Перейти до вмісту

Flex

Повідомлень в темі: 294

#101 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 03.08.2007 – 11:30

Перегляд дописуbarashka (2.08.2007 00:08) писав:

а, ще, immortal_135, ти є на форумі http://rubikon.ucoz.ru?
Де саме?
  • 0

#102 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Чернігів

Відправлено 06.08.2007 – 16:12

Привіт усім!!! Дякую, Славік, що вказав мені цей форум!!! Я їду до Орігону.java script:emoticon(':D', 'smid_3') Хто куди? Я досі не можу повірити,що я є лідер. :) :) :) Голова йде обертом.

До речі. Хто хоче зі мною поговорити, то стучіть в аську. Мій номер 1231756. Буду радий всім. :D :D :D Спс всім за увагу.
:D :D :D

Повідомлення відредагував Lyon4ik: 06.08.2007 – 16:13

• 0

#103 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 07.08.2007 – 13:17

Перегляд дописуLyon4ik (6.08.2007 16:12) писав:

Привіт усім!!! Дякую, Славік, що вказав мені цей форум!!! Я їду до Орігону.java script:emoticon(':D', 'smid_3') Хто куди? Я досі не можу повірити,що я є лідер. :) Голова йде обертом.
До речі. Хто хоче зі мною поговорити, то стучіть в аську. Мій номер 1231756. Буду радий всім. :) :) :D Спс всім за увагу.
:D :D :D
драсті вам!!! :D ОрЕгон, а не ОрИгон.... бєе! хоч би назву штату вивчив! бє! а immortal_135 наш вже летить десь... :D
  • 0

#104 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 11.08.2007 – 16:21

Перегляд дописуbarashka (7.08.2007 14:17) писав:

драсті вам!!! :kozak: ОрЕгон, а не ОрИгон.... бєе! хоч би назву штату вивчив! бє! а immortal_135 наш вже летить десь... :angry12:
da, ya vzhe tut. Poky sho pershi vrazhennya mozhna obmezhyty slovom "COOL!!!". hosty prynyaly chudovo. zrazy znashov spilnu movy z siblinsamy. perelit byv OK. z kyeva do Municha na nevelykomy samoleti, reis zatrimaly na 2 godyny iz-za grozy. tomy polazyty po duty free ne bylo chasu. a do washingtona letily 8 hodyn. no sideniya z naushnikamy,radio(21 kanal. no normalnyh tiko dva: 21 i 2) telikom v sidenii, yakis filmy krutyat.a do Jacksonvila, Florida letiv sam. Litak malenkiy no sho tam tyh 2 chasa letity. Vrodi vse.

Перегляд дописуLyon4ik (6.08.2007 17:12) писав:

Привіт усім!!! Дякую, Славік, що вказав мені цей форум!!! :happytwo: :tryzub: :cool2:
you're always welcome
  • 0

#105 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 00:38

Везе тобі, Славік. А мене вже так задовбали. Їжджу з усіма прощатися. Таке враження, що на фронт відправляють. :) :) :lol: Хочу скоріш за кордон. Барашка, ОрЕгон-сузір"я, а ОрІгон-назва штату. Я сам дивився. Славік, а я зразу не зрозумів, що це ти. Тільки потім дійшло, що ми з тобою в одній кімнаті жили. :yes: Пробач. Як у тебе там справи? Звідки в інет зайшов? Ще одна гарна новина. Барашка, ми з тобою летим з Ростиком. Славік, ти його знаєш. Він жив з нами. Йому перенесли подорож на 20, а повинен був летіти 13. 2-добре, а 3-краще. :D :P :wub:
  • 0

#106 Бісенятко

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 353 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 11:45

В 9 класі проходила відбір. З"2їздила на третій тур, відіслала всі документи. і блін йомайо пролетіла. А так хотілося в Техас. А наступного року псіханула і не захотіла знову проходити Флекс. Кароче облом був. Тепер той лист про те що я не пройшла є своєрідним символом незбувшоїся мрії, чи невдачі
  • 0

#107 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 14:19

Перегляд дописуLyon4ik (16.08.2007 01:38) писав:

Везе тобі, Славік. А мене вже так задовбали. Їжджу з усіма прощатися. Таке враження, що на фронт відправляють. Хочу скоріш за кордон. Барашка, ОрЕгон-сузір"я, а ОрІгон-назва штату. Я сам дивився. Славік, а я зразу не зрозумів, що це ти. Тільки потім дійшло, що ми з тобою в одній кімнаті жили. :yes: Пробач. Як у тебе там справи? Звідки в інет зайшов? Ще одна гарна новина. Барашка, ми з тобою летим з Ростиком. Славік, ти його знаєш. Він жив з нами. Йому перенесли подорож на 20, а повинен був летіти 13. 2-добре, а 3-краще.
da u mene vsyo OK. Vsi ci proschannya, cyomky-bomky ya prohodyv. Za nevpiznavannya - nichoho, bahatym budu :) I-net e v simji, bezlimitka. Korystuysya - nehochu. Ot taki ot pyrohy. :) :lol: :D Rostika ya znayu, v yakis velykyi horod letyt.
Vsyo v mene ok, BUT SOMEtimes americans fool :wub: NAPRYKLAD(Vybachte modery sho na rosiyskii, cym poskorishe nashtopav):

1. Tolko v Americe chelovek zakazyvaet v McDonaldse dvoinoi chisburger, bolshuyu kartoshky free i DIETICHESKUYU KOLU. Vopros: on hochet pohudet????? :)
2. Tolko tut na zapravkah vozle shlangov bankomaty, v kotoryh platyat ne podhodya k operatoru, na knopkah tochechki dlya slepyh lyudei. Vopros: kakoi SLEPOY chelovek priedet syuda na mashine??? :P
3. Tolko v USA pizza priezhaet bystree skoroi pomoshi!!! (PIZZA-ce do Lyoncika :) )
  • 0

#108 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 20:37

Як я хочу знову потрапити на ПДО. Побачити всіх!!! Всі пороз"їжджалися по різним куткам Америки!!! А то сиджу тут вдома і не знаю, чим зайнятися. А Славіку халява!!! Засмагає там на сонці!!! МЕНІ ЗАЗДРІСНО!!! :yes: Нічого. Ми з Барашкою навздогонимо все. Ще прилетим, отримаєм багато нових враженнь. От уявіть собі. Ви повертаєтесь з Америки!!! Всі на понтах :) :P А вас зустрічають звичайні люди :lol: :) Ось такі люди!!! Це буде весело. Якось усі повернуться в Україну, зустрінемся всі. Я ще не поїхав, а вже уявляю приїзд!!! :D Пишіть!!!

Повідомлення відредагував Lyon4ik: 16.08.2007 – 20:53

• 0

#109 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 20:50

Перегляд дописуLyon4ik (16.08.2007 21:37) писав:

Як я хочу знову потрапити на ПДО. Побачити всіх!!! Всі пороз"їжджалися по різним куткам Америки!!! А то сиджу тут вдома і не знаю, чим зайнятися. А Славіку халява!!! засмагає там на сонці!!! МЕНІ ЗАЗДРІСНО!!! Ходить мо та фотографує все :) :yes: :)
Da, ty prav!!! Ty govorysh yak mii pradid: "porozlitalys moi ptashenyatka...i.t.d., i.t.p." Zasmagaty ne vdayetsya. Poprobuy ty pozasmagaty pry +42 hradusah. Ya starayus bigaty v miscya z A.C. (air conditioning) a fotkaty to fotkayu ty prav. Paru fotochok zara pryshlyu na tviy e-mail.
  • 0

#110 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 21:08

Слава на дроті!!! Я й гадки не мав. Котра в тебе година? Давай фотки. Подивлюся. Слухай, а як справи з розетками? Ти знайшов адаптор?

Славік. Ти фантом. Тілюки я тебе побачив, ти відразу зник.

Повідомлення відредагував Lyon4ik: 16.08.2007 – 20:58

• 0

#111 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 16.08.2007 – 21:32

ех. блін. капєц. мені вже набридли всі розмови про флекс і америку. я просто знаю, що це буде чудовий рік, от і все!!! :)
а плачуть за мною... ніби я помру через декілька днів... :yes:
  • 0

#112 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 16.08.2007 – 22:32

Перегляд дописуLyon4ik (16.08.2007 22:08) писав:

Слава на дроті!!! Я й гадки не мав. Котра в тебе година? Давай фотки. Подивлюся. Славік. Ти фантом. Тілюки я тебе побачив, ти відразу зник.
da ya tut. zara v mene 16-20. ya lazyu po vsim forumam de ya e. Tobi radzhu forum na pochatku ciei storinky. Tam vse pro flex. Ya tobi fotky na e-mail vyslav.

Перегляд дописуLyon4ik (16.08.2007 22:08) писав:

Слухай, а як справи з розетками? Ти знайшов адаптор?
rezetki tut hren0v1. 110 volt. Ya brav telefon, no ne brav zaryadnoho, pofartylo sho v hosti e NOKIA, ot-tak-to.

Перегляд дописуbarashka (16.08.2007 22:32) писав:

а плачуть за мною... ніби я помру через декілька днів... :yes:
da, ne hovory, sho da, to da.

Повідомлення відредагував immortal_135: 16.08.2007 – 22:31

• 0

#113 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 14:43

Я хочу в США

Я теж вже казав, що мене наче на фронт відправляють. Всі ці соплі. Мені вже набридло. Я хочу сісти в крісло літака і вввввввввжжжжжжжжжжжжжжжжшшшшшшшшшшшшуууууууууууууууууууууууууххххххххххх!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! до Америки!!!! :) А Славік нам всім зараз може показати язика. :) :P :lol: :wub: :D :) Він вже , напевно, про прощання забув давно!!! :yes:
  • 0

#114 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 15:35

Перегляд дописуLyon4ik (17.08.2007 15:43) писав:

Він вже , напевно, про прощання забув давно!!! :blink:
da, ty prav
  • 0

#115 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 20:39

Ось кожного дня заходжу на цей форум, бачу Славіка і з заздрощами вихожу!!! :blink:

Зараз загадаю вам загадку. Трішечки дурнувата, але... Навіть 2 загадки!!!

• 0

#116 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 17.08.2007 – 20:46

Перегляд дописуLyon4ik (17.08.2007 21:38) писав:

Ось кожного дня заходжу на цей форум, бачу Славіка і з заздрощами вихожу!!! :blink:

davay

Перегляд дописуLyon4ik (17.08.2007 21:39) писав:

Зараз загадаю вам загадку.
nu i de?
  • 0

#117 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 18.08.2007 – 14:30

Росте на городі червоний овоч і бензином смердить. Що це?

1)Росте на городі червоний овоч і бензином смердить. Що це?

2)Ростена горді. З червоними п"ятками, які стирчать з грядки? Що це?

Чого, Славык, як тыльки-но я заходжу на форум. Починаю тобі писати, ти відразу ховаєшся. Так не чесно!!! :blink: :) :brovy: Я буду ричати, як Барашка!!! Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Повідомлення відредагував Lyon4ik: 18.08.2007 – 14:31

• 0

#118 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 18.08.2007 – 14:33

Перегляд дописуLyon4ik (18.08.2007 15:30) писав:

Росте на городі червоний овоч і бензином смердить. Що це?

1)Росте на городі червоний овоч і бензином смердить. Що це?
2)Ростена горді. З червоними п"ятками, які стирчать з грядки? Що це?

Чого, Славык, як тыльки-но я заходжу на форум. Починаю тобі писати, ти відразу ховаєшся. Так не чесно!!! :blink: :) :brovy: Я буду ричати, як Барашка!!! Ррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррррр!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vidhadok ne zmayu. Ya na forumi, valyai sho htiv........

i she: hare vludyt'

Повідомлення відредагував immortal_135: 18.08.2007 – 14:35

• 0

#119 Lyon4ik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 19.08.2007 – 05:22

Ну все. Завтра я відлітаю. Всім, хто летить зі мною або після мене я бажаю: "ГАРНОГО ПОЛЁТУ!!!"

До речі!!! Мені відповіла моя сім"я!!! У них є хатинка біля океану і ми туди поїдемо на тиждень!!! У них там 37 зараз, а до океану 1 година їзди на АВТОБУСІ!!! Круто, чи не так?
  • 0

#120 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 20.08.2007 – 02:03

Перегляд дописуLyon4ik (19.08.2007 06:22) писав:

Ну все. Завтра я відлітаю. Всім, хто летить зі мною або після мене я бажаю: "ГАРНОГО ПОЛЁТУ!!!"

До речі!!! Мені відповіла моя сім"я!!! У них є хатинка біля океану і ми туди поїдемо на тиждень!!! У них там 37 зараз, а до океану 1 година їзди на АВТОБУСІ!!! Круто, чи не так?
da, molotok. U nas tut 37 tozhe. horosho polyotu. zahod syudy s Washington DC.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних