Перейти до вмісту

Хочу у Львівський національний університет

Повідомлень в темі: 77

#41 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 15.02.2008 – 01:04

Перегляд дописуFoxy_mouse (10.06.2007 11:00) писав:

Як приємно чути, що університет, котрий я закінчую за півмісяця :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: , в такій пошані!..
Факультет журналістики ніхто не закриває...І насправді перевестись можна в будь-яку мить, справді треба звернутись в комісію...
Я дуже зворушена, що наше місто так подобається людям-нельвівянам...
Була я в деканаті журналістики, познайомилась з деканом, і ще з одним чудернацьким викладачем журналістики)))Здається в нього прізвище Міщенко))Ну, він куратор у другого курсу)))Прикольний такий)))

Перегляд дописуLeia (10.06.2007 11:13) писав:

КРАЩУ БИТИСЯ ОБ ДВЕРІ
АНІЖ ВЧИТИСЬ В УНІВЕРІ.
То заклад для емо.
Політех то тру. :)
Ну-ну, політеж теж кайфовий)))довелось мені поспілкуватись з тиждень із Братчиками Студентського братства ЛП...цікаві, нестандартні людиська)))Дуже вразили і сподобались, але в кожному універі свої законодавчі правила, якщо ЛНУ більш консервативний, то Політех - навпаки - запровадник неформальських течій, принаймні мені так здалось, поспілкувавшись із студентами обох вузів))))Обидва вузи мають свої родзинки))
  • 0

#42 Гість_kanfetka007_*

• Гості

Відправлено 29.02.2008 – 21:55

Любі форумчани в мене до вас є питаннячко, якщо я закінчила у Хмельницькому фінансово-економічний колдеж з дипломом молодшого спеціаліста, то в мене є шанс поступити в університет на 3 курс, а якщо ні то хотя б на який?Бо дуже хочу у Львів.
  • 0

#43 kamoro

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.02.2008 – 23:20

НАТАЛОЧКА

kanfetka007

Ну, люди, не можу надивуватися вашій наївності щодо Львівського Універу :brovy:

Тільки нічого не подумайте, я, звичайно, дуже горджуся нашим містом і тим же універом теж, але сама минулого року закінчила ЛНУ Франка і хочу сказати - остудіть свій запал, не такий той універ рожевий і пухнастий, як його малюють.

Ну, в порівнянні з іншими може й нічого, але загалом... ;) Корупція потроху пробирається і сюди, а рівень науки і знань з кожним роком гіршає, про професійний рівень деяких окремих "викладачів" варто промовчати та й взагалі на європейський університет він ще ой як не дотягує... IMHO

Не хочу робити поганої реклами для своєї alma mater, але просто не хотілося б також, щоб люди намріяли собі бозна-чого. Бо потім можна порядно розчаруватися.
Так шо в тому питанні варто бути реалістами.
Бажаю успіху! :)

Повідомлення відредагував kamoro: 29.02.2008 – 23:22

• 0

#44 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 01.03.2008 – 23:42

Перегляд дописуkamoro (29.02.2008 23:20) писав:

НАТАЛОЧКА

kanfetka007

Ну, люди, не можу надивуватися вашій наївності щодо Львівського Універу :brovy:

Тільки нічого не подумайте, я, звичайно, дуже горджуся нашим містом і тим же універом теж, але сама минулого року закінчила ЛНУ Франка і хочу сказати - остудіть свій запал, не такий той універ рожевий і пухнастий, як його малюють.

Ну, в порівнянні з іншими може й нічого, але загалом... ;) Корупція потроху пробирається і сюди, а рівень науки і знань з кожним роком гіршає, про професійний рівень деяких окремих "викладачів" варто промовчати та й взагалі на європейський університет він ще ой як не дотягує... IMHO

Не хочу робити поганої реклами для своєї alma mater, але просто не хотілося б також, щоб люди намріяли собі бозна-чого. Бо потім можна порядно розчаруватися.
Так шо в тому питанні варто бути реалістами.
Бажаю успіху! :)
Дяка за консультацію)))Я всьо то знаю, але бажань не зникає,хоч і вирішила залишатись довчатись у свому рідному універі, але вчитися журналістиці всеж хочу, раз вона мене так захопила,то треба іти далі!!!Тим більше, що вже з деким встигла познайомитися, цікаві люди, є до кого звернутися)))
Не універом єдиним, але він теж у вас цікавий...я собі знайшла в ньому ті місця,де мені цікаво, і скажіть,де ще б мені вивчати улюблене місто Львів, як не у Львові?
  • 0

#45 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Луцьк

Відправлено 31.08.2008 – 14:15

Завжди хотів, хоча б трохи, пожити в Львові :rolleyes: Ось планую наступного року там навчатися)
Але є маленька проблема...Кажуть, що навіть з хорошими результатами треба заплатити грошики, щоб поступити туди 0_0 Це правда?

Якщо так, то може можна якось розчулити того прийчама(чи як він називається)?Вдягтися у брудні, витерті спортивні штани, у вже малу на тебе футболку та старенькі шльопанці; загоріти сильно + руки в мозолях(типу працюю каторжно) і дивлячись своїм дитячим, змученим поглядом :) просити про вступ?
Чи прийти нормально і записати бесіду на телефон, і піти в міліцію(чи куди там люди йдуть у таких випадках)? :)
  • 0

#46 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 14:19

дуже добре вчитися треба і все
  • 0

#47 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 31.08.2008 – 15:39

Перегляд дописуСмачно (31.08.2008 15:15) писав:

Завжди хотів, хоча б трохи, пожити в Львові :rolleyes: Ось планую наступного року там навчатися)
Але є маленька проблема...Кажуть, що навіть з хорошими результатами треба заплатити грошики, щоб поступити туди 0_0 Це правда?

Якщо так, то може можна якось розчулити того прийчама(чи як він називається)?Вдягтися у брудні, витерті спортивні штани, у вже малу на тебе футболку та старенькі шльопанці; загоріти сильно + руки в мозолях(типу працюю каторжно) і дивлячись своїм дитячим, змученим поглядом ;) просити про вступ?
Чи прийти нормально і записати бесіду на телефон, і піти в міліцію(чи куди там люди йдуть у таких випадках)? :)

:) Ого.. та яке.. пиши ЗНО і за результатами спокійно пройдеш.. якщо набереш потрібну к-ть балів.. (я ж пройшов)..
  • 0

#48 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 15:45

Я там хотів там побувати у Львові та не судьба...
  • 0

#49 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 31.08.2008 – 15:50

Перегляд дописуСмачно (31.08.2008 15:15) писав:

Кажуть, що навіть з хорошими результатами треба заплатити грошики, щоб поступити туди 0_0 Це правда?

Якщо так, то може можна якось розчулити того прийчама(чи як він називається)?Вдягтися у брудні, витерті спортивні штани, у вже малу на тебе футболку та старенькі шльопанці; загоріти сильно + руки в мозолях(типу працюю каторжно) і дивлячись своїм дитячим, змученим поглядом :rolleyes: просити про вступ?
1-а на що Ви хочете?
2-презентабельність річ корисна.
  • 0

#50 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 31.08.2008 – 15:54

Перегляд дописуЗелений молоток (31.08.2008 16:50) писав:

1-а на що Ви хочете?

Туризм :rolleyes:
  • 0

#51 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 31.08.2008 – 16:01

Ну тоді по ЗНО можна спокійно на державний.

P.S. Негоже хлопцеві фігнею займатися. Може на щось серйозніше?
  • 0

#52 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень

Відправлено 01.09.2008 – 12:46

Перегляд дописуЗелений молоток (31.08.2008 17:01) писав:

Ну тоді по ЗНО можна спокійно на державний.

P.S. Негоже хлопцеві фігнею займатися. Може на щось серйозніше?

Дякую)

P.S. Не міг би пояснити чому туризм фігня?Про спеціальність цю мало знаю просто... :rolleyes:
  • 0

#53 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень
  • Місто:Рівне-Львів

Відправлено 14.11.2008 – 08:02

поступити реально. ніхто з моїх друзів не платив. а одна знайома не поступила в РДГУ, зате в ЛНУ на юридичний на державний поступила... все реально.
  • 0

#54 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 08:13

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (8.06.2007 21:39) писав:

І як тобі там вчиться? Що цікавого є саме в цьому універі?
я теж там навчаюсь. чесно, більше залежить від тебе. маєш бажання - поступиш.
а навчатись цікаво, якшо тобі ця справа подобається. бо багато людей до нас поступило просто заради диплому...
  • 0

#55 Гість_Кукуся_*

• Гості

Відправлено 16.11.2008 – 18:49

гм... а якщо я планую вступати на факультет журналістики.. Маю шанси?? Ну хоч трошки))
  • 0

#56 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 00:34

Перегляд дописуКукуся (16.11.2008 18:49) писав:

гм... а якщо я планую вступати на факультет журналістики.. Маю шанси?? Ну хоч трошки))
на журналістику поступити реально і не важко. тим більше зараз, здається, відмінили творчий конкурс.
  • 0

#57 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 06.12.2008 – 01:27

Перегляд дописуСин Перуна (14.11.2008 08:02) писав:

поступити реально. ніхто з моїх друзів не платив. а одна знайома не поступила в РДГУ, зате в ЛНУ на юридичний на державний поступила... все реально.

А чи не можете ви сказати скільки вона на ЗНО балів набрала? Я от тоже збираюсь в ЛНУ поступати і хотів би на економічний. Мені сказали, що на економічний та юридичний на державний пройти майже нереально, бо всі ммісця забирають пільговики. Хоча на інші (прикладної математики, географічний, мехмат тощо) все набагато простіше.
  • 0

#58 Син Перуна

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 13:59

як зустріну, запитаю.
нак, на юридичний і економічний поступити важко, конкурс великий. тому треба буде постаратись, я думаю. але і туди поступити реально!
  • 0

#59 Чемний :)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:Lviff-city

Відправлено 06.12.2008 – 14:02

реально без грошей поступити не те що на туризм, а і на міжнародні відносини, ще й на бюджет.
перевірено на собі.
  • 0

#60 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень

Відправлено 06.12.2008 – 14:28

Перегляд дописуСмачно (31.08.2008 14:15) писав:

Завжди хотів, хоча б трохи, пожити в Львові :lol: Ось планую наступного року там навчатися)

Якщо так, то може можна якось розчулити того прийчама(чи як він називається)?Вдягтися у брудні, витерті спортивні штани, у вже малу на тебе футболку та старенькі шльопанці; загоріти сильно + руки в мозолях(типу працюю каторжно) і дивлячись своїм дитячим, змученим поглядом :P просити про вступ?

неправда!
я за три роки навчання ще ні разу, навіть при поступленні, нічого не заплатила!
приходи нормально, охайно і впевнено.. ЛНУ - це УНІВЕРСИТЕТ, перший у Львові, найдавніший, і один з найопважніших, і сюди все-таки беруть людей відповідного рівня, імхо
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних