Перейти до вмісту

Все Про Гру The Sims2

Повідомлень в темі: 29

#21 x_bulba_x

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 280 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:київ

Відправлено 19.10.2007 – 16:41

один раз грала....тай то 5 хвилин......не поперло :D
  • 0

#22 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 08:15

Чому ви вважаєте що в неї грають тільки дівчаткі віком до 10 років? Цікаво... Я теж у неї граю і що? Гра як гра нічим не відрізняється від інших! Той хто так каже то він просто заздрить, бо не вміє в неї грати
  • 0

#23 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.10.2007 – 08:56

Перегляд дописуKatod (14.10.2007 16:25) писав:

там нікого вбити неможна, так нецікаво, от мені подобається сюжет другої кваки, отам цікаво, ти потрапляєш на планету де всі до тебе ворожо ставляться... і тут починається саме цікаве...
або от СтарКрафт, теж, там закрутка про тріумвірат....

можна вбити:D І без додаткових аддонів:unsure:...Ги... Я на тому добряче натренувалася:yes:
  • 0

#24 Ангелок Ірена

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 17:42

Сімс супер. Я їх обажаю. Тіко в мене вони стерлись. Я нові качаю.
  • 0

#25 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.01.2008 – 20:04

пробував. такий ацтой шо торба. Не розумію що в ній знаходять що вона так добре продається. Сімси тупі, нудні і одноманітні. Якщо вже бачити комп"ютерні ігри як віртуальне життя, то краще в цьому житті бути супермагом який маслає драконів направо і наліво ніж тим ким ти ітак є в реальному житті. Комп"ютерні ігри мають бути для задоволення а не вбивання часу. А яке задоволення можна отримати від гри без сюжету, звуку, графіки атмосфери і мінімальним геймплеєм??? :blink:
  • 0

#26 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.01.2008 – 20:59

Ну що, гра, як гра. А ви грали в Сімси версію "Секс і місто 2"? Тоже цікаво, принаймі мені було, поки повністю не навчилась грати. Там же ж є різні стремления. Ну до сім’ї, то понятно, цікаво, який малюк родиться, чиї будуть очі, волосся. А от як стремления до романтики, то вже сутужніше "ого" з п’ятьма сімами - я так і не знаю, як до такого стану їх довести))))
  • 0

#27 ПлюйВНебо

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Файне місто Львів

Відправлено 19.01.2008 – 23:50

Я поставив, створив себе 15-тирічного, виріс, народив дитєток, виростив їх і зніс ту забавку наф.....
от подруги мої показилися.....приходжу в гості - вони в сімси сідають бавитись. :blink:
але то таке....нормальна в принципі забавка...
а от як Electronic Arts примудрились продавати 14(!!!) дисків одного й того ж продукту, то для мене загадка....
  • 0

#28 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 00:08

Перегляд дописуПлюйВНебо (19.01.2008 23:50) писав:

а от як Electronic Arts примудрились продавати 14(!!!) дисків одного й того ж продукту, то для мене загадка....

Відгадкою на цю загадку є одне просте слово - попса :blink:
  • 0

#29 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 27.01.2008 – 22:42

Сподобалася гра, декілька років назад заразила мене сусідка(якій було 10 років).
Грала навіть самі новіші версії - супер, але так вбиває час. Дивилася і неті, що вже такі версії повипускали, щоо ух. Щось накшталт якогось раю, короче кажучи якусь пошлятину. То ж діти грають в цю гру... :prapor3:
Зараз не граю, бо мій "селерон" не тяне таких іграшок, та й часу нема. За останні 2 роки мабуть 6 годин і грала на компютері. Мабуть виросла і хочеться реального, а не "симуляторів життя".
  • 0

#30 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 22.02.2008 – 00:29

Мені ця гра все ж до вподоби, як би її не критикували:
1. Це єдина більш-менш сучасна гра, яка нормально працює на моєму компі без глюків (якшо не враховувати деяких багів із шейдерами).
2. Здорово вбиває вільний час.
3. Без аддонів справді доволі нуднувата, а з 1 (юнівьосіті) і 3 (оупен фор бізнесс) набагато веселіша.
4. Грати за своїх персів дуже цікаво, на відміну від тих сюжетних чітерів (600000$).
5. Коли до тебе приходять друзі (не ігрові :cool2: ), то можна гарно поприколюватись над кимось із знайомих, створивши його яким-небудь виродком/геєм/чуваком-з-величезним-носом і так далі
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних