Перейти до вмісту

Хочу у Львівський національний університет

Повідомлень в темі: 77

#21 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 547 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 10.06.2007 – 12:03

Вічна конкуренція між Світлом і Темрявою...
  • 0

#22 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.06.2007 – 12:56

Foxy_mous
А як думаєш,який відсоток того,що я переведуся із Криворізького університету у Львівський без дуже значимих причин...єдина - хочу ближче вивчати Львів? А ще мені страшно, як то все буде...
В мене майже немає зараз знайомих у Львові...а хотілось би хоч трохи якийсь заслін від невдач мати...проте думаю все буде з часом...Поживем - побачим...спробую, а там як вже буде!
  • 0

#23 Руда_миша

Генеральний писар

• Користувачі
  • 547 повідомлень
  • Місто:Центру та окраїн Львова

Відправлено 10.06.2007 – 13:38

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (10.06.2007 13:56) писав:

Foxy_mous
А як думаєш,який відсоток того,що я переведуся із Криворізького університету у Львівський без дуже значимих причин...єдина - хочу ближче вивчати Львів? А ще мені страшно, як то все буде...
В мене майже немає зараз знайомих у Львові...а хотілось би хоч трохи якийсь заслін від невдач мати...проте думаю все буде з часом...Поживем - побачим...спробую, а там як вже буде!
Бажаю тобі успіху! Звичайно, з тим може бути чимало мороки, але якщо це - саме те, чого ти хочеш - варто заризикувати.
  • 0

#24 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 10.06.2007 – 15:02

Перегляд дописуFoxy_mouse (10.06.2007 13:38) писав:

Бажаю тобі успіху! Звичайно, з тим може бути чимало мороки, але якщо це - саме те, чого ти хочеш - варто заризикувати.
Дякую...будемо ризикувати...бо то мені треба! Хочу відчути той рівень, якого нема тут, навіть якщо в мене зовсім нижче виявляться знання ,воно того варте!
  • 0

#25 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 11.06.2007 – 16:49

Перегляд дописуНАТАЛОЧКА (10.06.2007 08:02) писав:

Дякую...будемо ризикувати...бо то мені треба! Хочу відчути той рівень, якого нема тут, навіть якщо в мене зовсім нижче виявляться знання ,воно того варте!
А яка мова викладання в Кривому Розі, в тому ВНЗ де ти вчишся?
  • 0

#26 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 19:00

Перегляд дописуУкраїнець (11.06.2007 16:49) писав:

А яка мова викладання в Кривому Розі, в тому ВНЗ де ти вчишся?
Мова...середня, хто наскільки себе поважає!Переважно українська, але щось на третьому курсі почали русифікацію, і це мене дратує!!!
  • 0

#27 Ostapko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2007 – 15:00

Перегляд дописуkoma (8.06.2007 15:05) писав:

:) а я у Франка...на журналістиці )) :wub:

а можна дізнатись на котрому ти курсі і котра ти група ?????
  • 0

#28 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 15:27

Перегляд дописуLeia (10.06.2007 12:13) писав:

КРАЩУ БИТИСЯ ОБ ДВЕРІ
АНІЖ ВЧИТИСЬ В УНІВЕРІ.
То заклад для емо.
Політех то тру. :P
Дай я ти почілую, вумнічка моя :wub: :) :wub: :) :)

НАТАЛОЧКА, ми з тубов! Поможем чим зможем :)
  • 0

#29 Selena

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 15:44

Приїжджала в Львівський Національний університет на конференцію... Він надзвичайно красивий !!! Я була в захопленні від архітектури... А ще там наче якась особлива студентська атмосфера... :wub: :) :)

НАТАЛОЧКА, думаю, якщо тобі вдасться ( а це так :) ), перевестись туди, ти будеш дуже задоволена )) Успіхів!
  • 0

#30 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 16:26

Перегляд дописуSelena (14.10.2007 16:44) писав:

Приїжджала в Львівський Національний університет на конференцію... Він надзвичайно красивий !!! Я була в захопленні від архітектури... А ще там наче якась особлива студентська атмосфера... :wub: :) :)
Абисьте знали шо головний корпус ЛНУ ві Львові таки ДРУГИЙ по красоті. То всі знають.
  • 0

#31 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 17:59

Перегляд дописуSelena (14.10.2007 16:44) писав:

НАТАЛОЧКА, думаю, якщо тобі вдасться ( а це так :) ), перевестись туди, ти будеш дуже задоволена )) Успіхів!

Я теж це відчула свого часу...тому він мене так і захопив...А ще...він неповторний, як буду у Львові, а думаю, скоро приїду для наукових досліджень, неодмінно зайду в універ, і до редакції Каменяра...мені у них дуже сподобалось...Люблю...люблю...люблю...
  • 0

#32 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 14.10.2007 – 19:00

І правильно робиш, що хочеш :wub:
Я не шкодую про свій вибір, хоча і вчуся на економічному..
Насправді, загальна атмосфера і менталітет студентів дуже відрізняється від інших, хоча і є свої ньюанси і негативи, але вони є всюди :)
  • 0

#33 Мара

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 16:57

Перегляд дописуУкраїнець (4.06.2007 21:07) писав:

Відчуваю ще більшу гордість за своє місто Лева, коли хтось за його межами (особливо зі східнлї України) так сильно в нього закохався... :yes:
Вам таки є чим пишатись. :cool1: І не говорячи навіть про дивовижну красу архітектури і таке інше, головне - люди. Таких добрих, відкритих і щирих людей я ніде не зустрічала.
п.с. Мара - м.Керч. Крим.)))))

Перегляд дописуkoma (8.06.2007 15:05) писав:

:D а я у Франка...на журналістиці )) :D
Щастиить)) Ну то й порозповідай нам чогось про вступ, дуже цікавить, наприклад, які там запитання з історії(це правда, що тільки по 20-му століттю іспит?), та як виглядає творче завдання на факлуьтеті журналістики?. Будь ласка!!))
  • 0

#34 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 18:19

Перегляд дописуМара (21.12.2007 16:57) писав:

Вам таки є чим пишатись. :cool1: І не говорячи навіть про дивовижну красу архітектури і таке інше, головне - люди. Таких добрих, відкритих і щирих людей я ніде не зустрічала.
Щастиить)) Ну то й порозповідай нам чогось про вступ, дуже цікавить, наприклад, які там запитання з історії(це правда, що тільки по 20-му століттю іспит?), та як виглядає творче завдання на факлуьтеті журналістики?. Будь ласка!!))
http://www.franko.lviv.ua/ може щось цікаве знайдете на їх офіційному сайті...
  • 0

#35 Your Bunny Wrote

онотолэ сто карманов.

• Користувачі
  • 765 повідомлень

Відправлено 21.12.2007 – 20:29

НАТАЛОЧКА
шо ти вже у Львові вчишся?коли ти переводитись будеш?
  • 0

#36 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 23.12.2007 – 17:29

Перегляд дописуТемний Муня (21.12.2007 20:29) писав:

НАТАЛОЧКА
шо ти вже у Львові вчишся?коли ти переводитись будеш?
Не знаю, я вирішила довчитись у свому, а далі пробувати у Львів...ще є чому повчитись тут, і в мене просто нема ніякої можливості там...поки, переїздити в гуртожиток - не думаю що зможу там, і по грошам будуть великі проблеми, ех якби то в се так легко булонадто багато проти моїх бажань;)
  • 0

#37 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 23.12.2007 – 19:15

Перегляд дописуkoma (8.06.2007 14:05) писав:

:) а я у Франка...на журналістиці )) ;)
ніфігасє=)...який курс???????.я ж теж!
  • 0

#38 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 25.12.2007 – 18:10

Все таки з кожним днем чогось мене тягне все у Львів.Мої рідне болото все більше мене дістає. Це банальне:Якщо не прийдете, на екзамені спорчу оцінку, екзамен за два дні, а пари ще досі не закінчились, не хочу і пояснювати...Я хочу у Львів, не знаю що й робити з усім! Мене ж так просто не приймуть, а поговорити з кимось хто міг би допомогти, направив би і підказав як і куди бігти, якщо вже маєш бажання переводитись....не знаю просто...мені здається що я маю це зробити, я не можу тут...люди,що його робити?
  • 0

#39 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 27.12.2007 – 19:27

Перегляд дописуМара (21.12.2007 16:57) писав:

Вам таки є чим пишатись. :) І не говорячи навіть про дивовижну красу архітектури і таке інше, головне - люди. Таких добрих, відкритих і щирих людей я ніде не зустрічала.
ой, вибач. тільки-но побачила питання-)..

з історії - історія України (від давніх часів до сьогодення) та Всесвітня історія 20 ст....якщо поступатимеш - пиши, чим зможу - допоможу-).....творче завдання яке?...якщо не помиляюсь, то нам на нього давали три години...першу половину ми спілкувались з дядькою (який сьогодні поставив мені залік гавтоматично "5" :lol: ), який в журналістиці вже 50 років і випустив не один десяток книг..... Він просто тріпався,а ми в наступні півтора години писали щось про нього, журналістику, Україну - все, що спаде на думку...обожнюю наш факультет за те, що не ставлять жодних обмежень!!...хочеш написати у вигляді новелки - просимо дуже! пиши, скільки влізе!...хочеш написати нарис чи інтерв"ю? будь ласка!!!!!!..ми можемо творити що завгодно! те саме було і на творчому конкурсі!!!,.он, тільки біда - нам видали звичайні листи формату А-4....без трафарету...я писала...гарно писала.... а коли вкінці побачила свій листочок в цілому, то побачила плавні і не дуже хвилькі-).....класний факультет, але, он лишенько - треба багато писати-)..
  • 0

#40 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень

Відправлено 27.12.2007 – 20:17

Перегляд дописуlyanochka (27.12.2007 19:27) писав:

ой, вибач. тільки-но побачила питання-)..

з історії - історія України (від давніх часів до сьогодення) та Всесвітня історія 20 ст....якщо поступатимеш - пиши, чим зможу - допоможу-).....творче завдання яке?...якщо не помиляюсь, то нам на нього давали три години...першу половину ми спілкувались з дядькою (який сьогодні поставив мені залік гавтоматично "5" :) ), який в журналістиці вже 50 років і випустив не один десяток книг..... Він просто тріпався,а ми в наступні півтора години писали щось про нього, журналістику, Україну - все, що спаде на думку...обожнюю наш факультет за те, що не ставлять жодних обмежень!!...хочеш написати у вигляді новелки - просимо дуже! пиши, скільки влізе!...хочеш написати нарис чи інтерв"ю? будь ласка!!!!!!..ми можемо творити що завгодно! те саме було і на творчому конкурсі!!!,.он, тільки біда - нам видали звичайні листи формату А-4....без трафарету...я писала...гарно писала.... а коли вкінці побачила свій листочок в цілому, то побачила плавні і не дуже хвилькі-).....класний факультет, але, он лишенько - треба багато писати-)..
Як це мені знайомо, писати, писати, писати...сьогодні отримала другу четвірку за 4-и роки навчання, серед всіх п"ятірок і англійсього, який намагаюсь вчити ,але поки не виходе...ну і грець з тим, спробую наступного року більш професійніше ним займатись!Так до чого, звісно розтроїлась,хоч і пропонували пізніше перескласти на 5-у, полиставши мої заліковку, але я чогось відмовилась, і всеж розстроїлась. А потім зайшла до "друзів", отак я називаю проректора із інфотрмаційних технологій, там потеревеніла, трохи дізналась про акцію "Різдво разом", пішла спитати про наступний номер газети університетської (маю честь писати і збирати матеріал зі студентів :lol: )мені дали свіженьку газетку, і в мене одразу настрій полетів угору!!!Ще й моїх фото там парочку було, ех тіки фотік поломала - тепер навпомацки фотаю, іноді виходе ,інофі ні!Але за ці роки на аматорському рівні трохи навчилась аналізувати і вичавлювати краще!Але не доля мені вчитись на стаціонарі на журналістиці, ну і ладно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних