Перейти до вмісту

Trance Music

Повідомлень в темі: 53

#41 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.06.2007 – 14:36

Не знаю де межа між рейвом, трансом, гоа, драм енд басом і т.д. Для мене це все просто Electronic wave, з цього люблю слухати
Shpoongle
Dust Brothers
Chemical Brothers
Ulver
як на мене все схоже до трансу
  • 0

#42 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 16.06.2007 – 14:40

То tod жанри електронної музики. А слухаючи виключно те що ти написав, матимеш страшно убогу уяву про електроніку :yes:
  • 0

#43 Соне4КО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 51 повідомлень
  • Місто:Черкаська обл.

Відправлено 16.06.2007 – 14:51

Перегляд дописуDickNose(Sic) (9.06.2007 14:21) писав:

Срань це всьо, я таке не можу слухати, бо відразу дуже хочеться спати :yes: Моє імхо, це клубна музика і, саатвєтствєнно її тре слухати в нічному клубі, тобто прийшов подригався з тьолками і т.д. А слухати її кожними днями чи як основний стиль - то бєєє :D
Але от електроніку можна іще послухати чи якусь кислоту :)

Не маю нічого проти клубної музики, але можу назвати переваги трансу:
1. Слухати можна не лише в клубах, а де душа забажає.
2. Під цю музику не можна "подригатися з тьолками", зате можна потанцювати з дівчатами.
3. Під цю музику можна думати (що до речі дуже корисно, особливо для деяких).
4. Під цю музику можна просто жити і радіти життю.
:)
  • 0

#44 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2007 – 15:10

Цитата

2. Під цю музику не можна "подригатися з тьолками", зате можна потанцювати з дівчатами.
Саме подригатись і саме з тьолками, тому що в мене язик не повертається назвати дівчатами основний контингент нічних клубів, тіки не бийте ногами :yes:

Кста, там же скоро Глобал Гезерінг, то ви збирайте свою "теревенівську" транс компанію і гайда.....
  • 0

#45 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 16.06.2007 – 17:36

Перегляд дописуkatapulta (16.06.2007 14:30) писав:

Вось за цим прямим посиланням знайшов окульний хард - транс
Runtime: 77:03 mins
Size: 102Mb
Дякую, дуже гарний сет :angry1:

P.S. В тій папці ще трохи сетів є :angry2:
  • 0

#46 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 16.06.2007 – 17:45

Перегляд дописуDickNose(Sic) (16.06.2007 16:10) писав:

Кста, там же скоро Глобал Гезерінг, то ви збирайте свою "теревенівську" транс компанію і гайда.....
от деган
GlobalGathering в києві буде без трансу
Хаус, електро
хоча організатори могли запросити якогось трансовика

DickNose(Sic): ПОПЕРЕДЖЕННЯ(за пунктом правил 4.7.3.).
  • 0

#47 Денис :)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 585 повідомлень
  • Місто:Столиця

Відправлено 16.06.2007 – 18:21

таааак, найкраща музика - хард транс, і ніякої альтернативи не може бути, то є сила...
і подригатися з дівчатками, і полежати з дівчатками, і подумати про дівчаток, і покохатись з дівчатками... то унікальна музика всіх часів і народів, ура! :angry2: :angry1:
  • 0

#48 MusoneZ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.06.2007 – 22:05

Цитата

як на мене все схоже до трансу

Читаю такі речі і не можу втриматися щоб не висловитись:

Є люди які колись почувши красиве слівце "транс" називають ним все, що під вухо...
На сьогоднішній день різко постала проблема якісної класифікації стилів, ібо наш широкий народ вивчивши слова "техно", "транс", "гоа", "хаус", "рок" мітить ними музику, яка до цих стилів пряме відношення не має... Потім проявляється невірне ставлення "що я транс не люблю ібо колян мені дав послухать мені то-то, то-то і воно фуфло". Помилкове означення стилю зменшує коло прихильників певного стилю музики.

Стилів на сьогоднішній день багато! Є і progressive і dream... Навіть гоа-транс має свої підвиди (ярі фанати-знавці вам про це скажуть).

Тож не треба казати що наприклад Кемікал Брозерс належить до ЧИСТОГО трансу, яким досконало володіють (і визнані світовою спільнотою) PvD, AvB, Tiesto, Markus Schulz, Above & Beyond і т.п.... Хоча у кожного є невеличкі відхилення у певних альбомах, але загалом вони не змінюють свої традиції, своєму стилю. І кожного він чітко виражений. У кожного є свої прихильники і тому забігаючи наперед попереджу, що не треба мені казати , що "************" - творить паскудну музику ібо тобі вона не подобається... Заробиш стільки грошенят як ВОНИ, таку славу як у них - тоді будеш сперечатися...
А зараз поки покірно сприймай те, що комусь може подобатись стиль DJ, відмінний від твого власного...
А на початок якщо не подобається спробуй замінити звуковідтворюючий тракт...

Пускаючи ЗВУК (у своїй досконалості) через комп (АС97), гальмові колонки 5,1 де написано (на заборі діти теж багато чого пишуть, проте воно там не виростає :rolleyes: ) саб 100 Вт сателіти 35 Вт і думаючи що ВОНО ніби басить (гудить, більшість з вас баса в 20 Гц не чули ібо тільки кращі динаміки мінімум в 10 дюймів можуть наблизитись до цієї частоти! А вони стоять $$$ і доволі дорого. Декотрі такі динаміки дорожчі за весь ваш 5,1 чи 7,2 (навіть) комплект), гадаючи що у сусіда теж гудить то це вищий клас, що голосно а це "зашибісь", то вдачі вам. На сьогоднішній день системи 2,1 та їх аналоги (5,1 і 7,1) не можуть повноцінно та якісно замінити штатні 2 або 4 колонки (я кажу колонки, а не те що коштує 200 долл, ібо то теж лажа.)

І це так. Я можу про це говорити. Я прослухав стільки "музики" та "музла" (останнього нажаль сьогодні дуже багато), що можу відверто про це говорити.
  • 0

#49 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 09:54

Перегляд дописуkatapulta (16.06.2007 15:40) писав:

То tod жанри електронної музики. А слухаючи виключно те що ти написав, матимеш страшно убогу уяву про електроніку ;)

Слухав я набагато більше, але назв ніколи не запам'ятовував, це те що мені подобається, тому і запам'ятав

Перегляд дописуMusoneZ (18.06.2007 23:05) писав:

Читаю такі речі і не можу втриматися щоб не висловитись:

Є люди які колись почувши красиве слівце "транс" називають ним все, що під вухо...
На сьогоднішній день різко постала проблема якісної класифікації стилів, ібо наш широкий народ вивчивши слова "техно", "транс", "гоа", "хаус", "рок" мітить ними музику, яка до цих стилів пряме відношення не має... Потім проявляється невірне ставлення "що я транс не люблю ібо колян мені дав послухать мені то-то, то-то і воно фуфло". Помилкове означення стилю зменшує коло прихильників певного стилю музики.

Я як раз і не люблю класифікацію по стилях, щось з одного стилю мені може подобатись інше ні, тому я більше схильний слухати групи і не заморочуватись стилями, а то потім починають деякі знавці класифікувати групи такими стилями як гоа-хард-транс-треш-ейсід-джаз - типу щось того, та назви ти назву групи та й все проясниться. А так просто дайте визначення трансу і визначення гоа, і чим вони відрізяняються, такі визначення як:

(с) Соне4КО

прикольне, але зовсім не повне, так як я можу під це визначення віднести, як і кожен, те що саме він любить в таких випадках слухати...
  • 0

#50 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.06.2007 – 10:26

взагалі, незнаю чого називається транс, транс це такий стан коли організм знаходиться в потенціальній ямі, майде як мидитація, а під шалене туц туц, і якісь звучки на фоні, якось важко, мені особисто...
щодо стилів, то мені здається вони лишні, краще зразу казати про атмосферу, ну наприклад, коли я слухав творчість Васі Пупкіна, то вона мала таку атмосферу наче серед шумного міста виріс дуб і шумів листям шумніше ніж все місто... ну хто що придумає, так набагато цікавіше, ніж просто о, то, тим більше про музику так цікавіше спілкуватись
ну і з тьолками дригатись я теж нелюблю;), і взагалі яловичина гірше переверюється організмом
  • 0

#51 MusoneZ

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.06.2007 – 14:12

Цитата

(с) Соне4КО

Згоден
  • 0

#52 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 28.06.2007 – 11:45

Цитата

Я як раз і не люблю класифікацію по стилях, щось з одного стилю мені може подобатись інше ні, тому я більше схильний слухати групи і не заморочуватись стилями, а то потім починають деякі знавці класифікувати групи такими стилями як гоа-хард-транс-треш-ейсід-джаз - типу щось того, та назви ти назву групи та й все проясниться.
Добре назву тобі групу Push. Ти знаєш таку чи щось прояснилось? Розумієш,стилі придумали для того щоб слухачі не плутались у назвах груп.Це ж не початок дев'яностих коли ти і я знав майже всі групи,зараз у світі створюється неймовірна кількість муз.проектів (груп) та їх продукція. Зрозуміло чому ти так заморочився стилями - бо ти тупо слухаєш 10 груп :) у своїй Вінампі і все (образно кажучи).

Цитата

А так просто дайте визначення трансу і визначення гоа, і чим вони відрізяняються, такі визначення як:
(с) Соне4КО

прикольне, але зовсім не повне, так як я можу під це визначення віднести, як і кожен, те що саме він любить в таких випадках слухати...
І що ти б відніс до цього визначення? Метал,рок чи попсу? :) Але ж це буде смішно...
Транс - це універсальна музика :)

• 0

#53 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 01.05.2008 – 19:32

мені дуже подобається Trance Music !
  • 0

#54 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 02.05.2008 – 10:49

А хтось може був на Godskitchen???Поділіться враження враженнями!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних