Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 06.07.2006 – 02:01

Иудаизм: 61%
Буддизм: 57%
Агностицизм: 61%
Атеизм: 60%
Христианство: 41%
Сатанизм: 33%
Ислам: 57%
Язычество: 64%
Индуизм: 53%

Результати доволі очікувані. Я з розумінням ставлюсь до ВСІХ релігій, навіть до атеїзму як відсутності релігії чи релігії відсутності!
Але все ж своє, рідне, ближче за все - тому язичництво має найбільше відсотків.
Можна помітити що християнство має малий відсоток. Не бачу нічого дивного - я погано піддаюсь зомбації...
Найменше отримав сатанізм. На перший погляд дуже дивно, бо я живу металом. Але ключ тут у тому, що сатанізм я вважаю гілкою християнства. Що сатанізм що християнство - один хрін.

Перегляд дописуAndyR (1.07.2006 21:04) писав:

Ну і врешті... попадаєш ти в таку халепу, що торба...і все. І починаєш розуміти, що ніхто не допоможе і
на цьому тобі крапка.. І що? ти в думках проговориш: Ісаак Ньютон, поможи? Це все ж: Боже, поможи вибратись з цієї торби? задумайся...
Ага, і Бог тобі відразу допомагає...по крайній мірі не краще ніж той же Ейнштейн!

Перегляд дописуAndyR (1.07.2006 21:04) писав:

2 адміни: НМСД це порушення правил... такий малюнок ображає всіх католиків римського і грецького обрядів, котрі вважають папу наставником Бога на землі.
З іншої сторони взагалі будь-яке зображення папи, який ніби є наставником ображає мене, бо я його вважаю лженаставником. Що тоді робити?
  • 0

#82 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.07.2006 – 20:12

а от цікаво, комусь із вас давали вибирати собі релігію?
не думаю, з самого дитинства вам нав"язують релігію, вам товкмачать і про офіційну релігію держави і про традицію, а хтось взагалі думав над вибором іншої релігії?

звичайно ні! хоча кілька чоловік знайдуться. мені не нав"язували релігію, і тапер я вірю не в бога, а в людину, в розум і творчість!

ненавиджу тупих фанатиків, які і пояснити не спроможні чому вони стали такими.
ненавиджу релігію і поважаю віру!
  • 0

#83 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.07.2006 – 00:57

Я особисто голосувала за християнство.Хрещена як православна, живу майже як греко-католичка, хоча церкву я практично не відвідую(так, двічі на рік, аби посвятити паску та на Йордана за водичкою).За більшістю поглядів я агностик.І отак я живу... :) І я сама обрала собі свою власну релігію, свою філософію життя, бо жодна релігія мене не задовольняє...В дечому схожа на християнство,в дечому ні, але головне - мати в серці віру....у свого єдиного бога...
  • 0

#84 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 01:05

Перегляд дописуBHAAD (22.07.2006 21:12) писав:

Що означає обирати релігію - всі ми віримо в Бога, а різниця у релігії - її створили священники, що прагнули влади. І в своїй більшості релігія або могутнії інструмент влади або спосіб забутися.
  • 0

#85 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2006 – 10:04

Перегляд дописуpyrius (23.07.2006 02:05) писав:

Що означає обирати релігію - всі ми віримо в Бога, а різниця у релігії - її створили священники, що прагнули влади. І в своїй більшості релігія або могутнії інструмент влади або спосіб забутися.

так, саме так воно і є. релігія слабким духом дає мету, абстрактну мету для якої не треба знати, треба просто вірити. наші предки обожнювали природу, їх віра грунтувалася на знанні і розумінні природи. людина поважала природу.
а тепер? всім на все пофіг, головне,щоб після смерті в рай потрапити... всі світові релігії егоїстичні. в основі їх лежить користь для особи, а не для суспільства...

слава богам, зараз релігія не грає такої ролі як колись, дуже суперечливим способом навертання в віру є катування, інквізиція, хрестові походи... і не лише в християнстві, таке є в кожній релігії.
  • 0

#86 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 19.08.2006 – 13:52

належу до православія, тому що хрестили батьки, тому що традиція... Хтось уже говорив, що треба самому вибирата - повністю згодна! А щодо традиції - християнство було насильно прийнято на русі, для об єднання і полегшенні в керуванні людьми, а щоб сильно не кіпішували, то воно було майстерно перемішане с язичництвом. Взагалі меня християнска церква дуже не подобаєтсья - ті гріхи ,які вони творили з імям господа на вустах жахають. А сучасне выдновлення у мене визиваэ огиду, аж до рефлексів шлунку - люди кричать про свою набожність, непохильну віру, а в день поминок на кладовищі влаштовують бійку і клянуть усіх на чому світ стоїть (була свідком такого). Знайомі пішли вчитися на священників - жах, якщо згадати все те, що вони творили до того, і під час навчаня. Тай священникі не перестають "радувати" - один гроші краде церковні, інший - відсидів за вбивство, третій весь час з сусідами свариться і його словник ненормативної лексики вражає!

християнство вичерпало себе, а разом і з ним і ті релігійні течії, які виникають зараз на його основі. Воно потонуло в лайні і крові.
  • 0

#87 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 20.08.2006 – 10:19

Перегляд дописуbastet (19.08.2006 12:52) писав:

християнство вичерпало себе, а разом і з ним і ті релігійні течії, які виникають зараз на його основі. Воно потонуло в лайні і крові.

Що ти тоді пропонуєш замість християнства?Може мусульманство?Чи ще якусь іншу релігію?
  • 0

#88 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 02.09.2006 – 22:35

Иудаизм: 53%

Буддизм: 40%

Агностицизм: 43%

Атеизм: 0%

Христианство: 97%

Сатанизм: 8%

Ислам: 53%

Язычество: 29%

Индуизм: 44%
:( :yes:
  • 0

#89 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.09.2006 – 14:33

Иудаизм: 55%
Буддизм: 43%
Агностицизм: 39%
Атеизм: 3%
Христианство: 84%
Сатанизм: 33%
Ислам: 56%
Язычество: 32%
Индуизм: 22%
...я навіть не сумнівався
  • 0

#90 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 03.09.2006 – 22:36

Иудаизм: 56%

Буддизм: 28%

Агностицизм: 71%

Атеизм: 100%

Христианство: 19%

Сатанизм: 67%

Ислам: 53%

Язычество: 14%

Индуизм: 13%
  • 0

#91 wizard

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.09.2006 – 23:26

# Буддизм: 57%
# Агностицизм: 79%
# Атеизм: 85%
Вы - атеист, хотя вы наверняка и сами знаете об этом. В атеизме существуют два основных направления - "позитивный атеизм", представители которого уверены, что бога не существует, и "слабый атеизм", представители которого, хотя и не верят в существования бога, не отрицают, что он может на самом деле существовать. Последние полагают, что поскольку доказательств существования бога нет, следую принципам "бритвы Оккама" удобней считать, что бога нет, пока не доказано обратно. Таких атеистов часто называют агностиками.
# Христианство: 34%
# Сатанизм: 67%
# Ислам: 53%
# Язычество: 71%
# Индуизм: 50%

Взагалі то я себе називаю пантеїстом-пофігістом :(
  • 0

#92 Дим

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 23.09.2006 – 17:06

Хотса спитать-а навіщо шось замість чогось-не один пень.---хіба релігія і віра -одне.......для мя це дуже і дуже сумнівно :angry1:
  • 0

#93 Hostile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 23.09.2006 – 20:36

в голосванні немає варіанта для атеїстів!!! :angry1:
Дуже професійно зроблено :cry: :kozak: :) :lol:
  • 0

#94 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 23.09.2006 – 21:08

Перегляд дописуHostile (23.09.2006 21:36) писав:

в голосванні немає варіанта для атеїстів!!! :angry1:
Дуже професійно зроблено :cry: :kozak: :) :lol:

а варіант Інша? атеїз теж ж майже релігія.хоч і якась абсурдна...
  • 0

#95 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.09.2006 – 22:10

Вибрав варіант "Інша", тому що вважаю себе стоїком. Надіюсь я не повинен змінювати своє імя бо воно римського походження?? Ця ж відповідь у мене і до релігії... Я маю право змінювати релігію як і імя, якщо вони мене не влаштовують. Улюблена цитата з Біблії: Бо не спокій прийшов я послати, не спокій, а меч. Я греко-католик (тобто відвідую цю церкву і деякі обряди, які як на мене зміцнюють сімейні звязки і є просто приємними для мене), бо моя мати цієї ж віри. У сімї повна різновидність: буддисти, свідки Єгови, християни... Але це ніколи нікому не заважало жити дружньо і виконувати обряди сімї (просто по-різному). "Слабкі духом моляться, а сильні думають" (Сковорода). Якщо брати типи, то я релігійний тип особистості: поставив перед собою границі які не переступаю... Найвище блаженство - перемогти свою плоть (особисто для мене). Прошу якщо знайдете перечитати Desiderate. Пару цитат наведу, якщо стане комусь цікаво наведу повністю: "Крокуй спокійно серед гамору та поспіху життя - памятай який спокій може бути у тиші. Наскільки це можливо, не зрікаючись себе, зберігай добрі стосунки з людьми. Спокійно і ясно проголошуй свою правду"... Сам керуюсь цими принципами, тому терпимий до інших релігій. Нагадаю, що не слід ображати релігії, кажучи, що вони молоді і тд (подивіться які наслідки мали слова папи про Мухамеда). Я в кожній релігії знайду недоліки і навіть в атеїзмі... Спробуйте проаналізувати хоча б пару релігій перед тим як ображати віруючих (це до слів про овечок), бо ваші слова пусті. Всі релігії однакові за своїми постулатами, відрізняються тільки обрядами. Ті хто зневажають хоча б одну релігію дайте відповідь на одне запитання: Якщо ваша мати помре і буде похоронена за іншим обрядом, то це змінить ваше ставлення до її могили??? Ще одна цитата з Дезідерате: "Будь у мирі з Богом, що б ти не думав про його існування, чим би не займався, якими б не були твої прагнення". Дякую
  • 0

#96 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 23.09.2006 – 22:16

Перегляд дописуMisercord (23.09.2006 23:10) писав:

Вибрав варіант "Інша", тому що вважаю себе стоїком. Надіюсь я не повинен змінювати своє імя бо воно римського походження?? Ця ж відповідь у мене і до релігії... Я маю право змінювати релігію як і імя, якщо вони мене не влаштовують. Улюблена цитата з Біблії: Бо не спокій прийшов я послати, не спокій, а меч. Я греко-католик (тобто відвідую цю церкву і деякі обряди, які як на мене зміцнюють сімейні звязки і є просто приємними для мене), бо моя мати цієї ж віри. У сімї повна різновидність: буддисти, свідки Єгови, християни... Але це ніколи нікому не заважало жити дружньо і виконувати обряди сімї (просто по-різному). "Слабкі духом моляться, а сильні думають" (Сковорода). Якщо брати типи, то я релігійний тип особистості: поставив перед собою границі які не переступаю... Найвище блаженство - перемогти свою плоть (особисто для мене). Прошу якщо знайдете перечитати Desiderate. Пару цитат наведу, якщо стане комусь цікаво наведу повністю: "Крокуй спокійно серед гамору та поспіху життя - памятай який спокій може бути у тиші. Наскільки це можливо, не зрікаючись себе, зберігай добрі стосунки з людьми. Спокійно і ясно проголошуй свою правду"... Сам керуюсь цими принципами, тому терпимий до інших релігій. Нагадаю, що не слід ображати релігії, кажучи, що вони молоді і тд (подивіться які наслідки мали слова папи про Мухамеда). Я в кожній релігії знайду недоліки і навіть в атеїзмі... Спробуйте проаналізувати хоча б пару релігій перед тим як ображати віруючих (це до слів про овечок), бо ваші слова пусті. Всі релігії однакові за своїми постулатами, відрізняються тільки обрядами. Ті хто зневажають хоча б одну релігію дайте відповідь на одне запитання: Якщо ваша мати помре і буде похоронена за іншим обрядом, то це змінить ваше ставлення до її могили??? Ще одна цитата з Дезідерате: "Будь у мирі з Богом, що б ти не думав про його існування, чим би не займався, якими б не були твої прагнення". Дякую
ну шо тут ше можна додати?... :angry1:
  • 0

#97 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 24.09.2006 – 17:30

Хоч я і християнка, але взагалі вірю в те, що існує лише один Бог - кожен називає його по-своєму. Але ж Він один. Це як на мене. Та й погляди на життя у мене не християнські, а якість дивно-власні :angry1:))
  • 0

#98 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.09.2006 – 00:25

Перегляд дописуAndyR (16.02.2006 14:09) писав:

Але єдина різниця між нами полягає в тому, що мені НЕ потрібні якісь докази, в мене НЕ виникає дивних питань, бо я просто напросто вірю в Бога і цьго мені достатньо......Ти що? Хочеш його групу крові взнати, щоб повірити в Нього????? Тобі тоді легше буде створити собі якогось свого вигідного бога, котрий буде відповідати всім критеріям науковості і існування якого можна буде з легкістю довести... може тоді тобі полегшає...

Чи тобі, щоб повірити треба ітерв"ю з Богом наживо по 5-му каналу побачити???
Ти трішки неправильно думаєш про мене...ти думаєш що я атеїст, але це не так. І я аж ніяк не заперечую існування Бога. Я поки що хочу взнати в тебе - чому ти вірши САМЕ В ХРИСТИЯНСЬКОГО БОГА, Ісуса і всяке там таке. Чому не в Будду, не в Аллаха, Свентовита чи когось іншого? Чому саме ХРИСТИЯНСТВО??? Ось це поки основне моє питання до тебе!
Стосовно 5-го каналу - він аж ніяк не еталон правди для мене!!!

Перегляд дописуAndyR (16.02.2006 14:09) писав:

Ти це розглядаєш трішки не з тої точки зору... це не є знущання. Це випробовування...Бог повинен знати кого куди оприділяти після смерті...чим не варіант?
Добре, припустимо це випробування, саме так подає це християнство, і я це знаю. Я там мав дещо інше на увазі - люди нищать майже всю живу природу, яка між іншим теж є не менш цінним творінням Бога. Чому він закриває на це очі? Чому вся жива природа має "віддуватись" за те, що Господь таким чином випробовує хто з людей гідний раю? Йому що не шкода природи? Чому він дозволяє нам так знущатись? Невже ми на стільки великі його любимчики, що на всю іншу природу (теж його творіння) йому начхати? Тоді значить він дуже й дуже жорстокий, бо таким чином відповідає за все зло що діє людина живим істотам.

Перегляд дописуOlexandr (23.03.2006 21:43) писав:

Важати християнство єврейською (чужою українцю) релігією не можна (почитайте хоча б Каганця). Ісус був не євреєм, а гіллеянином.
Та яка різниця ким він там ніби був, хай хоч арійцем, це не має для мене значення! Значення має тільки те, що християнство було відколено від юдаїзму як секта, і потім євреї дупля вварили, що християнство - це чудова психологічна зброя для пацифікації та підкорення народів.

Перегляд дописуhobit (24.03.2006 01:12) писав:

Я також хрещений, але я прийняв Буддизм не тому, шо не сподобалося мені Християнство, а тому, що будистські життєві поняття і абстрактні категорії мені ближчі.
2hobit: Можу тобі теж сказати, що я не стільки "зненавидів" християнство, а скільки полюбив "язичництво".
2All: Неможливо любити віру своїх Праотців і разом з тим прихильно ставитись до віри-загарбника. Так само можна сказати що я не стільки ненавиджу жидків чи америкосів, скільки люблю русинів-українців. Моя ненависть - зворотня сторона моєї любові. Бо неможливо любити Батьківщину і не ненавидіти її ворогів. До речі зворотньому вчить християнська мораль - любити ворогів своїх. Це ж абсурд, вдало прикритий ідеєю що потім в якомусь там іншому світі за це ти отримаєш персональне V.I.P. місце в раю з великим плазменним телевізором і БігТейсті в зубах. Але натомість в цьому житті до тебе вороги(а це насамперед насадники цієї чужої віри!!!) будуть ставитись до тебе як до бидла, а ти цілуватимеш їм ноги щоб отримати квиток до вічного життя в раю. Це не для мене! А для вас...?

Перегляд дописуBHAAD (22.07.2006 21:12) писав:

не думаю, з самого дитинства вам нав"язують релігію, вам товкмачать і про офіційну релігію держави і про традицію, а хтось взагалі думав над вибором іншої релігії?
МЕНІ НЕ НАВ'ЯЗУВАЛИ ЯЗИЧНИЦТВА! Навпаки в дитинстві я захоплювався гарненькими книжечками з кольоровими малюночками та дитячо-розважальним християнським текстом та вправами...Але слава Роду моя кров через тисячоліття не втратила пам'яті про Прапредків і їх діяння.

bastet, дякую що ти і твоя думак є :angry1: От тільки християнство ще не вичерпало себе...чого тільки варта Вітренко зі своїми "обожненням православ'я і єднанням з нашими православними братами"
  • 0

#99 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 30.09.2006 – 00:48

Перегляд дописуКиря (30.09.2006 01:25) писав:

...моя кров через тисячоліття не втратила пам'яті про Прапредків і їх діяння.
тут ти вже перегинаєш палку. хоча з твоєю позицією я крайнє солідарний.
  • 0

#100 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.09.2006 – 01:15

Чому ж перегинаю палку? Адже ж той вислів має "два підтексти" - адже ж саме завдяки крові у мене русяве волосся як у русинів, та й очі хоч не чисто голубі та трохи синенькі :angry1: Тому я й кажу що через кров у мене збереглась пам'ять...інша справа що я ту пам'ять поповнюю і розвиваю вже знаннями.

Повідомлення відредагував Киря: 30.09.2006 – 01:17

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних