Перейти до вмісту

НЛО та містика і ужастики

Повідомлень в темі: 90

#21 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.01.2006 – 00:21

axel-v (7.01.2006 02:49) писав:

по перше то було не на одній фотці
а по друге я на цьому не зациклений, просто стукнула в голову думка і створив тему-проста людська цікавість :happy1: тож не подумайте шо я на цьому двинутий :D

Перегляд допису

хіхіхі..я не подумала що ти такий я зовсім про тебе поганого нікраплинки не подумала..я взагальнено сказала..бо деяким людям це лишнє в думках..бо є такі що думают не потемі свого життя...
  • 0

#22 Tiny

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень

Відправлено 10.01.2006 – 00:23

Kleo (7.01.2006 06:05) писав:

Інопланетяни є, і домові також існують, правда людина нездатна їх бачити. І я вважаю так краще і для нас і для них  :angry1:
Інопланетні форми життя - набагато краще розвинені ніж ми, люди, і дійсно прилітають на нашу землю. Тільки серед них є так само як добрі так і злі. Добрі просто досліджують як живуть люди і навіть можуть допомогти в чомусь, а злі роблять експерименти над людьми, і навіть декілька раз хотіли знищити людей як таких заради нашої планети. (вичитала таку штуку  :D  )

Перегляд допису

в наш час таких штук не те що начитаєшся а надивишся..теж дивно якось.скласти все докупи..то запутаєшся доки на власні очі не побачеш..таке діло.. :P а яке не знаю... :happy1: :)
  • 0

#23 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 10.01.2006 – 00:46

Kleo (7.01.2006 06:05) писав:

Інопланетяни є, і домові також існують, правда людина нездатна їх бачити. І я вважаю так краще і для нас і для них  :happy1:
Інопланетні форми життя - набагато краще розвинені ніж ми, люди, і дійсно прилітають на нашу землю. Тільки серед них є так само як добрі так і злі. Добрі просто досліджують як живуть люди і навіть можуть допомогти в чомусь, а злі роблять експерименти над людьми, і навіть декілька раз хотіли знищити людей як таких заради нашої планети. (вичитала таку штуку  :D  )

Перегляд допису

Ага, я теж багато фільмів бачила. Тепер після МІВ боюся чавити тарганів, бо мене переслідує думка, що вони інтелектуально-розвинені істоти і мають ще десь в галактиці якусь планетку, де досягли значного розвитку, будують НЛО та закидають Землю своїми менш розвиненими братами, які тероризують аборигенів (тобто землян) :P Смішно. Якщо вони таки розвинені, то чого б їм тут не засвітиться та не зазнайомитися із нами - така собі вселенська змова? А потім на якийсь ювілей Землі вони ломануться сюди і влаштують такий собі хепі бьоздей (вже плачу від сміху) - іншопланетяне-любителі сюрпризів. І ще пригадується плівка Розуела, де якийсь м"ясник кромсає на шматки гумового гуманоїда, а потім люди в це вірять - то все американські військові, в них взагалі є аеродроми для НЛО... Люди, здається це вже схоже на параною - просто деякі речі ми ще не можемо пояснити з точки зору науки, але це питання часу. Іншопланетяне може десь і існують, але на Землю точно не навідуються - бо як свідчать вчені іншопланетне життя можливе за межами галактики, тобто за теорією великого вибуху (з якого буцімто все і почалося) - галактики віддалені від нас мають бути молодшими, а значить і життя на них молодше - значить, менше розвинене ніж тут. Не варто забувати, що за еволюції Бог або природа - називайте це як хочете - зробили багато різних видів, які потім вимирали, перш ніж дійшли до ідеального результату у вигляді людини.
Щось я розігналася, я нормально пояснила, чи десь таки втратила логіку?
  • 0

#24 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.01.2006 – 03:33

Все, що я можу однозначно сказати з цьог питання на даний час, то це те, що Людство в кожну епоху мислить відповідно до свого світосприйняття. Комусь ввижаються Баби Яги на мітлах, духи, а комусь диски НЛО, зелені чоловічки...
  • 0

#25 axel-v

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень
  • Місто:Хмельницька - Шепетівка

Відправлено 27.01.2006 – 00:03

Цитата

Ага, я теж багато фільмів бачила. Тепер після МІВ боюся чавити тарганів, бо мене переслідує думка, що вони інтелектуально-розвинені істоти і мають ще десь в галактиці якусь планетку, де досягли значного розвитку, будують НЛО та закидають Землю своїми менш розвиненими братами, які тероризують аборигенів (тобто землян)  Смішно. Якщо вони таки розвинені, то чого б їм тут не засвітиться та не зазнайомитися із нами - така собі вселенська змова? А потім на якийсь ювілей Землі вони ломануться сюди і влаштують такий собі хепі бьоздей (вже плачу від сміху) - іншопланетяне-любителі сюрпризів. І ще пригадується плівка Розуела, де якийсь м"ясник кромсає на шматки гумового гуманоїда, а потім люди в це вірять - то все американські військові, в них взагалі є аеродроми для НЛО... Люди, здається це вже схоже на параною - просто деякі речі ми ще не можемо пояснити з точки зору науки, але це питання часу. Іншопланетяне може десь і існують, але на Землю точно не навідуються - бо як свідчать вчені іншопланетне життя можливе за межами галактики, тобто за теорією великого вибуху (з якого буцімто все і почалося) - галактики віддалені від нас мають бути молодшими, а значить і життя на них молодше - значить, менше розвинене ніж тут. Не варто забувати, що за еволюції Бог або природа - називайте це як хочете - зробили багато різних видів, які потім вимирали, перш ніж дійшли до ідеального результату у вигляді людини.
Щось я розігналася, я нормально пояснила, чи десь таки втратила логіку?
але ж якщо так то виходить шо центр великого вибуху був десь у нашій галактиці і ми пуп всесвіту,але це покищо ніхто не доказав
  • 0

#26 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:замку Іф

Відправлено 28.01.2006 – 21:40

В деяких фантастичних фільмах є доля правди. Люди ніколи незможуть все пояснити. Щодо вчених, то є спеціалісти які займаються уфулогією, але звичайному народові ніколи небуде відома правда. А про тарганів....я довго сміялася... :rolleyes: :)
  • 0

#27 Grynyk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 29.01.2006 – 20:51

Kleo (28.01.2006 21:40) писав:

В деяких фантастичних фільмах є доля правди. Люди ніколи незможуть все пояснити. Щодо вчених, то є спеціалісти які займаються уфулогією, але звичайному народові ніколи небуде відома правда. А про тарганів....я довго сміялася...  :rolleyes:    :)

Перегляд допису

Так, так, наприклад у фільмі "Война миров"!!!
Є троха правди чи нема?
  • 0

#28 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.05.2007 – 14:38

Чи було з вами таке,а бо чи бачили ви такого ,що неможливо пояснити,і вам ніхто не вірить?я маю наувазі там тіпа НЛО,Барабашка?і тд.....

теми з`єднала.Cassandra
  • 0

#29 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 30.05.2007 – 15:11

Було, тільки розказувати я небуду.
  • 0

#30 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 02.06.2007 – 23:39

все можна пояснити, але не все ми можемо зрозуміти...

ні, не було в мене такого...
  • 0

#31 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 08.06.2007 – 12:51

Було...Не розкажу, але було, але не розкажу! Але було насправді! Може й не було, але колись я вірила, що було, але тепер не вірю, бо такого не могло бути! Я думаю, що це був сон...Все, більше нічого не розкажу!
  • 0

#32 Патлатий

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень
  • Місто:Коломия/Львів

Відправлено 08.06.2007 – 13:00

Було...і це ще й мої батьки бачили...а інші не вірять...від розповіді утримаюсь з особистих міркувань...
  • 0

#33 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 08.06.2007 – 16:41

Не було. Точніше, бачив багато чого, але з часом приходило розуміння того, що дивувало тебе або хитромудре фізичне явище, або придумані, намальовані уявою страхи.

Колись люди вірили в василіска, який жив в криницях і народжувався від жаби з півнем. А причина була банальна - сірководень. І людина, яку спускали в криницю, надихавшись сірководню, маленького побаченого земноводного починала вважати надприродньою істотою.

Мораль: учіть хвильову оптику, дихайте свіжим повітрям, і надприроднє вас не турбуватиме. :yes:
  • 0

#34 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.06.2007 – 23:52

На моїй пам'яті - бачив два НЛО (на справді було більше, просто вже забув). Останнє - кілька днів назад. Щоб не забувати вирішив тепер кожного разу все конспектувати - починаючи від атмосферного тиску, закінчуючи фокусною відстанню :rolleyes:
  • 0

#35 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 00:07

Ну й як виглядало те НЛО.

Дивно те, що до наукової фантастики люди бачили чортів і демонів.
Тепер НЛО. :rolleyes:
  • 0

#36 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 00:18

всі шось бачили але нічого не розповідають. цікава тема. в смітник тоді її :rolleyes:
от в мене не було такого здається, от і нема чого розповідати.
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.06.2007 – 00:37

Перегляд дописуДаня Валуєв (20.06.2007 01:07) писав:

Ну й як виглядало те НЛО.

Дивно те, що до наукової фантастики люди бачили чортів і демонів.
Тепер НЛО. :rolleyes:
Нічого дивного, кожна епоха бачить своє.
Але прошу завважити що НЛО - це неопізнаний літаючий об'єкт. Тобто в принципі будь-що можна назвати НЛО, особливо ящко ти не спеціаліст з авіації та атмосферних явищ.
Отже
1: "метеор, який летів догори". Все як у звичайного, тільки напрямок дивний. На піротехніку не схоже. Що ж тоді?
2: Світлий диск, в діаметрі трішки більший за видимий Юпітер. Яскравість теж близька до Юпітера чи Сіріуса. Швидкість трохи менша за швидкість літака, який пролетів по тій же траєкторії через приблизно 40хв. Та й розміри менші за згадуваний літак. До того ж швидкість була не постійною а змінною. Траєкторія нагадувала еліпс чи коло, ніби об'єкт облітав певну територію, знижуючись. Відстань до НЛО - приблизно та ж що й до згадуваного літака. Шуму, на відміну від літака, не було.
  • 0

#38 арлєкіно

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:We are all live in Yellow Submarine

Відправлено 20.06.2007 – 01:45

Якось, коли ми з хлопцями ворували з баштану гарбузи, я побачив динозавра. Маленького, з хвостом.
Чортяка.
  • 0

#39 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 20.06.2007 – 09:09

Перегляд дописуEvol (20.06.2007 00:18) писав:

всі шось бачили але нічого не розповідають. цікава тема. в смітник тоді її :D
от в мене не було такого здається, от і нема чого розповідати.
Отож-бо. Сама вже хотіла писати!Такі всі потайні! :D
Я пам'ятаю як була меншою,коли лягала спати(а кімната в мене окрема),постійно чула якийсь шурхіт на горищі.Думала, що то вампіри(чомусь вампіри;мабуть,тому,бо якраз в той період йшов серіал про Баффі :rolleyes: ).І страшенно боялась спати сама.Бігала до мами з татом на ліжко,а зранку прокидалась навіть не пам'ятаючи,коли я до них прийшла.
Ше боялась всіляких бабайків під своїм ліжком,особливо Бабу Ягу,яка там завжди ховалася і вичікувала ночі,щоб коли я буду молитись,вхопити мене за ногу!Ото карга стара!
Зовсім недавно мені привиділось(хай краще то буде маренням!)чортеня. Я виносила їсти свому собаці(ніч була темна,жодної зірочки на небі) і побачила як повз мене шось шмигонуло.Але,вибачте,на кота аж ніяк не схоже!Я тоді так перестрашилась!Хоч і не вірю у всяку таку нечисть...Буває,що пригадуєш всіх русалок і вуйків і ше хто там колись в наших пращурів був і думаєш:"Невже то всьо неправда?І вони себе отак дурили?Бувають же речі,які пояснити не можна"Тоді починаєш вірити
  • 0

#40 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.06.2007 – 09:19

Перегляд дописуЮна_Лель (20.06.2007 10:09) писав:

Буває,що пригадуєш всіх русалок і вуйків і ше хто там колись в наших пращурів був і думаєш:"Невже то всьо неправда?І вони себе отак дурили?Бувають же речі,які пояснити не можна"Тоді починаєш вірити
В страху очі великі. От втопився хтось... Важко визнати, що було дурне, і саме втопилося. От і придумали русалок, які "заманюють" людей. Також, під русалкою цілком могла матися на увазі, дівчина, що довела хлопця до самогубства... Вуйків? Лісовиків, мавок, домовиків і т. д.? Ліс - це чудове місце, де гра вітру та світлотіні захоплює уяву та викликає часто ілюзії. Домовик - просте пояснення: забудькуватість та вікно погано закрите. Отже, по хаті гуляють протяги...
Підсумовується це так: у страху очі великі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних