Перейти до вмісту

Світовий ринок прав на викиди парникових газів

Повідомлень в темі: 32

#21 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.06.2007 – 18:09

на парникових газах можна заробити і вирощуючи ліс!
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...onomia_a_2.html

Цитата

Uprawnienie do emisji jednej tony w latach 2008 - 2012 kosztuje obecnie na giełdach około 20 euro za tonę
ціна 1 тонни зараз коштує на біржах близько 20 евро.

ще одна доречна та цікава інформація.

Цитата

Україна зможе заробити $10 мільярдів на продажі екологічних квот
принт версiя
обговорити
надіслати другу
прочитати пізніше
лист редактору
За підрахунками спеціалістів, Україна зможе заробити до $10 мільярдів на екологічних квотах, торги з продажу яких розпочнуться у світі у 2008 році.

Ідеться про купівлю-продаж так званих ОВК — одиниць встановленої кількості (тонн СО2), в яких фіксується забруднення земної атмосфери.

У 80-х роках експерти підрахували для кожної країни точну кількість ЕУК (залежно від кількості промислових підприємств), яку не можна перевищувати з причини екологічної небезпеки. У 90-х роках, після значного спаду промисловості в Україні, у нашої країни з’явилася велика кількість вільних ОВК – екологічних квот, які можна продати іншим країнам, що відчувають в них нестачу.

За словами Віталія Нахлупіна, голови Агентства екологічних інвестицій України – спеціалізованого органу, який займатиметься впровадженням механізмів Кіотського протоколу в Україні, наша країна займає досить сильну позиція на цьому ринку.

«На 80% ринок продавців ОВК диктуватимуть дві країни: Росія та Україна. Україна планує продати за перший бюджетний період Кіотського протоколу (2008-2012 рр.) від 1 мільярда до 1,2 мільярдів тонн ОВК», — заявив він в інтерв'ю «ДТ».

Основний механізм продажу подібних квот реалізується в рамках так званих «зелених» інвестицій. Для цього між урядами двох країн – України та її партнера, підписується договір про передачу певної кількості ОВК. При цьому гроші, отримані країною за продаж квот, повинні обов'язково піти на екологічні проекти, які приведуть до зниження викидів СО2.

Разом із тим Віталій Нахлупін наголосив, що дуже важливо вчасно забезпечити повноцінну законодавчу базу для такої діяльності, зокрема прийняти закон про міжнародну торгівлю надлишками квот. «Якщо у 2007 році ми не проведемо велику й копітку роботу з реалізації можливостей, що з’явилися, із залученням усіх гілок влади, то у 2008 році Україна не зможе стати повноправним учасником Кіотського протоколу», — застеріг чиновник.
http://www.dt.ua/3000/3100/59511/

заробити багато грошей на продажу квот планує не лише Україна.
http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydani...onomia_a_1.html
До речі, тут випливає проблема підготовки фахівців відповідного профілю.
  • 0

#22 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 18.11.2007 – 04:09

Перегляд дописуWeber (8.06.2007 07:31) писав:

Таблиця 1.9
[b]“Час життя” в атмосфері деяких забруднюючих речовин  
Забруднююча речовина	Середній “час життя” в атмосфері  
Вуглекислий газ				5 діб  
Чадний газ 							0,3 - 3 год.  
Сірчаний ангідрид				0,5 – 2 доби  
Сірчана кислота				0,5 – 1 доба  
Сульфати							2 – 4 доби  
Оксиди азоту							5 діб  
Вуглеводні							1 – 10 діб  
Свинець							2 – 5 діб[/b]
Не знаю як щодо метану, але хімічно нестійкий вуглекислий газ, це взагалі дуже дуже ВЕЛИКА НОВИНА. Посилання в студію.
  • 0

#23 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 09:39

Перегляд дописуSergiy_K (18.11.2007 03:09) писав:

Не знаю як щодо метану, але хімічно нестійкий вуглекислий газ, це взагалі дуже дуже ВЕЛИКА НОВИНА. Посилання в студію.
[111, с. 11]. це
Исследование и оценка переноса загрязняющих воздух веществ на большие расстояния / Ю.А. Израэль, А.В.Лысак, И.М. Назаров и др. –Л.: Гидрометеоиздат, 1979. –12с.
Може з 1979 року властивості того газу змінилися? B)

Повідомлення відредагував Weber: 29.11.2007 – 09:40

• 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 10:22

Перегляд дописуWeber (29.11.2007 09:39) писав:

[111, с. 11]. це
Исследование и оценка переноса загрязняющих воздух веществ на большие расстояния / Ю.А. Израэль, А.В.Лысак, И.М. Назаров и др. –Л.: Гидрометеоиздат, 1979. –12с.
Може з 1979 року властивості того газу змінилися? B)
В мене книги цієї під руками, звичайно, нема і в бібліотеку іти також влом. Що там мається на увазі під "середнім часом життя в атмосфері"? Я розумію так, що вуглекислий газ в основному поглинається зеленими рослинами і так виводиться з атмосфери, і вони ж його туди виділяють як і всі інші живі організми. Але що відбувається за 5 діб? Час напівзв"язування вуглекислого газу, чи що? Незрозуміло... :D
  • 0

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 10:33

Перегляд дописуSergiy_K (29.11.2007 09:22) писав:

В мене книги цієї під руками, звичайно, нема і в бібліотеку іти також влом. Що там мається на увазі під "середнім часом життя в атмосфері"? Я розумію так, що вуглекислий газ в основному поглинається зеленими рослинами і так виводиться з атмосфери, і вони ж його туди виділяють як і всі інші живі організми. Але що відбувається за 5 діб? Час напівзв"язування вуглекислого газу, чи що? Незрозуміло... B)
Правду кажучи це питання мене аж занадто не цікавить - просто роблю посилання на фахівців. Я не технар, а економіст... Длоя мене основне - що то є парниковий газ і що він не визнає державних границь і регіоналізує процес забруднення. І все. Крапка.
  • 0

#26 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 10:48

Перегляд дописуWeber (29.11.2007 10:33) писав:

Правду кажучи це питання мене аж занадто не цікавить - просто роблю посилання на фахівців. Я не технар, а економіст... Длоя мене основне - що то є парниковий газ і що він не визнає державних границь і регіоналізує процес забруднення. І все. Крапка.
Тобі вистачає якісного розуміння? Діло твоє, просто дивно, що цитуєш сам не розуміючи що B)
  • 0

#27 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 10:54

Перегляд дописуSergiy_K (29.11.2007 09:48) писав:

Тобі вистачає якісного розуміння? Діло твоє, просто дивно, що цитуєш сам не розуміючи що B)
Я цитую академіка Ю.А. Израэля... Це для мене авторитет. Я ж не фахівець від тривалості середнього життя вуглекислого газу.
ПЕС. Подібно дію і тоді, коли мені потрібно наприклад дізнатися скільки тонн ріпаку потрібно на виробництво 1 тонни біопалива. Є авторитетні джерела - я ж не буду давити ріпак, щоб їх перевіряти!
  • 0

#28 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 11:12

Перегляд дописуWeber (29.11.2007 10:54) писав:

Я цитую академіка Ю.А. Израэля... Це для мене авторитет. Я ж не фахівець від тривалості середнього життя вуглекислого газу.
ПЕС. Подібно дію і тоді, коли мені потрібно наприклад дізнатися скільки тонн ріпаку потрібно на виробництво 1 тонни біопалива. Є авторитетні джерела - я ж не буду давити ріпак, щоб їх перевіряти!
До чого тут перевірка? Навіщо цитувати інфу смисл якої, як ти сам визнаєш, не можеш навіть приблизно зрозуміти. Щоб з тих цифр була якась користь, треба хоча б знати, про що вони "кажуть". Уяви, якби, я сунув на форум цитату з якогось довідника по геохімії з купою цифр по стабільності в різних оболонках Землі тих чи інших елементів та сполук і написав би, що ось - це дані про те як забруднюється грунт і який розподіл забруднюючих агентів в товщі землі. Звісно що розуміння написаного не було б в першу чергу в мене самого. І пояснити їх може тільки спец. Хоча за біблографію, звісно, дякую B)
  • 0

#29 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 29.11.2007 – 11:24

Перегляд дописуSergiy_K (29.11.2007 10:12) писав:

До чого тут перевірка? Навіщо цитувати інфу смисл якої, як ти сам визнаєш, не можеш навіть приблизно зрозуміти. Щоб з тих цифр була якась користь, треба хоча б знати, про що вони "кажуть". Уяви, якби, я сунув на форум цитату з якогось довідника по геохімії з купою цифр по стабільності в різних оболонках Землі тих чи інших елементів та сполук і написав би, що ось - це дані про те як забруднюється грунт і який розподіл забруднюючих агентів в товщі землі. Звісно що розуміння написаного не було б в першу чергу в мене самого. І пояснити їх може тільки спец. Хоча за біблографію, звісно, дякую B)
Але ж моє цитування не форуму - де можна будь-що написати, а монографії, яка має рецензентів і рекомендацію відповідної вченої ради. Не справа економістів оцінювати калорійність дров, як казав колись Бйом-Баверк...
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 15.12.2007 – 11:55

Отримав оце щойно такого несподівано листа на майл

Цитата

Dobroho dnia, ********!

Pyshe Vam kolyshnia studentka ********** :)
Budu cherez 2 tyzhni v Ukrajini, cikavo bulo b zajty v ******* (jakscho Vy sche tam). Praciuyu v konsaltyngu znajete z chym? Z kvotamy na vykydy parnykovyh gaziv, kiotskymy proektamy i vsim reshta, pro scho Vy rozpovidaly meni **** rokiv tomu :yes: Zhyvu v Brazyliji zaraz B)
(оскільки лист приватний - то все, що може ідентифікувати осіб - замінено на зірочки).

Ось так - для Бразилії фахівців готуємо... З питань світового ринку прав на викиди парникових газів.
  • 0

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 30.03.2009 – 19:33

Ось нарешті і Україна нормально заробила на цьому... Продала Японії свої квоти за 2009 рік за 4,5 млрд гривень... Цікаво де Японія набрала стільки гривень. За свої Міцубіші чи що?
  • 0

#32 Владлена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 17.11.2009 – 12:18

«Урядові нашої країни потрібно зрозуміти, що ми не найбідніша країна в світі, і що позиція наживи без відповідних зобов’язань не може отримати підтримку від інших країн і потребує перегляду. Україна повинна або відмовитися від вимоги переносу квот або взяти зобов’язання, яке врахує «гаряче повітря 2008-2012 років» http://www.freeland.net.ua/index.php?optio...&Itemid=229
  • 0

#33 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2009 – 14:12

Ринок парникових газів - ще одне з місць майбутнього надування бульбашок і зняття вершків Goldmen Sach, після обмеження на Уолл-стріт спекуляцій нафтою, акціями і валютами внаслідок рецессії 2007-2012 років.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua