Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#481 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.01.2008 – 01:45

Перегляд дописуBanderas (4.01.2008 01:30) писав:

Який піар просто є факти які не можна заперечити!
Приклад бл. за 100 і більше років до народження Христа сторозавітними пророками було багато дуже конкретних пророцтв і всі вони здійснились в Ісусі Христі!
Всі ці пророцтва - то технічні завдання до продукту, який проектується. Нещодавно в якійсь печері знайшли глиняні таблички, на яких майже слово в слово була якась проповідь Христа. Датують ці письмена 400 р до н.е. Як це пояснити? Дуже просто - Ісус читав свою проповідь з цих записів. Отже, християнство було спроектовано і втілено в кінцевому продукті - Біблії. Робилося це довгий період часу. І робилося дуже розумними людьми. З використанням дійсних подій та реальних людей. Яка ж мета створення такого ідеологічного продукту? Замовник очевидний - Рим. Захопивши великі території з різними народами, Риму знадобилася об"єднуюча ідея.
  • 0

#482 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.01.2008 – 01:47

Перегляд дописуСварус (4.01.2008 01:44) писав:

Прекрасно! Ви вважаєте що тільки через Ісуса і тільки через християнство можна пізнати Джерело?
Я не вважаю що тільки через Ісуса можна намагатися пізнати джерело, але через Ісуса - найкраще, бо хто розкаже про Отця краще ніж Його єдинородний Син?
  • 0

#483 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 01:53

Перегляд дописуSotnik (4.01.2008 01:45) писав:

Всі ці пророцтва - то технічні завдання до продукту, який проектується. Нещодавно в якійсь печері знайшли глиняні таблички, на яких майже слово в слово була якась проповідь Христа. Датують ці письмена 400 р до н.е. Як це пояснити? Дуже просто - Ісус читав свою проповідь з цих записів. Отже, християнство було спроектовано і втілено в кінцевому продукті - Біблії. Робилося це довгий період часу. І робилося дуже розумними людьми. З використанням дійсних подій та реальних людей. Яка ж мета створення такого ідеологічного продукту? Замовник очевидний - Рим. Захопивши великі території з різними народами, Риму знадобилася об"єднуюча ідея.
чи не абсурдна це картина? Багата фантазія це дуже цінна річ, якщо її використовувати на зведення а не на розвал.

Як Риму могло це стрелити в голову ще до 400 р. до н.е. як його тоді не було? Може вони володіли машиною часу? А може їм допомагали інопланетяни? Давайте пофантазуємо, я це теж люблю на ніч.

:cool2:
  • 0

#484 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.01.2008 – 01:55

Цитата

Ти типовий агностик ! Я розумію що універсальна віра дуже зручна для людини але вчора ти говорив що є прихильником язичництва!
Мабуть пан мене з кимось переплутав. Вчора я такого не казав. А універсалізм є універсалізм.

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 01:47) писав:

Я не вважаю що тільки через Ісуса можна намагатися пізнати джерело, але через Ісуса - найкраще, бо хто розкаже про Отця краще ніж Його єдинородний Син?
На цій хорошій ноті Сварус розкланюється і йде за занавіс, подякувавши учасникам дискусії.
Мир, дружба, жвачка :cool2:
  • 0

#485 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 02:04

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 01:53) писав:

Як Риму могло це стрелити в голову ще до 400 р. до н.е. як його тоді не було? Може вони володіли машиною часу? А може їм допомагали інопланетяни? Давайте пофантазуємо, я це теж люблю на ніч.
Ну, Риму може й не було, а були греки. Та не в цьому справа. Просто суспільство до того часу вже доросло до того, щоб бути об"єднаним однією релігією. Попит породжує пропозицію. Не з"явилося б християнство, з"явилося б щось інше. Але ідеологія цього "іншого" була б така ж сама.
Мені більш до вподоби все ж таки ідея Роду. Там все більш природньо. І до покори та змирення не примушують.
  • 0

#486 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 04.01.2008 – 02:22

Перегляд дописуСварус (4.01.2008 01:24) писав:

Бу-га-га! Очевидно що для Вас це не так просто, інакше не було б цих всіх суперечок на форумі.
Причому все так просто, що течій в християнства наплодилось хоч відбавляй.

Я не вважаю велику кількість течій великою проблемою.Я це сприймаю як різні стежки,які ведуть до Бога.Головне,
що ніхто з них не заперечує Бога,Біблію і Ісуса Христа.Різниця тільки у розумінні деяких біблійних моментів.
Зрештою ми повинні самі відповідати за свої вчинки,допомагати один одному,а не засуджувати.Звичайно,що
стати в розумну позу і критикувати тих,хто шукає і йде,легше.Але чи правильно?
  • 0

#487 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.01.2008 – 02:26

Неможливо точно втановити вік об’єкту, особливо якщо він людського походження.
Якщо ті дощечки виймалися на поверхню, то похибка могла збільшитися на тисячоліття.

Перегляд дописуПетро_М (4.01.2008 02:22) писав:

Я не вважаю велику кількість течій великою проблемою.Я це сприймаю як різні стежки,які ведуть до Бога.Головне,
що ніхто з них не заперечує Бога,Біблію і Ісуса Христа.Різниця тільки у розумінні деяких біблійних моментів.
Зрештою ми повинні самі відповідати за свої вчинки,допомагати один одному,а не засуджувати.Звичайно,що
стати в розумну позу і критикувати тих,хто шукає і йде,легше.Але чи правильно?
На справді чимало течій заперечують божественість Хреста. А така їх кількість зумевленна протиріччами і недосконалістю релігії (я не про віру кажу).

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 04.01.2008 – 02:23

• 0

#488 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 02:29

Перегляд дописуБілий Дракон (4.01.2008 02:23) писав:

Якщо ті дощечки виймалися на поверхню, то похибка могла збільшитися на тисячоліття.
Та якось же встановили...Мабудь на них дата стояла - 400р. до Р.Х. :cool2:
Та не довго встановлювали... Їх швиденько поцупили до Ватікану і замурували кудись.
  • 0

#489 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2008 – 10:12

Перегляд дописуSotnik (4.01.2008 01:45) писав:

Отже, християнство було спроектовано і втілено в кінцевому продукті - Біблії. Робилося це довгий період часу. І робилося дуже розумними людьми. З використанням

Тори. Все це і так давно відомі і очевидні факти, тільки дехто їх визнати не хоче.
  • 0

#490 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 04.01.2008 – 11:07

Цитата

християнство було спроектовано і втілено в кінцевому продукті - Біблії. Робилося це довгий період часу. І робилося дуже розумними людьми. З використанням

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2008 10:12) писав:

Тори. Все це і так давно відомі і очевидні факти, тільки дехто їх визнати не хоче.
:cool2: Такі твердження треба якось доводити, а то так можна добалакатись до такого... ;)
  • 0

#491 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 11:17

Перегляд дописуSergiy_K (4.01.2008 11:07) писав:

:cool2: Такі твердження треба якось доводити, а то так можна добалакатись до такого... ;)

тут нема чого доводить, як нема чого доводить у питанні непласкості Землі - це відомо кожному, хто хоч трохи цікавився питанням - та частина Тори, яка називається "П'ятикнижжя" була тупо скопійована християнами під назвою "Старий заповіт"
Буття (Бе-решит, Сефер а-яшар) - "пряма книга", про прабатьків, які були "прямими, себто чесними і відданими богу
Вихід(Шмот, Сефер а-шені) - "друга книга"
Левіт (Ва-ікра, Торат коханім) - "священницький устав"
Числа (Бе-мідбар, Хумаш а-пкудім) - "обчислення", дані про обрахування євреїв, які проводились в пустелі
Другозаконня (Дварім, Мішне Тора) - "повторний закон", повторює попередні

Невже це для когось ще таємниця? Тоді я буду просто шокований.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 04.01.2008 – 11:20

• 0

#492 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 12:41

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2008 10:12) писав:

я це визнаю і кажу що християнство є релігія, що утворена для виховної цілі суспільства.

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2008 11:17) писав:

Невже це для когось ще таємниця? Тоді я буду просто шокований.
Ну і що? Зібрали всі древні важливі книги в одну для зручності вивчення та дослідження нащадками і добре зробили, я б теж так зробив. Це по сучасному назвивається "систематизація інформації".

Перегляд дописуSotnik (4.01.2008 02:04) писав:

Ну, Риму може й не було, а були греки. Та не в цьому справа. Просто суспільство до того часу вже доросло до того, щоб бути об"єднаним однією релігією. Попит породжує пропозицію. Не з"явилося б християнство, з"явилося б щось інше. Але ідеологія цього "іншого" була б така ж сама.
одна релігія була потрібна куди не крути. Інакше суспільсто б не розвивалося.

Цитата

Мені більш до вподоби все ж таки ідея Роду. Там все більш природньо. І до покори та змирення не примушують.
примус є антихристиянська позиція, читай - діяльність Антихриста.

Перегляд дописуБілий Дракон (4.01.2008 03:43) писав:

Хочу позбавитися залишків моралі.
для чого і якої моралі?
  • 0

#493 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 04.01.2008 – 12:55

Мораль усюди має однакову природу. Вона — погано.
  • 0

#494 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 14:08

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 12:41) писав:

Я вже тобі пояснював, що совість є спільна вість від слова "со-вість". Спільна вість про Щось спільне що об'єднує.

Добре, що небагато людей це читали. Бо "совість" є калькою з грецького слова "усвідомлення" - префікс "с" та основи дієслова "вєдати", тобто "знати".

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 12:41) писав:

примус є антихристиянська позиція, читай - діяльність Антихриста.

Висновок - все життя церква діє на благо Антихриста :cool2:

Повідомлення відредагував Гетьман: 04.01.2008 – 17:58

• 0

#495 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 14:23

Перегляд дописуБілий Дракон (4.01.2008 12:55) писав:

Мораль усюди має однакову природу. Вона — погано.
більш докладно можна? Я не розумію чому для Вас мораль це погано. Може у Вас погана мораль, то це не означає що вся мораль погана. Вам просто треба перегянути власне свою мораль і вона може стати добра.

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2008 14:08) писав:

О, пізнаю християнську сумирність.
визнаю - грішний я, грішний.

Цитата

Добре, що небагато людей це читали. Бо "совість" є калькою з грецького слова "усвідомлення" - префікс "с" та основи дієслова "вєдати", тобто "знати".
звідки така трактовка?

Цитата

Висновок - все життя церква діє на благо Антихриста :cool2:
яке "все життя"? Чиє життя? Що за крайності суджень?

Повідомлення відредагував Гетьман: 04.01.2008 – 17:59

• 0

#496 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 14:29

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 14:23) писав:

звідки така трактовка?

З етимологічного словника - знаєте такий? :cool2:

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 14:23) писав:

яке "все життя"? Чиє життя? Що за крайності суджень?

Добре, добре - весь час її існування ;)
  • 0

#497 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 14:34

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2008 14:29) писав:

З етимологічного словника - знаєте такий? :cool2:
лінк в студію

Цитата

Добре, добре - весь час її існування ;)
це не так. Сказано що в останні часи апокаліпсису Анатихрист зясаде в церкві і буде себе за Бога величати.
  • 0

#498 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 04.01.2008 – 14:35

Але ж хлопчики з Вами тут весело! ;)
Вже запуталась, хто там про страх говорив, але мені відомо, що серед двох загублених заповідей однією була "Не бійся"...
Стосовно образ - я вже не раз в цій темі казала, що якось всі проповідники християнські самі поводяться не по-християнськи :cool2:

Тепер, розкажіть мені, такій необізнаній атеїстці ( :D :aaa: ), чому насолода і радість є гріхом? ( я маю на увазі, секс, інколи чула навіть поцілунки, і їсти в піст, і радісти і тд і тп).... цікава Ваша думка з цього приводу ;)
  • 0

#499 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 14:52

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 14:34) писав:

лінк в студію

Та будь ласка...

Зображення

Перегляд дописуLMax (4.01.2008 14:34) писав:

це не так. Сказано що в останні часи апокаліпсису Анатихрист зясаде в церкві і буде себе за Бога величати.

ну то у нас постійний перманентний апокаліпсис :cool2: ;)
  • 0

#500 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.01.2008 – 14:54

Перегляд дописуLady AD (4.01.2008 14:35) писав:

Але ж хлопчики з Вами тут весело! ;)
Вже запуталась, хто там про страх говорив, але мені відомо, що серед двох загублених заповідей однією була "Не бійся"...
Стосовно образ - я вже не раз в цій темі казала, що якось всі проповідники християнські самі поводяться не по-християнськи :cool2:
ну та ясно це ж їм не простительно бо їм то не можна!
Чого чекаєте? - Вбийте їх! Розіпніть!

Цитата

Тепер, розкажіть мені, такій необізнаній атеїстці ( :D :aaa: ), чому насолода і радість є гріхом? ( я маю на увазі, секс, інколи чула навіть поцілунки, і їсти в піст, і радісти і тд і тп).... цікава Ваша думка з цього приводу ;)
секс не є гріхом якщо він освячений шлюбом - завітом з Богом про відданість та вірність чоловіка і жінки один одному.

Радість. Може Вам не відома християнсьтка радість, тому Ви думаєте що її нема чи що вона гріх.

Перегляд допису-=VJ=- (4.01.2008 14:52) писав:

Та будь ласка...

Зображення
О і добре. Знати що так погано і робити - от і гризе совість, бо виникає конфлікт з тим що знаєш і з тим що на ділі притирічиш знанню. Типова ситуація.
Що ще?

Цитата

ну то у нас постійний перманентний апокаліпсис :D :D
апокаліпсис може тривати тисячоліття. Багато нарожуються в час апокаліпсиу і думають що це норма такий стан обставин і життя як на той час є.

Повідомлення відредагував LMax: 04.01.2008 – 15:09

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних