Перейти до вмісту

Іноземні мови

Повідомлень в темі: 212

#51 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 01.10.2007 – 22:43

Перегляд дописуLeia (1.10.2007 00:38) писав:

Ніколи б не вчила французьку...Не знаю чому всі кажуть що вона така гарна. Яка вона там гарна!
:itshe: після вивчення в школі французької з класним керівником в ролі вчителя, я теж перестала вважати цю мову гарною :)
  • 0

#52 Дмитро

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Мінськ / Молодєчно

Відправлено 04.10.2007 – 17:26

А я в школі вчив як іноземну англійську, а ще російську та білоруську. Української ніколи не вчив, і переїхав в Білорусь до того, як поступив в школу — але мені здається, що я краще знаю українську та англійську, ніж білоруську, бо цими мовами мені є з ким розмовляти. А білоруською нема з ким: її не почуєш на вулиці, вже і новини по телебаченню на російській (правда, новини Гродно ще на білоруській...).

Зараз поступив в університет. На білоруській — тількі історія Білорусі. При тому спеціальність моя називається „Сучасні іноземні мови (комп’ютерна лінгвістика)“, а ми вчимо історію російської літератури (навіщо вона нам? чому російської, а не білоруської?), стилистику російської мови, лексикологію російської мови... Це, звичайно, цікаво, але як можна знати білоруську в таких обставинах?
Правда, звичайно, і люди не особливо хочуть білоруської. Коли їхав на минулих вихідних додому електричкою, чув, як якийсь хлопець розказував, який в них поганий викладач математики, бо вона дуже вперта і заявила, що „20 років викладала білоруською і переходити на російську не збирається“.

А в університеті я вчу англійську і латинь (поки що дуже подобається!), а потім буду вчити німецьку! :) В школі я ще мав факультатив іспанської, тепер пробую самостійно щось ще вивчити, щоб не забути.
  • 0

#53 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2303 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 31.10.2007 – 14:25

Здоровеньки були на теревенях! Приєднуюсь їз задоволенням.
Вчора у вечері стукнуло в голову, що є бажання вивчити польську. Але як зазвичай часу для пошуку відповідних курсів, а згодом і їх відвідування не має. Хто знає де можна на inet ресерсах знайти та завантажити підручник, самовчитель або словник з польської?
Перерив Googl - лажа повна. В принципі і на інших пошукових системах те саме. :angry12:
Якщо в когось є якісь ідеї або досвід - підкиньте будь ласка
  • 0

#54 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 07.11.2007 – 20:14

Вчу англійську та німецьку.....Англійську планую повністю опанувати через півроку-рік. А от з дойчем повна ж
  • 0

#55 ol'ko)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.11.2007 – 20:21

Наша 2га за милозвучністю. вчіть нашу!)))) :)
  • 0

#56 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 07.11.2007 – 22:42

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (7.11.2007 20:14) писав:

Вчу англійську та німецьку.....Англійську планую повністю опанувати через півроку-рік. А от з дойчем повна ж

Ги.... але ти вже жартівник.... Опанувати за пів року... Хе... я її з 3 років вчу і досі розмовляю з натяжкою... а все тому, що треба перебувати в англійськомовному середовищі:)...

Німецьку я вивчала з першого класу і згодна з тобою повністю... То повний капут... Але тим не менше в університеті обрала німецьку... Оть.

Французьку вчила з третього класу. Вах!! краще б я її не вчила і насолоджувалася красотою мови:) Варто згадати, що боку (багато) там пишеться, як beaucoup, а кадо (подарунок) - cadeaux. Всякі там наголоси... Брр... А далі я намагалася щось вчити, але то так чисто для себе і дуууууже мало. наприклад, японську, латину, італійську
  • 0

#57 Гість_L_dreamer_*

• Гості

Відправлено 30.11.2007 – 09:24

НАРОД!!! Допоможіть вивчити англійську!Наперед вдячна за відповіді B)
  • 0

#58 Bewildered

Частий гість

• На перевірці
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 22:19

Знаю трохи англійську, технічну англійську, російську і нашу рідну))) Вчу у школі ще й німецьку, але великого бажання вчити її глибше у мене немає.. Хотіла вчити італійську, але потім не сподобалося мені, і перестала.
  • 0

#59 Nina

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 19:37

Перегляд дописуDistance (31.05.2007 19:15) писав:

хто яку вивчає? або хоче вивчати?
вивчення яких мов найбільш перспективне? цікаве? або просто які мови подобаються)
зараз вивчаю англійську та німецькі мови...дуже хочу вчити італійську.. :wub:
  • 0

#60 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1575 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 04.12.2007 – 11:20

Перегляд дописуL_dreamer (30.11.2007 10:24) писав:

НАРОД!!! Допоможіть вивчити англійську!Наперед вдячна за відповіді :cool2:
Що ти розумієш під вчити англійську? далі ти що з нею робитимеш?

а взагалі матеріалу в інтернеті - хоч греблю гати
  • 0

#61 Промінчик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 07.12.2007 – 18:53

старанно вчу англійську і німецьку..і сестра навила пару слів по-японськи :)
але головне знати рідну!!!! :8:
  • 0

#62 Кроха

Мрійниця

• Модератори
  • 3980 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló

Відправлено 08.12.2007 – 12:26

Вчу звичайно англійську,ще буду вчити французьку,але в наступному році,бо цього року пішла на образотворче)) (тут можна вибирати на який урок ходити протягом року) ще вчу 2 іспанські-кастильянську та валенсіанську(це мова аборигенів,тутешніх),ну це вже приходиться по місцю проживання) Українську не вчу уже майже рік ;) )Може ще піду на німецьку на наступний рік,але ще ненаю
Пару слів знаю китайською,досить багато фраз-німецькою,кілька-французькою,декілька слів японською,російську-досконало)Іспанську-на нормальному розмовному рівні(кожен день в школі практикуюсь з подругами)

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 08.12.2007 – 12:28

• 0

#63 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 02:17

Перегляд дописуКрихітка на 1000000 гривень (8.12.2007 12:26) писав:

Вчу звичайно англійську,ще буду вчити французьку,але в наступному році,бо цього року пішла на образотворче)) (тут можна вибирати на який урок ходити протягом року) ще вчу 2 іспанські-кастильянську та валенсіанську(це мова аборигенів,тутешніх),ну це вже приходиться по місцю проживання) Українську не вчу уже майже рік ;) )Може ще піду на німецьку на наступний рік,але ще ненаю
Пару слів знаю китайською,досить багато фраз-німецькою,кілька-французькою,декілька слів японською,російську-досконало)Іспанську-на нормальному розмовному рівні(кожен день в школі практикуюсь з подругами)

а в якому місті Іспанії ти живеш? Я тобі по-доброму заздрю, сама так би хотіла хоч півроку там повчитися, але, на жаль, поки що це не по кишені :D ..
Щодо мене - то я вільно володію англійською, іспанською, і вже півроку вчу італійську. Ну і ще вивчала латину, готську та староанглійську, але із цими давніми мовами в сучасному світі далеко не зайдеш :cool1:
  • 0

#64 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2756 повідомлень
  • Місто:Roma
  • Т-Акула пера 2012

Відправлено 09.12.2007 – 03:38

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.12.2007 01:17) писав:

а в якому місті Іспанії ти живеш? Я тобі по-доброму заздрю, сама так би хотіла хоч півроку там повчитися, але, на жаль, поки що це не по кишені ;) ..
Щодо мене - то я вільно володію англійською, іспанською, і вже півроку вчу італійську. Ну і ще вивчала латину, готську та староанглійську, але із цими давніми мовами в сучасному світі далеко не зайдеш :D
вільно володієш? типу як рідною, чи як? Десь практику проходила? Чого питаю, бо здається, що важко вільно володіти, навіть, якщо деякий час жити в середовищі, де цією мовою розмовляють. Просто по собі сужу, бо пару років живу в Італії, і спілкуюсь досить таки вільно, але всеодно зовсім не так, як рідною.
А так ще вчу англійську, французьку і іспанську. Іспанську страшно не люблю, бо здається, що то якась сільска італіська, або зроблена людьми в яких було проблеми з вимовою)))
Ще вивчала латинь- але то темний ліс, як на мене)). Важкезно

ПЕС. вважаю, що говорити "досконало володію" якоюсь мовою-неправильно, бо це не реально
  • 0

#65 Кроха

Мрійниця

• Модератори
  • 3980 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló

Відправлено 09.12.2007 – 11:29

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.12.2007 01:17) писав:

а в якому місті Іспанії ти живеш? Я тобі по-доброму заздрю, сама так би хотіла хоч півроку там повчитися, але, на жаль, поки що це не по кишені :D ..
Щодо мене - то я вільно володію англійською, іспанською, і вже півроку вчу італійську. Ну і ще вивчала латину, готську та староанглійську, але із цими давніми мовами в сучасному світі далеко не зайдеш :cool1:
Я живу в одному містечку,не дуже далеко від Валенсії,уже 8 місяців,напевно уже на все життя переїхала...сумно звичайно,але море-50 метрів від будинку,а на стовпчику термометра зараз +25 ;)
  • 0

#66 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 18:22

Цитата

вільно володієш? типу як рідною, чи як? Десь практику проходила? Чого питаю, бо здається, що важко вільно володіти, навіть, якщо деякий час жити в середовищі, де цією мовою розмовляють. Просто по собі сужу, бо пару років живу в Італії, і спілкуюсь досить таки вільно, але всеодно зовсім не так, як рідною.
А так ще вчу англійську, французьку і іспанську. Іспанську страшно не люблю, бо здається, що то якась сільска італіська, або зроблена людьми в яких було проблеми з вимовою)))Ще вивчала латинь- але то темний ліс, як на мене)). Важкезно

ПЕС. вважаю, що говорити "досконало володію" якоюсь мовою-неправильно, бо це не реально

ну чому ж нереально? Мені здається, що тут вся справа у впевненості у собі та психології. Суто на психологічному рівні спрацьовує думка "іноземна мова незвична, невластива мені, тому не можу володіти нею як рідною". Але якщо розібратися, то можливо, що у такої людини знань з іноземної мови накопилося більше, ніж з рідної. Треба лише їх вміло застосовувати на практиці.
Ну а про вільне володіння можна вести мову вже тоді, коли навіть міркувати можеш іноземною мовою, виражати ці самі міркування швидко і влучно.
Звичайно, іноземна рідною ніколи не буде, бо з молоком матері нам передається зовсім інше. Проте це не означає, що ми не можемо повністю вільно розмовляти, писати і думати нею.
Вивчаю у нашому Київському університеті, в Інституті філології. Багато подорожую, маю друзів-іноземців - звідси й практика. До речі, мені такою само "викривленою" здається італійська після вивчення іспанської :D . -Також особливості людської психології ;)
  • 0

#67 Натаха

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 09.12.2007 – 19:33

А я зараз дуже почала полюбляти польську й так захотілся вчити її...І я почала її вчити))Дуже гарна мова)) ;)
  • 0

#68 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2303 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.12.2007 – 09:03

Перегляд дописуНатаха (9.12.2007 19:33) писав:

А я зараз дуже почала полюбляти польську й так захотілся вчити її...І я почала її вчити))Дуже гарна мова)) :cool1:
:cool1: От і я ж бо про те коли писав:

Перегляд дописуВід 31.10.2007 14:25

Вчора у вечері стукнуло в голову, що є бажання вивчити польську. Але як зазвичай часу для пошуку відповідних курсів, а згодом і їх відвідування не має. Хто знає де можна на inet ресерсах знайти та завантажити підручник, самовчитель або словник з польської?.................................
Якщо в когось є якісь ідеї або досвід - підкиньте будь ласка!!!
Підкажи будьласочка яким чином і де вивчаєш? Смостійно чи на відповідних курсах? :D
Щоб не загружати теревенят і зекономити час (якщо є таке бажання) можеш грюкнути в асю.
За будь яку інформацію буду вдячний ;)
  • 0

#69 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2756 повідомлень
  • Місто:Roma
  • Т-Акула пера 2012

Відправлено 10.12.2007 – 15:44

Перегляд дописуSleepy Beauty (9.12.2007 17:22) писав:

ну чому ж нереально? Мені здається, що тут вся справа у впевненості у собі та психології. Суто на психологічному рівні спрацьовує думка "іноземна мова незвична, невластива мені, тому не можу володіти нею як рідною". Але якщо розібратися, то можливо, що у такої людини знань з іноземної мови накопилося більше, ніж з рідної. Треба лише їх вміло застосовувати на практиці.
Ну а про вільне володіння можна вести мову вже тоді, коли навіть міркувати можеш іноземною мовою, виражати ці самі міркування швидко і влучно.
Звичайно, іноземна рідною ніколи не буде, бо з молоком матері нам передається зовсім інше. Проте це не означає, що ми не можемо повністю вільно розмовляти, писати і думати нею.
Вивчаю у нашому Київському університеті, в Інституті філології. Багато подорожую, маю друзів-іноземців - звідси й практика. До речі, мені такою само "викривленою" здається італійська після вивчення іспанської :prapor3: . -Також особливості людської психології :angry12:
мала на увазі, що досконало володіти будь-якою мовою, включно зі своєю- не реально. Так, можливо формувати думки і чужою, можливо говорити не перекладаючи зі своєї, а одразу іноземною і т.д., але для мене це не є досконалістю...Мова- така штука, яку не можливо докінця вивчити.(імхо)
  • 0

#70 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3235 повідомлень
  • Т-Мегамозок 2012
    Т-Позитив 2012
    Т-Флудер 2012

Відправлено 11.12.2007 – 00:02

в кінці кінців мова, це метод спілкування, і голвне найти спільну мову, тоді і порозмієшся, сам знаю більш менш, уукраїнську, російську(здається), англійську, французьку колись заставляли вчити...
от герої мультику Хепі Трі Френдс нічого не кажуть, причому чудово знаходять спільну мову...
хоча, що з того виходить...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних