Перейти до вмісту

Іноземні мови

Повідомлень в темі: 208

#81 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 31.12.2007 – 04:12

Перегляд дописуКабан (30.12.2007 23:02) писав:

Мені дуже хочеться знати англійську і польську мову. Але для того, щоб їх вивчати, треба дуже добре свою знати :) .
Не обов'язково. Досить часто саме вивчення іноземної змушує замислитись над своєю - її граматикою, лексикою, фразеологією. Я б трохи перефразувала - для того, щоб краще знати свою мову, слід вивчати іноземні, адже своя мова тоді перестає некритично сприйматись як єдина даність.
  • 0

#82 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 31.12.2007 – 11:33

Перегляд дописуEmika (31.12.2007 04:12) писав:

Не обов'язково. Досить часто саме вивчення іноземної змушує замислитись над своєю - її граматикою, лексикою, фразеологією. Я б трохи перефразувала - для того, щоб краще знати свою мову, слід вивчати іноземні, адже своя мова тоді перестає некритично сприйматись як єдина даність.

Дякую :). Як саме краще почати вчити польську мову самостійно? Мене цікавить такий факт. Наприклад людина вивчила польську мову, і постійно там живе. Вона вже забула рідну мову і польська для неї рідна. Як таке можливо, повністью забути рідну мову? і при чому, так вільно спілкуватись на чужій. Цікаво :D.
  • 0

#83 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • 678 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 16:42

Перегляд дописуКабан (31.12.2007 11:33) писав:

Дякую :brovy:. Як саме краще почати вчити польську мову самостійно?
Починати вивчати будь-яку мову краще все ж на курсах чи з репетитором - фахівець має пояснити правила читання, особливості вимови тощо (бо опановувати це все за самовчителем важко, і помилки неминучі, а перевчатись - це зайвий клопіт). Потім граматику і лексику можна підтягнути самостійно.

Перегляд дописуКабан (31.12.2007 11:33) писав:

Мене цікавить такий факт. Наприклад людина вивчила польську мову, і постійно там живе. Вона вже забула рідну мову і польська для неї рідна. Як таке можливо, повністью забути рідну мову? і при чому, так вільно спілкуватись на чужій. Цікаво :cry:.
Щодо "забула рідну мову" - це дискусійна теза, бо людина пасивно все одно якоюсь мірою нею володіє - наприклад, українську така людина розумітиме краще, ніж білоруську, яку вона ніколи не вивчала. Це стосується дорослих людей. Щодо дітей - справді, якщо в дитинстві відбувся перехід на іншу мову, то з часом саме вона стане "рідною", витіснивши ту, якою людина спілкувалась у ранньому дитинстві. Пояснюється це просто: мова - насамперед не природне, а соціальне явище, і "рідна" мова не є вродженою. Оскільки для більшості людей мова, опанована з немовлячого віку, залишається мовою спілкування впродовж всього життя, то й складається враження, що "рідна" мова - це щось природне. Але якщо людина змінює мову спілкування, то з часом вона починає думати набутою мовою, і навіть володіє нею краще, ніж тією, яку вона опанувала першою. Нова мова частіше використовується, у людини формується звичка нею спілкуватись. Тобто перехід з однієї "основної" мови на іншу можна розглядати як зміну звичок.
  • 0

#84 Хельга Полянська

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 18:08

Коли почала слухати музику на англійській мові, просто почала роздруковувати тексти та тупо сидіти зі словником перекладати! Було цікаво про що співають улюблені виконавці, і знаєте, це дало мені достатній поштовх у знанні англійської! Тепер музику слухаю й без проблем розумію, можу вільно читати статті, але саме на американській, з англійською трохи є н"юансів... Звичайно, треба знати правила, але достатньо лише основ, головне - це хороший словниковий запас! І ще - терпіти не можу коли мене примушують шось вчити! Все що мені потрібно я вивчу й сама!!!
Зараз підсіла на німетський готік-рок, отож... :brovy: словник вже купила, тексти роздрукувала, лишилось знайти час:cry: зараз німецька на першому плані! Ще трохи шарю іспанську... Вивчила б французьку і обов"язково доберусь до чогось з ієрогліфами! :cool1:
  • 0

#85 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2008 – 17:32

Я вивчаю три мови:Англійську,Німецьку,і Латинську! :rolleyes:
  • 0

#86 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 28.01.2008 – 17:09

зараз вивчаю так - сяк англійську ! хотілаби вивчити іспанську ( вона мене дуже зацікавила ) , французьку , італійську , ну і ще підвчити польську !!!!!! ( але це тільки мрії )
  • 0

#87 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 28.01.2008 – 17:16

Вчу англійську, французьку і польську. Звісно, французьку треба би було повчити інтенсивніше, але польску застосовую частіше :prapor3:
  • 0

#88 kamoro

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.02.2008 – 14:49

Може є хтось, хто вивчає грецьку? Я вже вчу її 3-й рік. Дуже цікава і на диво проста мова.
  • 0

#89 Olenka_Zelenka

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 162 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 06.02.2008 – 16:12

не стягнула б напевно грецьку мову... а так - вчу німецьку і англійську... знаю польську... і думаю ше підучити французьку)
  • 0

#90 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 03:58

Вивчаю іспаньську та англійську...хотіла б вивчити французьку...якраз почну з другого курсу)))
  • 0

#91 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 08:30

Перегляд дописуbendera.UA (29.12.2007 15:44) писав:

saljamкa - підкажи будьласочка яким чином вивчаєш польську - сам маю таке бажання, от тільки на відповдні курси ніяк часу не вистачає......................а необхідних підручників, словників та розмовників (особливо україно-польських, російські в принципі не проблема) знайти майже не можливо........
Вибач, що так завтикала із відповіддю - я сюди не заходжу зазвичай (а як і заходжу, то забуваю, що вже писала :cool2: ). Так от, я польську в школі вчила, а потім на Львівському форумі видавців затарилася книжечками, словничками і т.д. Польську і самому нескладно вивчити, аби тобі вимову поставив хто. А от за курси не скажу, бо не знаю
  • 0

#92 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 23.02.2008 – 08:25

хм... ніколи мовами навіть і близько не цікавилась... а от зараз, коли говорю більш-менш норм англійською, хочеться ще яку-небуть вивчити... яку б тільки... :cool2: :)

а ще, то правда, шо ісландська мова - найскладніша в Європі? чи то в світі? чи хз... але читала десь таке...
  • 0

#93 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 23.02.2008 – 10:04

Перегляд допису_saljama_ (22.02.2008 09:30) писав:

Вибач, що так завтикала із відповіддю - я сюди не заходжу зазвичай (а як і заходжу, то забуваю, що вже писала :) ). Так от, я польську в школі вчила, а потім на Львівському форумі видавців затарилася книжечками, словничками і т.д. Польську і самому нескладно вивчити, аби тобі вимову поставив хто. А от за курси не скажу, бо не знаю
Так от про те щоб щось там поставити :cool2: (мається на увазі вимова :unsure: ) і йдеться. Може займишся моїм вихованням?
  • 0

#94 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 15:00

Перегляд дописуbarashka (23.02.2008 08:25) писав:

хм... ніколи мовами навіть і близько не цікавилась... а от зараз, коли говорю більш-менш норм англійською, хочеться ще яку-небуть вивчити... яку б тільки... :cool2: :)

а ще, то правда, шо ісландська мова - найскладніша в Європі? чи то в світі? чи хз... але читала десь таке...

неправда.
найскладніша з індоєвропейських - баскська. хоча має всього 600 тис носіїв.
а з більш-менш поширених - угорська. то страшна штука просто. іменник може мати 238 форм! і це при тому, що немає родів.

а в світі і найпопулярніших найскладнішими вважають арабську, китайську, дехто - японську.

от цитатко знайшла

Цитата

Самые сложные языки
Были отмечены следующие примеры крайней сложности: наибольшее количество глагольных форм (около 6 тыс.) существует в языке североамериканских индейцев чиппева, в другом языке аборигенов Северной Америки -- хайда -- используется 70 префиксов; в табасаранском языке (Дагестанская ССР) существует 48 падежей существительных, в то время как эскимосский язык имеет 63 формы настоящего времени, а простые существительные в этом языке имеют 252 флексии. В 40-томном словаре китайского языка "Чжунвэнь дацзидянь" содержится 49,905 иероглифов. Фонема "i" в 4-м тоне имеет 84 значения, например такие, как "oдежда", "икота", "вшивый". В письменном языке существует 92 иероглифа для oбозначения слога "i" в 4-м тоне. Самым сложным является иероглиф се -"болтливый", состоящий из 64 черт. Из использующихся в настоящее время самым сложным является иероглиф нан. Он содержит 36 черт и означает "заложенный нос".

доречі в поміч тим, хто вивчає іноземну мову. знайшла цікавий ресурс.
хто хоче стати поліглотом?
граматику звісно не вивчиш, але словниковий запас поповнити можна.
  • 0

#95 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.02.2008 – 17:05

Наразі вчу англійську вшколі(потім хочу бути перекладачем) і французьку теж в школі(але там така вчителька шо ніц ніхто незнає).В майбутнньому хотіла б вивчити італійську,німецьку та польську))
  • 0

#96 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 07.03.2008 – 22:41

почала вчити німецьку... досить цікаво) хоча напевно з більшим задоволенням взялася би до іспанської... так і хочеться нею говорити))
  • 0

#97 Русік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Коломия не помия Коломия - місто!!!

Відправлено 07.03.2008 – 23:37

Все своє навчання вивчаю англійську,вивчала латину і польську,але забула через забивання,також вивчала німецьку,але вона мене не пре,бо вчителька була не дуже.....
Дуже хочу вивчити китайську і французьку
  • 0

#98 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 08.03.2008 – 07:38

Вчу англійську. Зараз за економічним спрямуванням, бо в університеті навчаюся на спеціальності "Облік та аудит".
  • 0

#99 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.03.2008 – 07:45

Англійську, як і всі, в школі вчу. Ще хочу вивчити італійську(красива мова), польську(легка) та німецьку (ну і французьку ще можна було б)
  • 0

#100 butterfly-girl

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:планета Земля

Відправлено 08.03.2008 – 08:11

Я вивчала і вдосконалюю свою англійську, трохи знаю португальську (збираюся її довчити), і мрію вивчити французьку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних