Перейти до вмісту

Іноземні мови

Повідомлень в темі: 208

#161 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.02.2009 – 11:44

Перегляд дописуTwinkle (18.02.2009 22:47) писав:

Звісно, чим чіткіше і правильніше, тим краще, але ж не треба робити з вимови культ. Та й зрештою, ідеальної вимови можуть досягнути дуже мало людей, то що ж іншим - взагалі плюнути на мови?
Перечитай найперше моє на цю тему повідомлення і скажи де я там на цьому акцент поставила? Я про граматику,лексику писала. А щодо вимови лише висловилась, що він її не освоїть. а потім пояснила чому. от і все. не треба прискіпуватись до того,чого нема))))

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.02.2009 14:35) писав:

абсолютно усю латину пам’ятаєте?))))
у французькій прикметники можуть мати різне місцеположення, як до так і після означуваного слова.
За три роки призабулося ,бо я ж не зустрічаюся з нею кожен день.Але памятаю.
Я в курсі. Але зазвичай "прилагатєльние-ОПРЄДЄЛЄНИЯ" стоять після означуваного слова,крім пари винятків. не буду про це говорити,бо моя французька на тому ж рівні що і венгерська)))

Перегляд дописуЗимова Дівчина (19.02.2009 14:35) писав:

БЕЗ акценту може говорити лише людина, яка народилась/виросла в тій країні або провела в країні не менше двох років спілкуючись з носіями мови, а не такими ж емігрантами. Панна може думати що завгодно, але будь-який британець чи той же американець зрозуміє, що ви не місцева. Вони навіть вирізняють своїх співгромадян з різних місцевостей за акцентом, що вже говорити про іноземців.
А вивчитись розмовляти максимально наближено до оригінальних мовців можна і після 10 і після 30 років. Але для цього мають бути хист та навички фізіологічні. Не вигадуйте!
Я з самого початку свого життя вчу англійську,прочинаючи з 12 років спілкуюся з іноземцями і всі в один голос заявляють,що в мене ідеальна американська англійська, БЕЗ АКЦЕНТУ. Якшо людина наполегливо цим займається впродовж всього свого життя,має до цього хист, то вона діб"ється бажаного результату,як і було в моєму випадку :ggggg:
Фізіологічні навички у людини з віком втрачаються. Я не памятаю до скільки років там гортань формується,але коли вона вже сформована,то дуже важко видавити з себе якимйсь незвичний для твоєї мови звук. Принаймні,я такого чуда у дорослих людей ще не зустрічала. Крім того,якшо дитині показуєш якийсь звук, вона швидше вчиться куди саме треба ставити язик і не задумується над цим. А доросла людина,якщо це в неї вперше такий досвід,цього досягне не скоро.

Перегляд дописуD1m{@} (17.02.2009 14:39) писав:

порібно знати англійську мову. В школі не приділяв уваги її вивченю, було на все пофіг. Виникає саме собою запитання. З чого почати? Де купити літературу і яку саме?
Як вивчиш і захочеш покращити результат до чогось пристойного :
http://www.world-english.org/
  • 0

#162 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2009 – 12:01

Перегляд дописуSensssorika (20.02.2009 11:44) писав:

За три роки призабулося ,бо я ж не зустрічаюся з нею кожен день.Але памятаю.
Я в курсі. Але зазвичай "прилагатєльние-ОПРЄДЄЛЄНИЯ" стоять після означуваного слова,крім пари винятків. не буду про це говорити,бо моя французька на тому ж рівні що і венгерська)))
там не пара винятків)) але то таке.

Я з самого початку свого життя вчу англійську,прочинаючи з 12 років спілкуюся з іноземцями і всі в один голос заявляють,що в мене ідеальна американська англійська, БЕЗ АКЦЕНТУ. Якшо людина наполегливо цим займається впродовж всього свого життя,має до цього хист, то вона діб"ється бажаного результату,як і було в моєму випадку :ggggg:
1. Повторюю без акценту можна розмовляти лише проживши кілька років в оточенні „native speakers”
2. Люди мають таку особливість — лестити))) Я не заперечую, що у панни чудовий рівень англійської (для цього треба було її хоч раз почути)))), але розмовляти без акценту живучи в іншій країні, навіть активно спілкуючись з іноземцями не можливо.

Фізіологічні навички у людини з віком втрачаються. Я не памятаю до скільки років там гортань формується,але коли вона вже сформована,то дуже важко видавити з себе якимйсь незвичний для твоєї мови звук. Принаймні,я такого чуда у дорослих людей ще не зустрічала. Крім того,якшо дитині показуєш якийсь звук, вона швидше вчиться куди саме треба ставити язик і не задумується над цим. А доросла людина,якщо це в неї вперше такий досвід,цього досягне не скоро.
Не втрачаються, лише погіршуються. Їх чудово можна розвинути.
Не зустрічали? Поїдьте в будь-яку країну і порозмовляте з емігрантами, які там живуть більше 2 років (тільки не в якийсь осередок, де люди живуть общиною, та з місцевим населенням навіть не спілкуються)

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 20.02.2009 – 12:02

• 0

#163 saetic

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень

Відправлено 22.02.2009 – 00:35

англ. вже років 5 на курсах вчу (ну це крім школи) і блін ніяк слова нормально не можу вивчити ...інколи над такою фігнею хвилин по 5 думаю..таке враження що вся та купа грошів у жопу пішла((
  • 0

#164 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.02.2009 – 13:59

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.02.2009 12:01) писав:

1. Повторюю без акценту можна розмовляти лише проживши кілька років в оточенні „native speakers”
2. Люди мають таку особливість — лестити))) Я не заперечую, що у панни чудовий рівень англійської (для цього треба було її хоч раз почути)))), але розмовляти без акценту живучи в іншій країні, навіть активно спілкуючись з іноземцями не можливо.
Можливо,якшо ти приділяєш цьому належну увагу. Я майже все життя живу в Україні, півроку прожила в Москві. Але я не говорю ні українською,ні російською- маю жахливий акцент. Я дуже нечітко говорю,особливо закінчення слів в мене або ковтаються,або вимовляються незрозуміло. Друзі звикли))))Говорю більш менш "нормально" тільки коли від мене це потребує якась ситуація,тоді доводиться напружуватися і говорити чітко. А англійською чи німецькою в мене це автоматично виходить,не задумуючись.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (20.02.2009 12:01) писав:

Не втрачаються, лише погіршуються. Їх чудово можна розвинути.
Не зустрічали? Поїдьте в будь-яку країну і порозмовляте з емігрантами, які там живуть більше 2 років (тільки не в якийсь осередок, де люди живуть общиною, та з місцевим населенням навіть не спілкуються)
Погіршуються до такої степені,що їх вже майже не відновити. Це так само,як людині у сорок років сісти на шпагат буде ну дуууууже вже важко,якшо вона ніколи ніякими фізичними вправами на розтяжку не займалася.
Знаю я таких емігрантів. Колишня однокласниця в Німеччині живе вже сьомий рік і досі говорить з акцентом)))

Перегляд дописуsaetic (22.02.2009 00:35) писав:

англ. вже років 5 на курсах вчу (ну це крім школи) і блін ніяк слова нормально не можу вивчити ...інколи над такою фігнею хвилин по 5 думаю..таке враження що вся та купа грошів у жопу пішла((
Взагалі-т курси восновному не для того проводяться,щоб ти мову вивчив.
Краще знайди собі репетитора. Так увага приділятиметься тільки тобі- швидше засвоїш))))
  • 0

#165 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 12:54

Перегляд дописуSensssorika (22.02.2009 13:59) писав:

Можливо,якшо ти приділяєш цьому належну увагу. Я майже все життя живу в Україні, півроку прожила в Москві. Але я не говорю ні українською,ні російською- маю жахливий акцент. Я дуже нечітко говорю,особливо закінчення слів в мене або ковтаються,або вимовляються незрозуміло. Друзі звикли))))Говорю більш менш "нормально" тільки коли від мене це потребує якась ситуація,тоді доводиться напружуватися і говорити чітко. А англійською чи німецькою в мене це автоматично виходить,не задумуючись.
щодо закінчень — дивно для людини, яка вважає, що ідеально розмовляє мовами, які вимагають чіткості в закінченнях)))))

Перегляд дописуSensssorika (22.02.2009 13:59) писав:

Погіршуються до такої степені,що їх вже майже не відновити. Це так само,як людині у сорок років сісти на шпагат буде ну дуууууже вже важко,якшо вона ніколи ніякими фізичними вправами на розтяжку не займалася.
Знаю я таких емігрантів. Колишня однокласниця в Німеччині живе вже сьомий рік і досі говорить з акцентом)))
людині й в 5 й в 15 й в 20 важко сісти на шпагат без попереднього тренування на розтяжку м’язів. тому приклад дуже не вдалий.
ваша однокласниця теж не є прикладом. більшість людей швидко вживаються і і вимова адаптується до місцевих.
і взагалі ваш підхід до всіх людей, які прагнуть чогось навчитись з таким зарозумійством та зверхністю дуже непрофесійний.
я точно знаю, що навчити можна будь-кого хто хоче цього і навчити дуже добре, якщо в людини ще й навички до цього природні є. а казати всім під ряд „да ти ніколи не навчишся, ти вже старий і взагалі то дуже складно не берись“ по-перше не об’єктивно по-друге не чемно.
  • 0

#166 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.02.2009 – 13:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.02.2009 12:54) писав:

щодо закінчень — дивно для людини, яка вважає, що ідеально розмовляє мовами, які вимагають чіткості в закінченнях)))))
Зовсім не дивно. Я ж казала,що іноземні я знаю краще,ніж рідні, бо я їх спеціально вивчала. А російську з українською- ніколи. До того ж я говорю дуже швидко,то закінчення ковтаються, іноземними я розмовляю набагато повільніше.ну,наприклад,якщо російською я випльовую слів так під чотириста в хвилину,то іноземною рази в два менше,а тому слова чіткіші.

людині й в 5 й в 15 й в 20 важко сісти на шпагат без попереднього тренування на розтяжку м’язів. тому приклад дуже не вдалий.
ваша однокласниця теж не є прикладом. більшість людей швидко вживаються і і вимова адаптується до місцевих.
і взагалі ваш підхід до всіх людей, які прагнуть чогось навчитись з таким зарозумійством та зверхністю дуже непрофесійний.
Якраз дуже вдалий. Людині без попередньої підготовки буде важко в 22 роки вивчити іноземну мову,чи не так?
Твої слова проо більшість людей суперечать першому зауваженню. Якшо в людинги немає хисту,то скільки б років вона там не прожила- вона завжди матиме акцент.Люди,які прагнуть чогось навчитися необовязково мають до цього здібності. Я он теж все життя хотіла навчитися танцювати хіп-хоп. дуже довго займалася,але толку ніякого. Повторити можу,але ефект зовсім не той,який треба.

я точно знаю, що навчити можна будь-кого хто хоче цього і навчити дуже добре, якщо в людини ще й навички до цього природні є. а казати всім під ряд „да ти ніколи не навчишся, ти вже старий і взагалі то дуже складно не берись“ по-перше не об’єктивно по-друге не чемно.
Я такого не казала. Я мала на увазі тільки фонетику.Навчити можна всьому дитину, і то- якшо в неї хист є.З дорослими це набагато важче. І це факт,який чомусь всі заперечують. Покажіть мені ту людину,яка в 20 з чимось років почала вперше в житті вчити мову і за невеликий проміжок часу зрродбила в цьому величезні успіхи по всі параметрам включаючи вимову)))
Я не казала,що мол. чоловік не вивчить англійську. Чому ж ні? Я лише сказала,що з вимовою в нього будуть проблеми.)))
  • 0

#167 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 13:44

Перегляд дописуSensssorika (23.02.2009 13:20) писав:

Зовсім не дивно. Я ж казала,що іноземні я знаю краще,ніж рідні, бо я їх спеціально вивчала. А російську з українською- ніколи. До того ж я говорю дуже швидко,то закінчення ковтаються, іноземними я розмовляю набагато повільніше.ну,наприклад,якщо російською я випльовую слів так під чотириста в хвилину,то іноземною рази в два менше,а тому слова чіткіші.
іноземні мови всі вчать спеціально))) а чого ж ви повільніше розвмовляєте мовами ,які знаєте краще, як ви стверджуєте?))))

Якраз дуже вдалий. Людині без попередньої підготовки буде важко в 22 роки вивчити іноземну мову,чи не так?
Твої слова проо більшість людей суперечать першому зауваженню. Якшо в людинги немає хисту,то скільки б років вона там не прожила- вона завжди матиме акцент.Люди,які прагнуть чогось навчитися необовязково мають до цього здібності. Я он теж все життя хотіла навчитися танцювати хіп-хоп. дуже довго займалася,але толку ніякого. Повторити можу,але ефект зовсім не той,який треба.
я сказала більшість, а не всі. якщо в людини немає бажання то хто їй лікар? те саме і про танці. якщо є бажання, то творяться і не такі дива.

Я такого не казала. Я мала на увазі тільки фонетику.Навчити можна всьому дитину, і то- якшо в неї хист є.З дорослими це набагато важче. І це факт,який чомусь всі заперечують. Покажіть мені ту людину,яка в 20 з чимось років почала вперше в житті вчити мову і за невеликий проміжок часу зрродбила в цьому величезні успіхи по всі параметрам включаючи вимову)))
Я не казала,що мол. чоловік не вивчить англійську. Чому ж ні? Я лише сказала,що з вимовою в нього будуть проблеми.)))
мій друг. я його вчила французької. в нього чудово виходить і з фонетичної точки зору в тому числі. йому був 21 рік коли ми почали. зараз в мене немає часу тому він ходить на курси. це лише один приклад. а в мене їх море. навчити всьому можна будь-кого, з дітьми це простіше, от і все.
  • 0

#168 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.02.2009 – 15:31

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.02.2009 13:44) писав:

іноземні мови всі вчать спеціально))) а чого ж ви повільніше розвмовляєте мовами ,які знаєте краще, як ви стверджуєте?))))
Де ти чула,щоб в спокійному стані англійці чи американці говорили з такою швидкістю? Це вже занадто збуджений тон виходить для будь-якої мови.та навіть репери так швидко не говорять))) Я ніколи не переймаюся чи зрозуміють мене українці/росіяни. а коли вчиш іноземну мову: вивчаєш їхні інтонаційні моделі і настроюєшся на певний лад,стараєшся говорити гарно і правильно,щоб тебе розуміли. Чи вам в універі ніколи не давали аудіотекст який треба було фонетично відобразити попадаючи в той самий ритм? Навіть в мене іноді запис власного голосу займав якийсь час,не з першого разу виходило. Згодом це стає звичкою. Але ця звичка не стосуються рідної мови.
  • 0

#169 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 23.02.2009 – 15:41

З іншою швідкістю говорять англійці, з іншою американці. Американці набагато повільніше.
П.С. Не вірю, що навіть батьки до тебе звертались англійською, коли ти була дитиною, якщо вони українці/росіяни.
  • 0

#170 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 15:43

Перегляд дописуSensssorika (23.02.2009 15:31) писав:

Де ти чула,щоб в спокійному стані англійці чи американці говорили з такою швидкістю? Це вже занадто збуджений тон виходить для будь-якої мови.та навіть репери так швидко не говорять)))
кумедно)))
вони розмовляють дуже швидко.
я працюю з американцями, спілкуюсь з британцями, канадцями, австралійцями — це щодо англійської.
французи, швейчарці, бельгійці та іспанці розмовляють ще швидше.
тому не розповідайте казок, бо люди ще повірять))

Я ніколи не переймаюся чи зрозуміють мене українці/росіяни. а коли вчиш іноземну мову: вивчаєш їхні інтонаційні моделі і настроюєшся на певний лад,стараєшся говорити гарно і правильно,щоб тебе розуміли.
то ваші проблеми, що ви не переймаєтесь.
нормальна людина прагне щоб її РОЗУМІЛИ. а яка національність і мова спілкування не важливо.
коли ЗНАЄШ мову, що саме ви стверджуєте не задумуєшся над тим як ти говориш, бо якщо ти задумуєшся ти її ще не знаєш)))

Чи вам в універі ніколи не давали аудіотекст який треба було фонетично відобразити попадаючи в той самий ритм? Навіть в мене іноді запис власного голосу займав якийсь час,не з першого разу виходило. Згодом це стає звичкою. Але ця звичка не стосуються рідної мови.
вам дають начитані тексти? вітаю.
нас вчили розуміти живе мовлення і розмовляти так само. а смисл вчити розмовляти так само повільно як якийсь дядя на касеті?
  • 0

#171 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.02.2009 – 16:00

Перегляд дописуNеmesis (23.02.2009 15:41) писав:

З іншою швідкістю говорять англійці, з іншою американці. Американці набагато повільніше.
П.С. Не вірю, що навіть батьки до тебе звертались англійською, коли ти була дитиною, якщо вони українці/росіяни.
Батьки- ні. Мама. Мені старші сусідки досі згадують як мене кликали,а я їм англійською відповідала)))

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.02.2009 15:43) писав:

кумедно)))
вони розмовляють дуже швидко.
я працюю з американцями, спілкуюсь з британцями, канадцями, австралійцями — це щодо англійської.
французи, швейчарці, бельгійці та іспанці розмовляють ще швидше.
тому не розповідайте казок, бо люди ще повірять))
Поїду в березні закордолн- пересвідчуся. Навіть коли дивишся іноземні фільми- вони говорять повільніше рази в три ніж я російською)))

то ваші проблеми, що ви не переймаєтесь.
нормальна людина прагне щоб її РОЗУМІЛИ. а яка національність і мова спілкування не важливо.
коли ЗНАЄШ мову, що саме ви стверджуєте не задумуєшся над тим як ти говориш, бо якщо ти задумуєшся ти її ще не знаєш)))
Ти її знаєш? а мене? тож і судити не можеш))
Я пишу вірші німецькою,але я ж нею не думаю- це те саме. Людина не має говорити іноземною так само як і рідною хоча б тому що вони кардинально відрізняються.

вам дають начитані тексти? вітаю.
нас вчили розуміти живе мовлення і розмовляти так само. а смисл вчити розмовляти так само повільно як якийсь дядя на касеті?
На першому курсі давали касети ж живими мовленням,де начитка була носіями мови.Як для першого курсу,то майже вся моя группа навіть елементарно зрозуміти про що текст не могла,не те що повторити його.
  • 0

#172 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 16:00

Перегляд дописуSensssorika (23.02.2009 15:55) писав:

Поїду в березні закордолн- пересвідчуся. Навіть коли дивишся іноземні фільми- вони говорять повільніше рази в три ніж я російською)))
нє ну може ви аж так швидко розмовляєте. что вас знає. але це не є еталоном швидкості в українській чи російській мові. що ж ви все навколо себе вертите, трошки об’єктивності.
моє оточня різномовне в одному темпі розмовляє. хіба французи вирізняються. ще ті балаболи)))
  • 0

#173 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.02.2009 – 19:56

Перегляд дописуSensssorika (23.02.2009 16:00) писав:

Інтонації - білі капці?
Потренуйтеся ще з новинами, гиги.
  • 0

#174 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 12:25

Володію українською, російською, англійською, німецькою. Оволодіваю іспанською.
  • 0

#175 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.05.2009 – 18:34

для тих хто вивчає англійську - http://englishtips.org/
  • 0

#176 (=kapitoshka=)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 174 повідомлень
  • Місто:сельо)))))

Відправлено 02.06.2009 – 13:55

хм))
українська, російська, англійська))
в планах на літо - італійська)
і хто його зна мож і німецька=))
  • 0

#177 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 10.08.2009 – 22:51

Панове, хто володіє японською? Потрібна допомога...

Зображення
допоможіть перекласти напис на цубі...
  • 0

#178 Зварич

Старійшина

• Користувачі
  • 1056 повідомлень
  • Місто: перерви між допитами

Відправлено 01.09.2009 – 20:52

Тіко помітив...

То не японська. Схоже на спрощену китайську, скоріше за все "новодєл". Але, якщо річ справді старовинна, може бути діалект якоїсь китайської провінції. Напис настільки затертий, що вловити про що йдеться не можу.
  • 0

#179 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 26.09.2009 – 19:15

вивчаю зараз англійську, раніше польську вивчала і німецьку
  • 0

#180 Шмарко