Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#521 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2008 – 23:32

Перегляд дописуСварус (14.01.2008 21:27) писав:

Доречі, про що це ви мовите? Жиди - ненавидять Ісуса. Вони вважають що він проста людина, тільки хитрощами отримав здатність творити чудеса. Записав собі ім`я Бога і потім від Його імені те все робив..негідник типу :rolleyes:

Перегляд дописуSotnik (14.01.2008 21:42) писав:

Ні. Вони його не просто ненавидять, а ревнують та заздрять. То вони були єдиним богообраним народом. Яхве все їм обіцяв. А тут раптом якийсь син взявся... Спадкоємець! Конкурент!
ну так воно так і є, я як ще. Про це нижче.

Перегляд допису-=VJ=- (14.01.2008 22:16) писав:

Ісус справді був євреєм, оскільки "єврейство" передається по матері і нема різниці, від кого він там народився.
Це не аргумент, бо нема впевненості що Марія була єврейкою.

Цитата

Він наказував шанувати шаббат і сам те робив, а день його обрізання був канонізований церквою, тому щодо юдейства нема жодних сумнівів.
А обрізання він зробив щоб юдеї його прийняли за свого і пішли за ним але вони не пішли :happy1:

Цитата

А щодо християнства, як релігії - то це просто така "зменшена" і відкоригована версія юдейської релігії для гоїв, аби були спокійними рабами і не смикались проти володарів.
Термін "гої" зустрічається в протоколах "Сіонських мудреців", а вони зовсім не християнство будують, а навпаки постійно готовили ґрунт для приходу іншого месії - антихриста. Ці ж протоколи є основою політики мaсонів. Раннє християнсво було їм в поперек горла, бо юдеї не йшли за Христом, а зажди були проти вірування гоїв у Христа, тому століттями старалися в церквах поставити своїх людей і викривити вчення Церкви, спаплюжити ідеали вчення Христового, щоб людей ввести в оману та страх, бо такими легко керувати.
Чого тільки вартують заголовки розділів тих протоколів...

Повідомлення відредагував LMax: 16.01.2008 – 23:44

• 0

#522 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 00:11

LMax, тотально правий! Я завжди казав що у всьому винні жидомасони :rolleyes:
  • 0

#523 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 19:58

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (17.01.2008 08:49) писав:

Лмах, ти шо, з дуба впав? .... Припарок якийсь.

оце почитай і поймеш кому вигідно казати що це вигадка. І "вітаю" - ти напевно з ними в одній упряжіці. Що? Ще ні? - То біжи, вони вже чекають :)
  • 0

#524 Ар-Фаразон Золотоликий

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Клоака світу-Кропивник

Відправлено 18.01.2008 – 09:26

Перегляд дописуLMax (17.01.2008 19:58) писав:

оце почитай і поймеш кому вигідно казати що це вигадка. І "вітаю" - ти напевно з ними в одній упряжіці. Що? Ще ні? - То біжи, вони вже чекають :)

Будуєш свої висновки на завідомо неправдивих відомостях.
Знаєм, знаєм, вони такі хитрющі, їм тіки вигідно щоб ніхто про них серйозно не думав.
Вибач, але тверезий розум і нормальний аналіз тільки тих джерел, які завідомо не є сумнівними ще ніхто не відміняв.
Як я бачу, твій рівень інтелекту не дозволяє тобі це зрозуміти.
Що ж, не всім у вузах вчитись, і такі як ти мають право на існування.
Без образ, але харе нести пургу. Я, як майбутній науковець, добре знаю ціну достовірності джерел інфи.
Читай далі гаріпотера і вивчай потойбічний світ. А чудове керівництво по космосу - Г. Уеллс. Там такеее про марс написано!! Гуд лак. ;)
  • 0

#525 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 16:55

Перегляд дописуАр-Фаразон Золотоликий (18.01.2008 09:26) писав:

Будуєш свої висновки на завідомо неправдивих відомостях.
Знаєм, знаєм, вони такі хитрющі, їм тіки вигідно щоб ніхто про них серйозно не думав.
Вибач, але тверезий розум і нормальний аналіз тільки тих джерел, які завідомо не є сумнівними ще ніхто не відміняв.
Як я бачу, твій рівень інтелекту не дозволяє тобі це зрозуміти.
Що ж, не всім у вузах вчитись, і такі як ти мають право на існування.
Без образ, але харе нести пургу. Я, як майбутній науковець, добре знаю ціну достовірності джерел інфи.
Читай далі гаріпотера і вивчай потойбічний світ. А чудове керівництво по космосу - Г. Уеллс. Там такеее про марс написано!! Гуд лак. :)
ти пишеш нісенітниці. Гарі Потера не дивився я і не читав ніколи. Г. Уеллса - тим паче. От ти й показав свій рівень і сам себе щей засудив публічно. А я тут ту при чому в твоїх особистих нестиковках...
Проектуєш свої образи на ілюзорні уявлення про людей.
  • 0

#526 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.01.2008 – 22:37

Я вважаю що знаю достатньо про християнство.
  • 0

#527 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 00:11

Перегляд дописуLimit Maximum (18.01.2008 22:37) писав:

Я вважаю що знаю достатньо про християнство.
:blink: Людина яка знає достатньо про християнство щоб задати собі питання - чи подобається мені ця релігія, просто подефолту не може і надалі цієї огидної антигуманної релігії дотримуватись. Хіба він недорозвинений олігофрен який нездатний на самостійні рішення.
  • 0

#528 Riff

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 15:19

Перегляд дописуandriyukr (29.12.2005 12:38) писав:

Питання-відповіді про Рідну Православну Віру

Що таке Рідна Православна Віра?
Це споконвічна Віра-Віда наших Предків, що зараз повертається з глибин забуття у сьогодення, даючи людям правильне розуміння себе самих та світу, в якому вони існують. Це досконалий духовний шлях українського народу, стрижень його буття і основа самостійного існування нації

Як на мене, то віра наших предків - це Язичництво :blink:
  • 0

#529 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 16:57

Перегляд дописуRiff (19.01.2008 15:19) писав:

Як на мене, то віра наших предків - це Язичництво :blink:

Так і є. Язичницька віра наших предків звалася Православною. Слово язичництво утворилося від вислову "яз зичу" - "я бачу".

Цитата

.......Тризуб символізує три складові світогляду праукраїнців – Права, Ява, Нава, – відповідно: закони створення реального світу, реальний світ і таємниче ніщо. Православ'я – древня релігія українського народу, яка не має нічого спільного з християнством, котре прибрало собі українську назву і всі свята української релігії, щоби вилучити з пам'яті українського народу саму згадку про своє величне і святе минуле. "Православ'я означає: прав – всесвітній божественний закон, що править світом, та славлення – назва язичницької богослужби"
Взяв тут http://pravoslavu.narod.ru/zmist.htm

• 0

#530 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.01.2008 – 17:14

Перегляд дописуSotnik (19.01.2008 16:57) писав:

Слово язичництво утворилося від вислову "яз зичу" - "я бачу".
Звідки такі дані?
  • 0

#531 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 17:24

Перегляд дописуСварус (19.01.2008 17:14) писав:

Звідки такі дані?
Задорнов сказав :blink:
А що, хтось думає що від слова "язик"?
  • 0

#532 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 17:46

Перегляд дописуSotnik (19.01.2008 17:24) писав:

Задорнов сказав :blink:
А що, хтось думає що від слова "язик"?
Я розумію що Вам влом перечитувати 27 сторінок по 20 повідомлень даної теми..тоді подивіться конкретно тут
  • 0

#533 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 18:40

Цитата

Назва «язичництво» походить від слова «язик», що в давнину значило «нарід». Тобто «язичництво» означає «народна», «національна» віра.

Власне, не бачу в цьому терміні ніяких принципових ідеологічних протиріч. Має право на існування і така версія. Звідки ж утворилося слово "язик"? Чи не від того самого "яз зичу"?
  • 0

#534 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 19.01.2008 – 20:21

Боги у світі Яві створили Правь (ІМХО цивілізацію). Звідтоді ми і славимо це.
Прославляють саме рідновіри, а християни вклоняються. Саме тому «православ’я» не підходить до останніх.

Перегляд дописуSotnik (19.01.2008 16:57) писав:

Так і є. Язичницька віра наших предків звалася Православною. Слово язичництво утворилося від вислову "яз зичу" - "я бачу".
Також є версія, що «язик» означає людину. Бо лише люди можуть розмовляти.
І основна версія походження тризубу це сокіл, який раніше був гербом князів.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 19.01.2008 – 20:23

• 0

#535 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень

Відправлено 19.01.2008 – 20:27

Я - християнин.
  • 0

#536 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 00:02

Перегляд дописуSotnik (19.01.2008 18:40) писав:

Власне, не бачу в цьому терміні ніяких принципових ідеологічних протиріч. Має право на існування і така версія. Звідки ж утворилося слово "язик"? Чи не від того самого "яз зичу"?
А що Ви (чи то пак - пан Задорнов :blink: ) вкладаєте в "яз зичу" ?
  • 0

#537 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 00:11

Перегляд дописуБілий Дракон (19.01.2008 20:21) писав:

Також є версія, що «язик» означає людину. Бо лише люди можуть розмовляти.
І основна версія походження тризубу це сокіл, який раніше був гербом князів.
"Язик" в значенні "мова" - це у москалів. "Язик" в значенні "людина" - це на фронті, коли полонили ворога для отримання інфи. Ще дуже схоже про себе могли сказати дуже багато людей в сталінські часи, та й тепер - "я зек". Більше не чув про те, що "язик" - це людина. Але все може бути...
Про те, що тризуб - це стилізований сокіл, я читав. Але ж повинен бути якийсь сакральний зміст в тому соколі. Версія про Явь, Правь і Навь дуже вірогідна. Цікаво було б ще знайти обгрунтування, що з них посередині, що зправа, а що зліва в тризубі? Логічно було б, що Правь - посередині, адже її славлять. Тоді чому така назва - правь, правий. Тоді Правь - зправа, Явь - посередині, бо вон є в наявності на відміну від Праві та Наві. А Навь - зліва. Так виходить?
  • 0

#538 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 20.01.2008 – 01:52

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 00:11) писав:

"Язик" в значенні "мова" - це у москалів. "Язик" в значенні "людина" - це на фронті, коли полонили ворога для отримання інфи. Ще дуже схоже про себе могли сказати дуже багато людей в сталінські часи, та й тепер - "я зек". Більше не чув про те, що "язик" - це людина. Але все може бути...
Про те, що тризуб - це стилізований сокіл, я читав. Але ж повинен бути якийсь сакральний зміст в тому соколі. Версія про Явь, Правь і Навь дуже вірогідна. Цікаво було б ще знайти обгрунтування, що з них посередині, що зправа, а що зліва в тризубі? Логічно було б, що Правь - посередині, адже її славлять. Тоді чому така назва - правь, правий. Тоді Правь - зправа, Явь - посередині, бо вон є в наявності на відміну від Праві та Наві. А Навь - зліва. Так виходить?
Тоді схоже на якусь секту. У тому ж дусі фігню мені парять свідки Ієгови. Геніальне має бути простим. Атакуючий сокіл це просто й в одночас має глибокий зміст.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 20.01.2008 – 01:53

• 0

#539 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 02:20

Секта чи ні - чорт їх розбере зараз. Пишуть що Рідна Віра. А яка з них справді рідна - зараз вже ніхто не скаже.

Якщо сокіл атакуючий, то виходить що голова у нього десь знизу, а тризуб - це крила та хвіст посередині... Щось не дуже воно теє... Не гарно. Хвіст - центральній зуб тризуба.

Повідомлення відредагував Sotnik: 20.01.2008 – 02:27

• 0

#540 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 15:42

Перегляд дописуNameless One (19.01.2008 16:26) писав:

Мені видніше що для мене краще
суб'єктивно

Цитата

А для мене має приємність що ти собі накрутив що чимось мені помагаєш і тим самим виконуєш свою заповідь любити всьо і вся, і впадаєш від цього в релігійний екстаз :prapor3:
помиляєшся. Тобі ніхто не допоможе, поки ти сам не захочеш того.

Перегляд дописуSotnik (20.01.2008 02:20) писав:

Секта чи ні - чорт їх розбере зараз. Пишуть що Рідна Віра. А яка з них справді рідна - зараз вже ніхто не скаже.
однозначно секта, фінасована жидоолігархами з-за бугра. Для чого - це вже інше питання...

Перегляд дописуБілий Дракон (19.01.2008 20:21) писав:

Прославляють саме рідновіри, а християни вклоняються. Саме тому «православ’я» не підходить до останніх.
для роздумів:

"...Ми називаємося християнами, так ще й православними, а на самому ж ділі ми лжехристияни. Господь сказав: "творю Церкву Мою й врата пекла не здолають її." А ми бачимо тепер, що здолали нас врата розпусти, пияцтва, розважальних будинків, ресторанів і трактирів. Це все врата пекла. У цей час у церквах мало людей, а трактирні врата переповнені православним народом..." (8) "...ми останнє плаття віддаємо на пияцтво й розпусту й, навіть ще перемагаємо в цьому Ірода, а називаємося православними. Але де ж твоя права слава?.." (9) "...ми називаємося "правими" і "славними", але в нас немає ні правди, ні слави Божої, тому що ми брехуни й про нас слава погана..." (10) "...жах, що говорить народ православний, що роблять люди хрещені... справедливо було сказано в одному із засідань Державної Думи: "раніше розбійники були на хрестах, а нині хрести на розбійниках..." (11) "...ранком буваємо православні християни, а ввечері того ж дня на вулицях валяємося п'яними, уподібнюючись язичникам. Після цього де ж наші молитви?.."(12)
[Братець Іоанн Самарський (Іван Олексійович Чуріков)(1861г. - 1933г.(?))] http://www.trezvograd.ru/istoria/1.htm

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 20.01.2008 – 15:51

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних