Перейти до вмісту

Flex

Повідомлень в темі: 294

#281 Гість_АгА_*

• Гості

Відправлено 14.01.2010 – 21:07

всім привіт.допоможіть будь ласка.дуже хочу на Флекс,але нічо практично не знаю.розкажіть,поділіться шо треба робити.чи важкі завдання?приблизно які твори треба писати,шоб на шось орієнтуватися)
  • 0

#282 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.01.2010 – 22:07

Ага, форум учасників 2007-2008, думаю тут для тебе будуть цікаві речі
http://rubikon.ucoz.ru/
  • 0

#283 Гість_АгА_*

• Гості

Відправлено 20.01.2010 – 18:02

ага,дякую!може знаєш які там питання дають?хоть приблизно??
  • 0

#284 Гість_Vika4ka_*

• Гості

Відправлено 11.02.2010 – 22:56

а можна поїхати типу на 11 клас?
  • 0

#285 miss T

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Virginia is for lovers <3

Відправлено 23.04.2010 – 14:28

FLEEEEXUUU!!
yees)) ja ponjattja ne mala sho nas tyt tak bagato...obozhnjuju flex (:
vin zminuv moje zhuttja (:
FLEXu dodavajtes' v dryzi. byde prujemno pospilkyvatus')
  • 0

#286 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.04.2010 – 15:08

А чому вчать у FLEXi ? Як маніпулювати іншими людьми з метою отримання прибутку?
Там учать щось виробляти, вивчають якісь науки?
  • 0

#287 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.04.2010 – 15:21

Перегляд дописуFT232BM (31.12.2009 10:08) писав:

Вирішив детальніше познайомитись з "Флексом". Виявляється то програма гамериканського уряду для промивки мізків дітям з лідерськими здібностями(Наташа Вітренко негодує!!). Типу тих хто проходить третій тур відсилають майже на рік до Вошингтону, де вони проходять фінальне перепрограмування. Потім вони працюють проджект-менеджерами прогамериканських програм. Жах о_О.
Взагалі то я не проти, хай бавляться собі. Але ж в кінці-кінців вони не здобувають жодного фаху.

джерело в студію, де це Ви таке вичитали)))

Перегляд дописуFT232BM (23.04.2010 09:08) писав:

А чому вчать у FLEXi ? Як маніпулювати іншими людьми з метою отримання прибутку?

http://www.foreignexchangestudent.com/stud...ad-programs.htm

Цитата

Learn to speak English, French, German, Italian, Japanese, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish or any language like a native. Live and study in a foreign country as a foreign exchange student.
Foreign language study in a country where your target language is spoken is the best way to learn foreign language.
Study abroad in Spain if you want to learn Spanish muy rapido, in Italy to learn Italian molto buon, in France if speaking French is your pièce de résistance or any of the 35 countries where our language study abroad courses are taught. Study abroad and foreign language study programs are available year round.
The international programs include full 1 year stays in different countries attending the local schools/colleges, summer study abroad programs as well as 1 week courses in other countries for language refreshers.

судячи з цього це суто для покращення своїх лінгвістичних можливостей в іноземних мовах.
  • 0

#288 miss T

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.04.2010 – 15:47

Перегляд дописуFT232BM (23.04.2010 09:08) писав:

y FLEXi vchat' zhuttja. Jak ne zlamatusja, kolu tu odun v krajini de nikogo ne znajesh. Jak bytu samostijnum i yspishnum. I v kontrakt z FLEXom vhodut' pynkt, de skazano, sho ychasnuk FLEXy ne maje prava povertatusja y USA protjagom 2 rokiv, bo sama programa sprjamovana na obnim kyl'tyramu. Znajete jak vono, kolu jidesh na rik z domy i tobi chyzhi ljudu duktyjut' sho robutu i jak robutu? kolu na tebe duvljat'sja nibu tu psuh, til'ku tomy sho skychula za marunovanumu pomidoramu i zharenumu jajcjamu? amerukanci (bil'shist' jaki meni trapljalusja) dymajut' sho vonu pyp svity isho vonu vsih keryjut', a mu tyt dlja togo shob jih popystutu. Shob pokazatu jake zhuttjaza mezhamu ameruku. ja na ukraini byla vidminnuceju, ale nikolu ne byla dutunoju, jaky tjagalu b mna olimpiadu i t.d., a tyt na mene v shkoli vzhe moljat'sja, algebra,himija, anglijs'ka!!!....ditu ne znajut' nifiga...y nuh valjanok zamist' mizkiv v high school.
I she...FLEX pokazyje hto tobi spravzhnij dryg, a hto prosto vukorustovyvav...
I vubachte za translit, ale ja zamanajusja drykyvatu v programci,a potim vupravljatu vse sho vonnu vvazhajut' za "nepravul'ni sumvolu".
  • 0

#289 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.04.2010 – 16:16

Перегляд дописуAmarok (23.04.2010 16:21) писав:

джерело в студію, де це Ви таке вичитали)))

http://www.foreignexchangestudent.com/stud...ad-programs.htm

судячи з цього це суто для покращення своїх лінгвістичних можливостей в іноземних мовах.
Т
То була історія "успіху" однієї дівчинки з України, прочитана мною між рядків.
http://www.americanc...v.org.ua/alumni
Все читав з того сайту.
Звичайно круто знати мови, тільки студент-філолог, що пробув декілька років у країні, мову якої він вивчає може знати її як рідну, щоб працювати перекладачем. А так знання мови корисне тільки в поєднанні з якимось фахом.

Перегляд дописуmiss T (23.04.2010 16:47) писав:

y FLEXi vchat' zhuttja. Jak ne zlamatusja, kolu tu odun v krajini de nikogo ne znajesh. Jak bytu samostijnum i yspishnum. I v kontrakt z FLEXom vhodut' pynkt, de skazano, sho ychasnuk FLEXy ne maje prava povertatusja y USA protjagom 2 rokiv, bo sama programa sprjamovana na obnim kyl'tyramu. Znajete jak vono, kolu jidesh na rik z domy i tobi chyzhi ljudu duktyjut' sho robutu i jak robutu? kolu na tebe duvljat'sja nibu tu psuh, til'ku tomy sho skychula za marunovanumu pomidoramu i zharenumu jajcjamu? amerukanci (bil'shist' jaki meni trapljalusja) dymajut' sho vonu pyp svity isho vonu vsih keryjut', a mu tyt dlja togo shob jih popystutu. Shob pokazatu jake zhuttjaza mezhamu ameruku. ja na ukraini byla vidminnuceju, ale nikolu ne byla dutunoju, jaky tjagalu b mna olimpiadu i t.d., a tyt na mene v shkoli vzhe moljat'sja, algebra,himija, anglijs'ka!!!....ditu ne znajut' nifiga...y nuh valjanok zamist' mizkiv v high school.
I she...FLEX pokazyje hto tobi spravzhnij dryg, a hto prosto vukorustovyvav...
I vubachte za translit, ale ja zamanajusja drykyvatu v programci,a potim vupravljatu vse sho vonnu vvazhajut' za "nepravul'ni sumvolu".
ІМHO життя вчить життя.
Звичайно побачити світ то круто. Інша справа, наскільки я розумію, в програмі FLEX приймаюь учні старших класів, то той проміжок часу коли дитина вбирає найбільше інформації та визначає ким бути у житті, натомість її відправляють в асашай.
Доречі ким ви себе бачите у майбутньому(мені реально цікаво)

P.S. http://www.translit.ru/ є українська транслітерація.
  • 0

#290 miss T

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.04.2010 – 16:26

za sajt djakyju, ale meni tak ne zrychno...sorry
jaksho ce dyzhe vas nervyje, to ja taku skorustajusja, ale spodivajusja sho ce ne problema (:
idu na ekonom y LNY ale ja hochy bytu zhyrnalistom na TB (:
v ameruci vuprobyvala sebe i dyzhe spodobalos'.. ;)
  • 0

#291 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 23.04.2010 – 16:34

Перегляд дописуmiss T (23.04.2010 17:26) писав:

za sajt djakyju, ale meni tak ne zrychno...sorry
jaksho ce dyzhe vas nervyje, to ja taku skorustajusja, ale spodivajusja sho ce ne problema (:
idu na ekonom y LNY ale ja hochy bytu zhyrnalistom na TB (:
v ameruci vuprobyvala sebe i dyzhe spodobalos'.. ;)
А чому не хочете стати журналістом? Я взагалі прибічник щоб вподобання співпадало з професією.
  • 0

#292 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.04.2010 – 16:58

Перегляд дописуFT232BM (23.04.2010 09:16) писав:

Т
То була історія "успіху" однієї дівчинки з України, прочитана мною між рядків.
http://www.americanc...v.org.ua/alumni
Все читав з того сайту.
Звичайно круто знати мови, тільки студент-філолог, що пробув декілька років у країні, мову якої він вивчає може знати її як рідну, щоб працювати перекладачем. А так знання мови корисне тільки в поєднанні з якимось фахом.

Ну то автобіографічна інформація про фах конкретної особи... Нічого не бачу спільного з Вашим узагальненням про те що там учать людей на конкретну професію. З тих історій що я чув то це просто на конкурсній основі виграють поїздку в якусь іноземну країну де вони живуть якійсь родині яка погодилась приймати участь в цій програмі. ФЛЕКСи можуть вільно вчитись в місцевих хай скуллс, навіть можуть поступити в коледжі і унівеситети згідно усіма правилами які стосуються звичайних студентів. Поступають же хто на шо хоче...

Я правильно зрозумів Вашу думку?
  • 0

#293 miss T

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.04.2010 – 21:10

Перегляд дописуFT232BM (23.04.2010 10:34) писав:

А чому не хочете стати журналістом? Я взагалі прибічник щоб вподобання співпадало з професією.
bo ne vpevnena shche......ale ja ne zburajus' torchatu na odnomy fakyl'teti jaksho meni ne podobajet'sja...bydy shykatu poku ne najdy te sho podobajet'sja (:
  • 0

#294 Гість_just__me_*

• Гості

Відправлено 05.07.2010 – 08:49

Перегляд дописуУкраїнець (29.05.2007 23:21) писав:

FLEXи Теревень - об‘єднуйтесь... :lol:

привіт)) я буду брати участь 2 раз.. )
пройшла всі тури, але в вашингтоні мене не відібрали......... було трохи сумно, але потім забула............ на всіх турах дуже весело, знаходиш багато друзів......... ))

розкажіть трохи про себе)) :D
  • 0

#295 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 11.07.2010 – 22:54

пройшла всі 3 тури, але отримала листа з відмовою. не жалкую, бо мене тут багато-чого тримає
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних