Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#421 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 02.01.2008 – 20:50

Звичайно добре, адже, як в християнстві - тебе вдарили по щоці, підставляй другу?
так-так, це загартовує....
  • 0

#422 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.01.2008 – 20:58

Перегляд допису†Azazello_696† (2.01.2008 20:45) писав:

Цитата.Я вже писав що два твердження які суперечать один одному не можуть бути оба істиними всі інші релігії суперечать християнству Тоді якщо припусти що християнство істинне саме тому інші релігії
Християнство має більше переконань в свою правдивість ніж інші релігії на мою думку
Тому розум без віри нічого не вартий!

Кхм...Хтось тут писав про логіку. Так от в даному пості вона відсутня, висновок не відповідає судженням. Якщо всі релігії суперечать християнству, то інші релігії..., що? хибні? А якщо припустити, що християнство є хибним, тоді логічно вивести, що всі ініші релігії істині.Християнство має більше переконань в свою правдивість ніж інші релігії на мою думку(думка то є продукт процесу мислення) Тому розум без віри нічого не вартий, звідки це слідує? З попереднього судження? виходить абсурд. І ще, шановний якщо Ви спираєтеся на закони логіки Арістотеля, який був язичником, то до чого тут віра?
Я хочу сказати що інші релігії ніяк не можуть претендувати на спорідненість з Християнством!
Приклад про протиріччя Іслам вважає що Ісус був пророком А християнство що Він Син Божий
Це і є протиріччя лише в християнстві Ісус виступає як Син Божий
Арістотель був язичником і вивів певний закон релігійні переконання в цьому випадку не треба враховувати!
  • 0

#423 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 02.01.2008 – 21:08

Тому розум без віри нічого не вартий - Ви сказали.
Арістотель був язичником і вивів певний закон релігійні переконання в цьому випадку не треба враховувати! Якщо Арістотель не вірив (а він таки не вірив, принаймні в Ісуса точно ні), то значить його розум і його дітище Логіка нічого не варті. Істинний християнин - має бути впевнений в своїй вірі, як мені здається. У вас вже суцільні емоції в постах. Моя Вам порада. Наводьте цитати зі Священного Письма, Святих отців, провідних науковців серед яких багато віруючих людей і т.д. Ведіть дискусію, якщо вже взялися, а не ведіться на провокації.

Повідомлення відредагував †Azazello_696†: 02.01.2008 – 21:28

• 0

#424 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.01.2008 – 22:53

Banderas що до протиріч в християнстві. Як вважаєш, чи повинні діти відповідати за гріхи батьків?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 02.01.2008 – 22:54

• 0

#425 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 02.01.2008 – 23:08

Перегляд допису-=VJ=- (2.01.2008 13:19) писав:

Роздратований Шевченко написав цього вірша, коли його нареченій Ликері заборонили їхати з ним в місто :D
Що Ви хочете цим сказати? Чи то просто як довідкова інформація? ))

Перегляд дописуBanderas (2.01.2008 16:40) писав:

А РУН віра на мою думку це певні народні звичаї на прикладі грецьких чи може римських богів
Збереження культурних надбань свого народу але на мою думку РУН віра не претендувати на роль релігії
Чи може марсіан? Мої шкарпетки потішились добре з сьогоднішньої дискусії :cry:
Мушу авторитетно зазначити що Ваша думка з цього питання нічого не варта. Вчіть матчастину. Бо з таким же успіхом Ви можете "думати" про проблему часу в квазарах та чорних дирах.

А взагалі я мушу вам всім сказати що це сьогодні день релігійних воєн. Поки ви тут всі дружно сперечались на форумі, я чисто випадково зайшов до друзів провідати. Так от, нас зібралось п`ять людей. Скажімо так: один араб, один єврей і три українця. Двоє з українців - релігійні пофігісти. Ви б бачили їх очі коли ми троє завели мову про релігію....але нічого, після третьої чарки всі релігійні суперечки припинились і розмова перейшла в інше русло. Ех, веселий сьогодні в мене день
:cool1: :brovy: (P.S. Мені було особливо цікаво бо я не вживаю алкоголь)
  • 0

#426 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 02.01.2008 – 23:27

Перегляд дописуБілий Дракон (2.01.2008 22:53) писав:

Banderas що до протиріч в християнстві. Як вважаєш, чи повинні діти відповідати за гріхи батьків?
В християнстві чітко зазначено що кожен відповідає за свої вчинки!
Залежно про яку відповідальність ти кажеш гріхом для дітей гріхи батьків не будуть!
  • 0

#427 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 03.01.2008 – 00:18

Цитата.Бог нікого не засуджує за гріхи Адама і Єви і це твердження є для мене дуже смішним
А як же першородний гріх?
  • 0

#428 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 00:26

Перегляд дописуСварус (3.01.2008 00:17) писав:

А якщо серйозно - з таким розкладом Ви нікудишній християнин. Зовсім не тру! Кожен християнин повинен навернути невірного на віру Христову, інакше він псевдо-християнин. Кожен християнин повинен навернути хоча б одного гоя на віру свою. І тд.
Слиш, браток, ти с какого района будєш, а? Чьорного знаєш?
:brovy: пішли внутріконфесійні розборки :cry:

Я ж не можу нікого тягнути силою це неправильно я можу лише висказувати свої думки можливо хтось почитає і змінить свою думку до християнства! Тай не хочу нікому навязувати християнство!

Перегляд допису†Azazello_696† (3.01.2008 00:18) писав:

Цитата.Бог нікого не засуджує за гріхи Адама і Єви і це твердження є для мене дуже смішним
А як же першородний гріх?
Це є гріх першого роду і за цей гріх Бог не може засуджувати зокрема тебе Він може засудити лише за твої гріхи Тобто ти відповідаєш лише за свої вчинки!
  • 0

#429 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 00:39

Перегляд дописуBanderas (3.01.2008 00:26) писав:

Я ж не можу нікого тягнути силою це неправильно я можу лише висказувати свої думки можливо хтось почитає і змінить свою думку до християнства! Тай не хочу нікому навязувати християнство!
Ви дуже потрібні Китаю. Там близько одного мільярда неправильно віруючих. Зробіть добре діло для Бога і вискажіть їм свою думку, можливо хоч 500 мільйонів та й навернеться до істинної віри всія Космосу.

Перегляд дописуLMax (3.01.2008 00:27) писав:

можете повернути цей балаган, жо ви тут розвели, до теми?
Якість розмови залежить від здатності співрозмовників чути\читати, очистившись від своїх упереджень. Тому тут неможливо без балагану. Християни як ті цигани чи - все сунуть свого носа в чуже життя і хочуть чомусь там навернути\просвітлити овечок заблудших. Вам за це ваш Бог дає потім якісь хіт-поінти чи що? Скажіть, скільки хіт-поінтів дають за мусульманина, атеїста, буддиста і тд. І чи можна ці хіт-поїнти перепродавати? Може і я би в цей бізнес подався, продавав би хіт-поінти іншим. Вам не треба пару зайвих хіт-поінтів? Віддам недорого!
  • 0

#430 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 00:52

Перегляд дописуСварус (3.01.2008 00:39) писав:

Християни як ті цигани чи - все сунуть свого носа в чуже життя і хочуть чомусь там навернути\просвітлити овечок заблудших.
Це не так. Коли людина отримує просвітління вона прагне розділити свою радість з першим попавшим ближнім, а він зазвичай виявляється ворогом... Чому ви такі злі?

Цитата

Вам за це ваш Бог дає потім якісь хіт-поінти чи що? Скажіть, скільки хіт-поінтів дають за мусульманина, атеїста, буддиста і тд. І чи можна ці хіт-поїнти перепродавати? Може і я би в цей бізнес подався, продавав би хіт-поінти іншим. Вам не треба пару зайвих хіт-поінтів? Віддам недорого!
ну що Ви то верзете пане? Ви ж добре все знаете і розумієте, то для чого пишете цю маячню?
  • 0

#431 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 01:02

[quote name='LMax' post='219518' date='3.01.2008 00:52']
Це не так. Коли людина отримує просвітління вона прагне розділити свою радість з першим попавшим ближнім, а він зазвичай виявляється ворогом... Чому ви такі злі?
[/quote]
Була нормальна людина. Але вона спробувала наркоту і їй здалось що їй прийшло прозріння! Це ж так рульно! Обов`язково треба з цим станом поділитись з іншими. Вони ж живуть в сірому світі, повному негараздів і тд. А я, наркоман, їх просвітлю, покажу їм істинну радість життя! Але перший попавший - нормальна адекватна людина, який той опіум ну не потрібен зовсім. Але ж ні...тільки наркоман, яко проствітлений, знає Істину. І знає що тільки через наркотик ту Істину можна осягнути.
[quote name='LMax' post='219518' date='3.01.2008 00:52']
ну що Ви то верзете пане? Ви ж добре все знаете і розумієте, то для чого пишете цю маячню?
[/quote]
Що бачу - те і верзу. Християни винні в тому що в мене про них таке враження. Чомусь тільки про них в мене таке враження і сектантів різного роду.

#432 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 14:52

Перегляд дописуСварус (3.01.2008 01:02) писав:

Була нормальна людина. Але вона спробувала наркоту і їй здалось що їй прийшло прозріння! Це ж так рульно! Обов`язково треба з цим станом поділитись з іншими. Вони ж живуть в сірому світі, повному негараздів і тд. А я, наркоман, їх просвітлю, покажу їм істинну радість життя! Але перший попавший - нормальна адекватна людина, який той опіум ну не потрібен зовсім. Але ж ні...тільки наркоман, яко проствітлений, знає Істину. І знає що тільки через наркотик ту Істину можна осягнути.
наркоманія це втеча від реальності, а віра у Вседержителя це повернення до Реальності!
Тим паче віра дає надію, дає імпульс жити, розвиватись духовно, це як заново народжений, а наркотики знищують людину фізично і духовно. Тому цей Ваш приклад хіба що до печі годиться.

Цитата

Що бачу - те і верзу. Християни винні в тому що в мене про них таке враження. Чомусь тільки про них в мене таке враження і сектантів різного роду.
а чому Ви своєї вини не бачите у свому негативному враженні?
Жили б Ви в мусульманській країні, то там би мусульмани були винні у Вашому до них враженні, бо їх там більше. Ви - типова жертва свого світогляду...

Цитата

Мабуть розмова в ПП з Просвтіленим дала свої результати :brovy:
не знущайтеся з "новонавернених".
  • 0

#433 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.01.2008 – 15:48

Перегляд дописуLMax (3.01.2008 14:52) писав:

наркоманія це втеча від реальності, а віра у Вседержителя це повернення до Реальності!

Будь-який наркоман сказав би, що все якраз навпаки.

Перегляд дописуLMax (3.01.2008 14:52) писав:

Тим паче віра дає надію, дає імпульс жити, розвиватись духовно

Імпульс жити, імпульс втішати грішну плоть? Декому, очевидно, час в монастир - там йому "женихи та наречені Христові" нагадають, що на землі людина мучиться за гріхи свої і лиш на тому світі знайде собі щастя чи кару, отже треба якомога швидше упокорити грішну плоть муками для відмолення гріхів і відправитись до творця.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 03.01.2008 – 15:48

• 0

#434 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 03.01.2008 – 16:08

Модератор прийшов. Чат закритий. Чат-боти отримуватимуть надалі попередження.
  • 0

#435 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 22:07

Перегляд допису-=VJ=- (3.01.2008 15:48) писав:

Будь-який наркоман сказав би, що все якраз навпаки.
то же не значить шчо наркоман правий. Він більшість часу перебуває у зміненому стані свідомості, а його мозок будує деструктивні образи фізичної реальності.

Цитата

Імпульс жити, імпульс втішати грішну плоть?
ні. Служити ближньому, як заповідав Христос.

Цитата

Декому, очевидно, час в монастир - там йому "женихи та наречені Христові" нагадають, що на землі людина мучиться за гріхи свої і лиш на тому світі знайде собі щастя чи кару, отже треба якомога швидше упокорити грішну плоть муками для відмолення гріхів і відправитись до творця.
Монастир:
один з методів розвитку сили волі методом наруги над власними бажаннями. Боротьба з тілом (хибний метод).
Другий метод розвитку сили волі - зміна власних бажань та упокорення тіла через смирення. Служіння тілом духові (метод Христа).

Ну щож, кому які методи до вподоби...
  • 0

#436 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 03.01.2008 – 22:25

Перегляд дописуBanderas (2.01.2008 13:45) писав:

Звідти що в ній немає неправдивих тверджень!
можна вірити в те, про що написано в біблії, я теж у це вірю. але не можна так твердо стверджувати.
  • 0

#437 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 22:37

Колись я досить довго розмірковував, чи є в мене віра? Чи потрібна вона мені? А чи взагалі є Бог? Чи праві все ж таки були комуняки, коли вогнем насаджували атеїзм?
Прийшов до висновку, що Бог таки є. Навіть, якщо його нема, то для створення цілісної картини життя його існування треба прийняти як аксіому. Може в неозорному майбутті наука відкриє якийсь природний суперкомп"ютер, що управляє всим сущим. Але поки не відкрили, буду для себе вважати що то Бог. А чи потрібна Богові релігія? Всі оті церкви, товсті попи, які виспівують з розумним видом "Єжи єсі на небесі..."? Думаю, що Богові вся ота карикатура не потрібна. А що потрібно? Чисті душі й світлі голови його дітей, тобто нас. В підсумку я прийшов до такої собі атеїстичної патріотичної релігії (не знаю, чи є в неї назва), зміст якої вміщується в декілька рядків молитви:
"Хай святиться ім’я твоє, рідна земле. Хай святяться тихі води й кришталеві джерела, рута-м’ята й черешневий цвіт, колос пшениці й гроно винограду, білочолі хлопчики й русокосі дівчата, добре батьківське насіння й чисте лоно матерів, пісня твоя й не занімілі губи співців і речників твоїх, меч твій і мисль твоя, сила й віра… Не плач нині, скорбна мати, за роз’пятими синами своїми, бо в лоні дочок твоїх достигає сила твоя, і посіється її знову, як трави та листу, і збори жнив твоїх не поїдять неситі…"
  • 0

#438 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 22:59

Перегляд дописуSotnik (3.01.2008 22:37) писав:

А чи потрібна Богові релігія? Всі оті церкви, товсті попи, які виспівують з розумним видом "Єжи єсі на небесі..."? Думаю, що Богові вся ота карикатура не потрібна. А що потрібно?
йому нічого не потрібно. Ми, християни, знаємо що Він самодостатній. Людині все від нього шось треба йому від людини нічого не треба.

То, що виспівують люди - то все їм треба. Це вони роблять для себе, тим втішаючи себе що то для Бога "треба"...
То треба тільки людині.

Цитата

Чисті душі й світлі голови його дітей, тобто нас.
так буквально й робили: приносили в жертву найкращих жінок та юнаків....

Цитата

В підсумку я прийшов до такої собі атеїстичної патріотичної релігії (не знаю, чи є в неї назва), зміст якої вміщується в декілька рядків молитви:
"Хай святиться ім’я твоє, рідна земле..."
Шанувати матір добре, але і тоді її Батька також варто шанувати ще більше.
  • 0

#439 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 23:41

особисто я запуталась :cry:
ото знайшлись рідні душі :brovy:
і все ви, християни, знаєте...
тоді поясніть мені таке: в християнстві теж є купа гілок (грекокатолики,римо,православні такі, православні сякі) і православна церква не дуже вже по-божому поводиться.... чи то так в Біблії написано? виходить тут суперечність таки є...

Повідомлення відредагував Lady AD: 03.01.2008 – 23:41

• 0

#440 Banderas

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 212 повідомлень

Відправлено 03.01.2008 – 23:49

Перегляд дописуLady AD (3.01.2008 23:41) писав:

особисто я запуталась :cry:
ото знайшлись рідні душі :brovy:
і все ви, християни, знаєте...
тоді поясніть мені таке: в християнстві теж є купа гілок (грекокатолики,римо,православні такі, православні сякі) і православна церква не дуже вже по-божому поводиться.... чи то так в Біблії написано? виходить тут суперечність таки є...

Бери до уваги не християнські церкви а саме Біблію виходячи з вчень якої і формувались різні конфесії!
Просто деякі конфесії почали додавати до біблійних вчень ще щось що їм було вигідно!
Якщо хочеш роботи якісь висновки почитай Біблію і тим самим ти можливо зрозумієш за ким правда!

Перегляд дописуLMax (3.01.2008 22:59) писав:

йому нічого не потрібно. Ми, християни, знаємо що Він самодостатній. Людині все від нього шось треба йому від людини нічого не треба.

То, що виспівують люди - то все їм треба. Це вони роблять для себе, тим втішаючи себе що то для Бога "треба"...
То треба тільки людині.
так буквально й робили: приносили в жертву найкращих жінок та юнаків....
Шанувати матір добре, але і тоді її Батька також варто шанувати ще більше.
LMax дуже мудрі відповіді!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних