Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2006 – 13:09

Давненько мене тут не було:)) треба щось нашкрябати монументальне :D) А тепер серйозніше:
2 Киря

Цитата

але гріх не зробити спробу розібратись у цьому(я не про поняття "рабство", а про життя та його складові взагалом).
Справа в тому, що є такі речі, розбиратись в яких просто немає потреби...їх треба просто сприймати на віру. Адже релігія тримається саме на ВІРІ.

Цитата

саме цього і вчить християнство - сліпо приймати на віру та не задавати багато питань, бо вони можуть багато чого наробити. Я ж не можу все приймати на віру, ну такий вже я вродився, тягне мене до "науковості" - ще змалку хімією бавився, і ще всяким там...
Причім тут сліпо чи не сліпо...я вірю в Бога не через те, що мені так сказали, а через те, що просто люблю Його. І все. А ти намагаєшся давити на верифікованість. Якщо ти проходив курс філософії і релігієзнавстіа, то маєш знати, що в релігії щось перевірити дуже важко. Але єдина різниця між нами полягає в тому, що мені НЕ потрібні якісь докази, в мене НЕ виникає дивних питань, бо я просто напросто вірю в Бога і цьго мені достатньо. Достатньо для того, щоб коли мені скрутно по душам поговорити з ним, достатньо для того, щоб попросити підтримки...і навіть якщо явної допомоги від Нього я і не отримаю, то це ні в якому разі не порушить мою віру в Нього. Це як вічний вогник в середині мене, котрий живиться від мого серця. І згасне він лиш тоді коли і воно перестане битись в мене в грудях. Але не раніше...і в цьому я більш впевнений ніж в тому, що я існую...
Щодо науковості...ну я не знаю чесно як можна до Бога підходити з наукової точки зору...Ти що? Хочеш його групу крові взнати, щоб повірити в Нього????? Тобі тоді легше буде створити собі якогось свого вигідного бога, котрий буде відповідати всім критеріям науковості і існування якого можна буде з легкістю довести... може тоді тобі полегшає...

Цитата

ніби Святе Письмо не люди писали!!! Це як літописи - прочитай, закрути на вус, та не вір
Це НЕ аргумент....придумай якийсь інший спосіб передачі інформації на 2000 років. Я не кажу, що все, що написано 100% правда...все-ж люди писали...проте стрижень залишається істенним... А з таким підходом можна і іслам спанахати, мовляв Коран теж не святі шкрябали, і книги Вед теж... Чи тобі, щоб повірити треба ітерв"ю з Богом наживо по 5-му каналу побачити???:D

Цитата

Я ж не кажу, щоб ти не вірив у Нього
Вдячний;))))

Цитата

я тільки запитую а чому ти віриш саме у такого Бога, саме у біблейського?!
Господь - то мій Пастир, тому в недостатку не буду, - на пасовиськах зелених оселить мене, на тиху воду мене запровадить(псалом 23)... Я вірю, бо інакше просто не можу...Він вдихнув в мене життя і в Його волі його відібрати...Він Альфа і Омега... і я знаю, що навіть якщо ти робиш вигляд, що в Нього не віриш, він все-рівно в тобі і у всьому що тебе і мене оточує... але це просто настільки неосяжне, що це деколи важко побачити...

Цитата

чому він має таку велику силу над людьми, чому Бог дозволяє знущатись над його найціннішим творінням. От якби наприклад ти намалював якусь чудову картину чи зроб ще якусь чудову річ. Чи дозволив би комусь знущатись над нею, чи міг би спокійно спостерігати за її невпинним нищенням? чи було б тобі це приємно? Думаю ні! Що ж тоді робить Господь? Може йому приємно спостерігати за тим, як ми мучимиось?
Ти це розглядаєш трішки не з тої точки зору... це не є знущання. Це випробовування...Бог повинен знати кого куди оприділяти після смерті...чим не варіант? Хоча ще раз наголошую...ми - люди...і маємо свою межу розуміння, вище кої нам не підпригнути як би ми не намагались...тому дещо, що тобі не ясно, можна віднести саме не цей рахунок...

2 Palik:

Цитата

Вважаю, що в наш час релігія - маніпулювання народом, і її треба дуже остерігатися...
В даній темі не розглядається питання взаємозв"язку "ти - церква", бо тільки з такої точки зору можна розцінювати твої слова... А розглядається взаємозв"язок "Ти - Бог(и)" (множину вжив виключно з толерантності...)

2 Parsokon:

Цитата

а звідки може бути ця впевненість??... всі, кого я знаю, порушували 5-7 з 10ти заповідей...
А мене дивує, як її може не бути...ця впевненість - це частинка мене самого, і без нея я - не я. А те, що багато хто з твоїх знайомих порушували заповіді...ну...це взагалі їх особиста справа к жити... і порушення цих заповідей не означає, що Бога не існує, а означає, що ми НЕ Є бездумними маріонеткми в його руках... а що нам даровано право обирати свій шлях...

Цитата

я не така сильна чи самовпевнена, щоб сказати, що нема нічого вище....
Це не є прояв сили чи самовпевненості...перепрошую у всіх атеїств, але це прояв навпаки слабкості і страху за те, що не справитесь з тими обов"язками, котрі накладає віра в Бога...Набагато легше ні в що не вірити...а залишати свою віру непохитною в 100 раз важче... тож атеїзм - це ...ладно, далі не писатиму, бо в нас все ж таки свобода віросповідання...

2 tiapa:

Цитата

В першу чергу треба вірити в себе! У свої сили, свою волю, свій дух, а потім вже шукати підтримки, пишу жирним шрифтом ПІДТРИМКИ !!!!!!! а не а не допомоги! ІМХО: Деколи віра в себе більше помагає ніж віра в когось...
Це як в анекдоті про те, як мужик тонув, і просив, щоб Бозя його врятувла...і ігнорував всі пропливаючі човни і рятувальні круги, котрі опинялись біля нього... Ніхто і не говорив, що потрібно тільки на Бога спиратись... Він лиш як світло в кінці тунелю...вказує напрямок...
уф...кажись всім відповів :(
  • 0

#42 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 22.02.2006 – 13:06

AndyR (16.02.2006 13:09) писав:

Це не є прояв сили чи самовпевненості...перепрошую у всіх атеїств, але це прояв навпаки слабкості і страху за те, що не справитесь з тими обов"язками, котрі накладає віра в Бога...Набагато легше ні в що не вірити...а залишати свою віру непохитною в 100 раз важче... тож атеїзм - це ...ладно, далі не писатиму, бо в нас все ж таки свобода віросповідання...

Перегляд допису

хм... цікаво.. а що ж для тебе все-таки є атеїзм.
ага.. і ще. які саме обовязки накладає віра в Бога? це хіба не ті самі культурні принципи.. не те саме, що наше виховання? наша мораль?
хіба людина не може по-своєму якось протрактувати щось? наприклад було чимало випадків, коли хтось робив малі злочини, для виправлення більших.... але ж чи це один з обовязків??

2 Parsokon:  А мене дивує, як її може не бути...ця впевненість - це частинка мене самого, і без нея я - не я. А те, що багато хто з твоїх знайомих порушували заповіді...ну...це взагалі їх особиста справа к жити... і порушення цих заповідей не означає, що Бога не існує, а означає, що ми НЕ Є бездумними маріонеткми в його руках... а що нам даровано право обирати свій шлях...

Перегляд допису

так... далі навожу уривок своєї минулої відповіді... очевидно, я виразилась не достатньо ясно... виділяю відповідні рядки, щоб було ясно, що я не говорила про те, що Бога не існує.

AndyR (25.12.2005 12:52) писав:

А тепер подумай..а якщо через мистецтво твого переконання ще 10 або й більше людей повірять, що не існує "єврейського Бога" для них.А існує щось інше. Ти готовий взяти на себе відповідальність за те, що позбавиш людей їх віри????і в результаті їх впевненості, що після смерті, при належно прожитому житті, їх очікує винагорода у Божому Царстві? і самого стимулу прожити це життя належним чином(Адже навіщо притримуватись 10 Заповідей "єврейського Бога")?

Перегляд допису

а звідки може бути ця впевненість??... всі, кого я знаю, порушували 5-7 з 10ти заповідей... це перше.
і друге: не кожного можна переконати, лише того, хто в чомусь сумнівається, і не може бути тут якась вина, ці сумніви розворушити може будь-яка дрібниця...

тепер наче краще...

2 Palik:  В даній темі не розглядається питання взаємозв"язку "ти - церква", бо тільки з такої точки зору можна розцінювати твої слова... А розглядається взаємозв"язок "Ти - Бог(и)" (множину вжив виключно з толерантності...)

Перегляд допису

оце мене теж зацікавило ;)
чому ж у такому випадку Іван Павло ІІ збирав стільки людей навколо себе? це ж церковна постать.. але настільки харизматична, що Його всі віруючі послухали б. Це добре, що він був справді людиною..., а якби ні?

Ти це розглядаєш трішки  не з тої точки зору... це не є знущання. Це випробовування...Бог повинен знати кого куди оприділяти після смерті...чим не варіант? Хоча ще раз наголошую...ми - люди...і маємо свою межу розуміння, вище кої нам не підпригнути як би ми не намагались...тому дещо, що тобі не ясно, можна віднести саме не цей рахунок...

Перегляд допису

це взагалі, на мою думку, вимагає окремої теми.... чому Бог не знищить Диявола...

Це НЕ аргумент....придумай якийсь інший спосіб передачі інформації на 2000 років. Я не кажу, що все, що написано 100% правда...все-ж люди писали...проте стрижень залишається істинним...

Перегляд допису

стрижень один.... тільки кожен його розуміє по-своєму.
а хто ж його розуміє правильно?
  • 0

#43 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 22.02.2006 – 20:20

Людоньки, та немає ніякого плазування перед Богом. Так можуть думати лише ті, хто за старою радянською звичкою бажають висидіти собі ще й в раю тепленьке місце, не розуміючи, що там "для галочки" не пройде. Навіщо плазувати перед тим, хто й так Всемогутній? Йому всі ці пози рабської покори - не потрібні. Не в тому сенс - не в покорі. А в розумінні, наприклад, людських слабкостей. Бо Біблія саме цьому і навчає - не звинувачувати когось, а розуміти чому саме так вчинила особа. Розуміти, що й в тобі є слабкості - але боротися з ними, з їхніми проявами - навіть найменшими. Я зовсім не бачу в цьому нічого поганого. І не заради райської винагороди після смерті вірять, і не за Божою допомогою в Церкву ходять, і не задля щастя моляться.
Як там в Булгакова було - "Віра не потребує доведення"? Саме так воно і є.
Якось одна дуже віруюча людина сказала мені таке: "Я жила з образою в серці на кількох людей. І одного разу в Церкві мені сказали - Бог за тебе помститься, якщо ти цього бажаєш. Він принесе стільки ж, ба й навіть більше лиха тим, хто тебе образив. І коли я зрозуміла, як буде боляче цим людям - злякалася. І нарешті відчула, що не хочу щоб бува хто-небудь в світі страждав так само, як страждала я. Я їх простила". Мудро, чи не так?
  • 0

#44 SPOt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 121 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Болехів-Франік

Відправлено 22.02.2006 – 21:14

Греко-католик
  • 0

#45 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 19.03.2006 – 17:39

iskra (22.02.2006 20:20) писав:

і не задля щастя моляться.

Перегляд допису

угу. не для щастя. для полекшення.

iskra (22.02.2006 20:20) писав:

"Я жила з образою в серці на кількох людей. І одного разу в Церкві мені сказали - Бог за тебе помститься, якщо ти цього бажаєш. Він принесе стільки ж, ба й навіть більше лиха тим, хто тебе образив. І коли я зрозуміла, як буде боляче цим людям - злякалася. І нарешті відчула, що не хочу щоб бува хто-небудь в світі страждав так само, як страждала я. Я їх простила".

Перегляд допису

ти ба, яка добра...
  • 0

#46 Alter

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.03.2006 – 19:45

Атеїст. Нема Бога, крім людини. Або інакше - кожен носить свого Бога у собі. Не важливо, в кого віриш, важливо як дієш. А всі обряди - зайва трата часу. Невже Богу, якби він був, хотілося б щоб йому постійно нагадували про його діяння тисячної давності? Це ніби ти закінчив школу, а тобі й досі пригадують 5-й клас: "Ой, який ти молодець! Написав такий гарний твір!"; і так з дня у день. Вважаю, що віра в Бога, або просто у вищі сили, необхідна лише слабким людям, тим, хто боїться самоти.
  • 0

#47 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.03.2006 – 18:18

Цікаво дивитися на християн, коли вони не впевнені в те, в що вірять. Віра і є вірою, бо треба вірити. Якшо є страх, невпевненість, боязнь майбутнього, то потрібно довести собі чи правильна твоє віра, чи робиш ти то, в шо віриш, чи говориш ти те, в шо віриш. Після декількох годин книжкового трансу (це я так називаю час, коли я беру 7-10 книжок на певну тему і шукаю ессенцію), я зрозумів, шо віра і правда -- синоніми. але слова вірити і говорити правду -- не завжди синоніми. а сам я будист.
  • 0

#48 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 23.03.2006 – 19:47

hobit (23.03.2006 18:18) писав:

Цікаво дивитися на християн, коли вони не впевнені в те, в що вірять. Віра і є вірою, бо треба вірити.

Перегляд допису

які це християни??
це вже вівці...
а я тільки тим християнка, що похрещена...
  • 0

#49 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.03.2006 – 20:43

З певної причини не дивився цю тему, вперше сюди зазирнув.
Я хрещений.
Дещо проглянув попередні дописи. Хочу зразу сказати, що я ще не сформував однозначного ставлення ані щодо християнства, яні щодо віри дохристиянського періоду.
Якось я спробував пошукати значення таких слів як Ірій (Ирій, Вирій), Нава, Ява, Права і т.ін. На мій подив, я не знайшов їх у жодному тлумачному словнику, пощастило лише з Вікіпедією. Не скажу, що я є прихильником повернення до дохристиянських вірувань, але як на мене, то ситуація, що цьому періоду в нашій історії приділяється надто мало уваги (або розглядається в негативному світлі) є неприйнятною. Це суто особисте враження.
Важати християнство єврейською (чужою українцю) релігією не можна (почитайте хоча б Каганця). Ісус був не євреєм, а гіллеянином.
Не варто плутати релігію та віру — це різні речі.
Я досить прихильно ставлюсь до рідновірів і в багатьох речах з ними погоджуюсь.
Перепрошую, якщо повторив щось уже сказане.
  • 0

#50 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.03.2006 – 22:52

Parsokon (23.03.2006 20:47) писав:

які це християни??
це вже вівці...
а я тільки тим християнка, що похрещена...

Перегляд допису

Можливо я помиляюся, але я звик, шо навколо мене більшість християн, тому і вас так називаю. я не з поганими намірами це роблю, і від вас очікую на сприйняття мене з розумінням.

І ше я прочитав в чийомусь пості таке питання: чого Бог не знищить Диявола?

Дуууже хочеться на нього відповісти. Бог не знищує тих, хто його любить. Стосунки між Богом і Дияволом не осягнути людським розумом, тому я сумніваюся у правильності застосування слова любить, але в людському розумінні це слово найближче. Почитайте уважно Біблію. Бог створив людину і дав їй свободу, якої не було у ангелів. Один з ангелів сказав Богові приблизно таке:
-- Боже, я тебе дуже люблю, але ти робиш помилку. Ти даєш свободу істоті, яка її не заслуговує. Я доведу тобі це....
-- Тоді цей ангел спустився на землю і почав доводити Богу, шо людина не заслужує тої свободи.

Вибачаюся за примітивізм, але приблизно це написано в Біблії.

Тепер як проблему Добра і Зла, Бога і Диявола, Інь і Янь, Світла і Тіні я окреслую для себе:
Життя нам дано для того, щоб ми розвивали свою душу, тобто для того, щоб стати святими, як це називають в Християнстві, або просвітленими, як це називають в Будизмі. Протягом життя ми змінюєм форму і наповнення нашої душі, змінюємо якісні характеристики. Пояднавши це з Християнством, то очевидний висновок такий: процес зміи нашої душі проходить протягом усього життя, а смерт приходить в один момент. Тому смерт переводить нашу душу в стабільний стан, коли не відбувається змін. Після смерті ми переносимося в інший простір, час, в рай/пекло, зараз це не має різниці. Поєднавши наш стан душі і простір в який ми перейшли (тут необхідно відмітити, шо простір, куди ми переносимося є одним для всіх, всі туди і тільки туди переносяться), ми отримаємо сприйняття того місця, куди ми попали. Якшо наша душа перебуває у стані спокою в момент смерті, в душі є радість, немає жалю, то ми сприймаємо цей простір як рай. В іншому випадку, коли в нас в душі залишився страх перед смертю, жаль про те, що ми когось образили і не можемо виправити ситуації тепер заставляє сприймати нас цей простір як пекло, бо наша душа не знаходить спокою там.

Наведу життєвий приклад: ви сидите на екзамені з органічної хімії. Ви не знаєте відповіді на жодне з питань, що є у білетах. Як ви себе почуваєте? Ви відчуваєте страх перед тим, що вас зараз викличуть відповідати, а ви навіть не знаєте який куплет мекати. Середовище навколо вас здається вам огидним, ви хочете, щоб якомога скоріше цей екзамен закінчився, пофіг на результат.
Але якщо ви знаєте відповідь на усі питання? якшо ви виспалися, у вас чудовий настрій. То відповідно екзамен для вас являється святом.

Я не просто так виділив слова. Це те, шо нас чекає після смерті. Тому краще за життя добре вивчитися, виспатися, і мати хороший настрій перед смертю. Чого і вам бажаю.

Солодких снів. ;)
  • 0

#51 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 24.03.2006 – 00:12

І ше перед сном згадав собі, шо хотів написати Кирі:

Я не можу не погодитися з тобою, але вважаю, що віра -- це особисте, а не загальне. А релігія, будь-яка, виникла тільки на відставі того, шо хтось не мав ніякого свого судження про цей світ, і тому повинен був запозичувати в мудрішого сусіда. Так розгорнулися культи і релігійні течії. Я також хрещений, але я прийняв Буддизм не тому, шо не сподобалося мені Християнство, а тому, що будистські життєві поняття і абстрактні категорії мені ближчі.
Християнство надто молода релігія, щоб мати залатаними усі логічні дири.
  • 0

#52 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 01.07.2006 – 15:40

можна пройти тут.
  • 0

#53 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 01.07.2006 – 15:41

моє:

Цитата

# Юдаїзм: 48%
# Буддизм: 64%
# Агностицизм: 43%
# Атеїзм: 18%
# Християнство: 72%
# Сатанізм: 38%
# Іслам: 46%
# Язичництво: 64%

• 0

#54 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 01.07.2006 – 15:46

Не чекав :lol:

Цитата

Иудаизм: 45%
Буддизм: 67%
Агностицизм: 79%
Атеизм: 57%
Христианство: 45%
Сатанизм: 63%
Ислам: 53%
Язычество: 57%
Индуизм: 81%

• 0

#55 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 01.07.2006 – 15:48

Цитата

# Иудаизм: 43%
# Буддизм: 58%
# Агностицизм: 96%
# Атеизм: 38%
# Христианство: 48%
# Сатанизм: 58%
# Ислам: 56%
# Язычество: 43%
# Индуизм: 47%

• 0

#56 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 01.07.2006 – 15:50

Цитата

Иудаизм: 37%
Буддизм: 39%
Агностицизм: 79%
Атеизм: 95%
Христианство: 22%
Сатанизм: 92%
Ислам: 36%
Язычество: 50%
Индуизм: 19%

Про сатанізм сподобалось :lol: :lol:
  • 0

#57 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Італія | Івано Франківськ

Відправлено 01.07.2006 – 16:24

А я і без тесту можу сказати яка в мене релігія:

Цитата

# Юдаїзм: 0%
# Буддизм: 0%
# Агностицизм: 0%
# Атеїзм: 0%
# Християнство: 0%
# Сатанізм: 0%
# Іслам: 0%
# Язичництво: 0%
Я не вірю ні в одну з них. Релігія - проста вигадка дурних людей. Була зроблена тільки для маніпулювання людьми іншими людьми.
  • 0

#58 ALE

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень

Відправлено 01.07.2006 – 16:26

• Иудаизм: 40%
  • Буддизм: 50%
  • Агностицизм: 68%
  • Атеизм: 85%
  • Христианство: 17%
  • Сатанизм: 92%
  • Ислам: 47%
  • Язычество: 71%
  • Индуизм: 59%
Прикольний тест. Мені сподобався.
Ніколи б не подумав, що я схожий на сатаниста :lol: Хоча й був упевнений, що не християнин.
  • 0

#59 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 01.07.2006 – 16:35

Религиометр

Благодарим за то, что прошли этот тест. Степень соответствия вашего мировоззрения с основными религиозными и антирелигиозными мировоззренческими концепциями, выраженная в процентах (жирным шрифтом выделена концепция или концепции , которые лучше всего гармонируют с вашими убеждениями):

# Иудаизм: 63%
# Буддизм: 47%
# Агностицизм: 89%

Вы - агностик. Агностики не верят в бога (богов), но при этом не отрицают, что бог или боги существуют. Многие считают агностицизм одной из веток атеизма, хотя не все агностики любят, когда их называют атеистами. Вполне очевидно, что не все атеисты являются агностиками (в частности, агностиками не являются так называемые "позитивные атеисты", которые утверждают, что бога не существует). Агностики полагают, что существование или несуществование бога не может быть доказано.

Ссылки на русскоязычные ресурсы, которым могут вас заинтересовать:
Карианцы
# Атеизм: 88%
# Христианство: 25%
# Сатанизм: 38%
# Ислам: 60%
# Язычество: 46%
# Индуизм: 41%
  • 0

#60 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 01.07.2006 – 16:40

Перегляд дописуhipweb (1.07.2006 17:24) писав:

А я і без тесту можу сказати яка в мене релігія:
Я не вірю ні в одну з них. Релігія - проста вигадка дурних людей. Була зроблена тільки для маніпулювання людьми іншими людьми.
так, так, тобою зманіполювали : )
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних