліктів з ними! Всі вони чогось хочуть...Моїй мамі класна керівничка так і сказала...Я думаю, що потрачу більше нервів, ніж отримаю користі з тої медалі!

Перегляд дописуДикий Ангел (13.06.2007 11:51) писав:

Не знаю,не знаю...Я теж іду на золоту медаль,але сказати що всі прискіпуються - не можу! Є деякі ,,кадри'', але всі питання вирішуються рефератом чи повідомленням на специфічну тему.А в 11 класі , якщо ти всі роки гарно вчився багато відміток ставлять на шару, мовляв вчилися ви 10 років добре - тепер ми вам зробимо шару! Тому мій 11 клас був найлегшим з усіх років навчання! :) ;)
Не знаю, не знаю...Я надіюсь, що буде так в 11 класі, бо якщо репетитори і вчителі накладуться, то я точно здурію. Мої "кадри" навпаки постійно наголошують, що я ось маю бути найкращою, зразковою і тра-ля-ля, за один мій погляд може бути образа...І було багато конфліктів з ними! Всі вони чогось хочуть...Моїй мамі класна керівничка так і сказала...Я думаю, що потрачу більше нервів, ніж отримаю користі з тої медалі!
  • 0

#38 Дикий Ангел

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Донецьк

Відправлено 13.06.2007 – 12:14

[quote name='чайка' date='13.06.2007 12:57' post='129678']
А у моєму класі вчилася дочка класної керівниці,так от її мамаша ходила по вчителям і забороняла їм ствавити бали вище ніж у її доньки,але демократія є усюди! Взагалі-то більшість учителів ставили дійсні бали, а декілька кадрів боялися зміюку і занизили, ну і пішли вони ... :angry12:
  • 0

#39 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 17.06.2007 – 16:28

Я теж відмінниця і йду на медаль. Але чесно кажучи не розумію навіщо вона мені. Я згодна, що раніше медалістам справді було легше поступати у ВНЗ, бо їм треба було тільки пройти співбесіду. Але зараз це вже не проходить, при вступі у ВНЗ ніхто не звертає уваги на медалі.
  • 0

#40 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 22:55

Перегляд дописуСоне4КО (17.06.2007 17:28) писав:

Я теж відмінниця і йду на медаль. Але чесно кажучи не розумію навіщо вона мені. Я згодна, що раніше медалістам справді було легше поступати у ВНЗ, бо їм треба було тільки пройти співбесіду. Але зараз це вже не проходить, при вступі у ВНЗ ніхто не звертає уваги на медалі.
Ніхто у ВНЗ не звертає уваги на медаль, бо її може отримати будь-хто з можливостями... Якби ж медалістами були тільки ті, хто добився цього звання розумом, то можна було б і про пільги подумати...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних