Перейти до вмісту

Flex

Повідомлень в темі: 294

#161 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 02.11.2007 – 11:13

Перегляд дописуdominicka (1.11.2007 21:05) писав:

Дякую, тобі теж бажаю успіху! Теми у нас були точно такі, їм просто не має сенсу вигадувати інші!

мені розповідали, що в Америці інтернет надзвичайно дорогий, підскажіть на скільки, Бо я просто не уявляю яка може бути ціна на інтернет в USA :)

Я сама понятття не маю :blink: Залишається тільки надіятись, що у твоєї сім*ї в Америці буде безлімінтий нет і вони дозволятимуть тобі там сидіти скільки хочеш. :) В крайньому випадку залишається школа. Там просто обов*язково повинен бути інтернет, який доступний усім, хто просто хоче підготувати якийсь реферат :)
Доречі, мало не забула - яка все таки була та гра на 3-ьому етапі? :)
  • 0

#162 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 07.11.2007 – 02:57

Перегляд дописуdandeLion (2.11.2007 11:13) писав:

Я сама понятття не маю :blink: Залишається тільки надіятись, що у твоєї сім*ї в Америці буде безлімінтий нет і вони дозволятимуть тобі там сидіти скільки хочеш. :) В крайньому випадку залишається школа. Там просто обов*язково повинен бути інтернет, який доступний усім, хто просто хоче підготувати якийсь реферат :)
Доречі, мало не забула - яка все таки була та гра на 3-ьому етапі? :)
za inet ne hvylyujsya. shhe ne chula, shhob htos' zhalivsya na nestachu inetu. ale na shkolu ne nadijsya. tam vsi sajty kontrolyuyut'sya - na tereveni mozhe shhe zajdesh, imejl ne perevirysh... :)
  • 0

#163 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 07.11.2007 – 03:06

Наскільки я знаю, ціни приблизно такі - коло 30 баксів за мегабіт...
Це дууууже приблизно... і без підписки на платні сайти, яка оплачується окремо...

Часто нет надається кабельними операторами, чи операторами зв*язку за досить цікавими цінами...
  • 0

#164 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 07.11.2007 – 19:59

Barashka
Які в тебе були знання мови до відльоту і як ти спілкувалася перші 2 місяці???? :)

Повідомлення відредагував ФАК ІТ ОЛЛ!!!: 07.11.2007 – 20:00

• 0

#165 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 07.11.2007 – 21:17

ніхто не чув як минулого навч. року дівчина напилась/накурилась/завагітніла і її вигнали з штатів?
  • 0

#166 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 22:02

Перегляд дописуФАК ІТ ОЛЛ!!! (7.11.2007 19:59) писав:

Barashka
Які в тебе були знання мови до відльоту і як ти спілкувалася перші 2 місяці???? :D
znannya movy hrenovi buly. nu virnish ya rozmovnoyi movy ne znala - a tak dobre. spochatku vazhko bulo, ale zaraz (majzhe 3 misyaci tut) legshe nabagato. rozumiyu vzhe vse. poyasnyty tezh vse mozhu, hiba shho mozhe trohy des' nepravyl'no. :)

Перегляд дописуtoy machine (7.11.2007 21:17) писав:

ніхто не чув як минулого навч. року дівчина напилась/накурилась/завагітніла і її вигнали з штатів?
a ty zbyraeshsya napytys'/nakurytys'/zavagitnity??? :)
ne, ne chula taogo. ale yakshho znajdesh de napytys'/nakurytys' - ne fakt shho vyzhenut'. yakshho zavagitniesh, to ce da... ale, sudyachy z profilyu, ne dumayu, shho ce v tebe vyjde! :brovy:

Повідомлення відредагував barashka: 10.11.2007 – 22:04

• 0

#167 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 11.11.2007 – 12:49

це просто моя екс-подруга.ось таке дізнався а вона нічого не говорить
  • 0

#168 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:місто-герой Калуш Івано-Франківська область Украна

Відправлено 12.11.2007 – 17:54

Привітик всім! Я тут новенька, лише нині найшлась) Післязавтра йду на співбесіду третього туру, навіть не знаю шо думати) але не так шоб переживала - кіна ніпередким грати не збираюсь)
Дуууууууже хочу поїхати....!!!
То мені може хтось пояснить, Як то, шО то і тд...
Цьомки) наперед дякі)

Повідомлення відредагував Smartcookie: 12.11.2007 – 17:57

• 0

#169 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 18:48

Перегляд дописуSmartcookie (12.11.2007 17:54) писав:

Привітик всім! Я тут новенька, лише нині найшлась) Післязавтра йду на співбесіду третього туру, навіть не знаю шо думати) але не так шоб переживала - кіна ніпередким грати не збираюсь)
Цьомки) наперед дякі)

Хелло, удачі тобі на третьому турі!!! :angry12: Я теж приймаю участь в флексі, але про результат другого мені ще нічого не говорили :itshe: . Взагалі, навіть не знаю що сказати на рахунок третього туру - звичайно краще тобі розкаже тільки той, хто вже його проходив. Єдине що знаю - буде співбесіда, гра і кілька ессе - головне показати себе з гарної сторони, ні в якому разі не соромитись - головна увага тепер звертатиметься тільки на твою самостійність, комунікабельність, веселість, лідерські задатки. Строчи їм чим по більше, незважаючи на помилки. Хоча, думаю, ти це ітак знала і дотепер ;)

Думаю, що головне - сильне бажання поїхати, а решта якось буде само-собою. Ще раз багато-багато тобі удачі! :pardon:
  • 0

#170 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 23:55

Перегляд дописуdandeLion (12.11.2007 18:48) писав:

Хелло, удачі тобі на третьому турі!!! :angry12: Я теж приймаю участь в флексі, але про результат другого мені ще нічого не говорили :itshe: . Взагалі, навіть не знаю що сказати на рахунок третього туру - звичайно краще тобі розкаже тільки той, хто вже його проходив. Єдине що знаю - буде співбесіда, гра і кілька ессе - головне показати себе з гарної сторони, ні в якому разі не соромитись - головна увага тепер звертатиметься тільки на твою самостійність, комунікабельність, веселість, лідерські задатки. Строчи їм чим по більше, незважаючи на помилки. Хоча, думаю, ти це ітак знала і дотепер ;)

Думаю, що головне - сильне бажання поїхати, а решта якось буде само-собою. Ще раз багато-багато тобі удачі! :pardon:

СПС... А в тебе тож всьо буде ок, мож не сумніватись) то як, в Києві літом зустрінемось?) Домовились?)

а що за ессе? бо за співбесіду знаю, а за решта - ніц... подетальніше мож, якщо знаєш? бо люблю бути до всього готова)
  • 0

#171 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 06:17

Перегляд дописуSmartcookie (12.11.2007 17:54) писав:

Цьомки) наперед дякі)

nu udachi tobi! ty kazhy sho konkretno poyasnyuvaty! budu rada dopomogty!:angry12:
  • 0

#172 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 15:42

Перегляд дописуbarashka (13.11.2007 06:17) писав:

nu udachi tobi! ty kazhy sho konkretno poyasnyuvaty! budu rada dopomogty!;)

можна подетальніше про третій тур? бо я завтра на нього їду... твори вже написала...
шо там треба робити, шо бажано не робити, що там взагалі буде...?
а і ще запитання щодо анкети : які фотки приклєювати?! там стільки всього заповнювати, шо торба :angry12: :pardon: :itshe: ...
а як там Америка, до речі? варто воно того?
  • 0

#173 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 19:29

Smartcookie Ой, все-таки дійсно краще Барашці все розказати, бо я на рахунок ессе нажаль нічого взагалі не знаю. :angry12:
  • 0

#174 Тихий Крик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 382 повідомлень
  • Місто:Львівська обл., Броди

Відправлено 13.11.2007 – 21:02

Цього року знову побував на Флексі...
Але напевно через лінь не пройшов навіть в 2-й тур.
Минулого року було краще...
:angry12:
  • 0

#175 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 03:55

Перегляд дописуSmartcookie (13.11.2007 15:42) писав:

можна подетальніше про третій тур? бо я завтра на нього їду... твори вже написала...
шо там треба робити, шо бажано не робити, що там взагалі буде...?
а і ще запитання щодо анкети : які фотки приклєювати?! там стільки всього заповнювати, шо торба :( :rolleyes: :rolleyes: ...
а як там Америка, до речі? варто воно того?
otzhe. 3 tur (yakshho informaciya shhe treba) - legko. prosko golovne povod'sya vil'no, ale ne bud' nagloyu. kazhy, shho vse - "greate experiance". vony mozhlyvo budut' putaty, "shho budesh robyty, yakshho budut' braty-sestry? yak z nymy myrytys' budesh? yak shhodo pryjmayuchoyi sim'yi? yak druziv zavodytymesh?" i t.d... ale ne bijs'! :rolleyes: ce po-moemu golovne. 3 tur dosyt' pryemnyj.

shhodo ankety - fotky klej tam de ty z sim'eyu chy z druzyamy, shhob ne odna bula. tvoe otochennya, korotshe. nu ale shhob tebe bulo vydno, zvisno! :rolleyes:

a chy varte vono togo? tut vse vid tebe zalezhyt'. til'ky ty mozhesh vyrishyty, yak prozhyty cej rik. :happy1:
dlya mene - varte-varte-varte! :cool1:

a, shhe. esse. yakshho kogos' shhe cikavyt', kazhit' shho za temy, - skazhu shho pysaty. bo ya vzhe ne pam'yatayu... :cool1:

Повідомлення відредагував barashka: 14.11.2007 – 03:54

• 0

#176 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 19:05

Перегляд дописуbarashka (14.11.2007 03:55) писав:

otzhe. 3 tur (yakshho informaciya shhe treba) - legko. prosko golovne povod'sya vil'no, ale ne bud' nagloyu. kazhy, shho vse - "greate experiance". vony mozhlyvo budut' putaty, "shho budesh robyty, yakshho budut' braty-sestry? yak z nymy myrytys' budesh? yak shhodo pryjmayuchoyi sim'yi? yak druziv zavodytymesh?" i t.d... ale ne bijs'! :happy1: ce po-moemu golovne. 3 tur dosyt' pryemnyj.

shhodo ankety - fotky klej tam de ty z sim'eyu chy z druzyamy, shhob ne odna bula. tvoe otochennya, korotshe. nu ale shhob tebe bulo vydno, zvisno! :cool1:

a chy varte vono togo? tut vse vid tebe zalezhyt'. til'ky ty mozhesh vyrishyty, yak prozhyty cej rik. :cool1:
dlya mene - varte-varte-varte! :brovy:

a, shhe. esse. yakshho kogos' shhe cikavyt', kazhit' shho za temy, - skazhu shho pysaty. bo ya vzhe ne pam'yatayu... :kozak:

Дуже-дякую...але читаю це все вже приїхавши з третього туру...) Дійсно все супер, про ессе - недостовірна інформація) - була лиш гра і співбесіда. Маю 4 дня шоб заповнити документи - то ТОРБА...! а взагалі з цікавості, що ти відповідала на питання типу : ти хоч поїхати в поїздку, а тебе не пускають, шо будеш робити?

Так, ще : скільки людей з пятірки, з якою ти третій тур проходила, пройшло повністю?

Які найчастіше помилки роблять у документах?

Наперед дуже дякую)))

P.S. я для себе вже теж вирішила, що буду боротись до кінця) думаю, що дійсно воно того "варте-варте-варте!!!)

dandeLion отже, якщо будуть запитання щодо третього туру ( ти пройдеш, 100 процентів!!!), звертайся, рада допомогти! я вже ніби як з досвідом) :rolleyes: :rolleyes: :( :rolleyes: :rolleyes:

і ше, там дуже пасуть? ну тіпа ловлять коли курять-пють?
  • 0

#177 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 20:03

Перегляд дописуПатлатий Придурок (13.11.2007 21:02) писав:

Цього року знову побував на Флексі...
Але напевно через лінь не пройшов навіть в 2-й тур.
Минулого року було краще...
:(

та що ж ти так((, а взагалі-то не сумуй, може воно і на краще.. значить "НЕ СУДЬБА"...
  • 0

#178 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 14.11.2007 – 23:57

Smartcookie, na pytannya pro typu "hochesh poyihaty a ne puskayut' i bla-bla-bla" ya nicho konkretnogo ne kazala. typu nu postarayusya poyasnyty prychyny, chomu ce vazhlyvo...

a v dokumentah... pozapovnyuj golovne odrazu: z poliklinniky ta iz shkoly spravky. i vsyaki tam dozvoly-pidpysy. esse do majbutn'oyi simyi pyshy staranno, ale ne duzhe dovge. bo potim tebe yak sim'ya vybyratyme, chytatyme tyj "bred".

davaj, borys'! :(

Повідомлення відредагував barashka: 14.11.2007 – 23:59

• 0

#179 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 00:55

Перегляд дописуbarashka (14.11.2007 23:57) писав:

Smartcookie, na pytannya pro typu "hochesh poyihaty a ne puskayut' i bla-bla-bla" ya nicho konkretnogo ne kazala. typu nu postarayusya poyasnyty prychyny, chomu ce vazhlyvo...

a v dokumentah... pozapovnyuj golovne odrazu: z poliklinniky ta iz shkoly spravky. i vsyaki tam dozvoly-pidpysy. esse do majbutn'oyi simyi pyshy staranno, ale ne duzhe dovge. bo potim tebe yak sim'ya vybyratyme, chytatyme tyj "bred".

davaj, borys'! :(

barashka, а вони мене конкретно спитали..!... ну я переливала про компроміси,а потім коли вони ше конкретніше спитали,сказала, шо поїду... в крайньому правду сказала...) от-така я...

а зара парюсь з анкетами, до школи не йду, лиш по ділах, фігня повна.... а в листі до хорс фемілі писати серйозно чи цікаво? ну там з пріколами... ти як писала? і взагалі як в тебе сімя, як прийняли?
  • 0

#180 Smartcookie

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 15.11.2007 – 01:44

упс, ХОСТ ФЕМІЛІ* ))))))))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних