Перейти до вмісту

Прощання зі школою

Повідомлень в темі: 56

#21 wwwoops

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.06.2007 – 11:27

Я не знаю як там в універі, але зі школою прощатися не хочу. Я також постійно казав, що школа мене задовбала. Але на остньому дзвонику мене наче током пробило. Став посітйно думати, переживати. Зявилось якес відчуття розгубленості. А ще взя тай закохався в дівчину на курс меншу, оті і парюсь через це... не знаю навіть що робити. До екзаменів не можу підготуватисяя :yes:
  • 0

#22 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.06.2007 – 11:37

Я за школою анітрохи не шкодую. Зовсім. І повірте мені, ви теж не шкодуватимете.
Раз чула в інтерв`ю Андрія Кузьменка таку фразу: "Я в тюрмі не сидів, но якби сидів то про школу і про тюрму би згадував так само".
  • 0

#23 Ronni

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Новоселиця

Відправлено 08.08.2007 – 00:44

Дуже боляче. Ось уже місяць не згадувала про неї, але...учора взяла диск з випускного...стільки сліз було...також думала, що не дочекаюся поки цю школу закінчу, і нажаль, дочекалася...мені казали, що не так за школою я буду сумувати, як за шкільною дружбою, але виявилося не так...я сумую за самою школою, і за тим, що з нею зв*язано...реально...ті, хто ще навчається в школі, не думайте про неї погано, ви потім будете шкодувати, хоча...людина не зможе збагнути, поки сама це не переживе...
  • 0

#24 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.08.2007 – 00:51

Я пережив і школу і університет, і нічьо так, жив, здоров, нічим не переживаю ;)
  • 0

#25 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 08.08.2007 – 00:56

Школа - то халява, універ - то кара, так що прощання зі школою дуже болюче для мене ;)
  • 0

#26 vov41k

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 304 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 08.08.2007 – 13:45

Я б зараз хотів бі навчатися у Школі...у 8 класі...перше кохоння і поцілунки ;)
  • 0

#27 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 07.01.2008 – 09:14

А я зі своєю школою ужо попрощалась,тепер це лише місце що зможу внукам показати,тіпа-дивіться дітки,отут я вчилась))) Джуе-дуже сумую за рідною школою,вчусь зараз в іспанській,але я її повністю ненавиджу,ненавиджу морди однокласників,вчителів тим більше,ненавиджу в 6 вставати,пертись в ту дурацьку школу,де ми навіть не в самій школі вчимось а надворі в будках,як собаки,чесне слово :( скорше би додому хоч на канікулах побачу свою школу,і вчителі в мене всі були суперові,і однокласники :P
на фотці моя нова школа,збоку наші будки))ми не надворі вчимось,це просто хлопці парти на сонечко повитягували щоб погрітись,зима все-таки надворі))) це десь перед новим роком зроблена фота була

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG021.JPG   63.86К   30 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 07.01.2008 – 09:15

• 0

#28 бульбашка...

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 40 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.01.2008 – 12:07

я правда вже її закінчила...та недавно...важко було її покидати... я в школі була задоволена буквально всім...однокласники супер...дуже всі дружні були...вчителі теж гуд... про школу лише хороші спогади... Та все-таки в інституті мені ше краще...такшо покидаєм її з усмішкою на обличчі...адже студенстькі роки цікавіші ніж шкільні..ЦЕ НЕ ОДНА Я КАЖУ!!!!
  • 0

#29 Kenan

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 20:41

Закінчив школу у минулому році... дуже сумуб за тими днями які проводив у школи... зараз підтримою контакти із багатьма однокласниками і з деякими вчителями... а коли тільки почався останій навчальний рік то я так хотів що б він закінчився... а тепер шкодую що він все таки закінчився...
  • 0

#30 Kazkar

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 00:14

Я закінчив школу і не сумую. Зовсім... Навіть більше: я навіть не пам'ятаю майже нічого... ВУЗ мене дуже змінив. Хоч тут і набагато тяжче, але тут ставлення зовсім інакше і більше свободи (але й відповідальності)... Ну і + в мене жирна група, яка мені подарувала кращого друга, дівчину і багато друзів і цікавих співрозмовників. В школі було зовсім не так :rolleyes:
  • 0

#31 amorales

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 49 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 16.02.2008 – 13:20

школа хоч і класна була але з універом то повне фуфло...
в мене була гімназія строгого режиму - надзвичайно престижна і входила в 100 кращих шкіл України!
закінчив з гідністюі всіма можливими почестями...
а тепер на неї "мені срати з високої башні!"
  • 0

#32 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 16.02.2008 – 15:01

Незнаю, до закінчення школи ще 2 роки, так що щу побачу. Але думаю, що хоч у школі є багато погано, розлучення з нею буде болючим.
  • 0

#33 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 16.02.2008 – 16:21

Так, 9 клас, багато хто цього року піде на всі чотири сторни дехто залишиться. Колись плювався про школу кожен день тепер якось спокійніше, вже не так тупо. Але два роки, і якось часто задумуюсь що було гарне в школі а шо повна гузня. Хоча ще два роки.
  • 0

#34 Something Strange

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 21:23

ех..я би все віддала,щоб тільки знову вчитись у школі ( дуже боляче було прощатись зі школою...
  • 0

#35 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.05.2009 – 21:27

Перегляд дописуSomething Strange (23.05.2009 22:23) писав:

ех..я би все віддала,щоб тільки знову вчитись у школі ( дуже боляче було прощатись зі школою...
школа фігня) От в університеті - ото справжнє життя) мені в універі було в 1,000,000 разів краще)) :)
  • 0

#36 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.05.2009 – 21:33

Перегляд дописуФабрегас (23.05.2009 22:27) писав:

школа фігня) От в університеті - ото справжнє життя) мені в універі було в 1,000,000 разів краще)) :)

Підтримую - універ і школа це як небо і земля...Правда якщо вчишся в універі за спеціальністю яка тобі подобається!
  • 0

#37 Something Strange

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 23.05.2009 – 21:52

Перегляд дописуZoomerMan (23.05.2009 22:33) писав:

Підтримую - універ і школа це як небо і земля...Правда якщо вчишся в універі за спеціальністю яка тобі подобається!
от саме...я якраз вчусь не там,де я хотіла...але то таке,я змирилась і звикла вже.але просто не можу змиритися з думкою,що до школи більне НІКОЛИ неповернусь от і все )
  • 0

#38 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 23.05.2009 – 21:53

Перегляд дописуSomething Strange (23.05.2009 22:52) писав:

але просто не можу змиритися з думкою,що до школи більне НІКОЛИ неповернусь от і все )
життя жорстоке :)
  • 0

#39 Гість_Alinka~MAlinka~_*

• Гості

Відправлено 21.06.2009 – 20:17

.......Багато ,що в школі мене по справжньму кумарило: постійна показуха. Ходи в формі бо цій противнячій директррці " любо глянути" коли всі ходять однаково одягнуті...коли тобі потрібно на олімпіаду , всі на задніх лапах ходять ; коли їм нічого не потрібно, ніхто тебе й не помічає :prapor3:

Стояти морозом на стадіоні 90 хв...лише тому ,що цей стадіон збудували спонсори...з укр мови мені поставила 9 балів, хоча тестування я написала на 191 (11). а доці журналістки - 11, хоча та написала тести гірше ,ніж я. І хтось буде мені доказувати ,що в школі панує щирість і взаємодопомога???__

Ну і за чим тут сумувати? Ах так ..можливо, за моїми любими однокашками, точніше за деякими із них...то я можу їх зустріти і за межеми того пекла...

перше кохання :rolleyes: прекрасна річ...поцілуночки в старому корпусі, доки нас не застала технічка... і чомусь вдалими виявлялись стосунки лише за межами " другої домівки" .

зараз сидю і мені потрібно настрапати брехню про те " Як я буду сумувати за своєю другою домівкою!"...і нікого не цікавить моя справжня думка, просто потрібні гарні слова...в пошуках цих ГАРНИХ СЛІВ я натрапила на цей форум...вибачте за відвертість...набридло брехати.............................

Повідомлення відредагував Alinka~MAlinka~: 21.06.2009 – 20:18

• 0

#40 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 21.06.2009 – 20:28

Школа - джерело ностальгії...Не можу повірити в те, що ці 11 років пролетіли. Минуло 2 місяці, як вже немає уроків, а ностальгія вже зачастила в душу...Страшенно хочеться назад...Хоча студентське життя вже на носі!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних