Перейти до вмісту

Золота медаль

Повідомлень в темі: 114

#101 Гість_vov4uk_*

• Гості

Відправлено 07.02.2008 – 13:14

Золота медаль то фігня. Якщо не знав в школі то ВУЗі не будеш знати.
Бонусів з золотою медалю немає. Таке життя і двійошники вчать на державному, а ті що мають медалі на платному, о така справедливість тепер. Життя своє покаже кому сидилась золота медаль :)
  • 0

#102 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернівці

Відправлено 09.04.2008 – 12:23

Ото маю золоту медаль. І для чого вона мені зараз? Хіба що внукам показуватиму. <_< Головне - не медаль, а здобуті знання, які потім можна застосувати у житті і бути потрібним у ньому. :)
  • 0

#103 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 09.04.2008 – 14:37

Золота медаль - це круть. Я - чемпіон!
  • 0

#104 St1Ng3R

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 112 повідомлень
  • Місто:Україна,Калуш

Відправлено 14.11.2008 – 08:55

Цей кусок заліза нічого не означає. Він тобі нічим не допоможе при вступі кудись. Головне знання,знання і ще раз знання!
  • 0

#105 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 14.11.2008 – 16:52

Згоден, не т реба надриватись на золоту медаль, якщо трішки не дотягуєш. Закінчуй собі школу, гуляй, відпочивай, а в ВНЗ тебе приймуть, якщо розумний. В ВНЗ від медалі взагалі ніякої користі.
  • 0

#106 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 14.11.2008 – 16:55

Я витягнула на медаль, бо в мене був стимул - нагода вступити по 1 екзамену, а зараз пільг нема... Можна звісно отримати заради себе самого, але то нерви.
  • 0

#107 black sky

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:з файної Львівської обл.

Відправлено 14.11.2008 – 19:19

Зарз у вузах на медаль не дивляться, а лише на твої знання!
Так що треба вчитись... :rolleyes:
  • 0

#108 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 15.11.2008 – 20:35

От дійсно...а нашо? Я не хочу надриватись на те. Ну є медаль - нема медалі... Ну і що? Що, уе спосіб потішити своє самолюбство чи що?
  • 0

#109 конвалія

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 175 повідомлень

Відправлено 15.11.2008 – 22:34

Думаю, що таку ізюминку національної системи освіти давно пора ліквідувати. То тільки привід для вчителів повипендрюватись: 1) перед колегами - в нас найбільше медалістів в районі; 2) перед учнями - ми тобі дали золоту медаль, а ти такий невдячний.
  • 0

#110 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2008 – 23:33

Перегляд дописуконвалія (15.11.2008 22:34) писав:

Думаю, що таку ізюминку національної системи освіти давно пора ліквідувати. То тільки привід для вчителів повипендрюватись: 1) перед колегами - в нас найбільше медалістів в районі; 2) перед учнями - ми тобі дали золоту медаль, а ти такий невдячний.

+1
Мені медальку не дали - дпюшник поставив 7, сказав, що й цього вистачить (збрехав, бо лахали ми з нього на тверді 12)).
Класна сказала, що от, мовляв, в тебе тільки одна така низька оцінка, але ми тобі нічим типу допомогти не можемо, бо нам пофіґ - хоча нам все'дно треба виконувати план, але тобі просто не пощастило і т.д.
Зрештою в моєму класі була, по-моєму, лише одна срібна медаль, і все.

Сказати, що не хотів медаль - збрехати; в моєї дівчини на той момент золота медаль була, то чим я гірший?:ggggg: Але це була єдина причина - ну, хіба що ще хтілося подивитися, як пєдагогі будуть "галочку" по медалістах здобувати. По-моєму, це в них єдина мета...
  • 0

#111 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 16.11.2008 – 22:50

Якщо людина добилася золотої медалі своїми силами, знаннями... то що тут поганого?
А якщо медаль куплена, то вона втрачає свою сутність... в першу чергу має мучати совість перед собою.

П.С. Мене, наприклад, мучає моя совість. Я в навчаюсь в Університеті і не завжди добиваюсь оцінки своїм знанням. Якщо бути чесним, я плачу гроші за оцінки (коли не можу сам здати). Я вже хочу довчитись до бакалавра...а потім покинути заклад. Переоцінив свої можливості.... ех.
  • 0

#112 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 21:41

В самій медалі нічого поганого немає, адже це лише показник, що ти гарно вчився і тобі було це цікаво. Інша справа, що в нашій країні на цьому роблять бізнес, але перепрошую, на чому в нас не наживаються? Як на мене, медаль - це нормально, доки вона не стає самоціллю. Наприклад, нервові зриви в дітей, у яких чомусь не виходить досягнути того рівня, розлючені батьки, які дико хочуть хвалитися своїми чадами, вчителі, які на тому заробляють... Спокійніше треба до цього ставитися. То таки правда, що найважливішими є знання, а якщо ще й медаль здобудеш - то добре, лиш не треба на тому зациклюватися :)
  • 0

#113 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2008 – 22:11

Золота медаль зараз не дуже враховується при вступі так що це досягнення швидше чисто "для душі".Може намагання щось довести собі та іншим а може просто результат хорошого навчання,так можуть усі якщо захочуть)Тільки є люди які докладають більше зусилль щоб отримати медаль а є ті які менше або взагалі не докладають ніяких зусилль.Ніколи не притягувала ця забавка,я знаю чого варта і без ніяких медальок)
  • 0

#114 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 04.12.2008 – 22:21

варто.

...хоча б тому, що через 10 років - це вже антикваріат :prapor3:

а також, тому що це - одне з життєвих досягнень все-таки.
Хоча зараз такі часи, що її цінність втрачено: знецінення через купівлю-продаж )))
  • 0

#115 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 04.12.2008 – 22:24

Для мене ця цяцька знецінилась після того як я дізналась що моя двоюрідна сестра її просто напросто купила без ніяких особливих досягненнь
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua