Перейти до вмісту

Іноземні мови

Повідомлень в темі: 208

#61 Промінчик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 18:53

старанно вчу англійську і німецьку..і сестра навила пару слів по-японськи :)
але головне знати рідну!!!! :8:
  • 0

#62 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.12.2007 – 12:26

Вчу звичайно англійську,ще буду вчити французьку,але в наступному році,бо цього року пішла на образотворче)) (тут можна вибирати на який урок ходити протягом року) ще вчу 2 іспанські-кастильянську та валенсіанську(це мова аборигенів,тутешніх),ну це вже приходиться по місцю проживання) Українську не вчу уже майже рік ;) )Може ще піду на німецьку на наступний рік,але ще ненаю
Пару слів знаю китайською,досить багато фраз-німецькою,кілька-французькою,декілька слів японською,російську-досконало)Іспанську-на нормальному розмовному рівні(кожен день в школі практикуюсь з подругами)

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 08.12.2007 – 12:28

• 0

#63 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 09.12.2007 – 02:17

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (8.12.2007 12:26) писав:

Вчу звичайно англійську,ще буду вчити французьку,але в наступному році,бо цього року пішла на образотворче)) (тут можна вибирати на який урок ходити протягом року) ще вчу 2 іспанські-кастильянську та валенсіанську(це мова аборигенів,тутешніх),ну це вже приходиться по місцю проживання) Українську не вчу уже майже рік ;) )Може ще піду на німецьку на наступний рік,але ще ненаю
Пару слів знаю китайською,досить багато фраз-німецькою,кілька-французькою,декілька слів японською,російську-досконало)Іспанську-на нормальному розмовному рівні(кожен день в школі практикуюсь з подругами)

а в якому місті Іспанії ти живеш? Я тобі по-доброму заздрю, сама так би хотіла хоч півроку там повчитися, але, на жаль, поки що це не по кишені :D ..
Щодо мене - то я вільно володію англійською, іспанською, і вже півроку вчу італійську. Ну і ще вивчала латину, готську та староанглійську, але із цими давніми мовами в сучасному світі далеко не зайдеш :cool1:
  • 0

#64 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 09.12.2007 – 03:38

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.12.2007 01:17) писав:

а в якому місті Іспанії ти живеш? Я тобі по-доброму заздрю, сама так би хотіла хоч півроку там повчитися, але, на жаль, поки що це не по кишені ;) ..
Щодо мене - то я вільно володію англійською, іспанською, і вже півроку вчу італійську. Ну і ще вивчала латину, готську та староанглійську, але із цими давніми мовами в сучасному світі далеко не зайдеш :D
вільно володієш? типу як рідною, чи як? Десь практику проходила? Чого питаю, бо здається, що важко вільно володіти, навіть, якщо деякий час жити в середовищі, де цією мовою розмовляють. Просто по собі сужу, бо пару років живу в Італії, і спілкуюсь досить таки вільно, але всеодно зовсім не так, як рідною.
А так ще вчу англійську, французьку і іспанську. Іспанську страшно не люблю, бо здається, що то якась сільска італіська, або зроблена людьми в яких було проблеми з вимовою)))
Ще вивчала латинь- але то темний ліс, як на мене)). Важкезно

ПЕС. вважаю, що говорити "досконало володію" якоюсь мовою-неправильно, бо це не реально
  • 0

#65 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 11:29

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.12.2007 01:17) писав:

а в якому місті Іспанії ти живеш? Я тобі по-доброму заздрю, сама так би хотіла хоч півроку там повчитися, але, на жаль, поки що це не по кишені :D ..
Щодо мене - то я вільно володію англійською, іспанською, і вже півроку вчу італійську. Ну і ще вивчала латину, готську та староанглійську, але із цими давніми мовами в сучасному світі далеко не зайдеш :cool1:
Я живу в одному містечку,не дуже далеко від Валенсії,уже 8 місяців,напевно уже на все життя переїхала...сумно звичайно,але море-50 метрів від будинку,а на стовпчику термометра зараз +25 ;)
  • 0

#66 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 18:22

Цитата

вільно володієш? типу як рідною, чи як? Десь практику проходила? Чого питаю, бо здається, що важко вільно володіти, навіть, якщо деякий час жити в середовищі, де цією мовою розмовляють. Просто по собі сужу, бо пару років живу в Італії, і спілкуюсь досить таки вільно, але всеодно зовсім не так, як рідною.
А так ще вчу англійську, французьку і іспанську. Іспанську страшно не люблю, бо здається, що то якась сільска італіська, або зроблена людьми в яких було проблеми з вимовою)))Ще вивчала латинь- але то темний ліс, як на мене)). Важкезно

ПЕС. вважаю, що говорити "досконало володію" якоюсь мовою-неправильно, бо це не реально

ну чому ж нереально? Мені здається, що тут вся справа у впевненості у собі та психології. Суто на психологічному рівні спрацьовує думка "іноземна мова незвична, невластива мені, тому не можу володіти нею як рідною". Але якщо розібратися, то можливо, що у такої людини знань з іноземної мови накопилося більше, ніж з рідної. Треба лише їх вміло застосовувати на практиці.
Ну а про вільне володіння можна вести мову вже тоді, коли навіть міркувати можеш іноземною мовою, виражати ці самі міркування швидко і влучно.
Звичайно, іноземна рідною ніколи не буде, бо з молоком матері нам передається зовсім інше. Проте це не означає, що ми не можемо повністю вільно розмовляти, писати і думати нею.
Вивчаю у нашому Київському університеті, в Інституті філології. Багато подорожую, маю друзів-іноземців - звідси й практика. До речі, мені такою само "викривленою" здається італійська після вивчення іспанської :D . -Також особливості людської психології ;)
  • 0

#67 Натаха

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 19:33

А я зараз дуже почала полюбляти польську й так захотілся вчити її...І я почала її вчити))Дуже гарна мова)) ;)
  • 0

#68 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.12.2007 – 09:03

Перегляд дописуНатаха (9.12.2007 19:33) писав:

А я зараз дуже почала полюбляти польську й так захотілся вчити її...І я почала її вчити))Дуже гарна мова)) :cool1:
:cool1: От і я ж бо про те коли писав:

Перегляд дописуВід 31.10.2007 14:25

Вчора у вечері стукнуло в голову, що є бажання вивчити польську. Але як зазвичай часу для пошуку відповідних курсів, а згодом і їх відвідування не має. Хто знає де можна на inet ресерсах знайти та завантажити підручник, самовчитель або словник з польської?.................................
Якщо в когось є якісь ідеї або досвід - підкиньте будь ласка!!!
Підкажи будьласочка яким чином і де вивчаєш? Смостійно чи на відповідних курсах? :D
Щоб не загружати теревенят і зекономити час (якщо є таке бажання) можеш грюкнути в асю.
За будь яку інформацію буду вдячний ;)
  • 0

#69 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 10.12.2007 – 15:44

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.12.2007 17:22) писав:

ну чому ж нереально? Мені здається, що тут вся справа у впевненості у собі та психології. Суто на психологічному рівні спрацьовує думка "іноземна мова незвична, невластива мені, тому не можу володіти нею як рідною". Але якщо розібратися, то можливо, що у такої людини знань з іноземної мови накопилося більше, ніж з рідної. Треба лише їх вміло застосовувати на практиці.
Ну а про вільне володіння можна вести мову вже тоді, коли навіть міркувати можеш іноземною мовою, виражати ці самі міркування швидко і влучно.
Звичайно, іноземна рідною ніколи не буде, бо з молоком матері нам передається зовсім інше. Проте це не означає, що ми не можемо повністю вільно розмовляти, писати і думати нею.
Вивчаю у нашому Київському університеті, в Інституті філології. Багато подорожую, маю друзів-іноземців - звідси й практика. До речі, мені такою само "викривленою" здається італійська після вивчення іспанської :prapor3: . -Також особливості людської психології :angry12:
мала на увазі, що досконало володіти будь-якою мовою, включно зі своєю- не реально. Так, можливо формувати думки і чужою, можливо говорити не перекладаючи зі своєї, а одразу іноземною і т.д., але для мене це не є досконалістю...Мова- така штука, яку не можливо докінця вивчити.(імхо)
  • 0

#70 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 11.12.2007 – 00:02

в кінці кінців мова, це метод спілкування, і голвне найти спільну мову, тоді і порозмієшся, сам знаю більш менш, уукраїнську, російську(здається), англійську, французьку колись заставляли вчити...
от герої мультику Хепі Трі Френдс нічого не кажуть, причому чудово знаходять спільну мову...
хоча, що з того виходить...
  • 0

#71 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 11.12.2007 – 01:45

Накатити по стакану і порозуміння експоненційно пришвидшується :angry12:
  • 0

#72 Сяна

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Львів-Золочів

Відправлено 21.12.2007 – 22:44

Нині зустрілася з однокласницею колишньою, так вона розказала, що в універі вчить японську... я була вражена і захоплена, і стало якось соромно, що я добре знаю тільки англійську та українську (і ше шось там трохи російської). Є бажання вивчити польську, бо подобається. Я навіть книжку купила, але руки не доходять, а шкода.
  • 0

#73 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 25.12.2007 – 04:30

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (8.12.2007 04:26) писав:

Вчу звичайно англійську,ще буду вчити французьку,але в наступному році,бо цього року пішла на образотворче)) (тут можна вибирати на який урок ходити протягом року) ще вчу 2 іспанські-кастильянську та валенсіанську(це мова аборигенів,тутешніх),ну це вже приходиться по місцю проживання) Українську не вчу уже майже рік :lol: )Може ще піду на німецьку на наступний рік,але ще ненаю
Hablas espanol,senorita?..lol..a kutajs'kou znau "Uo a jni"(I love u),a w4e Cu k nansen hensuaj(This boy is hot)...Znau ukrajins'ky,rosijs'ky,anglijs'ky.V4y ispans'ky i nemec'ku..Ispans'ky ob*nuu,a ot nimec'ka jak ne kryte ne jde i xo4 tu wo xo4! :)
  • 0

#74 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 25.12.2007 – 18:14

Перегляд дописуСяна (21.12.2007 23:44) писав:

Нині зустрілася з однокласницею колишньою, так вона розказала, що в універі вчить японську... я була вражена і захоплена, і стало якось соромно, що я добре знаю тільки англійську та українську (і ше шось там трохи російської). Є бажання вивчити польську, бо подобається. Я навіть книжку купила, але руки не доходять, а шкода.
polska mova garna, ale ne taka jak nawa, u mene napruklad ne bylo az tak velukuh trydnow4iv, wob ii vuv4utu, golovne - ce naw shidnuj akcent, jakwo nav4uwsia govorutu bez niogo, to poliaku navit i ne zamitiat, wo tu ukrainka :)
  • 0

#75 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 25.12.2007 – 18:49

Перегляд дописуСяна (21.12.2007 23:44) писав:

Є бажання вивчити польську, бо подобається. Я навіть книжку купила, але руки не доходять, а шкода.
:) От і я ж бо про те коли писав:

bendera.UA (31.10.2007 14:25) писав:

Вчора у вечері стукнуло в голову, що є бажання вивчити польську. Але як зазвичай часу для пошуку відповідних курсів, а згодом і їх відвідування не має. Хто знає де можна на inet ресерсах знайти та завантажити підручник, самовчитель або словник з польської?.................................
Підкажіть будьласка - а що за книга і видавництво??????????????
  • 0

#76 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень

Відправлено 26.12.2007 – 15:49

Перегляд дописуЗелені_оченята (25.12.2007 03:30) писав:

Hablas espanol,senorita?..lol..a kutajs'kou znau "Uo a jni"(I love u),a w4e Cu k nansen hensuaj(This boy is hot)...Znau ukrajins'ky,rosijs'ky,anglijs'ky.V4y ispans'ky i nemec'ku..Ispans'ky ob*nuu,a ot nimec'ka jak ne kryte ne jde i xo4 tu wo xo4! :)
Claro que hablo! Сomo se puede vivir en Espana y no hablar espanol? Solo ingleses viven aqui y no hablan espanol,porque son tontos...
Мені теж німецька погано дається,вона якась дуже гаркава для мене..

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 26.12.2007 – 15:55

• 0

#77 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 29.12.2007 – 09:11

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (26.12.2007 07:49) писав:

Claro que hablo! Сomo se puede vivir en Espana y no hablar espanol? Solo ingleses viven aqui y no hablan espanol,porque son tontos...
Мені теж німецька погано дається,вона якась дуже гаркава для мене..
Mi amigo vive en el Madrid.Yo espera que yo la pueda visitar algún día! Arrepentido para errores.
Napevno vukuny nimec'ky z golovy...ne mo*y kartavutu i vse... :D
  • 0

#78 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 09:16

Вчу англійську, французьку, польську...А російську не вчу :D
  • 0

#79 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 15:44

Перегляд допису_saljama_ (29.12.2007 10:16) писав:

Вчу англійську, французьку, польську...А російську не вчу :D
saljamкa - підкажи будьласочка яким чином вивчаєш польську - сам маю таке бажання, от тільки на відповдні курси ніяк часу не вистачає......................а необхідних підручників, словників та розмовників (особливо україно-польських, російські в принципі не проблема) знайти майже не можливо........
  • 0

#80 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 23:02

Мені дуже хочеться знати англійську і польську мову. Але для того, щоб їх вивчати, треба дуже добре свою знати :) .
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних