Перейти до вмісту

Flex

Повідомлень в темі: 294

#141 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.10.2007 – 04:28

ne par'sya. Pershyi-nailegshyi... GoLoVnE-ne hvylyuisya
  • 0

#142 Гість_melyuda_*

• Гості

Відправлено 09.10.2007 – 09:39

b]musik_marusik[/b]
Привіт.Ну здав І тур чи ні ?Напиши як було бо в нас 20 у Львові
  • 0

#143 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 18.10.2007 – 16:08

в Рівному також 20, тобто післязавтра.

народ, ті хто поїхав.не забувайте про своїх друзів.бо у мене поїхала в аСаШАй подруга.в висновку на неї всі гнали протягом року.тільки я і ще її одна подруга захищали її.але коли вона приїхала ( з новим гардеробом, гарною зачіскою - змінилась дуже зовнішньо і в кращу сторону) , то вона просто забила на нас і почула тусити з іншими.не робіть такого, бо ви не представляєте як це боляче
  • 0

#144 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 18.10.2007 – 17:35

VSIM-VSIM, HTO BERE UCHAST' BAZHAYU UDACHI! :cool1:
TRYMAJTES'!
ale ne dumajte, shho tut vse legko, proshu vas... bo bagato hto chekav, shho rik rozslablyatys' bude v ameryci, a tut svoyi problemy. :cool1:

ale UDACHI-UDACHI-UDACHI! VONO TOGO VARTE! :cool1:

:prapor3:
  • 0

#145 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 20:53

barashka
а в тебе які проблеми?
  • 0

#146 Гість_alexandracool_*

• Гості

Відправлено 19.10.2007 – 13:25

І справді, які ж проблеми виникають :D в чесних українців?
  • 0

#147 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 07:47

toy machine (18.10.2007 20:53) писав:

barashka
а в тебе які проблеми?
problemy zavzhdy i vsyudy e. til'ky tut pytannya v tomu, shho samij vse vyrishuvaty treba. (til'ky ne kazhit' zaraz, shho vsi tut dorosli duzhe i davno znayut' shho ce take :D)

otzhe, problemy: nu hocha b tak. spochatku mova. ne rozumitymete nichogo spochatku. potim - druziv spravzhnih ne spodivajtesya znajty nu po krajnij miri pershi 2 misyaci tochno. dobre, yakshho "double placement" - todi legshe (1+1 ty ne odyn). potim, divchata, gotujtes' do togo, shho abo sebe strymuete, abo rostete v diametri prosto na ochah. krim togo pishky tut ne hodyat', lyshe mashyny. i ce oj yak bisyt'. i vzagali styl'zhyttya ne toj, rozvagy ne ti... nu ce minusy vse...

"+" tezh zvychajno e. yaksho cikavyt', pytajte - rozkazhu...

v mene problemy? ta ni, ya svoyi povyrishuvala poky shho. lyshe skuchayu. i dumayu zabagato. :unsure:

nikogo ne lyakayu, prosto dyvit'sya na vse real'no: ce dosyt'-taky vazhko.

Повідомлення відредагував barashka: 20.10.2007 – 07:48

• 0

#148 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 20.10.2007 – 12:29

чим харчуєшся? а чому ти не можеш ходити пішки? ходи собі та й не зважай..
  • 0

#149 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 06:30

toy machine (20.10.2007 12:29) писав:

чим харчуєшся? а чому ти не можеш ходити пішки? ходи собі та й не зважай..
harchuyus' ostannim chasom lyshe shkil'nymy lunchamy - chasu nema :cool2:
ale zdorovu yizhu znajty dijsno vazhko... hiba yak doma hto prygotue... ale v mene pracyuyut' vsi, a mene doma vichno nema.
a pro hodyty... :D :unsure: :yes: ya valyayus'!!! nasmishyly! kudy? v shkolu pishky - v susidne misto? tak... vuzlyka z havchykom za plechi... perehrestytys' v dorogu... i vper'od! :yes:
ne. zbyraetes' v ameryku - nalashtovujtes' zhyty po-amerykans'ky... nu vam ce shhe na PDO skazhut', yaksho, daj bozhe, projdete... :D
a koly tam nastupnyj tur v vas?
  • 0

#150 toy machine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 21:07

я, бля, не прошов.мені ДУЖЕ цікаво дізнатись мої помилки ;) буду шукати одну дівчину яка була там помічником що б вона знайшла мою роботу і сказала
  • 0

#151 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 03:16

toy machine (22.10.2007 21:07) писав:

я, бля, не прошов.мені ДУЖЕ цікаво дізнатись мої помилки ;) буду шукати одну дівчину яка була там помічником що б вона знайшла мою роботу і сказала
eh ty... ne perejmajsya tym vzagali... nabagato girshe yakshho dali ne prohodysh... na 3 turi tam napryklad... a tak - znach vono tobi ne treba. :)
normal'no shkolu zakinchysh zate. :)

Повідомлення відредагував barashka: 23.10.2007 – 03:16

• 0

#152 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Україна, м. Львів

Відправлено 26.10.2007 – 16:40

FLEX - це дійсно прикольна штука! ;) Цього року я приймала, точніше ще приймаю участь у ньому. Вже пройшла 1-ий тур і чекаю результатів другого. Насправді дуже класно, що я наткнулася на людей в Теревенях, які ділилися своїми враженнями на рахунок другого туру, тому для мене не були сильним шоком ті 150 питань і ессе. Дуже сподіваюся, що пройшла далі, правда ще важко судити. Доречі, а з чого складається 3-ій тур? Я знаю що буде інтервю англійською і українською, але це все. І чи правда, що тепер знання англійської стає не таким важливим? (Господи, як далеко я вже зайшла!)
Доречі, якщо у когось виникнуть якісь питання на рахунок перших двох турів, з величезною радістю відповім: dandelion03gmail.com
  • 0

#153 barashka

Писар

• Користувачі
  • 469 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 14:44

dandeLion, vitayu! spodivayus' projdesh i drugyj.
pam'yatayu, v poliklinici syzhu tak sobi kolys', chekayu chergy... a v mene mobil'nyj zvonyt' i tam htos' kazhe... "vy projshly 2 tur..." prykol'no.

nu shho, 3 tur... v 3 turi tobi english vzagali ne treba! anglijs'kyj zakinchuet'sya na 2. yakshho projdesh, gotujsya zapovnyuvaty kupu dokumentiv! bigaty po poliklinici, shkoli i t.d... bo tam tobi vydadut' dofiga paperu... :rolleyes: shhe treba bude napysaty lysta majbutnij amerykans'kij rodyni, zapovnyty anket dofiga, typu, chym zajmaeshsya, sim'ya tvoya... chesno kazhu, pyshy pravdu. bo sim'yi po c'omu potim sobi ditej shukayut'.

shhe bude spivbesida. tam kazhy shho vse tobi spodobaet'sya: i yakshho bat'ky negry, i yakshho yim pid 70, i yakshho shhe dity e v sim'yi, i t.d... korotshe, kazhy, shho vse bude "greate experiance ". otak. shhe vam yakus' gru tam zroblyat'. ne bijsya govoryty, navit' yakshho tvij anglijs'kyj poganyj. a spivbesidu pochnut' na angl, i skazhut': "perehod' na ukr yakshho tobi shhos' vazhko govoryty". mova znachennya vzhe ne mae v bud'-yakomu razi! <_<

nu os', zdaet'sya vse. spodivayus', projdesh i 2 tur!!! a potim i 3! :D
  • 0

#154 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 16:55

barashka, величезне дякую за підтримку! Ти також там старайся сильно не сумувати за домом і просто насолоджуватися новим досвідом. Думаю, попереду ще буде купа часу звикнути до амереканського стилю життя, тому зараз цим особливо не переймайся - досі ж у тебе справи йшли класно, правда? <_< Доречі, як тобі сім*я, Міннесота? Сподіваюся кожен день приносить тільки кращі і кращі враження. :rolleyes:
  • 0

#155 Гість_dominicka_*

• Гості

Відправлено 30.10.2007 – 21:22

Привіт усім! :rolleyes: завтра в мене друга частина третього туру- гра та співбесіда, дуже хвилююся! підскажіть якогот ипу буде гра!
  • 0

#156 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 13:05

dominicka (30.10.2007 21:22) писав:

Привіт усім! :box: завтра в мене друга частина третього туру- гра та співбесіда, дуже хвилююся! підскажіть якогот ипу буде гра!
Напевне відписую запізно і гра вже закінчилась. Яка б вона не була, головне - побільше говорити, і тоді все буде ОК. Доречі, я також приймаю участь у Флексі - поки чекаю результатів 2-ого туру. А тобі давно повідомили, що переходиш у 3-ій тур? Бо я зараз взагалі далека від того, чи пройшла другий, чи ні. :box: Мабуть ні, якщо дехто вже "на другій частині третього туру"... :angry12: До речі, з якого ти міста?
  • 0

#157 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 31.10.2007 – 13:43

я також в позаминулому роцi приймала участь у FLEX,але в Америку не поїхала...i не жалкую зовсiм) :angry12:
  • 0

#158 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 31.10.2007 – 14:05

M@JleнЬk@ KuцЬk@ (31.10.2007 13:43) писав:

я також в позаминулому роцi приймала участь у FLEX,але в Америку не поїхала...i не жалкую зовсiм) :angry12:
Кльово, що не жалкуєш, :box: а я б, напевно, жалкувала :box: Хочеться нових вражень і пригод :box:
  • 0

#159 dandeLion

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень

Відправлено 01.11.2007 – 14:15

dominicka (31.10.2007 21:40) писав:

Так трохи запізно, та все одно велике тобі спасибі, загалом я так і робила. Не хвилюйся за другий тур :box: я думаю що все буде чудово, я навіть не сподівалася що пройду. Другий тур у нас був 23 вересня а результати мені повідомили 17 жовтня, а скільки часу в тебе вже пройшло після другого туру? Я з Сумської області, а ти звідки?

dominicka
До речі моя ICQ 474-164-210 буде приємно з вами поспілкуватися!!!!!!
Дякую за підтримку! Сподіваюсь, ти успішно пройдеш третій тур і Goodbye Ukraine - Hello USA! :box: Виявляється, поки зовсім нема потреби хвилюватися - 2-ий тур у нас був 22 жовтня, а з того часу ще не пройшло навіть 10-ти днів, не те що 24, як у твому випатку.. :box: . Так що нехай моя надія ще трошки пожевріє до середини листопада. :angry12:
Я зі Львова. Цікаво, чи вони справді дають одинакові завдання усім областям... А які вам на другому турі давали теми на ессе? Нам - що би ви змінили у свому житті, якщо б повернулися на рік назад; ваш певний поступок, після якого ви відчули, що стали дорослими; що ви вважаєте найуспішнішим власним досягненням у житті? У тебе інші чи такі самі?
Успіху тобі! :ura: :box:
  • 0

#160 Гість_dominicka_*

• Гості

Відправлено 01.11.2007 – 21:05

dandeLion (1.11.2007 14:15) писав:

Дякую за підтримку! Сподіваюсь, ти успішно пройдеш третій тур і Goodbye Ukraine - Hello USA! :box: Виявляється, поки зовсім нема потреби хвилюватися - 2-ий тур у нас був 22 жовтня, а з того часу ще не пройшло навіть 10-ти днів, не те що 24, як у твому випатку.. :box: . Так що нехай моя надія ще трошки пожевріє до середини листопада. :angry12:
Я зі Львова. Цікаво, чи вони справді дають одинакові завдання усім областям... А які вам на другому турі давали теми на ессе? Нам - що би ви змінили у свому житті, якщо б повернулися на рік назад; ваш певний поступок, після якого ви відчули, що стали дорослими; що ви вважаєте найуспішнішим власним досягненням у житті? У тебе інші чи такі самі?
Успіху тобі! :ura: :box:
Дякую, тобі теж бажаю успіху! Теми у нас були точно такі, їм просто не має сенсу вигадувати інші!

мені розповідали, що в Америці інтернет надзвичайно дорогий, підскажіть на скільки, Бо я просто не уявляю яка може бути ціна на інтернет в USA :box:

Повідомлення відредагував dominicka: 01.11.2007 – 21:06

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних