Перейти до вмісту

Астрал

Повідомлень в темі: 47

#41 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 06.07.2007 – 16:33

Перегляд дописуLMax (6.07.2007 17:28) писав:

ти що агітацією виходів в астрал займаєшся? Людина створена щоб тут добро робити, а не утікати в астрал.
Одне другому не заважає :)
  • 0

#42 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.07.2007 – 16:32

Перегляд дописуBlueeyes (4.07.2007 15:37) писав:

Знаєте я зі своїх слів казок не збираюся складати. Сперечатися із буть ким на тему що "там" безглузде заняття :brovy:
Карма це страшна сила, це паливо для двигуна Еволюції, і будь які конче егоїстичні дії індивідуума у тонких вимірах не піднесуть його вище суті власних бажань.
Ви розумієте що кожна людина це окрема особистість, боже відображення, нижчий рівень астралу, дійсно вельми дискомфортне місце, бо це місце відображення людської похоті і най нижчих плотських бажань.
Контроль чужої волі, без погодження на це особистості котру намагатимуться контролювати практично не можливий. Я кажу практично, бо впевнений що не має нічого не можливого. Познайомтеся ближче із технікою гипнозу, і самонавіяння.
Я веду до того, що намагання взяти під контроль Еволюцію, чи спроба її змінити, похитнути в тій чи інший бік поведе за собою серйозні наслідки. Божі вартові не сплять :brovy:

Ви хочете сказати, що я зі своїх слів складаю казки? Якщо відносно приведеного мною діалогу, то це уривок реального діалогу з ICQ. У вас свій досвід, у мене свій, розказую все як є відносно свого досвіду. Так от, виходячи з моїх знань, в астралі повно таких явищ як контроль чужої волі без погодження на це особистості у своїх власних егоїстичних інтересах. Звичайно це карається законом Причини-Наслідку, але ті особи, які здатні контролювати чіюсь волю, вміють відкидати кармічні удари на безневинних. Таке відкидання може тривати досить довго, кармічний борг особистості при цьому зростає, але зростають і вміння його не повертати. Це властиво темним сутностям...
Зміна еволюції в бік Світла не може мати мати негативних наслідків. Оскільки така зміна відбувається відповідно до Божих задумів. Інша справа, щоб зрозуміти ці задуми треба вирости духовно до потрібного рівня.
:)

Повідомлення відредагував Romun: 08.07.2007 – 16:38

• 0

#43 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 08:59

Перегляд дописуRomun (8.07.2007 17:32) писав:

Ви хочете сказати, що я зі своїх слів складаю казки?

А ви вкурсі, що казки, а особливо народні - це навчальні посібники для професіоналів тієї спарви, яку ми з вами тут обговорюємо...?

Повідомлення відредагував Jastreb: 09.07.2007 – 09:00

• 0

#44 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.07.2007 – 22:16

Перегляд дописуJastreb (9.07.2007 09:59) писав:

А ви вкурсі, що казки, а особливо народні - це навчальні посібники для професіоналів тієї спарви, яку ми з вами тут обговорюємо...?
Та згоден, згоден. :brovy:
  • 0

#45 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:^ ^;

Відправлено 12.07.2007 – 13:23

Перегляд дописуRomun (8.07.2007 17:32) писав:

Ви хочете сказати, що я зі своїх слів складаю казки? Якщо відносно приведеного мною діалогу, то це уривок реального діалогу з ICQ. У вас свій досвід, у мене свій, розказую все як є відносно свого досвіду. Так от, виходячи з моїх знань, в астралі повно таких явищ як контроль чужої волі без погодження на це особистості у своїх власних егоїстичних інтересах. Звичайно це карається законом Причини-Наслідку, але ті особи, які здатні контролювати чіюсь волю, вміють відкидати кармічні удари на безневинних. Таке відкидання може тривати досить довго, кармічний борг особистості при цьому зростає, але зростають і вміння його не повертати. Це властиво темним сутностям...
Зміна еволюції в бік Світла не може мати мати негативних наслідків. Оскільки така зміна відбувається відповідно до Божих задумів. Інша справа, щоб зрозуміти ці задуми треба вирости духовно до потрібного рівня.
:)
саме на цьому треба і наголошувати, ви привели прямий приклад еволюції - самознищення окремого індивідуума. У нас зараз взагалі усе людство йде цим шляхом :gryzin: але це вже не астральна тема ) Правильне ви кажете і про останнє, дійсно якщо мати за мети більш "високі" цілі, то астрал набуде перед особистістю лише початковий етап, фундамент для поштовху у більш тонкий простір ментального плану :) плану Божественого блаження )
  • 0

#46 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 00:58

тю... я ж зараз месаги з астралу посилаю... а ви хіба ні?
  • 0

#47 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.03.2009 – 01:02

Перегляд дописуВареник (27.03.2009 00:58) писав:

тю... я ж зараз месаги з астралу посилаю... а ви хіба ні?
чим доведеш?
  • 0

#48 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 01:08

Перегляд дописуSergiy_K (27.03.2009 01:02) писав:

чим доведеш?
в мене справка є :dontknow: