Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.01.2008 – 15:50

Перегляд дописуLMax (17.01.2008 00:32) писав:

А обрізання він зробив щоб юдеї його прийняли за свого і пішли за ним але вони не пішли :D
Він зробив цей свідомий вибір, коли ще не умів ходити і говорити? :) Тільки не тре розповідати, що він сам спровокував те, що нежиди-батьки раптом потягли його обрізати :prapor3:
  • 0

#542 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.01.2008 – 15:54

Перегляд дописуГетьман (20.01.2008 15:50) писав:

Він зробив цей свідомий вибір, коли ще не умів ходити і говорити? :D Тільки не тре розповідати, що він сам спровокував те, що нежиди-батьки раптом потягли його обрізати :prapor3:
а як би інакше збулося пророцтво, що з роду Давидового буде народжений Месія?
  • 0

#543 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 15:59

Я ваще приколююсь з тих всіх, біблійних... Якщо почитати, то з"являється уява, що вони там товпою всі ходили то за одним, то за іншим. Хтось випнеться повище, якусь дурню проволає поголосніше... Всі: "Ооооо! Класно! Мабуть він крутий!" І ходять за ним як прив"язані... Жиди. Що з них взяти?

Перегляд дописуLimit Maximum (20.01.2008 15:54) писав:

Чиє пророцтво і до кого? Жида до жидів.
  • 0

#544 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 16:02

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 15:59) писав:

Чиє пророцтво і до кого? Жида до жидів.
до жидів сказано: "Ідіть же і звіщайте це Слово серед усіх народів!"
  • 0

#545 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.01.2008 – 16:07

Перегляд дописуLimit Maximum (20.01.2008 15:42) писав:

ранком буваємо православні християни, а ввечері того ж дня на вулицях валяємося п'яними, уподібнюючись язичникам.
Цей Іван Олексійович Чуріков явно називає речі не своїми іменами. Це ж яким потрібно бути невігласом, щоб на гопників(най навіть тоді ще не було такого поняття) говорити "язичники".

Перегляд дописуLimit Maximum (20.01.2008 15:42) писав:

однозначно секта, фінасована жидоолігархами з-за бугра. Для чого - це вже інше питання...
Так, є такі представники, нав`язані з-за кородону. Але й громади є різні, і не всі підтримують зв`язок з забугор`ям.
  • 0

#546 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.01.2008 – 16:08

Перегляд дописуLMax (17.01.2008 00:32) писав:

А обрізання він зробив щоб юдеї його прийняли за свого і пішли за ним але вони не пішли :prapor3:

Перегляд дописуLimit Maximum (20.01.2008 16:54) писав:

Єдине пояснення цих фраз, щоб не протирічили вони одна одній - Давид - не жид (прямо рима). В цьому випадку, ви заганяєтесь.
Інакше - протиріччя, і ви другий раз заганяєтесь. Чи не простіше визнати, що Христос - пророк, присланий "до овечок роду Ізраїлевого"? :D
  • 0

#547 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 16:11

Перегляд дописуСварус (20.01.2008 16:07) писав:

Цей Іван Олексійович Чуріков явно називає речі не своїми іменами. Це ж яким потрібно бути невігласом, щоб на гопників(най навіть тоді ще не було такого поняття) говорити "язичники".
є ті що прийняли Христа і ті що не прийняли. Язичники - це ті що, подібно до іудеїв, не прийняли Христа.

Цитата

Так, є такі представники, нав`язані з-за кородону.
Оці були першими, і дали поштовх для других
  • 0

#548 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 20.01.2008 – 16:58

Перегляд дописуLimit Maximum (20.01.2008 16:11) писав:

є ті що прийняли Христа і ті що не прийняли. Язичники - це ті що, подібно до іудеїв, не прийняли Христа.
То тільки з точки зору Біблії буддисти і ісламісти - язичники :D

Перегляд дописуСварус (22.12.2005 00:27) писав:

Язичник - це поняття дуже спірне.
1. Одні вважають, що язичниками від слова "чужий" греки називали саме прадавніх слов'ян(мається на увазі по вірі - чужа віра). Тому тоді вживання слова язичник є цілком коректним по відношенню до наших предків.

2. Інші ж вважають, що "наші предки ніколи не називали себе язичниками, а навпаки вони самі називали язичниками усі інші племена і народи які жили не по Праву та не знали родового (варнового) устрою. Наприклад у Велесовій Книзі на дошці 5-А, 2 пишеться "язичників іллірійців було багато, там осіли і стали огнищанами", на дошці 5-Б "отож ці язичники (народ, плем'я) повернулися до півдня і самих залишили нас ", на ті ж дошці "тут була січа велика - язичники і костобоки билися із злодіями і крадіями худоби нашої".
Таким чином Велесова Книга переконливо свідчить, що "язичниками" називалися усі інші а не ми. Нажаль, існують люди які цілеспрямовано фальсифікують як сам переклад Велесової Книги так і розуміння поняття - язичник. Тому, тим хто хоче сам у цьому пересвідчитися, краще дивитися на не перекладений текст. Не заангажований дослідник знайде у Велесові Книзі ще багато місць які красномовно доводять цю просту істину. По-друге, коли християни запозичаючи релігійні поняття русичів "привласнили" слово "язичник", почавши називати так етнічні віри інших народів, це ще не означає, що самі сповідники етнічних релігій повинні себе так називати. Для прикладу, ми називаємо німців - німцями, але самі вони себе називають -дойчланд. Отже, с точки зору елементарної поваги до релігійних переконань інших людей, рідновірів слід називати рідновірами а не "язичниками", наприклад індуїзм чомусь називають індуїзмом а індусів індуїстами а не якось інакше. Ми не проти якщо сповідників прадавньої релігії русів будуть називати наприклад русами (русичами) замість того, щоб навішувати на них назви які стали ярликами. "(<<кінець цитати>>)

3. З третьої сторони, якщо можна так висловитись, вважають, що слово язичництво належить до слов'янської лексики, що, крім назви частини тіла(язик), означає ще й мову, плем'я, народ зі спільною мовою і звичаєм. Тому цілком правильно вважати ввірування наших предків язичницьким.

4. Ну а ще з іншої сторони ті ввірування називають паганськими(або поганськими - на український лад). Вважають, що слово паганство - лінгвістична калька з латинського paganus, що означає селянин, селянський. Тут знову роздоріжжя - одні вбачають, що дане значення слова не передає змісту поняття і за сучасними мовними нормами вважається вульгаризмом, його використання ніби свідчить про конфесійну заанґажованість і є нетолерантним по відношенню до сповідників етнічних релігій. Інші ж навпаки не бачать нічого поганого у тому, що дана релігія є "селянською", тобто всенародною на той час!

Хто визначив, що християнство будь-якого обряду є традиційною релігією для українців, хто??? Ісус??? Ісус сам говорить в Євангеліях про те, до кого він прийшов: "Я посланий лише до гинучих овечок дому Ізраїлевого" (Матвій, 15, 24)
Тобто ти хочеш сказати, що українці - овечки дому Ізраїлевого? -НІКОЛИ!!!
Як свідчать послання апостола Павла, язичники(себто НАШІ предки) та й всі інші крім християн суду не підлягають - вони погинуть всі підряд буз будь-якого суду, коли прийде месія: "Котрі бо згрішили без Закону, ті без Закону і загинуть, а котрі згрішили в Законі, приймуть суд за Законом" (Павло до Римлян, 2, 12). Ісус і не збирається ні сам, ні через учнів судити під час другого пришестя будь-кого, крім "племен Ізраїлевих" - євреїв. "Язичники" просто будуть понищені єврейським Богом без суду. Я ніколи свідомо не буду возвеличувати та служити Богу, який відвертається від моїх славних предків. І це є завданням кожного українця, який дійсно шанує своїх предків та не боїться виступити проти будя-якої загрози словом та ділом.

Як писав Федір Достоєвський: "Раскачка такая пойдет, какой мир еще не видал. Затуманится Русь, заплачет земля по старым Богам..." бо не приведе нас чужа віра ні до чого доброго...
І не треба товкмачити пургу про "хто не ввірував" і тд, то все відмовки.

Перегляд дописуLimit Maximum (20.01.2008 16:11) писав:

Оці були першими, і дали поштовх для других
У Вас логіка залізна :prapor3: А скажіть, звідки на Україні взялося християнство? Часом не з-за бугра? :) Так що залиште цю свою риторику про фінансування з-за кордону для овечок дому Ізраїлевого.
  • 0

#549 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 17:19

Мені здається, що саме християнство і є сектою. Там навіть кількість членів лимітована. 144000! Тобто в царство боже візьмуть згідно новозавітній Об"яві Іоана (7/4) по 12000 від 12 племен Ізраїлевих. (Мабудь стільки місць в звєздольоті...) То чого ж туди пхатися? Шанс врятуватися і у жидів не великий. А у нас зовсім нульовий, бо ми не жиди.
  • 0

#550 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 17:33

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 17:19) писав:

Мені здається, що саме християнство і є сектою. Там навіть кількість членів лимітована. 144000! Тобто в царство боже візьмуть згідно новозавітній Об"яві Іоана (7/4) по 12000 від 12 племен Ізраїлевих. (Мабудь стільки місць в звєздольоті...) То чого ж туди пхатися? Шанс врятуватися і у жидів не великий. А у нас зовсім нульовий, бо ми не жиди.
Погано знаєш Біблію спочатку її треба прочитати всю а тоді вже робити висновки!
  • 0

#551 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 17:47

Та я всю і читав. Там скрізь написано "народ Ізраїлів, іудеї...", тобто жиди. А нас намагаються переконати, що то малися на увазі ті, хто повірив в ті казочки. Там ніде не сказано, що якщо повірив в Христа, то стаєш повноправним жидом і маєш право претендувати на один з 144000 білетів.

Віра повинна бути простою, дохідливою, без двозначності, коли написано одне, треба читати друге, малося на увазі трете, а робити треба четверте. Це маячня, а не віра.
  • 0

#552 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 17:55

Обявлення дуже складна книга яку можна трактувати по різному.
Почитай главу 20 Обявлення!
Ісус неодноразово казав що помер за гріхи всіх людей і хто вірить у це буде спасений!
Немає підстав особисто мені не вірити Слову Божому!
  • 0

#553 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.01.2008 – 17:58

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 17:33) писав:

Погано знаєш Біблію спочатку її треба прочитати всю а тоді вже робити висновки!
Прочитавши багато релігіозних і наукових (певних наук) книг по різним віруванням можна робити висновки. І Біблія тоді має не зовсім «світлий» вигляд.

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 17:55) писав:

Обявлення дуже складна книга яку можна трактувати по різному.
Почитай главу 20 Обявлення!
Ісус неодноразово казав що помер за гріхи всіх людей і хто вірить у це буде спасений!
Немає підстав особисто мені не вірити Слову Божому!
Не залишилося жодного документу, який би описував релігію, якої навчав Христос. А сучасна Біблія — штучна, політична, маніпуляційна вигадка.
  • 0

#554 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 18:02

Перегляд дописуБілий Дракон (20.01.2008 17:58) писав:

Прочитавши багато релігіозних і наукових (певних наук) книг по різним віруванням можна робити висновки. І Біблія тоді має не зовсім «світлий» вигляд.
Не залишилося жодного документу, який би описував релігію, якої навчав Христос. А сучасна Біблія — штучна, політична, маніпуляційна вигадка.
А 4 Євангелія це що по твоєму?
Не розумію чим тебе не влаштовує Біблія.
Хіба язичництво в цьому плані тебе задовільняє?
  • 0

#555 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 18:27

Мені язичництво більш імпонує тим, що там все коротко і ясно. Воно проповідує звичайні людські цінності. Там нема ніяких жидів. І саме головне - воно проповідує свободу! Хто за життя був рабом, той і після смерті залишиться рабом. Вільний буде вільним і після смерті. А християнство проповідує змиритися, стати рабом добровільно самому. Ще воно проповідує, що вся влада від Бога. Надивилися вже на ту владу! Більш не треба.
  • 0

#556 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 18:50

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 18:27) писав:

Мені язичництво більш імпонує тим, що там все коротко і ясно. Воно проповідує звичайні людські цінності. Там нема ніяких жидів. І саме головне - воно проповідує свободу! Хто за життя був рабом, той і після смерті залишиться рабом. Вільний буде вільним і після смерті. А християнство проповідує змиритися, стати рабом добровільно самому. Ще воно проповідує, що вся влада від Бога. Надивилися вже на ту владу! Більш не треба.
Спорити не буду кожен вибирає що хоче.
Люди звикли приймати те що їм більше подобається хоча можливо це не завжди є правдою!
Якщо ти без вагань можеш покластись на язичництво це твоя справа але чи є в тебе впевненість в його правдивості.Який ще бог зробив для людей стільки як Ісус?
  • 0

#557 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 19:16

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 18:50) писав:

Спорити не буду кожен вибирає що хоче.
Люди звикли приймати те що їм більше подобається хоча можливо це не завжди є правдою!
Якщо ти без вагань можеш покластись на язичництво це твоя справа але чи є в тебе впевненість в його правдивості.Який ще бог зробив для людей стільки як Ісус?
А шо людина Ісус такого зробив?
  • 0

#558 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 19:48

Перегляд дописуБілий Дракон (20.01.2008 19:16) писав:

А шо людина Ісус такого зробив?
Ніби ти не знаєш що я маю на увазі ?
Доводити нічого не буду !
  • 0

#559 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 19:50

Перегляд дописуBanderas (20.01.2008 19:48) писав:

Ніби ти не знаєш що я маю на увазі ?
Доводити нічого не буду !
Ні не знаю. Просвіти.
  • 0

#560 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 19:55

Перегляд дописуБілий Дракон (20.01.2008 19:50) писав:

Ні не знаю. Просвіти.

Не лукав все ти добре знаєш!
А якщо ні прочитай хоча 1 Євангелію це небагато забере в тебе твого дорогоціного часу!
Доводити щось тобі я не буду бо нема сенсу!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних