Перейти до вмісту

НЛО та містика і ужастики

Повідомлень в темі: 90

#41 Leia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 263 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 20.06.2007 – 10:58

Шось не було. А може і було, але потім пояснення таки знаходилось.
  • 0

#42 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 20.06.2007 – 18:01

Перегляд дописуГетьман (20.06.2007 09:19) писав:

В страху очі великі. От втопився хтось... Важко визнати, що було дурне, і саме втопилося. От і придумали русалок, які "заманюють" людей. Також, під русалкою цілком могла матися на увазі, дівчина, що довела хлопця до самогубства... Вуйків? Лісовиків, мавок, домовиків і т. д.? Ліс - це чудове місце, де гра вітру та світлотіні захоплює уяву та викликає часто ілюзії. Домовик - просте пояснення: забудькуватість та вікно погано закрите. Отже, по хаті гуляють протяги...
Підсумовується це так: у страху очі великі.
А тобі самому ніколи не хотілося повірити в казку?Невже ніколи ти не давав волю фантазіям,хоч і знав,що це все вигадки?
  • 0

#43 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.06.2007 – 18:05

Перегляд дописуЮна_Лель (20.06.2007 19:01) писав:

А тобі самому ніколи не хотілося повірити в казку?Невже ніколи ти не давав волю фантазіям,хоч і знав,що це все вигадки?
Хотіти - не хотілося, але вірити - вірив. І забивав собі голову дурницями... Перечитавши в 7 років книгу "Легенди Закарпаття", потім тиждень не міг спати, бо дурниці всілякі снилися... :yes:
  • 0

#44 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 20.06.2007 – 18:13

Перегляд дописуСварус (20.06.2007 01:37) писав:

2: Світлий диск, в діаметрі трішки більший за видимий Юпітер. Яскравість теж близька до Юпітера чи Сіріуса. Швидкість трохи менша за швидкість літака, який пролетів по тій же траєкторії через приблизно 40хв. Та й розміри менші за згадуваний літак. До того ж швидкість була не постійною а змінною. Траєкторія нагадувала еліпс чи коло, ніби об'єкт облітав певну територію, знижуючись. Відстань до НЛО - приблизно та ж що й до згадуваного літака. Шуму, на відміну від літака, не було.

І я таке бачила зовсім недавно...Вночі...Страшно чомусь не стало... B) Хоча я вірю в НЛО...(Ну да, надивитися стільки серіалів "Секретні матеріали", в що хочеш - повіриш...) :yes:
  • 0

#45 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 21.06.2007 – 02:47

Сварусе, якщо об'єкт був так далеко, то навряд ви могли побачити, що він летить вгору, тобто його рух від Землі.
А метеорити падають на Землю під різним кутом і в залежности від того з якої точи ви спостерігаєте, він летітиме від вашого уявного низу вгору, вниз вбік.
  • 0

#46 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.06.2007 – 12:37

В тому то і справа що по суті я не можу визначити відстань!
Але можна пояснити останню тезу? Як то так може бути? Бо мені здавалось що Земля кругла і тому такого бути не може..що я не врахував?
  • 0

#47 Гість_Alex_pm_*

• Гості

Відправлено 23.06.2007 – 16:04

Перегляд дописуMr.Gucul (30.05.2007 15:38) писав:

Чи було з вами таке,а бо чи бачили ви такого ,що неможливо пояснити,і вам ніхто не вірить?я маю наувазі там тіпа НЛО,Барабашка?і тд.....

НЛО це щось далеке.
Можно просто перегорнути в пам'яті декілька років життя і побачиш,
що все складається одне до одного за якимось незрозумілим законом.
Ось де справжня тайна.
  • 0

#48 harakternuk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 91 повідомлень
  • Місто:Львів!

Відправлено 23.06.2007 – 17:18

БУЛО,-моя класна кєра/деректор/ше декілька вчитклів:я їх бачив, як вони варили в учительській якесь зілля, розпалюючи його нашими контрольними з хімії, а Кіндрат(фізрук) ше й шось там шаманив, тоді весь той шабаш деся пропав(....мабуть, то я вже проснувся до своєї варятської школи, ггггггггг)
  • 0

#49 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 12.07.2007 – 17:00

2 Alex_pm Діло кажеш. Все підкоряється якомусь закону,добро і зло,працелюбність і лінощі,сила і слабкість,віра і зневіра - все це один одного врівноважує за якоюсь незрозумілою закономірністю. Я атеїст,але це мені вже рік не полишає!
  • 0

#50 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 14.07.2007 – 15:03

Люди, ну не бійтеся, розказуйте все, що бачили і чули від інших, розказні якісь, ок? Просто тема надзвичайно цікава, а ви тут прямо масово нічого не бачили і знати не хочете!!! Ну немає ж всяких там чортів, привидів, василісків… Вампірів врешті решт. Але, знаєте, з дитинства обожнюю такі історії, хоча сама ніколи в них не вірила і не боялась.

Ось вам маленька історія (це мені одна подруга розказувала ще в дитячому таборі 4 роки назад, хочете вірте, хочете ні). До одного лікаря прибігла вночі маленька дівчинка і сказала, що її мама тяжко захворіла і їй терміново потрібна допомога. Лікар пожалів заплакану дитину і пішов разом з нею. Була осінь, досить холодно, а дівчинка вдягнена в літній костюмчик, лікар ще спитав, чи не холодно їй, хотів віддати свій плащ, поки вони дійдуть додому. Дитина просто нічого не казала, навіть не оберталась. Прийшли додому, лікар подав медичну допомогу матері дівчинки, а коли жінка прийшла до тями, вона спитала як же лікар дізнався що їй погано? А він побачив портрет на стіні і сказав що ось ця дівчинка на фотографії…А жінка каже, що вже десять років пройшло як ця дівчинка померла…

А хочете ще історію? Тільки це вже прикол з власного життя. Одного вечора помітили ми з родиною, що за шафами у кімнаті почало щось впевнено так стукотіти… Це почалося повторюватись вранці, вдень… Більше тижня. І кожного разу мені було дуже страшно, я кричати починала. Сусіди сказали що це домовий і він чимось незадоволений, його потрібно якось задобрити, покласти печиво на горищі чи ще там якісь є методи. Ми вже думали, думали… Посадила я кішку під шафою, щоб вона могла бачити у щілину що там робиться. Та моя кішка неначебто скаженіла (а сказати чесно, взагалі-то була спокійна як двері), спочатку дивилась туди широко відкритими зеленими очима, потім дряпаючись, виривалася з рук і швидко тікала, нібито за нею хтось гнався. Потім я кота свого садила туди, так у нього шерсть дибом, починав сичати, нібито стоїть перед собакою, і знову ж дряпався і тікав що є сили. Я вже перелякалася, дома ночувати боялася, сама знаходитись не хотіла. Батькам теж не подобалась така ситуація, вже всіх перепитали, як діяти, хто там за шафою. Аж ось тато ліхтариком присвітив за шафу… І що ви думаєте?! Забився там у самий дальній кут якийсь чужий котяра і перелякано блимає своїми сяючими очима! То ми вже насміялися. Відкрили двері, відсунули шафу, то він вже дременув-дременув, аж п’ятами блищав (чи що там є у котів на п’яти схоже). А пояснення таке. Була наша кішка в загулі, припер до неї кавалер, якимсь чином потрапив до хати (думаю, що через вікно), потім злякався когось і заліз за шафи, а вилізти… ніяк! Сміливості йому не вистачило. А мої коти на нього ось як реагували. Злилися… Цікаво стає, як цей котяра прожив два тижні за шафою, не ївши зовсім? То вже чухався, та стукіт від нього йшов. Потім декілька місяців пройшло, а він знову приходив до кішки. Живий як бачите залишився… :gryzin:

Перегляд дописуЮна_Лель (20.06.2007 10:09) писав:

Буває,що пригадуєш всіх русалок і вуйків і ше хто там колись в наших пращурів був і думаєш:"Невже то всьо неправда?І вони себе отак дурили?

Вибачте що я такого не знаю… Хто такі вуйки? Дуже цікаво. :)
  • 0

#51 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 15:37

Зараз по телебаченню з'явилося багато програм присвячених НЛО. Та чи вірети ви дійсно, що ми не одні в Всесвіті?[b][font=Georgia]

Повідомлення відредагував maxbestua: 22.07.2007 – 15:39

• 0

#52 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.07.2007 – 15:57

не майтесь куйньою шановні. Вертайтесь на Землю :cry:
  • 0

#53 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.07.2007 – 16:39

після 0,25 це вже не дивує :cry:
  • 0

#54 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 22.07.2007 – 16:55

Цитата

-Ти бачиш сусліка ?
-Ні.
-А він є.
НЛО є а вірити в це чи ні вирішує кожен для себе САМ...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 22.07.2007 – 16:56

• 0

#55 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 17:02

Перегляд дописуArchon-ua (22.07.2007 17:55) писав:

НЛО є а вірити в це чи ні вирішує кожен для себе САМ...

Ну а ти сам то віриш ???
  • 0

#56 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 17:13

Я ж написав :cry:..

Цитата

НЛО є...
Доречі не все що ми називаємо НЛО є кораблями "прибульців"... впринципі кораблів серед них меншість..
  • 0

#57 maxbestua

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 63 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 17:26

Перегляд дописуArchon-ua (22.07.2007 18:13) писав:

Я ж написав :cry:..
Доречі не все що ми називаємо НЛО є кораблями "прибульців"... впринципі кораблів серед них меншість..

А щож тоді по твоєму НЛО?
  • 0

#58 Афроамериканець

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень
  • Місто:South Central

Відправлено 22.07.2007 – 17:30

Лол, це що, Бог, щоб у нього вірити? Це факт. А як його кожен сприймає - особиста справа.
  • 0

#59 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 22.07.2007 – 17:55

Невпізнаний Літаючий Об"єкт... Це може бути будь що.. Не обов"язково "тарілки"...
  • 0

#60 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 22.07.2007 – 19:53

нє
думаю шо ми перші в сесвіті
  • 0