Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 12.09.2007 – 11:15

Перегляд дописуСварус (12.09.2007 00:06) писав:

Як можна наполягати на винятковості саме Ісуса Христа, виходячи з сумнівних джерел (Біблія), причому власного ж виробництва. Будь-хто може написати будь-що і наполягати на винятковості його вчення, тому що у ньому ж так написано!
читай тут:
http://nauka.bible.c...a/kpb/index.htm
http://www.otkrovenie.de/beta/xml/other/ka...vilasBiblia.xml
  • 0

#342 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.09.2007 – 14:20

За першим посиланням не знайшов стільки часу аби опрацювати весь матеріал.
За другим посиланням:

Цитата

Свиток оказался таким же древним, как и тот, по которому читал Иисус в синагоге Назарета (Лук. 4, 17).

Цитата

До 1956 года обнаружилось в общей сложности одиннадцать пещер, содержавших сотни рукописей — сохранившихся целиком или же частично. Они составили все Книги Ветхого Завета, вплоть до книги Есфирь. Правда, не все тексты сохранились.

Цитата

По найденным здесь монетам археологи определили время существования общины — 200 года до Р. X. до 68 г. н. э.
І що толку з того? Ніяким чином це не дає відповідь на моє запитання. Повторюю:
"Як можна наполягати на винятковості саме Ісуса Христа, виходячи з сумнівних джерел (Біблія), причому власного ж виробництва. Будь-хто може написати будь-що і наполягати на винятковості його вчення, тому що у ньому ж так написано!" Ну була якась древня община. Ну була в неї бібліотека рукописів і що? Хто що хотів той те і писав. Якщо відповідь на мої питання є в тексті за першим посиланням, то бажано було би окреслити інтервали звідки я можу їх дістати.
  • 0

#343 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 15:02

Перегляд дописуСварус (12.09.2007 15:20) писав:

Як можна наполягати на винятковості саме Ісуса Христа, виходячи з сумнівних джерел (Біблія), причому власного ж виробництва.
Біблія не сумнівне джерело, а чому? - про це докладно описано в першому посиланні, яке я раджу почитати все.

Цитата

Будь-хто може написати будь-що і наполягати на винятковості його вчення, тому що у ньому ж так написано!
Біблію писали не будь-хто, а конкретні історичні особистості. Зокрема важливми є морально-ідеологічна частина повчань Христа, які були описані одночасно чотирьма євагелістами Лука, Марк, Іван, Матвій в Новому Завіті. Двоє з них (якщо не помиляюсь) були учнями Ісуса.

Так, щоб розібратись з тим всім треба виділити час. А ти як думав, отак сісти і за 5 хв. все вияснити? Ні. На це треба виділити БАГАТО ЧАСУ. Піти на курси вивчення Біблії (вони безплатні, щоб не думав що то бізнес). Тоді багато класичних запитань (ти зараз задаєш питання в стилі "класики жанру") зникне само собою, як не потрібні перешкоди, що дозволить рухатись далі в духовному (не тільки в інтелектуальному!) розвитку. Було б бажання, а час завжди знайдеться. Треба слідувати своїм істинним бажанням по зову совісті, а не нав'язаним суспільством химерним потребам, які тільки й орієнтовані на те, щоб тримати люд в незнанні Слова Божого.

Повідомлення відредагував LMax: 12.09.2007 – 15:21

• 0

#344 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 16:03

LMax, як що до скажімо Корану? Виходить його писав будь-хто, тільки Біблію писав не будь-хто?
Пішов читати посилання...
  • 0

#345 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.09.2007 – 19:21

Перегляд дописуСварус (12.09.2007 17:03) писав:

LMax, як що до скажімо Корану? Виходить його писав будь-хто, тільки Біблію писав не будь-хто?
Коран писав пророк Мухамед, а не будь-хто. Коран пише про Ісуса як пророка Аллаха, а про християн як про народ Аллаха.

Цитата

Пішов читати посилання...
щоб побачити всю винятковість Ісуса, Біблію бажано читати з Нового Завіту, і ще апокрифи від Фоми та Єссєїв.
  • 0

#346 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 13.09.2007 – 12:16

я християнка....і без коментарів....)
  • 0

#347 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 12:52

LMax, винятковість то я бачу, але мені вона такою не підходить. Чужа та винятковість.
Я так зрозумів що Ви особисто відповідь на питання дати не можете, тільки посилати на опрацювання текстів. Цьому є два пояснення. Перше(просте) - Ви не можете відстояти позицію. Друге(хитре) - мовляв до цього людина має дійти сама, пояснити цього не можна. Але це всього лиш "питання в стилі "класики жанру". :yes:
  • 0

#348 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 13.09.2007 – 13:42

Перегляд дописуLMax (12.09.2007 20:21) писав:

щоб побачити всю винятковість Ісуса, Біблію бажано читати з Нового Завіту, і ще апокрифи від Фоми та Єссєїв.
А тойво, Старий Завіт вже не тре читати?
І в мене от таке питаннє виникло, людина вчинила гріх і пішла висповідалась в церкві, священник сказав, що гріхи вибачені(гроші ж кинуті на благо церкви) , так от. чи ця людина може бути впевнена у тому, що її гріхи дійсно пробачені Богом, а не тільки священником?
  • 0

#349 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 16:23

Перегляд дописуСварус (13.09.2007 13:52) писав:

LMax, винятковість то я бачу, але мені вона такою не підходить. Чужа та винятковість.
це не ново. Він сказав що прийшов у світ, але світ його не прийняв...

Цитата

Я так зрозумів що Ви особисто відповідь на питання дати не можете, тільки посилати на опрацювання текстів. Цьому є два пояснення. Перше(просте) - Ви не можете відстояти позицію.
можу, оплатіть мені доступ до інтернету і час шукати Вам особисто готово набрані тексти відповідей.
До того ж я не розумію, конкретно на що я маю відповісти таке, чого нема в тих посиланнях що я дав?

Цитата

Друге(хитре) - мовляв до цього людина має дійти сама, пояснити цього не можна. Але це всього лиш "питання в стилі "класики жанру". :yes:
так повина дійти сама, інші ж тільки є помічниками, які допомагають направити при потребі на напрямок пошуку.
За Вас ніхто не пройде той шлях.

"Когда вы познаете себя, тогда вы будете познаны и вы узнаете, что вы — дети Отца живого. Если же вы не познаете себя, тогда вы в бедности и вы бедность" (Фомы 3).

Перегляд дописуStuff (13.09.2007 14:42) писав:

А тойво, Старий Завіт вже не тре читати?
він не такий важливий. Там про Ісуса пару речень у пророцтвах і все. Цінність СЗ більш загально історично-пророча. Повчальним є НЗ, а саме опис років місії Ісуса та його проповідей.

Цитата

І в мене от таке питаннє виникло, людина вчинила гріх і пішла висповідалась в церкві, священник сказав, що гріхи вибачені(гроші ж кинуті на благо церкви)
гроші тут ні до чого. Священник не знає чи кинув ти гроші чи ні.

Цитата

чи ця людина може бути впевнена у тому, що її гріхи дійсно пробачені Богом, а не тільки священником?
Якщо совість чиста (всі прогріхи розкаянні) то на діші стає легко після сповіді, а якщо залишились замовчані (приховані) гріхи, то далі щось так як було, і нічого не змінюється.

Повідомлення відредагував LMax: 13.09.2007 – 16:38

• 0

#350 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 13.09.2007 – 16:51

Перегляд дописуLMax (13.09.2007 17:23) писав:

Якщо совість чиста (всі прогріхи розкаянні) то на діші стає легко після сповіді, а якщо залишились замовчані (приховані) гріхи, то далі щось так як було, і нічого не змінюється.
Нє, мене така відповідь не влаштовує, бо я не знаю, як це на душі має стати легко..
Тоді приклад, людина вчинила вбивство, прийшла до священника і все розказала, той сказав сто разів Отче наш прочитати і що все прощається - то та людина може бути певна в тому, що не буде в пеклі?
  • 0

#351 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 17:25

Перегляд дописуStuff (13.09.2007 17:51) писав:

Нє, мене така відповідь не влаштовує, бо я не знаю, як це на душі має стати легко..
Тоді приклад, людина вчинила вбивство, прийшла до священника і все розказала, той сказав сто разів Отче наш прочитати і що все прощається - то та людина може бути певна в тому, що не буде в пеклі?
може бути впевнена, або не може бути впевнена. Це залежить від відчутів. То є індивіуальне переживання відчуття свободи від минулих помилок, яке ліквідовує бажання їх повторювати знову. Ну вірніше її повторити можна через силу, так би мовити заставити себе, але вже буде значно важче її повторити чим перший раз. Після розкаяння вдруге на третій раз повторити цю помилку стає просто не реально.
  • 0

#352 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 17:31

Цитата

він не такий важливий. Там про Ісуса пару речень у пророцтвах і все. Цінність СЗ більш загально історично-пророча. Повчальним є НЗ, а саме опис років місії Ісуса та його проповідей.

Приїхали! А хто Вам сказав, що Старий Завіт неважливий?!

Повідомлення відредагував pinguiarium: 13.09.2007 – 17:32

• 0

#353 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 18:58

Перегляд дописуLMax (12.09.2007 16:02) писав:

Біблію писали не будь-хто, а конкретні історичні особистості. Зокрема важливми є морально-ідеологічна частина повчань Христа, які були описані одночасно чотирьма євагелістами Лука, Марк, Іван, Матвій в Новому Завіті. Двоє з них (якщо не помиляюсь) були учнями Ісуса.
А Христос був людиною, не більше. Отже залишається відкритим питаня "Як можна наполягати на винятковості саме Ісуса Христа, виходячи з сумнівних джерел (Біблія), причому власного ж виробництва. Будь-хто може написати будь-що і наполягати на винятковості його вчення, тому що у ньому ж так написано!" Ну була якась древня община. Ну була в неї бібліотека рукописів і що? Хто що хотів той те і писав"

так повина дійти сама, інші ж тільки є помічниками, які допомагають направити при потребі на напрямок пошуку.
За Вас ніхто не пройде той шлях.
Знову повторюю: "але це всього лиш "питання в стилі "класики жанру", це ж по суті Ваше визначення. Воно є аж таким складним, що тільки самому треба знайти на нього(питання, яке я втретє повторюю) відповідь?!
  • 0

#354 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.09.2007 – 19:10

Там про Ісуса пару речень у пророцтвах і все. Цінність СЗ більш загально історично-пророча.
Цінність СЗ, шановний пане, власне в тому, що він пророкує і приготовлює людей того часу до пришестя Господа Ісуса Христа. У НЗ виповнюється СЗ. Подивіться, що багато книг пророцьких присвячені саме розповіді про пришестя Господа (хоча не всім це ясно, бо книги СЗ важкі до зрозуміння, тлумачення їх НАГАДУЮ є у повноваженнях Церкви і осіб відповідальних), історичні загалом показують ситуацію на той час.
  • 0

#355 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 20:13

Перегляд дописуpinguiarium (13.09.2007 18:31) писав:

Приїхали! А хто Вам сказав, що Старий Завіт неважливий?!
а я не сказав що він неважливий в цілому. Для новачків я не рекомендую з нього починати вивчення Біблії.

Перегляд дописуСварус (13.09.2007 19:58) писав:

А Христос був людиною, не більше.
він був більше ніж людиною, бо не воскрес би і не зцілив би сотні людей.

Цитата

Отже залишається відкритим питаня [i]"Як можна наполягати на винятковості саме Ісуса Христа, виходячи з сумнівних джерел (Біблія), причому власного ж виробництва.
доведіть що Біблія сумнівне джерело "власного виробництва" ("власного" це чийого???)
А конкретніше, доведіть що кожна окрема книга (і не канонічні втому числі) є сумнівним джерелами.
І ще поставте їм на противагу "не сумнівні" джерела. Поїхали.

Цитата

Будь-хто може написати будь-що і наполягати на винятковості його вчення, тому що у ньому ж так написано!"
ну і що?

Цитата

Ну була якась древня община. Ну була в неї бібліотека рукописів і що? Хто що хотів той те і писав"
писали, а потім зібрали до купи, канонізували і виникла Біблія.

Цитата

Воно є аж таким складним, що тільки самому треба знайти на нього(питання, яке я втретє повторюю) відповідь?!
ну то чого нешукаєте? Вам складно? За Вас це ніхто не зробить.
Хочете готовеньке жоб вам врот поклали і ще пожували?

Не хочу Вас розчарувати, але в тому й Ваша проблема, бо так не буде...

Перегляд дописуEqilibrium (13.09.2007 20:10) писав:

хоча не всім це ясно, бо книги СЗ важкі до зрозуміння, тлумачення їх НАГАДУЮ є у повноваженнях Церкви і осіб відповідальних
От саме церез це я раджу всім новачкам починати з НЗ.

Повідомлення відредагував LMax: 13.09.2007 – 20:13

• 0

#356 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.09.2007 – 20:18

НЗ кращий для новачків, це точно. Хоча знає, що там теж багата символіка і відповідно тлумачення може бути різним. Цим користуються секти :yes:
  • 0

#357 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 20:34

Перегляд дописуEqilibrium (13.09.2007 21:18) писав:

НЗ кращий для новачків, це точно. Хоча знає, що там теж багата символіка і відповідно тлумачення може бути різним. Цим користуються секти :yes:
тому я не рекомендую зависати надовго в одній секті. Краще вислухати всі думки по трохи і церковну звісно що в обов'язковому порядку.

П.С. Зависати взагалі не рекомендую.
  • 0

#358 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.09.2007 – 20:53

Перегляд дописуLMax (13.09.2007 21:13) писав:

писали, а потім зібрали до купи, канонізували і виникла Біблія.
ну то чого нешукаєте? Вам складно? За Вас це ніхто не зробить.
Хочете готовеньке жоб вам врот поклали і ще пожували?
Це ж "класики жанру", і навіть її не можна розтлумачити :yes:

Перегляд дописуLMax (13.09.2007 21:13) писав:

доведіть що Біблія сумнівне джерело "власного виробництва" ("власного" це чийого???)
А конкретніше, доведіть що кожна окрема книга (і не канонічні втому числі) є сумнівним джерелами.
І ще поставте їм на противагу "не сумнівні" джерела. Поїхали.
А стрілки переводити не треба. Я думав може Ви з часом змінились і з Вами можна вести дискусію. Але я глибоко помилився. "Дискусію" завершено.
  • 0

#359 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.09.2007 – 15:19

у Вас просто нема контр аргументації щодо наведених джерел.
Та Ви їх і не читали, як видно... :rolleyes:
  • 0

#360 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 14.09.2007 – 15:43

Перегляд дописуLMax (14.09.2007 16:19) писав:

Та Ви їх і не читали, як видно... :rolleyes:
ні, мабуть у мене просто стійкість до нейролінгвіністичного програмування..але це вже попахує оффтопом.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних