Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#561 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.01.2008 – 20:28

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 19:55) писав:

Не лукав все ти добре знаєш!
А якщо ні прочитай хоча 1 Євангелію це небагато забере в тебе твого дорогоціного часу!
Доводити щось тобі я не буду бо нема сенсу!
Для людей, у яких погано з пам’ятю:
Читав Біблію у різних варіантах, а також релігійні книги инших вірувань.

Схоже пан Banderas не може навести приклад :prapor3:

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 19:55) писав:

Доводити щось тобі я не буду бо нема сенсу!
...бо нічого
  • 0

#562 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2008 – 21:07

Які це такі варіанти я говорю про 66 канонічних книг визнаних всіма конфесіями християнства!
Докази в мене є але агностику ще ніхто нічого не довів!
  • 0

#563 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 23:07

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 18:50) писав:

Спорити не буду кожен вибирає що хоче.
Люди звикли приймати те що їм більше подобається хоча можливо це не завжди є правдою!
Якщо ти без вагань можеш покластись на язичництво це твоя справа але чи є в тебе впевненість в його правдивості.Який ще бог зробив для людей стільки як Ісус?
Спроба номер два. А шо людина Ісус такого зробив?
  • 0

#564 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 23:22

Перегляд дописуБілий Дракон (20.01.2008 23:07) писав:

Спроба номер два. А шо людина Ісус такого зробив?
Що, що...Якщо викласти сучасною мовою, то він спочатку "розводив лохів" як Кашпіровський або Чумак. Давав "установку на добро" та іншу локшину на вуха вішав. Коли цим уже дістав тодішніх мєнтов, то вони його пов"язали. Суддю підкупити не вдалося і він отримав вирок за всією суворістю тодішніх законів. Своїх "подєльників" він заспокоїв, що в нього "крутий папік" і по любому через три дні він його "відмаже". Так і сталося. Після чого він закатив "отвальную" і зник в невідомому напрямку. А його "подєльщікі" ходили і всім розповідали, який це був крутий пацан, бо за "базар отвєчал".
А якщо робити розбор польотів, що він там наробив до того, як його пов"язали, то тут цілий детектив....
  • 0

#565 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 23:54

Ну так ми можем дуже далеко зайти!
Звідки такі висновки?
  • 0

#566 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 00:17

Висновки...Ночі не вистачить все перелічити. До того ж мій ноут в ремонті, а я пишу з синового компа. Тут не все є в архіві. Але дещо є.
По-перше. Він користувався вигаданим ім"ям.

Цитата

"Ісус – це скорочена форма Єгошуа, що означає юдейське "Ягве є спасіння". Ім’я Ісус передається в біблії також ім’ям Іошуа, однак скорочена форма Ісус застосовується набагато частіше… Ім’я "Христос" – прізвисько, а не власне ім’я; це грецька форма жидівського слова "машиах" – "помазаник". Термін Христос (від грецького дієслова "хрио" – "мастити") мав зміст дії, яка розповсюджувалась навіть на статуї богів. В еміграції назва Христос стала тлумачитись як нове ім’я божества ще до того, як його почали ототожнювати з Ісусом. На латинській мові воно звучить не як "помазаник", а як Христос, ім’я власне. В Євангелії від Марка, наприклад, вираз "Ісус Христос" зустрічається лише в пролозі (1:1) – як деяка зібрана формула, пізня, відображаючи еллінську термінологію, а не палестинську. В подальшій частині оповіді Марк усюди говорить Ісус, а не Христос, і вже зовсім не "Ісус Христос"
По-друге. Він ховав своє справжнє місце народження.

Цитата

"Палестина, котру вони (іудеї) описують в біблії, це країна абсолютно нереальна… починаючи хоча б із Назарету, який не згадується жодним іудейським автором раніше ІХст. н.д. – жодного разу в Старому Завіті чи у Йосифа Флавія… Назарет, як батьківщина Ісуса було "вигадано" на основі перекрученої етимології слова "назореянин" чи "назорей" (АД с.20)… Ні ім’я Назорей, ні прізвисько Назореянин ні в якому разі не можуть бути пов’язані з назвою міста Назарет, котрий до того ж не згадується жодним автором (біблії). Прізвисько, яке дали Ісусу - Назорей чи Назореянин, означає "чистий", "святий" або навіть "нащадок" - так називалися усілякі персонажі Біблії" (АД с.60). "Історію першої іудейської війни написав по-грецьки Юстин Тіверіадський родом з Галілеї (помер біля 100р. н.д.). Його працю ще в IXст. читав повністю візантійський патріарх Фотій… і не знайшов ніякої згадки за Ісуса" (АД с.51). "Не дивна і відсутність яких-небудь згадок за Ісуса в історичних працях жида Йосифа Флавія в часи іудейської війни 67-73р.н.д. Однак не раніше початку ІІст. заповзяття віруючих призвело до вигадки декотрого Ісуса, що згодом прибрало видимість достовірності і сподобилось свого роду "брехні в ім’я благочестя"
По-третє. Він приховував свій вік.

Цитата

Розповідь про те, що міфічний Ісус Христос був розіп'ятий, не несе в собі ніякої релігійної суті, бо за тих часів це була загальновстановлена міра покарання злочинців і бунтарів. До того ж, розпинали не на хресті, а на тау-дибі (від латинського "тау" – літера "Т"), і на час "розп'яття" міфічному спасителю було не 33 роки, а 46 років згідно Єв. Іоана: "сказали йому Іудеї: Тобі немає ще й п'ятидесяти років" 8(57), і далі: "цей храм будувався сорок шість років, а Ти за три дні поставиш його? Але Він говорив про храм Тіла Свого (тобто за своє "воскресіння")" 2(19-21). Вираз "тобі немає ще й п'ятидесяти" правомірний лише після 40 років.
Треба ще загадок? Давайте спочатку на ці відповімо.
  • 0

#567 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 00:36

Перегляд дописуSotnik (21.01.2008 00:17) писав:

Висновки...Ночі не вистачить все перелічити. До того ж мій ноут в ремонті, а я пишу з синового компа. Тут не все є в архіві. Але дещо є.
По-перше. Він користувався вигаданим ім"ям.
По-друге. Він ховав своє справжнє місце народження.
По-третє. Він приховував свій вік.
Треба ще загадок? Давайте спочатку на ці відповімо.
Ісус означає Еманнуїл (з нами Бог)
Ісус народився у Вифлеємі до якого має відношення цар Давид і про це каже старий заповіт.
а в Назареті жив бо в старому заповіті сказано він буде званий Назарянином!
Стосовно віку то тоді Ісус казав що Авраам бачив день його тобто Ісус є до Авраама.
Розіпяття було поширене але воскрес тільки Він !
Своєю смертю Він зруйнував старий храм тобто старий заповіт ,а воскресши через 3 дні побудував новий!

Повідомлення відредагував Banderas: 21.01.2008 – 00:37

• 0

#568 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 01:12

Перегляд дописуBanderas (21.01.2008 00:36) писав:

Ісус означає Еманнуїл (з нами Бог)
Ісус народився у Вифлеємі до якого має відношення цар Давид і про це каже старий заповіт.
а в Назареті жив бо в старому заповіті сказано він буде званий Назарянином!
Стосовно віку то тоді Ісус казав що Авраам бачив день його тобто Ісус є до Авраама.
Розіпяття було поширене але воскрес тільки Він !
Своєю смертю Він зруйнував старий храм тобто старий заповіт ,а воскресши через 3 дні побудував новий!
Це все абсолютно нічого мені не пояснило.
Ім"я Бога повинно бути ОДНЕ. А якщо Ісуса та його батька Ягве вспродовж всього однієї книги величають по різному всяк на свій лад, то постає питання про те, чи одні й ті ж самі персони маються на увазі.
В якому Назареті він жив, якщо Назарету ще не було?
Мало що він казав щодо свого віку... В Біблії написано, що цар Ірод винищив немовлят коли народився Ісус. А то нічого, що Ірод до того часу вже декілька років як помер. Він і мертвий нищив дітей?
Розп"яття було поширене, але ж крестів не було. Чи навмисне для Ісуса виготовили один крест? Нісенитніця. Щодо воскресіння я писав, що його "папік отмазал". Або вигадка, або інсценування.
Щодо храмів, то коментарів не буде. Жиди залишились в незруйнованому храмі. А християн загнали в невольницькі ясла.
  • 0

#569 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 01:17

Йосиф Флавій якраз і писав про Ісуса!
Як можна так нагло брехати?
Твої доводи нічого не варті думаю треба вести дискусію про Воскресіння Ісуса і дійти в цьому питані якогось висновку!

Перегляд дописуSotnik (21.01.2008 01:12) писав:

Це все абсолютно нічого мені не пояснило.
Ім"я Бога повинно бути ОДНЕ. А якщо Ісуса та його батька Ягве вспродовж всього однієї книги величають по різному всяк на свій лад, то постає питання про те, чи одні й ті ж самі персони маються на увазі.
В якому Назареті він жив, якщо Назарету ще не було?
Мало що він казав щодо свого віку... В Біблії написано, що цар Ірод винищив немовлят коли народився Ісус. А то нічого, що Ірод до того часу вже декілька років як помер. Він і мертвий нищив дітей?
Розп"яття було поширене, але ж крестів не було. Чи навмисне для Ісуса виготовили один крест? Нісенитніця. Щодо воскресіння я писав, що його "папік отмазал". Або вигадка, або інсценування.
Щодо храмів, то коментарів не буде. Жиди залишились в незруйнованому храмі. А християн загнали в невольницькі ясла.
В християнстві Бог Триєдиний!
Скільки імен Бога тобі відомо в Біблії?
Щодо смерті Ірода до народження Ісуса це брехня!
Вигадка треба говорити про логічні речі!
А на рахунок хрестів то це не доведено!

Повідомлення відредагував Banderas: 21.01.2008 – 01:34

• 0

#570 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 01:35

Це твої доводи нічого не варті, якщо ти так кажеш :prapor3:
  • 0

#571 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 01:36

Перегляд дописуБілий Дракон (21.01.2008 01:35) писав:

Це твої доводи нічого не варті, якщо ти так кажеш :prapor3:
Які саме?
  • 0

#572 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 01:45

В біблії збереглось уявлення древніх жидів про наявність багатьох богів, котрим вклонялись жидівські патріархи, – Елоха, Ягве, Шидай та інші. Згідно старозавітній книзі Буття, Світ створив не один бог, а боги (Елохім). Натомість суд над людьми вершить Елоха, війну веде Саваоф, карає за гріхи Шидай, милує Ягве. Біблійний вираз Елохім (Елої - боже мій) – множина від Ель: Ель-Еліон – всевишній Ель, Ель-Шидай – всемогутній Ель. В біблії вживаються такі найменування Ягве (Єгови): Єгова-Іре – наглядач, Єгова-Ніссі – прапор мій, Єгова-Рафа – лікар твій (2М "Вихід"). Крім того існують: Ха-Елохім – істинний Елохім, щоб відрізнити від Е-Елохіма – термін для позначення язичницьких богів.

Аргумент залізний - "Щодо смерті Ірода до народження Ісуса це брехня!" Ні щоб сказати - неточність, помилка, спірне питання...Брехня і все! :prapor3:
Щодо логічних речей повністю з Вами згоден! Треба говорити про логічні речі. А про нелогічні - не треба! Але ж Біблія вся нелогічна!
Навряд чи Вам вдасться в цій суперечці спасти душу, або хоч гріхів скинути згідно інструкції:
"Браття! - коли хто з-поміж вас заблудить від правди, і його хто наверне (тобто прилучить до віри), хай знає, що той, хто навернув грішника від хибної дороги його, спасає душу свою від смерті і покриє безліч гріхів своїх" (НЗ Послання Якова 5/19-20).
  • 0

#573 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 01:54

В книзі Буття сказано Створімо людину за образом нашим за подобою нашою!
Це означає що Бог Триєдиний Отець Син Святий Дух
Також Бог дав заповідь нема іншого Бога окрім Мене!
Просто як можна казати що Флавій не писав про Ісуса давай будемо казати правду!

Раз ви незвали стільки богів і навіть книги не можна було уточнити і вірші так як робиться посилання на Біблію
  • 0

#574 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 02:09

Що там казав Флавій, мене менш за все цікавить. Тим більш, що та одна вставка вважається підробкою.
Про самого Флавія в Біблії нема ні слова. Отже його не беремо до уваги.
Шукати де в якому вірші кого як називали не буду, бо не маю натхнення.
Якщо Вам цікаво, то пошукайте. Мені достатьньо тої інформації, що я виклав.

Повідомлення відредагував Sotnik: 21.01.2008 – 02:12

• 0

#575 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 02:18

Перегляд дописуSotnik (21.01.2008 02:09) писав:

Що там казав Флавій, мене менш за все цікавить. Тим більш, що та одна вставка вважається підробкою.
Про самого Флавія в Біблії нема ні слова. Отже його не беремо до уваги.

Просто про Ісуса розказує не лише біблія. Ми повинні визнати що така особа як мінімум існувала на землі.

Щодо віршів в Біблії то там єдеться про Єдиного Бога.
В біблії піднято багато тем але вона не суперечить собі незважаючи на те що вона писалась 1500 років 40-ма авторами на 3-х мовах!
Яка ще книга претендує на таку роль?

Повідомлення відредагував Banderas: 21.01.2008 – 02:14

• 0

#576 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 03:06

Щодо реального існування Ісуса є багато питань. Доки не буде знайдено відповіді на всі з них, ні про яке беззаперечне визнання персони Ісуса не може бути мови. Це надто важливе питання, щоб його віддати "на віру". Аргументи типу "Брехня" або "Це всім відомо" тут не проходять. Тільки беззаперечні факти!

Щодо віршів Біблії... Дуже багато суперечностей і неточностей, двозначності. Необхідно робити ревізію. Що там дійсно історичне, а що дописано або виправлено на догоду політичній ситуації в різні часи, або просто з дурості. А ще написано одне, а пропонують сприймати це як зовсім інше. Мовляв, це малося на увазі! Доведіть що це, а не інше...

Роль Біблії... Історична роль є дуже великою. Але це не історія України. Це скоріше історія Анті-України. Вивчати її, безумовно, потрібно. Але для мене поки що тільки з дослідницькою метою. Може комусь і вдасться підняти таке вивчення на вістря меча Арея. Доси такі спроби були невдалими...
Нажаль інквізитори не залишили нам більш давніх книг...
  • 0

#577 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.01.2008 – 09:30

Перегляд дописуBanderas (21.01.2008 02:18) писав:

В біблії піднято багато тем але вона не суперечить собі незважаючи на те що вона писалась 1500 років 40-ма авторами на 3-х мовах!
Яка ще книга претендує на таку роль?

Тора, звісно, вона набагато крутіша :prapor3: :D

А взагалі смішна суперечка виходить. Один - ось так, так і отак. Другий - брехня. Один - а ще так, отак і отак. Другий - вигадки. Один - отак же, так і так. Другий - вигадано це все, брехня, а Ісус - бог.
І не набридло ото ще Sotnik? :)
  • 0

#578 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 12:29

Перегляд допису-=VJ=- (21.01.2008 09:30) писав:

Тора, звісно, вона набагато крутіша :prapor3: :D

А взагалі смішна суперечка виходить. Один - ось так, так і отак. Другий - брехня. Один - а ще так, отак і отак. Другий - вигадки. Один - отак же, так і так. Другий - вигадано це все, брехня, а Ісус - бог.
І не набридло ото ще Sotnik? :)

Тора це частина Біблії-Пятикнижжя Мойсеєве

Перегляд дописуSotnik (21.01.2008 03:06) писав:

Щодо реального існування Ісуса є багато питань. Доки не буде знайдено відповіді на всі з них, ні про яке беззаперечне визнання персони Ісуса не може бути мови. Це надто важливе питання, щоб його віддати "на віру". Аргументи типу "Брехня" або "Це всім відомо" тут не проходять. Тільки беззаперечні факти!

Щодо віршів Біблії... Дуже багато суперечностей і неточностей, двозначності. Необхідно робити ревізію. Що там дійсно історичне, а що дописано або виправлено на догоду політичній ситуації в різні часи, або просто з дурості. А ще написано одне, а пропонують сприймати це як зовсім інше. Мовляв, це малося на увазі! Доведіть що це, а не інше...

Роль Біблії... Історична роль є дуже великою. Але це не історія України. Це скоріше історія Анті-України. Вивчати її, безумовно, потрібно. Але для мене поки що тільки з дослідницькою метою. Може комусь і вдасться підняти таке вивчення на вістря меча Арея. Доси такі спроби були невдалими...
Нажаль інквізитори не залишили нам більш давніх книг...

Як казав Ісус блаженні що не бачили а вірують.
Спасіння дається по вірі в Ісуса і мені особисто є достатньо доказів щоб у це повірити.
  • 0

#579 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.01.2008 – 12:51

Перегляд дописуBanderas (21.01.2008 12:29) писав:

Тора це частина Біблії-Пятикнижжя Мойсеєве

ААААААААААА :D
:) Тримайте мене семеро :prapor3:
Шкода, що нема єврея жодного, який би це зараз зміг прочитати :)

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 21.01.2008 – 12:52

• 0

#580 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 21.01.2008 – 15:26

Рід лукавий і перелюбний шукає ознаки,та ознаки йому не дадуть,окрім ознаки пророка Йони
Матвія 16-4
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних