Перейти до вмісту

Flex

Повідомлень в темі: 294

#21 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 03.06.2007 – 15:51

Я на флекс намагався пройти в цьому році, але вище 2-гого туру не пройшов:)((.А де ж ви вчили англійську мову? Я з Дніпропетровску закінчив в цьому році школу Соловова.Іще: на листку,де треба було твори писати написно "Write only on this PAGE", тобто сторінці,а не на всьому аркуші.А всі писали на всьому аркуші,тільки я вліпив на 1 сторінку.Так як треба було???
  • 0

#22 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 03.06.2007 – 21:37

Українець (3.06.2007 15:38) писав:

PDO з 18 червня - це один з перших заїздів... В мене в липні було. А на 11 клас - це не круто. Ти або залишишся на ще один рік, або будеш галопом по Європам здавати всі екзамени в школі і вступні... А ще тобі потрібно буде здати незалежне тестування обов'язково, а воно як ти, напевно, знаєш буде в квітні 2008 (в такому випадку ти не встигаєш). Тоді в тебе, з моєї точки зору, лиш один вихід - залишитися на ще один рік в школі, в 11 класі. Але тобі обов'язково не можна пропустити такий шанс.
P.S> А куди ти поступати збираєшся?
ну щодо тестування... то ще не відомо. кажуть, що можливо випускники ще на наступний рік зможуть здати (перездати) іспити в своїх школах. може й пронесе. :D але в будь-якому разі я намагатимусь "галопом" все закінчити. не хочу залишатись на 2 рік. думаю, в мене вийде. як постараюся) а щодо вступати ще не знаю. мріяла про медичний. можливо щось в цьому роді мені цікаво. але останнім часом щось дуже вагаюся. :) а взагалі - куди візьмуть)) а ти, до речі, в цьому році вступаєш? то до тебе таке ж питання. куди, як не секрет?

Івгєша (3.06.2007 15:51) писав:

Я на флекс намагався пройти в цьому році, але вище 2-гого туру не пройшов:D((.А де ж ви вчили англійську мову? Я з Дніпропетровску закінчив в цьому році школу Соловова.Іще: на листку,де треба було твори писати написно "Write only on this PAGE", тобто сторінці,а не на всьому аркуші.А всі писали на всьому аркуші,тільки я вліпив на 1 сторінку.Так як треба було???
якщо чесно... то я й не знаю, про що ти... не пам*ятаю вже такого... мені взагалі здається, що англійська там не настільки супер-важлива... більш значущий наступний етап) жаль, що не пройшов, звичайно. так десь би "пєрєсєклісь"! ну а на наступний рік ти ще підходиш? мож спробуєш ще?

мабуть всеж-таки на всьому аркуші треба було писати) я кажись згадала)
  • 0

#23 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 04.06.2007 – 18:45

barashka (3.06.2007 14:37) писав:

ну щодо тестування... то ще не відомо. кажуть, що можливо випускники ще на наступний рік зможуть здати (перездати) іспити в своїх школах. може й пронесе. :) але в будь-якому разі я намагатимусь "галопом" все закінчити. не хочу залишатись на 2 рік. думаю, в мене вийде. як постараюся) а щодо вступати ще не знаю. мріяла про медичний. можливо щось в цьому роді мені цікаво. але останнім часом щось дуже вагаюся. :wacko: а взагалі - куди візьмуть)) а ти, до речі, в цьому році вступаєш? то до тебе таке ж питання. куди, як не секрет?
Ну, я не знаю, як там на наступний рік з незалежним, але все ж - завжди потрібно сподіватись на гірше, щоб вийшло все якнайкраще... Ні, звичайно, що не секрет - я вже, можна сказати, поступив... Моєю Альма-матер :wacko: стане ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА. Це - чи не єдиний ВНЗ в Україні, який приймає випускників Львова, Києва та Харкова виключно за результатами ЗНО. І я через це переймався, але коли взнав свої результати ЗНО, був дуже задоволений. Я взагалі-то планував піти на факультет міжнародних відносин. Але львівський факультет міжнародних відносин, не такий престижний, як Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, а от Юридичний факультет ЛНУ, майже на рівні з юрфаком КНУ. На платну форму навчання факультету міжнародних відносин ЛНУ (на державну не міг, бо там замість історії математику треба) вже поступив, а на юрфак чекаю липня, щоб здати сертифікати ЗНО. Надіюсь, що поступлю на державну ф-му навчання.
P.S. Ого, оце так автобіографію я накатав... :cool2:

Повідомлення відредагував Українець: 04.06.2007 – 18:47

• 0

#24 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:35

Українець (4.06.2007 18:45) писав:

Ну, я не знаю, як там на наступний рік з незалежним, але все ж - завжди потрібно сподіватись на гірше, щоб вийшло все якнайкраще... Ні, звичайно, що не секрет - я вже, можна сказати, поступив... Моєю Альма-матер :wacko: стане ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА. Це - чи не єдиний ВНЗ в Україні, який приймає випускників Львова, Києва та Харкова виключно за результатами ЗНО. І я через це переймався, але коли взнав свої результати ЗНО, був дуже задоволений. Я взагалі-то планував піти на факультет міжнародних відносин. Але львівський факультет міжнародних відносин, не такий престижний, як Інститут міжнародних відносин при Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка, а от Юридичний факультет ЛНУ, майже на рівні з юрфаком КНУ. На платну форму навчання факультету міжнародних відносин ЛНУ (на державну не міг, бо там замість історії математику треба) вже поступив, а на юрфак чекаю липня, щоб здати сертифікати ЗНО. Надіюсь, що поступлю на державну ф-му навчання.
P.S. Ого, оце так автобіографію я накатав... :cool2:
ну що тобі сказати? маладца) а я навіть не знаю. куди б мені... ну нічо, я думаю, після америки може навіть легше буде вирішити) :wacko:
  • 0

#25 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:41

barashka (4.06.2007 12:35) писав:

ну що тобі сказати? маладца) а я навіть не знаю. куди б мені... ну нічо, я думаю, після америки може навіть легше буде вирішити) :wacko:
Тобі не так страшно - тобі ж в армію не треба... :wacko:
  • 0

#26 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:44

Українець (4.06.2007 19:41) писав:

Тобі не так страшно - тобі ж в армію не треба... :wacko:
ги) шо да то да :wacko:
  • 0

#27 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.06.2007 – 11:48

Привіт усім! Я також фіналіст FLEXу. :wacko: PDO, як і в barashka, 18 червня. Я з Вінниці. Якшо в кого є SKYPE, я - senator_25. :wacko:
  • 0

#28 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 06.06.2007 – 22:24

immortal_135 (6.06.2007 04:48) писав:

Привіт усім! Я також фіналіст FLEXу. :D PDO, як і в barashka, 18 червня. Я з Вінниці. Якшо в кого є SKYPE, я - senator_25. :yes:
Знаєш вже до кого їдеш?
  • 0

#29 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 06:26

immortal_135 (6.06.2007 11:48) писав:

Привіт усім! Я також фіналіст FLEXу. :D PDO, як і в barashka, 18 червня. Я з Вінниці. Якшо в кого є SKYPE, я - senator_25. :yes:
ммм.. клас) думаю, зустрінемося на PDO! знаєш вже, в який штат? якщо ні, то в який хочеш? радий, що пройшов програму? на який клас їдеш: 10, 11? :)
  • 0

#30 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 21:25

barashka (7.06.2007 07:26) писав:

ммм.. клас) думаю, зустрінемося на PDO! знаєш вже, в який штат? якщо ні, то в який хочеш? радий, що пройшов програму? на який клас їдеш: 10, 11? :)
Ні, не знаю в який штат і до кого. Буду надіятись, що взнаю на PDO :D Найбільше хочу на Гаваї :yes: . Найменше на Аляску :) . Хоча........ Хто зна може й там нормально. Їду на 10 клас. До речі, ти звідки?

Ой, соррі, ти ж з Киева

Повідомлення відредагував immortal_135: 07.06.2007 – 21:32

• 0

#31 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 21:47

immortal_135 (7.06.2007 21:25) писав:

Ні, не знаю в який штат і до кого. Буду надіятись, що взнаю на PDO :) Найбільше хочу на Гаваї :D . Найменше на Аляску :) . Хоча........ Хто зна може й там нормально. Їду на 10 клас. До речі, ти звідки?

Ой, соррі, ти ж з Киева
ги) я навпаки на аляску хотіла. та й попала, в принципі, на північ США... не на таку, як хотілося б... але) ;) на алясці круто, я тобі кажу! хаті на аляску. а на гаваях зате гарні дівчата з вінками на шиях.... гм... хто зна, що краще))) все одно не вгадаєш) круто тобі... на 10 клас їдеш.... а мені ось "папатєть" прийдеться) :yes:
  • 0

#32 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 21:56

barashka (7.06.2007 22:47) писав:

ги) я навпаки на аляску хотіла. та й попала, в принципі, на північ США... не на таку, як хотілося б... але) :D на алясці круто, я тобі кажу! хаті на аляску. а на гаваях зате гарні дівчата з вінками на шиях.... гм... хто зна, що краще))) все одно не вгадаєш) круто тобі... на 10 клас їдеш.... а мені ось "папатєть" прийдеться) :yes:
Да, не говори, дійсно туповато. Так у тебе є Skype чи нема. Там, я рахую, буде зручніше спілкуватися.
  • 0

#33 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:09

immortal_135 (7.06.2007 21:56) писав:

Да, не говори, дійсно туповато. Так у тебе є Skype чи нема. Там, я рахую, буде зручніше спілкуватися.
та нема покищо... ася тільки... :yes:
  • 0

#34 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 07.06.2007 – 22:14

barashka (7.06.2007 23:09) писав:

та нема покищо... ася тільки... :yes:
буде Skype - дзенькни senator_25. Буду радий :D До речі, як я взнаю тебе на PDO?
  • 0

#35 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 06:42

immortal_135 (7.06.2007 22:14) писав:

буде Skype - дзенькни senator_25. Буду радий :D До речі, як я взнаю тебе на PDO?
у-у-у-у! до PDO ще тре дожити. там якось знайдемося))) :) :yes:
  • 0

#36 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 20:44

barashka (8.06.2007 07:42) писав:

у-у-у-у! до PDO ще тре дожити. там якось знайдемося))) :blink: :yes:
Ти вже завезла всі формальні документи?
  • 0

#37 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 20:48

immortal_135 (8.06.2007 20:44) писав:

Ти вже завезла всі формальні документи?
еге) якраз сьогодні! швиденько так. а тобі коли документи треба здати? і куди? тобі ж не в київ для цього їхати....? :yes:
  • 0

#38 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 21:02

barashka (8.06.2007 21:48) писав:

еге) якраз сьогодні! швиденько так. а тобі коли документи треба здати? і куди? тобі ж не в київ для цього їхати....? :blink:
Я вже всі завіз. Якраз в Києв. Всьо було б файно, але у електронній візовій формі десь провтикав дві галочки. Треба буде ше раз їхати туди :yes: Ну і ще форма з оцінками. :brovy:
  • 0

#39 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 21:06

immortal_135 (8.06.2007 21:02) писав:

Я вже всі завіз. Якраз в Києв. Всьо було б файно, але у електронній візовій формі десь провтикав дві галочки. Треба буде ше раз їхати туди :yes: Ну і ще форма з оцінками. :blink:
ну так з оцінками - то ж на PDO треба... а от галочки.. то да... то галімо. так там же наче все до вівторка тре здати... ти хоч встигнеш?
  • 0

#40 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 08.06.2007 – 21:08

barashka (8.06.2007 22:06) писав:

ну так з оцінками - то ж на PDO треба... а от галочки.. то да... то галімо. так там же наче все до вівторка тре здати... ти хоч встигнеш?
Да, навєрно
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних