Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 05.09.2007 – 20:24

Перегляд дописуSER_ROCKO (5.09.2007 18:56) писав:

Тіпа всі свої то свої інші варвари які дурно використовують ресурси планети, краще їх знищити і самомим жити на їх землі. Поки буде існувати така думка доти не припиняться війни. Ніхто не любить інакших.
А де то я казав що вони варвари чи щось подібне?! Я навпаки казав що ПОВАЖАЮ їх але НЕ ЛЮБЛЮ. І з таким же успіхом я не люблю "своїх", які вбивали\робили шкоду "своїм". Всіх "своїх" я найкращими не вважаю, історичної зіркової хвороби не маю.
  • 0

#302 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 607 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 05.09.2007 – 21:19

Перегляд дописуСварус (5.09.2007 18:02) писав:

Корисна інформація для християн, шоб вони в своє пекло попали! :cool1:
Чесно кажучи не дуже хотіла у цю тему залазити. але передивилась Ваше повідомлення.. і подумала, все таки як люди здатні усе спотворити, для того щоб могти винищувати один одного.. релігія це лише привід... без релігії. було б щось інше...
  • 0

#303 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 05.09.2007 – 21:52

Ар-Фаразон Золотоликий, сам факт, що Ви те написали, вже є свідченням того що Вам не "пофіг" і що Вас це заділо. :cool1:

Питання до християн:
Чому ви вірите в істинність саме вашої парафії? Чому саме римський\московський\київський чи будь-який інший устрій християнської церкви, є правильним?

Вертипузо, священнослужителі повинні служити священному а не людським прихотям. На те вони і є не прості люди а священнослужителі. Інакше - вони просте, вибачте на слові, бидло, і місце їм в Чорта під копитом а не в Бога за пазухою.
  • 0

#304 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 06.09.2007 – 01:39

Перегляд дописуСварус (5.09.2007 22:52) писав:

Питання до християн:
Чому ви вірите в істинність саме вашої парафії? Чому саме римський\московський\київський чи будь-який інший устрій християнської церкви, є правильним?

Ну,спочатку,треба визначити основу християнства.А це є Ісус Христос,про якого написано в Біблії.Доводити правдивість Біблії,чесно кажучи,я ніколи не збирався.Адже це вже давно зробили без мене.Вже навіть Ноєв ковчег знайшли.Знайшли місце де Ізраїльтяни переходили море.Учені пояснили технічну можливість цього.Історики і археологи підтвердили правдивість майже всіх описаних подій.А самій Книзі вже 2000 років.Вона перекладена на сотню мов.Від дня приходу Ісуса Христа розпочали нове літочислення і це підтримав майже весь світ.А що отримали євреї за те,що вони зробили з Ісусом?А може хтось хоче,щоб Господь особисто спустився до нього і все пояснив?
Але можна сказати коротше.Якби Бог хотів щось комусь довести,то Він би це зробив.Але чи залишився би тоді сенс у нашому житті? Тому самим твердолобим(маю надію,що такі це не читають) доведеться зачекати другого пришестя.Але додаткового часу на виправлення помилок вони не отримають.
От я і питаю,які підстави є у вас,Сварус,це все відкинути?Чи може бути причиною відмовитись від Бога поведінка якихось людей,будь вони навіть священниками?Вам ближчий по духу Ар-Фаразон Золотоликий?То будь ласка.Але я вас запевняю,винагороду він отримає свою.Якщо він не буде заважати жити іншим людям,то,можливо,проживе якось і до старості.Але чи це аж так багато запитайте у того,кому 70-80.А що буде далі неважко догадатись.Що,наприклад,ви зробили б з котом,якого ви виростили в себе вдома і який,коли виріс,вирішив вас послати,став сам собі господаром,сам почав вирішувати де буде туалет і де він буде їсти і спати,і з якими котами?А чи не так поводяться деякі люди по відношенні до Бога?

P.S.Шановний,Гетьман,не видаляйте те,що написав Ар-Фаразон Золотоликий.Це ж його обличчя.То нехай подивиться народ на слугу сатани.Можливо комусь воно сподобається.
  • 0

#305 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.09.2007 – 02:27

Перегляд дописуПетро_М (6.09.2007 02:39) писав:

P.S.Шановний,Гетьман,не видаляйте те,що написав Ар-Фаразон Золотоликий.Це ж його обличчя.То нехай подивиться народ на слугу сатани.Можливо комусь воно сподобається.
Вважаю, що помиї слід вчасно прибирати. Пан Ар-Фаразон іде в рід-онлі на 3 дні за рецидив порушення...
  • 0

#306 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 09:36

Перегляд дописуСварус (5.09.2007 22:52) писав:

Питання до християн:
Як вважаю себе християнином (признаю християнські ідеали та моральні устої) тому відповім:
Я не відношусь ні до якої парафії, бо не вірю в беззаперечну та бездоганну "істинність" чи "правильність" якоїсь ОКРЕМО одної парафії. Для Бога нема одної парафії. Є Церква - жінка в Дусі свідомості Христа (це не особа така, а Дух Святості).
Є різні парафії, в одних люди стоять ближче до наслідування Духу Христа, в інших трохи віддалилися. В яких саме - для себе кожен по совісті визначає.
Це не зовнішнє, а внутрішнє.
  • 0

#307 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 06.09.2007 – 17:19

Петро_М, є пояснення чогось.... але я так і не зрозумів яким чином Ви собі "вибрали" парафію.
LMax, дяую. Тільки є питання - як ваша совість Вам визначила? Чи то є надто особистим або непоясненним?
Гетьман, то можна ж вже на крайній випадок прибирати тільки нецензурщину а решту - залишати :D я вже так заскучив за суперечками на форумі...а Ви обірвали таку можливість :cool1:
  • 0

#308 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2007 – 01:07

Одна знайома поділилась:

Після хрещення до нас з моїм кумом Юрком підбіг священник зі словами:
- В нас так заведено шо куми мають лишити пожертву нам на церкву за то шо ми видаєм дитині свідоцтво про хрещення
- А скільки?
- Та скільки не шкода.
Ми одночасно з Юрою витягаємо з кишень по 20 грн і кладемо на стіл.
Священник: нєнє, то замало! ви шо!!
Зійшлись на ціні 100 грн. І після того як ми однією купюрою поставили сотку на стіл, до нас з усіх кутів церкви позбігались якісь дяки. Один дідок, до речі, дуже святої зовнішності, підбіг до нас і з-за спини вигукнув:
- А мені, а мені шось дати!!
Таке мене привело у якийсь штопор. Я просто витріщилась на них великими очима. Глянула на Юрка - він в такому ж стані. І тут в ситуацію втрутився прадід Катрусі, який і домовлявся за хрещення з сященником. Він кожному дяку тицьнув в руку по десятці, а потім пішов до батюшки з декількома згорнутими купюрами:
- та шо ви, та шо ви, та не треееба
Сказав священник, запихаючи гроші до своїх кишень під рясою.

Шкода, що не можу процитувати пост іншого знайомого, як після похорону матері за ним біг священник з криком "почекайте, ви ж ще не розрахувались".
Як тут написано - "без коментарів".
  • 0

#309 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 01:26

Перегляд дописуСварус (6.09.2007 18:19) писав:

Петро_М, є пояснення чогось.... але я так і не зрозумів яким чином Ви собі "вибрали" парафію.

Ооо...Це питання є провокативним.Ви хочете,щоб я витянув вказівний палець сантиметрів на 15 і вказував на чиїсь недоліки?Ні,я цього не буду робити.Хоча треба визнати,що проблеми і помилки є у всіх релігійних організаціях.Я ж можу тільки радити читати Біблію,особливо Новий Завіт.Читаючи,треба мати на увазі,що писалось це 2000 років назад , для розуміння самим різним людям.Одним це видається примітивним,іншим заскладним.Головне,це зрозуміти суть і зміст подій.А висновки нехай кожен робить сам.
  • 0

#310 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 10:41

Перегляд дописуСварус (6.09.2007 18:19) писав:

LMax, дяую. Тільки є питання - як ваша совість Вам визначила? Чи то є надто особистим або непоясненним?
не визначила, бо батьки навіть ходять у різні церкви. Я також в різні.
Як сказав мені один православний: "не важливо кудою ти йдеш до Бога, вправо чи вліво, важливо як ти йдеш до Бога".
В кожної іншої людини буде своя дорога до Бога, якщо вона обирає йти до Бога.
  • 0

#311 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 17:42

SER_ROCKO, а якщо Бог дійсно один, а не безліч тих, котрі себе називали богами перед людиною?
  • 0

#312 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 17:54

(голос з-за куліс):

А якщо Бог дійсно один, а Ваш серед безлічі тих, яких називали богами перед людиною?
  • 0

#313 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 07.09.2007 – 21:26

Петро_М, але все ж Вам ближче якась певна парафія? Якими були критерії?

Перегляд дописуLMax (7.09.2007 11:41) писав:

не визначила, бо батьки навіть ходять у різні церкви. Я також в різні.
Як сказав мені один православний: "не важливо кудою ти йдеш до Бога, вправо чи вліво, важливо як ти йдеш до Бога".
А тепер скажіть будь-ласка для чого ходити в церкву взагалі?
І як Ви святкуєте релігійні свята? І за католицьким календарем і за православним чи як?
  • 0

#314 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 02:14

Перегляд дописуСварус (7.09.2007 22:26) писав:

Петро_М, але все ж Вам ближче якась певна парафія? Якими були критерії?

Мій дід був священником православної церкви,тобто я виріс в звичайному найбільшмасовому релігійному оточенні.Та і взагалі не бачу великих підстав змінювати батьківський шлях.В мене є багато знайомих свідків Єгови,баптистів і т.д.Я з ними себе почуваюсь спокійно , вільно і дружелюбно.Правда з свідками деколи приходиться переходити на їхню мову,тобто точні цитати з Біблії і з номерами,хоча не підтримую такий підхід.Методом висмикування цитат,не беручи до уваги контексту можна багато чого довести.

Тепер пару слів для SER_ROCKO.Чи відчуваєш ти себе рабом?Судячи з того,що ти пишеш то ні.То в чому тоді проблема?Для чого ти тоді ображаєш Бога,кажучи оце: Бо бог тіпа нас створив, люди його власність, він має на людей право. Бо він власне сам собі це право установив. Вищого за нього нібито нема. і т.д.
Ти мене вибач,але з того,що ти написав чітко видно,що твій кіт поводить себе багато розумніше ніж ти.Він розуміє хто в домі господар і за рамки дозволеної свободи не виходить , тебе не ображає..Тільки не треба розповідати нам,що ти хочеш абсолютної свободи. Її просто не існує.Навіть у Бога.Він же за тебе дбає:і сонечко світить,і дощик падає,і травичка росте.
  • 0

#315 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 09:57

Перегляд дописуL.R. (7.09.2007 18:54) писав:

А якщо Бог дійсно один, а Ваш серед безлічі тих, яких називали богами перед людиною?
ну то я обираю того одного, що вище за всіх що з безлічі (якщо в мене був один з них).

Перегляд дописуСварус (7.09.2007 22:26) писав:

А тепер скажіть будь-ласка для чого ходити в церкву взагалі?
спільна молитва, сповідь, причастя

Цитата

І як Ви святкуєте релігійні свята? І за католицьким календарем і за православним чи як?
різниця там не велика. Святкую так, як святкували дід і баба, з якими я виріс - по греко-католицьки.
Поки що достаніх вагомих причин щось змінювати не знайшов.
  • 0

#316 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 14:01

LMax, навіщо спільна молитва? Чому Ви сповідаєтесь священникам, наперід знаючи що далеко не кожен з них заслуговує взагалі знаходитись в храмі?
  • 0

#317 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 14:57

Перегляд дописуСварус (8.09.2007 15:01) писав:

LMax, навіщо спільна молитва?

Бо "де твоє чи більше проситимуть в ім'я Моє то отримають що просять" (не дослівно)

Цитата

Чому Ви сповідаєтесь священникам, наперід знаючи що далеко не кожен з них заслуговує взагалі знаходитись в храмі?
Я сповідаюсь такому, що заслуговує більше ніж бути в храмі. Це отець Вороновський.

Але якби не було такого, то пішов би до іншого - того, про якого люди схвально говорять. Люди знають який священик добрий і тягнуться до нього, бо це зараз рідкість. По розповідях людей і визначити можна.

Повідомлення відредагував LMax: 08.09.2007 – 15:01

• 0

#318 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 16:58

(знову той самий голос):

А в Вас, окрім віри, є якісь докази, що Ви вибрали саме того?
  • 0

#319 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 17:23

До закулісного голосу: марна та віра, яка потребує доказів і зветься невірством.
  • 0

#320 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 08.09.2007 – 17:32

(чути сміх хвилин 5. потім):

- Сліпа віра це канешно харашо... Але я спитав інакше. Я спитав, чи є в Вас докази того, що Ви вибрали правильно. Це не докази віри. Це докази правильності вибору. Відрізняйте. Ви ж бо самі сказали, що Ви

Цитата

ну то я обираю того одного

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних