Перейти до вмісту

Астрал

Повідомлень в темі: 47

#21 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 26.06.2007 – 13:49

Взагалі то викладав... Р.Монро... і набагато краще ніж Левашов...
  • 0

#22 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.06.2007 – 14:22

Так Монро теж. Але в Монро нема малюнків, по яких зрозуміліше про що він пише.
  • 0

#23 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.06.2007 – 08:53

Ось, кому треба, більш проста книжечка для розуміння даного питання:
http://ad-store.ru/gorod/index.php?module=...stral/index.htm
АСТРАЛЬНЫЙ МИР А.С. Суворина
  • 0

#24 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:^ ^;

Відправлено 03.07.2007 – 21:52

Перегляд дописуліко (26.06.2007 11:40) писав:

Я теж лікував магів, які захворіли на "манію величі", по різному бувало. Якщо бажаєш обміняємось досвідом, приватно.
А зараз хочу зрозуміти хочу - що таке нижній астрал, досі ніхто толком не може пояснити, схоже що це просто якісь ілюзії.
Найнижчий рівень астралу це по суті релігійне пекло, але нікого там не печуть, і не мучають. Людина сама для себе бронує місце на цьому рівні після смерті, якщо веде образ життя наповниний низько-плотськими людськими бажаннями та постійними намаганнями їх впровадити у своє матеріальне життя. Тобто людина котра не зможе і після смерті позбавитися від всіх цих "скарбів" кайфу , залишиться на цьому першому рівні, рівні дискомфорту, відчаю і чорноти.
LMax просто проблем повне, тому довго не з'являвся. Починав я з бажання і намірів, продовжив з теоретичної літератури. Взагалі я на цьому форумі не для того щоби хизуватися своїми досягненями.
Хочу сказати щодо цієї всієї літератури. Її слід читати просто як теоретично-художню літературу, особливо критично ставтеся до всіх т.зв. 100% "методик" виходу до астралу, шкоди звісно жодна з методик не може завдати (хіба що в ній не пропонуватиметься відсікти собі голову:angry12: , вони небезпечні тим, що відбирають у індивідуума багато часу і міць його наміру. Я раджу добре проаналізувати усі вам доступні методики, і власні відчуття, та вибрати з них головне.
Взагалі, кожний хто прагне цього, повинен вести свій щоденник присвячений цієї темі, там записуйте усі свої думки і теорії щодо своєї практики, запевняю вас, цей ваш щоденник багато цінніший аніж усі книги на Світі по астралу.
Вихід у астрал це на стільки індивідуальна справа, що туди потрапити можна лише просто бажаючи цього. Так, можна не займатися медитацією і різними методиками самогипнозу чи іншими, а просто всім своїм Я бажаючи цього, тоді увесь Всесвіт буде сприяти вам у ваших намірах :)
З форуму буду переодично зникати, зараз такий період буремний ) так що наперед бажаю усім УСПІХІВ! У вашому духовному піднесенні.
  • 0

#25 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 11:42

А для чого виходити в астрал? Що з того корисного?
  • 0

#26 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 12:05

Ребятішкі, перш ніж чимсь займатись необхідно мати велику теоретичну підготовку, в іншому випадку без захисту можна дуже моцно напоротись на неприємності!
  • 0

#27 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.07.2007 – 12:38

Сон це теж астрал, тільки у середині свого тіла і несвідомий. Коли до вашого сну відбувається вторгненя чужородного об'єкту (астральні істоти або астралольотчики), розпочинається нічний жах. Наспраді неконтрольвані сни є контрольовані, їх створили ви самі і творите неперервно. Але коли хтось/щось перебиратє контроль на себе, то людина починає панікувати і їй сняться жахи. Втрутится в чужий сон без виклику паніки майже неможливо.
  • 0

#28 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.07.2007 – 13:15

[quote name='Blueeyes' date='3.07.2007 22:52' post='139491']
Найнижчий рівень астралу це по суті релігійне пекло...
... так що наперед бажаю усім УСПІХІВ! У вашому духовному піднесенні.

quote]
Наскільки мені пояснювали, найнижчий рівень астралу не є релігійним пеклом... Див. діалог нижче

[/Date and Time: 06/26/2007

-я поняла что свет везде проникает

-И в самые низкие слои астрала?

-ага, там просто болото полнейшее тяжело двигаться и засасывает по страшному, а ниже болота вечная тьма, а еще ниже свет...иная игра

-Вечная тьма это, то что называют адом?

-неа, это то где солнышка нет - ну чакра сердечная не работает. Там одни логики обитают. Мастера иллюзий - я тоже бы так хотела научиться.

-Мне не понять... Иллюзии Ричарда Баха пришли на ум, если читала, только это не в тему наверно...
Там про мессию механика, он другу обьяснял про иллюзии и сквозь стену ходил и т.д.

-неа иллюзии любви, иллюзии страха ...они умеют реальностью управлять - людьми, события нужные формировать с легкостью - это очень опасные люди - опасные тем что у них нету любви в душе
они умеют подчинять мозги, умеют туманить и внушать тот что им нужно и удобно - для меня это дико...вернее классно когда мне на экзамене просто так зачеты поставили, но жутковато знаешь:-(
ну считай их владыками кармы - есть такая школа у нас на Земле

Дякую за побажання! Вам також!

[quote name='LMax' post='139657' date='4.07.2007 12:42']
А для чого виходити в астрал? Що з того корисного?
[/quote]
Якщо людина має за мету співпрацювати з силами Світла, то в астралі (за наявності відповідних вмінь) може проводити дуже корисну роботу. Зараз спробую пояснити. Астрал - це світ людських бажань. Скажімо негативні людські бажання породжують темні мислеформи, сутності. Як наслідок ці сутності (я хоч правильно переклав російське "сущности"?) самостійно починають впливати на людські бажання примножуючи негатив в цьому світі. Так от, світлоналаштовані люди можуть ці сутності з нашої Землі повиганяти(знищити) перебуваючи в астралі. Таким чином приносити добро на Землі, знищуючи негатив.

Ще безліч корисних навичок, з легкістю можуть пізнати, що з себе являє людина, "поспілкуватися душами", подивитись як людина сприймає світ, тобото подивитись на світ чужими очима і т.д.

Для людей які виходять в астрал питання "для чого" не стоїть. Скажімо воно мені ні до чого, а для них перебування в астралі настільки ж природнє і реальне як і в звичайному фізичному світі, а то й ще реальніше. :)
  • 0

#29 Blueeyes

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:^ ^;

Відправлено 04.07.2007 – 14:37

Перегляд дописуRomun (4.07.2007 14:15) писав:

Якщо людина має за мету співпрацювати з силами Світла, то в астралі (за наявності відповідних вмінь) може проводити дуже корисну роботу. Зараз спробую пояснити. Астрал - це світ людських бажань. Скажімо негативні людські бажання породжують темні мислеформи, сутності. Як наслідок ці сутності (я хоч правильно переклав російське "сущности"?) самостійно починають впливати на людські бажання примножуючи негатив в цьому світі. Так от, світлоналаштовані люди можуть ці сутності з нашої Землі повиганяти(знищити) перебуваючи в астралі. Таким чином приносити добро на Землі, знищуючи негатив.

Ще безліч корисних навичок, з легкістю можуть пізнати, що з себе являє людина, "поспілкуватися душами", подивитись як людина сприймає світ, тобото подивитись на світ чужими очима і т.д.

Для людей які виходять в астрал питання "для чого" не стоїть. Скажімо воно мені ні до чого, а для них перебування в астралі настільки ж природнє і реальне як і в звичайному фізичному світі, а то й ще реальніше. :)
Знаєте я зі своїх слів казок не збираюся складати. Сперечатися із буть ким на тему що "там" безглузде заняття :kozak:
Карма це страшна сила, це паливо для двигуна Еволюції, і будь які конче егоїстичні дії індивідуума у тонких вимірах не піднесуть його вище суті власних бажань.
Ви розумієте що кожна людина це окрема особистість, боже відображення, нижчий рівень астралу, дійсно вельми дискомфортне місце, бо це місце відображення людської похоті і най нижчих плотських бажань.
Контроль чужої волі, без погодження на це особистості котру намагатимуться контролювати практично не можливий. Я кажу практично, бо впевнений що не має нічого не можливого. Познайомтеся ближче із технікою гипнозу, і самонавіяння.
Я веду до того, що намагання взяти під контроль Еволюцію, чи спроба її змінити, похитнути в тій чи інший бік поведе за собою серйозні наслідки. Божі вартові не сплять :D
ще було питання "а навіщо виходити в астрал?" :brovy: , а навіщо виходити на вулицю? В інтернет? тощо. Щоби розвиватися. Самовдосконалення :ggggg:

Білий_Дракон сон це не астрал, хоча його відображення присутнє дійсно, сон по суті це відображення астральних емоцій у ефірній свідомості. Нагадаю що ефірне тіло людини знаходиться на відстані 2-3 сн. від фізичного тіла. Нічні жахи це відображення власних острахів матеріялизма. Навряче хтось стане втручатися у твій сон :D Людська індивідуальність дуже міцно захищена правилами Буття, так що можеш не хвилюватися з усіх цих "кашмарів")
  • 0

#30 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 04.07.2007 – 17:11

Перегляд дописуBlueeyes (4.07.2007 15:37) писав:

Білий_Дракон сон це не астрал, хоча його відображення присутнє дійсно, сон по суті це відображення астральних емоцій у ефірній свідомості. Нагадаю що ефірне тіло людини знаходиться на відстані 2-3 сн. від фізичного тіла. Нічні жахи це відображення власних острахів матеріялизма. Навряче хтось стане втручатися у твій сон :) Людська індивідуальність дуже міцно захищена правилами Буття, так що можеш не хвилюватися з усіх цих "кашмарів")
То все слова.
Шарлотанів писак море, та людей, котрі переконані у своїй правоті. То ж переконувати у чомусь не варто зусиль. А от по дискутувати, по приводити аргументи можна :kozak:
  • 0

#31 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 12:55

Рекомендую почитати Фрома, Хайдегера, Юма, а вже потім щось практикувати
  • 0

#32 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 13:27

Перегляд дописуJastreb (5.07.2007 13:55) писав:

Рекомендую почитати Фрома, Хайдегера, Юма, а вже потім щось практикувати
Можна почитати що завгодно. Або якнайбільше різного. А потім підсумувати отриману іформацію.
  • 0

#33 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 14:32

Перегляд дописуБілий_Дракон (5.07.2007 14:27) писав:

Можна почитати що завгодно. Або якнайбільше різного. А потім підсумувати отриману іформацію.
...я маю на увазі для початку, щоб не грохнути себе
  • 0

#34 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 05.07.2007 – 14:46

Перегляд дописуJastreb (5.07.2007 15:32) писав:

...я маю на увазі для початку, щоб не грохнути себе
це як ? :) ... грохнути себе там навряд чи вдастся а от в штани накласти можна :kozak:
  • 0

#35 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:00

Перегляд дописуArchon-ua (5.07.2007 15:46) писав:

це як ? :) ... грохнути себе там навряд чи вдастся а от в штани накласти можна ;)
грохнути мається на увазі знишити себе морально.... пошкодити свою душу...

Це не забавки.... Хоча далі ніж забавки заходять лише одиниці.
Справа в тому, що коли можна отримати халявну чужу енергію.... ніхто за неї і справді не буде платити.... а найбільший капітал людини - її душа, яка без енергії землі і космосу, при житті люини, уже не душа. Пошкодиш енергетичні звязки, потім не вилічить ніякий дохтор!

Повідомлення відредагував Jastreb: 06.07.2007 – 16:01

• 0

#36 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:07

А ти зайшов далі "забавок" ?
  • 0

#37 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:09

Перегляд дописуArchon-ua (6.07.2007 17:07) писав:

А ти зайшов далі "забавок" ?
Запитаєш мене коли будеш там.... :) там же.
  • 0

#38 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:11

гг :) якщо трохи підучусь туди вилазити... а то зараз щось не дуже виходить
  • 0

#39 Jastreb

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:14

Перегляд дописуArchon-ua (6.07.2007 17:11) писав:

гг :) якщо трохи підучусь туди вилазити... а то зараз щось не дуже виходить
....це велика справа але відповідальна!!!! Не спіши.....
  • 0

#40 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 06.07.2007 – 16:28

Перегляд дописуJastreb (6.07.2007 17:09) писав:

Запитаєш мене коли будеш там.... :) там же.

Перегляд дописуJastreb (6.07.2007 17:14) писав:

....це велика справа але відповідальна!!!! Не спіши.....
ти що агітацією виходів в астрал займаєшся? Людина створена щоб тут добро робити, а не утікати в астрал.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних