Перейти до вмісту

Ваше ставлення до російського флоту в Україні

Повідомлень в темі: 199

#141 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 27.04.2010 – 12:36

Перегляд дописуzav (27.04.2010 12:37) писав:

Ну, як же ж - таке свято у вас!
Це свято рософілів, українофобів та "паторіотів"-противсіхів! Я не з таких!

Яке відношення мають вибори Президента до ратифікації міжнародної угоди Верховною Радою України?
А хто цю угоду підписав?!

Вам два роки пояснюють
Справді?! Я в політичні теми завітав лише перед другим туром президентських виборів. Ви марите!

що головує в країні Верховна Рада, а не Президент, але ж ви [s]тупі[s]плоскі - сподіваєтеся на якісь дива.
В юриспруденції є поняття "де-факто" та "де-юре", за Ющенка де-факто та де-юре, Україна була парламентсько-президентською країною, за Януковича вона де-юре залишилась такою, але де-факто стала президентсько-парламентською!

Прокоментуйте краще заяву Путіна щодо "питання ціни", гагага!
Я на відміну від Вас віри російським владним карликам не маю!

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2010 12:45) писав:

взято тут
досить вже про вибори, для цього є інші теми..
в мене питання такого плану: якщо будуть якісь акції непокори то чи готові ви приєднатись?
Перед другим туром потірбно було думати, щоб мирно не дати таким людям прийти до влади і такого робити! А зараз потрібно думати про регіональні, парламентські вибори, а потім президентські. І грунтовно думати і не гратись у "патріотів"-противсіхів! Бачимо до чого це призвело!
  • 0

#142 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.04.2010 – 13:34

Перегляд дописуMarshal (27.04.2010 13:36) писав:

Це свято рософілів, українофобів та "паторіотів"-противсіхів! Я не з таких!
О так, ви з інших рософілів та українофобів, безперечно.

А хто цю угоду підписав?!
Литвин, напевно, як голова Верховної Ради.

Справді?! Я в політичні теми завітав лише перед другим туром президентських виборів. Ви марите!
Незнання закону не звільняє від відповідальності, бугога!

В юриспруденції є поняття "де-факто" та "де-юре", за Ющенка де-факто та де-юре, Україна була парламентсько-президентською країною, за Януковича вона де-юре залишилась такою, але де-факто стала президентсько-парламентською!
Та я бачу, як Януковитчу вдалося підписати міжнородну угоду без згоди ВР України, бачу. Такий він президентсько-парламентський, що лячно.

Я на відміну від Вас віри російським владним карликам не маю!
Ну, так, ви місцевим запроданцям і зрадникам вірите, відомо.

Перед другим туром потірбно було думати, щоб мирно не дати таким людям прийти до влади і такого робити! А зараз потрібно думати про регіональні, парламентські вибори, а потім президентські. І грунтовно думати і не гратись у "патріотів"-противсіхів! Бачимо до чого це призвело!
Ні, думати треба було перед першим туром таки. І напередодні виборів до ВР України наприкінці 2007 року теж думати не завадило би. думати взагалі корисно, да.
Ну, те, що вас не влаштовує "ціна питання", це зрозуміло, ґґґ. Ще й гроші не до вашої кишені - взагалі "ганьба".
  • 0

#143 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.04.2010 – 14:31

Перегляд дописуMarshal (27.04.2010 12:26) писав:

Тобто Ви не підтримуєте Тимошенко та її електорат у протесті проти продовження строків перебування ЧФ РФ у АР Крим?!

Та яж і кажу, протестувати і створювати гризню, то і є справа нікчем. Треба робити справу вчасно і добре, а не можеш, так не лізь.
До речі, дестабілізація обстановки в Криму як раз дуже добре працює на Путіна. На чужій території, де знаходиться твоя військова база створити локальний конфлікт, то це царський подарунок від дурних хохльонишів. То я і дивлюсь скільки вже Йулька надарила москалям, і своїх б-дських замашок від "червоної сраки" вже навіть не соромиться. :cool2:
  • 0

#144 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.04.2010 – 14:52

ІМХО
Думаю єдиною компромісною умовою розміщення російського флоту на території України є надання Української мови статусу другої державної в Росії!

• 0

#145 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.04.2010 – 15:10

Без слів. Капці.

Єдиний вихід - повстання. Та ніхто цього робити не буде, набридло. І політикам не вірять.
  • 0

#146 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 15:11

Перегляд допису---- (27.04.2010 16:10) писав:

Єдиний вихід - повстання. Та ніхто цього робити не буде, набридло. І політикам не вірять.
Та не треба ніякого повстання - обрати наступного разу патріотичний склад ВР і нормуль. Я думаю, крайні нацюки в даному разі кермуватимуть як ніколи, ги.
p.s. Поставння в даному разі є синонімом громадянської війни.
  • 0

#147 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.04.2010 – 15:16

Перегляд дописуzav (27.04.2010 15:11) писав:

Та не треба ніякого повстання - обрати наступного разу патріотичний склад ВР і нормуль.
Які потім поміняють свій патріотизм на російський.

Перегляд дописуzav (27.04.2010 15:11) писав:

Угу. Київ налопопам, мости підірвати.

Повідомлення відредагував ----: 27.04.2010 – 15:17

• 0

#148 mandroid76

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 16:25

Як ваше ставлення до цього?
Моє дуже погане. Крім того, що Янукович і компанія принизили Україну просячи 4 рази знизити ціну на газ, так ще й ратифікували таку угоду. :cool2:
Що не роздав кучма, роздасть Янукович.
  • 0

#149 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 17:36

Перегляд дописуManfred (27.04.2010 16:40) писав:

Ну що, малята, кажуть Рада все ратифікувала...

Абсолютно все.
Що на черзі.

Перелік того, в чому зацікавлена Росія і що ми маємо втратити наступним:

1. В отриманні доступу до внутрішнього ринку газу України, закупівлі та реалізації природного газу, заради чого передбачено створити СП. Нагадаємо, що аналогічне спільне підприємство між «РосУкрЕнерго» та НАК «Нафтогаз України» — «Укргаз-Енерго» — вже працювало на ринку газу України. Проте ні дивідендів, ні прибутку Україна від нього не бачила. Жодний паритет у менеджменті компанії не дав українській стороні можливості обстоювати свої інтереси. Утворивши подібне СП, «Газпром» фактично стане нарешті монополістом та визначатиме всі правила гри на українському газовому ринку.

2. У встановленні повного контролю над газотранспортною системою (ГТС) України , включаючи підземні сховища газу (ПСГ). Російські фахівці отримають право без перешкод контролювати будь-який об’єкт газотранспортної системи на території України без дзеркального надання таких прав українським фахівцям щодо об’єктів російської ГТС.

3. У гарантуванні Україною в односторонньому (!) порядку недоторканності власності господарюючих суб’єктів РФ, їх дочірніх підприємств та афілійованих товариств, які діятимуть на території України. Це означає, що ці підприємства не нестимуть, відповідно до законів України, відповідальності своєю власністю або коштами.

4. В односторонній відмові української сторони від імунітету проти судового розгляду, попередніх заходів щодо забезпечення позовних вимог та виконання судових рішень. Таким чином, Україна зобов’язується безапеляційно визнавати рішення будь-якого суду, наданого іншою стороною (приміром, Бабушкинського райсуду міста Москви?).

5. У ревізії всієї бази двосторонніх міжурядових угод, що закладають підвалини відносин у газовій сфері, відкриваючи дорогу до денонсації попередньо встановлених правил гри на газовому ринку.

6. У розмиванні відповідальності і впливу уряду на господарюючі суб’єкти шляхом впровадження приватноправової основи співпраці між ними. Таким чином може бути реалізована схема «тихої» передачі управління українською ГТС від НАК «Нафтогаз України» до «Газпрому» та безліч інших прихованих схем, пов’язаних з майновими і господарськими операціями.

У сфері нафти та нафтотранзиту Росія зацікавлена:

1. У безпосередній участі російської сторони в розробці та формуванні методики розрахунків тарифів на послуги з транзиту нафти по українських магістральних нафтопроводах, що є суто внутрішньою справою української сторони. Більше того, уповноважені органи РФ мають «давати добро» на розмір тарифів на транзитні послуги.

2. У збільшенні обсягів російської нафти на українському ринку і зобов’язанні української сторони сприяти цьому. Окрім газової «голки», Україну ще більше підсаджують на «голку» російської нафти.

У сфері електроенергетики Росія зацікавлена:

1. У проникненні у до цього часу контрольовану українською державою та українським бізнесом сферу. Насамперед Росія зацікавлена у спільному з українською стороною експорті електроенергії у треті країни. Таким чином Київ віддає один із небагатьох експортних ринків, який Україна могла б задовольняти самостійно.

2. У максимальному використанні потреб української енергетики у відповідному обладнанні, реконструкції ТЕС та ГЕС задля розміщення мільярдних замовлень не на українських, а на російських підприємствах.

У сфері атомної енергетики Росія зацікавлена:

1. В укладенні багаторічного контракту на ексклюзивні поставки ядерного палива для енергоблоків українських АЕС, кредитуванні та будівництві двох нових блоків за російським взірцем і застарілими технологіями.

2. У створенні СП з розробки Новокостянтинівського родовища урану в Україні та знятті державно-монопольних обмежень на участь російської сторони у цьому проекті. Нагадаємо, що поки що чинне законодавство не дозволяє іноземним суб’єктам брати участь у розробці таких стратегічних покладів цієї сировини.

• 0

#150 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 27.04.2010 – 17:39

Яко причетний до однієї з стратегічних галузей раджу вчитися жителям Західної України економити енергоресурси. Застосовувати енергозберігаючі технології, впроваджувати ефективний енергоменеджмент - хто не зрозумів, вимикайте світло і газ, якщо нафіг не треба.
Вкладати кошти в розвиток місцевих джерел енергії (біопаливо (опалення, приготування їжі), мала, міні- і мікро- гідроенергетика (електроенергія), геліо- (опалення, електроенергетичне застосування наразі надто дороге і технологічно складне) і вітроенергетика (електроенергія), теплові помпи (опалення, але теж досить дороге, залежить правда від джерела тепла)), ефективним буде застосування таких рішень для сільських, будинкових громад.
Люди, які проектують, виробляють, ремонтують обладнання теж мають проявити додаткову пильність та старанність.

А не кричати "у всьому винні противсіхи!!!!111111111" і т.д. Не вони винні, це системна помилка, це для тих недалекоглядних, але самовпевнених, хто ще не зрозумів. Чомусь я про такий розвиток знав ще восени, хоча сподівався таки більше, такого кроку від ЮВТ. :cool2:

Все буде добре. :o
  • 0

#151 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 17:58

Перегляд дописуmandroid76 (27.04.2010 17:25) писав:

Як ваше ставлення до цього?

Двох гілок нижче було мало?

Перегляд допису:-) (27.04.2010 18:39) писав:

Чомусь я про такий розвиток знав ще восени, хоча сподівався таки більше, такого кроку від ЮВТ. :cool2:

То вітаю, Вам гарно промили мізки.
Це не системна помилка - це системна робота регіоналів.

Перегляд допису:-) (27.04.2010 18:39) писав:

Ага. Вже краще нікуди.
  • 0

#152 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 27.04.2010 – 18:06

Перегляд дописуOdonacer (27.04.2010 15:31) писав:

Перегляд дописуMarshal (27.04.2010 12:26) писав:

Тобто Ви не підтримуєте Тимошенко та її електорат у протесті проти продовження строків перебування ЧФ РФ у АР Крим?!
Та яж і кажу, протестувати і створювати гризню, то і є справа нікчем. Треба робити справу вчасно і добре, а не можеш, так не лізь.
До речі, дестабілізація обстановки в Криму як раз дуже добре працює на Путіна. На чужій території, де знаходиться твоя військова база створити локальний конфлікт, то це царський подарунок від дурних хохльонишів. То я і дивлюсь скільки вже Йулька надарила москалям, і своїх б-дських замашок від "червоної сраки" вже навіть не соромиться. :cool2:
Підтримую цю думку.
тимошенчиха грає на руку кремлю. Це вже і КОНЮ зрозуміло. Але поясню щераз для тих хто і досі цього не зрозумів.(це я не для юлькаботів машину не переконаєш :o ) БЮТ – це найвдаліший кремлівський проект. БЮТ маскується під справжні патріотичні сили, ( докази читайте: ТУТ) задурила своїм популізмом і псевдорадикалізмом багатьом людям голову і забрала собі голоси тих людей, які хочуть справжніх демократичних змін в державі. Це завдяки їй в другий тур президентських виборів не потрапив жоден кандидат від справжніх Українських патріотичних сил і ми опинилися в ситуації коли потрібно було вибирати між двома кремлівськими кандидатами тимошенчихою і януковичем. Саме тому я голосував тоді проти всіх. Якби тимошенчиха стала президентом було б з флотом все таксамо як і зараз при януковичу просто було би все значно хитріше і заплутаніше бо тимошенчиха не була проти продовження терміну перебування російського флоту в Криму. ( Для доказу дуже влучно вказала посилання Ластiвочка читайте: ТУТ) тимошенчиха вдало виконала кремлівське завдання, яке полягало в тому щоб витіснити справжні патріотичні сили з другого туру президентських виборів. Тепер її кремлівське завдання витіснити справжні патріотичні сили з великої політики взагалі на маргінальні позиції. Саме тому тимошенчиха зараз скрізь бігає і верещить, що саме вона лідер об’єднаної опозиції. Ганьба «Народному Руху України» (ТАРАСЮКА) який зараз активно підтримує тимошенчиху і тим самим допомагає заплутувати людей, ще більше. І ця комедія яку зараз виконує тимошенчиха ніби БЮТ проти ратифікації угоди теж спланована. Вона добре знала що угода буде зараз ратифікована і без її активної допомоги своїм януковським братам. Але завдяки цій брехливій комедії і далі буде підтримуватися МІФ ніби тимошенківці справжні патріоти. Люди і далі будуть заплутані. Скільки ж біди в Україні вже наробила БРЕХНЯ.

Перегляд дописуzav (27.04.2010 16:11) писав:

Перегляд допису---- (27.04.2010 16:10) писав:

Та не треба ніякого повстання - обрати наступного разу патріотичний склад ВР і нормуль. Я думаю, крайні нацюки в даному разі кермуватимуть як ніколи, ги.
Я також так думаю. А якщо вибори спробують сфальшувати будемо робити МАЙДАН і ці гади змушені будуть зробити перевибори так як це було у 2004 році.
А громадянської війни зараз тільки і чекає гад путін. Янукович одразу попросить допомоги у Росії (не в ЄС або США) і клятий міратворєц путін з радістю впре в Україну свої війська. І війська будуть тут сидіти і після придушення повстання на прохання януковича для паддєржанія міра в странє, і у Верховній Раді знайдуться голоси, щоб дозволити достатньо довге тимчасове перебування російських військ в Україні. І тоді можна буде вже забути про чесні вибори і референдуми. І ніякого МАЙДАНА тоді вже не вийде. І тоді ніщо вже не завадить путіну на шляху втілення його шизоїдного плану про створення союзу України, Росії, Білорусі, Казахстану і так далі…
  • 0

#153 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 27.04.2010 – 18:16

Останнім часом навіть не встигаю вітати шароварних голоштаних патріотів противсіхів з черговою перемогою.

РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ ЗАЛИШИТЬСЯ В УКРАЇНІ!

http://5.ua/newsline/229/0/65994/
  • 0

#154 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 18:29

Така була остання воля зникаючого нараду чухраїнців противсіхів :)

"Його (чухраїнця) постать, його рухи, вираз, сказать би, всього його корпуса —
все це так і випирає оті п'ять голівних рис його симпатичної вдачі.
Риси ці, як на ту старовинну термінологію, звалися так:
1. Якби ж знаття?
2. Забув.
3. Спізнивсь.
4. Якось то воно буде!
5. Я так і знав. "

повністю:

5. Я так і знав:

Перегляд допису:-) (27.04.2010 17:39) писав:

Чомусь я про такий розвиток знав ще восени,

1. Якби ж то знаття:

хоча сподівався таки більше, такого кроку від ЮВТ. :cool2:

4:Якось то воно буде!

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 27.04.2010 – 18:30

• 0

#155 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2010 – 18:28

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2010 19:16) писав:

Останнім часом навіть не встигаю вітати шароварних голоштаних патріотів противсіхів з черговою перемогою.

РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ ЗАЛИШИТЬСЯ В УКРАЇНІ!
А я не перестаю дивуватись таким і схожим дописам. А що ви очікували, що Юльця не торгувала б Україною? Та вони вже стільки наборгували всім і всьому, усі владні, що мамцю рідна...Тому не варто звинувачувати один з форумів в інеті в тому, що зараз чиниться в країні. Критикувати завжди легко і просто :cool2:. Чомусь так ніхто і не відповів на моє питання вище

Цитата

якщо будуть якісь акції непокори то чи готові ви приєднатись?
смішно якось читати звинувачення один одного:o сталось вже та й сталось, треба думати що робити далі і які пропозиції, думки на майбутнє
  • 0

#156 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.04.2010 – 18:45

та да, Юлька ж сама собі ворог :cool2: шо б вона там не продала, але Крим вона дорого оцінила (с) Путіін сказав , а тому і не продала б.

я зла. країна сама зробила такий вибір. вибір ідіотів. але вона сама так проголосувала (чи НЕ проголосувала). особисто я заберу звідси мама-папу і буду сподіватися, що Росія Україні газ продаватиме за 800 доларв( - 100$ знижка 700 долларів). Янукович вже заявив, що геноциду в нас не було. То нехай буде. ідіотів треба знищувати. а оті умнікі, які в кредити на 30 років квартили брали нехай страждають, да! :o

Цитата

сталось вже та й сталось, треба думати що робити далі і які пропозиції, думки на майбутнє
ага, справді, так все непередбачувано, ніхто й не очікував, що все так станеться :)
пізно думати,панове. Україні кінець.
  • 0

#157 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 19:03

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2010 18:28) писав:

А я не перестаю дивуватись таким і схожим дописам. А що ви очікували, що Юльця не торгувала б Україною?
Так, ми очікували, бо в януковича це було у програмі а в Юльки не було. А чим ви керувалися, здогадами?

Та вони вже стільки наборгували всім і всьому, усі владні, що мамцю рідна...
Це і є здогади. :cool2:

Тому не варто звинувачувати один з форумів в інеті в тому, що зараз чиниться в країні.
Я всі форуми звинувачую, і не тільки форуми.
І чому ж це не варто? Справедливе звинувачення нащадків - це останнє що відчує зникаючий народ україни, не забирайте хоч це.

смішно якось читати звинувачення один одного:o сталось вже та й сталось, треба думати що робити далі і які пропозиції, думки на майбутнє
Яке майбутнє? Ви переживаєте майбутнє зараз. Далі майбутнє буде вже не України.
Народ який сам поліз у ярмо через недовірливість заздрість і підозрілість.
  • 0

#158 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.04.2010 – 19:04

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2010 19:56) писав:

чому ж це не варто? Справедливе звинувачення нащадків - це останнє що відчує зникаючий народ україни, не забирайте хоч це.
ну якщо від плачів, посипання голови попелом стане легше то...справа добровільна :cool2:

Цитата

Яке майбутнє? Ви переживаєте майбутнє зараз. Далі майбутнє буде вже не України.
те, що буде за два дні також майбутнє:o тому і питаю чи будете приймати участь у якихось радикальних акціях чи будете сидіти на теревенях і теревенити які ті і он ті погані :)

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 27.04.2010 – 19:06

• 0

#159 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 27.04.2010 – 19:07

Я засуджую дії парламенту який ратифікував угоду про продовження базування ЧФ РФ у Криму.
Таке враження, що в нас закони приймає не Верховна Рада України, а Гос Дума Росії.

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.04.2010 19:29) писав:

Така була остання воля зникаючого нараду чухраїнців противсіхів :o
тимошенчиха те саме що і янукович, це дві руки кремля які розігрують в Україні звичайну шахрайську схему СВІЙ-ЧУЖИЙ так як це роблять прості шахраї наперсточники на вокзалі. Але звісно юлькаботу тічого не доведеш бо машину не переконаєш. :cool2:
А всім нормальним тим хто шукає правду серед дикого моря БРЕХНІ в Українській політиці раджу прочитати МОЇ ДУМКИ ПРО ЦЕ ВСЕ ТУТ просто нехочу повторюватися.
  • 0

#160 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 27.04.2010 – 19:24

Дія має на меті якийсь результат.
У 2004 вірили, що ми маємо хороший народ, якому заважає погана влада. І от якщо дати цьому народові владу, то він влаштує своє життя краще. Але народ поліз у печеру. Так навіщо питається носити воду в діряву діжку, з неї все витікає. Цей народ не потребує і не заслуговує незалежної держави.

Очевидно, що ви наголошуєте на дії аби тільки відволікти від справжніх причин поганої ситуації. Типу ви воду носіть і не відволікайтеся. Тому що вам не зручно, коли говорять про діряву діжку, адже ви до цього якось причетні.

А між иншим, щоб дати цим рабам і параноїкам право голосу у 2004 дехто з людей поклав життя, не кажучи про пізніші часи. А все виявилося марно.

Перегляд дописуЛастiвочка (27.04.2010 19:04) писав:

ну якщо від плачів, посипання голови попелом стане легше то...справа добровільна :cool2:
Я за об’єктивну оцінку, голова уже не тільки в попелі, а й в чомусь гіршому. Ви вважаєте, що треба зайнятися самообманом, уявити що це мана небесна і плясати, але в мене нема причин це робити, я не причетни до цієї халепи, мені не треба виправдовуватися.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних