Перейти до вмісту

Комахи, членистоногі, черви і п'явки

Повідомлень в темі: 74

#41 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.01.2008 – 21:21

Перегляд дописуОлеська (3.01.2008 21:14) писав:

не думаю, що в природі щось від чогось залежить...
В природі все взаємоповязано!
  • 0

#42 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1721 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 21:28

Перегляд дописуBanderas (3.01.2008 21:21) писав:

В природі все взаємоповязано!
Погоджуюся зникнення одного вида закритої екосистеми призводить до краху харчового ланцюга, а це може мати небезпечні наслідки, також штучне ведення нового виду приводить до катастрофи, щось подібне сталося в Австралії, докладно непамятаю що туди завезли, вроді кроликів, і вони там так розплодилися що перетворилися в реальну проблему
  • 0

#43 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 03.01.2008 – 22:27

ненавиджу усіх комах, вони бридкі!
  • 0

#44 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.01.2008 – 22:28

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (3.01.2008 21:19) писав:

а я думаю... як ти поясниш те, що вимерли динозаври?га? чому в акули зуби загнуті до середини?

Нагадує вік "почємучки"... Чому? Та я не можу знати всього. А про те, чого не знаю, не маю звички сперечатись. Я знаю про бджоли, - тому і ділюсь своїми (може й невеликими) знаннями та практикою. Вибач, але більшої дурниці, ніж те, що колір квітки залежить від того, чи на неї сяде комаха, я не чула! Якщо ти дісно маєш таку інформацію, - поділись, будь ласка, де ти таке вичитала.
  • 0

#45 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 23:14

Ось що знайшов на одному сайті присвяченому лікарським рослинам

Цитата

Зміна кольору квіток — своєрідна сигналізація для комах-запилювачів: мовляв, квітки варто відвідувати, в них є нектар і вони потребують запилення, а інші вже відцвітають і не варті уваги.
Звичайно це непояснює як саме комахи розпізнають колір квітів, але показує що існує певний звязок між кольором та увагою комах до нього, чим яскравіші квіти тим більшу увагу до них приділяють комахи,тим більше шансів провести успішне запилення, цікаво а запах квітів також впливає на увагу комах? :brovy:
  • 0

#46 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 04.01.2008 – 00:38

о. згадала саму стрьомну для мене комаху- богомол. Аж перетрушує. Добре, що вживу бачити не доводилось)).
А взагалі в мене дідо бджоляр. Завів на дачі 14 вуликів і тепер ніхто не має права туди ступити, бо ті милі благородні створіння кусючі. ))
песе.: навіть якщо комахи деколи видаються бридкими, я не розумію, як їх можна топтати, чи прибивати чимось. В мене пів групи всяких барбі, як тільки побачать осу (або ще щось в тому роді), то верещать, як свині недорізані, щоб її задусили. :cool2:
  • 0

#47 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 00:42

Перегляд дописучорно-біла (4.01.2008 00:38) писав:

о. згадала саму стрьомну для мене комаху- богомол. Аж перетрушує. Добре, що вживу бачити не доводилось)).
А взагалі в мене дідо бджоляр. Завів на дачі 14 вуликів і тепер ніхто не має права туди ступити, бо ті милі благородні створіння кусючі. ))
песе.: навіть якщо комахи деколи видаються бридкими, я не розумію, як їх можна топтати, чи прибивати чимось. В мене пів групи всяких барбі, як тільки побачать осу (або ще щось в тому роді), то верещать, як свині недорізані, щоб її задусили. :cool2:

Якщо не помиляюсь самка зразу після акту продовження роду зїдає свого коханого!

Повідомлення відредагував Banderas: 04.01.2008 – 00:42

• 0

#48 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 00:43

Перегляд дописуBanderas (3.01.2008 23:42) писав:

Якщо не помиляюсь самка зразу після акту продовження роду зразу зїдає свого коханого!
ну якщо це можна назвати "коханим" :cool2: . Вона в процесі його жерти починає
  • 0

#49 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 00:47

Перегляд дописучорно-біла (4.01.2008 00:43) писав:

ну якщо це можна назвати "коханим" :cool2: . Вона в процесі його жерти починає
Я сказав образно!
Зараз і серед людей існують різні садо-мазо але це не означає що люди не кохають один одного!
  • 0

#50 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 01:05

Перегляд дописуBanderas (3.01.2008 23:47) писав:

Я сказав образно!
Зараз і серед людей існують різні садо-мазо але це не означає що люди не кохають один одного!
А я хіба щось про людей казала і заперечувала, що вони здатні на кохання? Це ж треба було так тему перевести- з комах на всякі сексуальні людські забаганки, та ще й потім про якісь почуття згадати. :cool2:
  • 0

#51 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 01:09

Перегляд дописучорно-біла (4.01.2008 01:05) писав:

А я хіба щось про людей казала і заперечувала, що вони здатні на кохання? Це ж треба було так тему перевести- з комах на всякі сексуальні людські забаганки, та ще й потім про якісь почуття згадати. :cool2:

Не сприймай це надно серйозно звичайно що я жартую!
  • 0

#52 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 04.01.2008 – 11:02

Перегляд дописуОлеська (3.01.2008 23:28) писав:

Нагадує вік "почємучки"... Чому? Та я не можу знати всього. А про те, чого не знаю, не маю звички сперечатись. Я знаю про бджоли, - тому і ділюсь своїми (може й невеликими) знаннями та практикою. Вибач, але більшої дурниці, ніж те, що колір квітки залежить від того, чи на неї сяде комаха, я не чула! Якщо ти дісно маєш таку інформацію, - поділись, будь ласка, де ти таке вичитала.
Перенесення пилку у більшості перехреснозапильних видів квіткових рослин (поннад 80%) здійснюють комахи. Урослин виникли пристосування для приваблювання комах. Їхні квітки великі, а якщо дрібні, то зібрані у суцвіття; мають яскраво забарвлену оцвітину; виробляють порівняно великі липкі або з виростами і виступами пилкові зерна, що спияє прикріпленню їх до тіла комах.
Білий або дещо жовтуватий відтінок не випадково характерний для пелюсток квіток багатьох рослин. Ажде ті кольори приваблюють найголовніших запилювачів - бджіл, деяких жуків і метеликів. у рослин, в яких запилення відбувається за допомогою мух, квітки темно-коричневі або тілесно-брудного забарвлення.Існує дуже мало комахозапильних рослин, квітки яких мають однотонне яскраво-червоне забарвлення. Це пояснюється тим, що комахи, на відміну від людини, не розрізняють червоний колір. Проте таке забарвлення у квітів трапляється, особливо у тропіках. Прте їх рідко запилюють комахи, частіше дрібні пташки, такі як колібрі чи нектарниці.

Р.S. тішуся, що ще досі є "почємучкою" :cool2: , справді кульно постійно дізнаватись щось нове ;)

P.S.S. вся інфо з підручника за 6 клас (автор Мусієнко), просто в дитинстві захоплювалась біологією...
  • 1

#53 Bone

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 18.01.2008 – 15:15

Тут дуже багато пишуть про павуків. Щоб всі знали - павуки відносяться до класу Павукоподібні, а не до класу Комахи. :) Це дуже велика біологічна помилка. Багато комах, а особливо Перетинчастокрилі дуже корисні - вони як і Лускокрилі (для неосвічених "метелики") запилюють квіти. Нажаль наші "улюблені" Двокрилі (комарі, мухи) не дуже нас радують. Тим більше, деякі мухи, наприклад дрозофіла, можуть переносити багато захворювань, яйця гельмінтів. Тому їх краще зганяти з їжі щоб не заразитися нашими улюбленими черв'ячками-паразитами :). Комарі анофілеси переносять малярійного плазмадія, що викликає малярію. :) Нащастя він у нас не водиться. Муха це-це переносить збудника сонної хвороби - трипаносому. Щось потрібно буде по біології - питайте. :) ;)
  • 0

#54 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2008 – 18:00

Тварі !!!(божі)
Я їх боюся.Всіх.Крім бджіл,мурашок та маленьких павучків.
Особливо хрущів та комарів (у мене на комарів алергія).Вони взагалі дурні болотяні тварі,вночі коли пролетять над вухом,стає дуже неприємно.
Брр...У зоопарку в тераріумі дуже страшненькі екземпляри.Ве... :) :) :) :ggggg:
  • 0

#55 vesnyanka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Ірій (країна куди відлітають душі)

Відправлено 18.03.2008 – 22:38

я негативно ставлюся до цих тварин, хоча від деяких з них багато користі, я співчуваю людям Таїланду, які пожирають цю гидоту в різному вигляді: і коники-цвіркунці в чорному шоколаді, і гусінь під соусом. Бррр...
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.01.2009 – 09:28

нашестя комах і павуків на теревені :ggggg:
  • 0

#57 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.01.2009 – 15:04

Перегляд дописуvesnyanka (18.03.2008 22:38) писав:

я негативно ставлюся до цих тварин
знаєш, я заходив на комашиний сайт, вони так само пигуть про тебе, тільки от про корить нічого не згадують
  • 1

#58 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 15:13

Перегляд дописуKatod (27.01.2009 15:04) писав:

знаєш, я заходив на комашиний сайт, вони так само пигуть про тебе, тільки от про корить нічого не згадують
кажуть в мух в 10 раз швидша реакція. от би наших модерів на той сайт їх комашиним флудом придавить навсігда
  • 0

#59 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.01.2009 – 15:36

Люблю одного павука, фігзнаякої породи, кусючого, але не отруйного, фоти нема
  • 0

#60 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 16:01

Перегляд дописуЛастiвочка (27.01.2009 15:36) писав:

Люблю одного павука, фігзнаякої породи, кусючого, але не отруйного, фоти нема

треба його на булавку наколоти і здати на досліди, може це якийсь невідомий науці вид :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних