Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 03.12.2006 – 15:17

Перегляд дописуLMax (3.12.2006 13:08) писав:

Це говорить лише про слабкий рівень моралі тих народів.
хто зна чий шлях веде до правди.

християнство не вирізняється шануванням моральних цінностей. воно просто тримає монополію на ринку, продаючи свої моральні цінності за гроші. Інші релігії демпінгують ринок моралі, тобто продають те саме за менші гроші, але жодна з них навіть не заікається про неабиякє значення моральних цінностей.

знову на ліцо маркетинговий хід:
К(лієнт): а чого Ваше краще?
П(родавець): як чого? бо Ваше має гавно тут, тут і тут, а наше в цих місцях не має, тому воно найкраще.
К: але ж Ваше гавнисте в інших міцях?
П: Ви гоните. В нас передові розробки, заводи по всьому світу і томи ми зе бест.

LMax, вже просто Ваші пости викликають сміх. Можливо Ви хоч раз звернете увагу на чужі агрументи і думки. Поки Ви цього не зробите Ваша думка не зможе претендувати на думку об.єктивної. Не будьте браньой!
  • 0

#202 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.12.2006 – 00:38

(з-за куліс):

Цитата

LMax, вже просто Ваші пости викликають сміх. Можливо Ви хоч раз звернете увагу на чужі агрументи і думки. Поки Ви цього не зробите Ваша думка не зможе претендувати на думку об.єктивної. Не будьте браньой!

hobit, однодумець, +1!!!!
  • 0

#203 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.12.2006 – 11:11

Перегляд дописуhobit (3.12.2006 15:17) писав:

християнство не вирізняється шануванням моральних цінностей. воно просто тримає монополію на ринку, продаючи свої моральні цінності за гроші. Інші релігії демпінгують ринок моралі, тобто продають те саме за менші гроші, але жодна з них навіть не заікається про неабиякє значення моральних цінностей.
Мені ніхто не продавав моральні цінності за гроші. Хіба таке можливо? Подумайте що пишете.
Завжди хочуть замінити грошима мораль - оце "правда" цього світу. Якщо Ви завжди натрапляли на таких людей, Вам просто не повезло або погано шукали. А ще кожен бачить в інших, те що вньому є.

Цитата

знову на ліцо маркетинговий хід:
К(лієнт): а чого Ваше краще?
П(родавець): як чого? бо Ваше має гавно тут, тут і тут, а наше в цих місцях не має, тому воно найкраще.
К: але ж Ваше гавнисте в інших міцях?
П: Ви гоните. В нас передові розробки, заводи по всьому світу і томи ми зе бест.
Кількість не якість.

Цитата

Можливо Ви хоч раз звернете увагу на чужі агрументи і думки. Поки Ви цього не зробите Ваша думка не зможе претендувати на думку об.єктивної. Не будьте браньой!
отакі?

Цитата

хто зна чий шлях веде до правди.
Це не аргумет. Отож поки буде кочення на вчення Христове, я буду боронити Його хоча б для себе...
  • 0

#204 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 04.12.2006 – 14:09

/посту передують декілька нецензурних висловів польською/

Перегляд дописуLMax (4.12.2006 11:11) писав:

Мені ніхто не продавав моральні цінності за гроші. Хіба таке можливо? Подумайте що пишете.
1. Канєшно не продавав. Вам батьки їх нав.язали забезплатно.
2. Ваша релігія не так давно продавалася як повія. Направо і наліво. А зараз ще й попу продається. Приклад: будь який священник (Иліта християнства) за 10 тищ буде на кожній своїй службі величати навіть самого більшого грішника. Бо йому все-одно хто ця людина -- тут головне тищі.
2.а Якість тищ залежить від країни, в якій знаходиться церква.
2.б Відсоток тищ, який піде на церкву також різниться від країни, але ніколи не перевищує 50.
3. Ваша церква вмішується в політику. Приклади зайві. Ісус Христос Ваших попів такого вчив? Нє, врни самі навчилися цього. Бо політика -- це тищі.
4. Півтисячоліття назад Ваша церква палила наукову еліту планети, продавала індульгенції (гуртом, малим гуртом і вроздріб).

За ці 4 пункта, за весь цей декаденс, який твориться в християнському світі, Ваша релігія відповідає. І тільки Ваша.

Якщо Ви говорите, що християнство цього не вчило, то чому в ісламському і буддистському світі декаденсу немає? чому там шанують традиції, а тут тільки поодинокі фанатики (як Ви) можуть розглядати християнство як релігію?

Завжди хочуть замінити грошима мораль - оце "правда" цього світу. Якщо Ви завжди натрапляли на таких людей, Вам просто не повезло або погано шукали. А ще кожен бачить в інших, те що вньому є.
А Ви не помітили, що тільки християнство цього хоче? Чому мусульмани для проведення воєнних дій наймають ублюдків-християн, які за копійки воюватимуть проти тих же християн?

отакі?
отакі. Цей пост це детально розписаний попередній. Не знаю що у Вас в голові перевернулося і чому в попередньому Ви цього не побачили. Я Вам його повністю розписав.

Кількість не якість.
оце самий кращий Ваш аргумент.

Отож поки буде кочення на вчення Христове, я буду боронити Його хоча б для себе...
Бороніть його вдома, перед іконою в рушниках і Шевченком збоку. Паліть свічки в своїй темряві, але вона не стане якскравішою, бо Ви сліпі. І віра Ваша сліпа.

Я не маю нічого проти Біблійного вчення, Ісуса Христа etc. Мені б соромно було християнином бути, коли мої одновірці творили те, що вони зараз творять в цьому світі. Я не можу назвати себе фанатиком, бо в мене цинічні погляди на цей світ, але я ще не втратив совість, тому не хочу мати нічого спільного з продажними псами, які за гроші відмовляється від всіх своїх моральних засад. Я не говорю про 100% християн. Це стосується лише 95%, але і цього достатньо.

Хотів би позбавити Вас від зайвого піклування щодо відповіді на питання, які я в цьому пості поставив. Відповіді на них я знаю, а перетворювати Вас в очах форуму на клоуна не маю бажання, тому рекомендую не відповідати.

Нічого особисто проти Вас не маю, але, якщо Ви не проти, позбавте мене від спілкування з Вами. Мені надоїло.
  • 0

#205 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 04.12.2006 – 15:59

Перегляд дописуhobit (4.12.2006 14:09) писав:

1. Канєшно не продавав. Вам батьки їх нав.язали забезплатно.
1. Моральні цінності не можливо нав'язати.
2. Батків моїх сюди не вплутуйте, вони тут ні дочого в більшій мірі. Дивіться що ваші Вас навчили/не навчили.

Цитата

2. Ваша релігія не так давно продавалася як повія. Направо і наліво. А зараз ще й попу продається. Приклад: будь який священник (Иліта християнства) за 10 тищ буде на кожній своїй службі величати навіть самого більшого грішника. Бо йому все-одно хто ця людина -- тут головне тищі.
Якою мірою міряєте такою й Вам буде відміряно.

Цитата

3. Ваша церква вмішується в політику. Приклади зайві. Ісус Христос Ваших попів такого вчив? Нє, врни самі навчилися цього. Бо політика -- це тищі.
4. Півтисячоліття назад Ваша церква палила наукову еліту планети, продавала індульгенції (гуртом, малим гуртом і вроздріб).
і що тепер треба головою в то битися і кожному то тикати? Застопорило на чужих гріхах, а своїх не бачите? Християство вчить прощати. Вам до прощення як до неба.

Цитата

За ці 4 пункта, за весь цей декаденс, який твориться в християнському світі, Ваша релігія відповідає. І тільки Ваша.
хай відповідає.

Цитата

Якщо Ви говорите, що християнство цього не вчило, то чому в ісламському і буддистському світі декаденсу немає? чому там шанують традиції, а тут тільки поодинокі фанатики (як Ви) можуть розглядати християнство як релігію?
Досить. Я розглядаю не релігію, а вчення. Релігія зовнішній прояв віри, який мене мало хвилює.
Головне сама віра.

Цитата

А Ви не помітили, що тільки християнство цього хоче? Чому мусульмани для проведення воєнних дій наймають ублюдків-християн, які за копійки воюватимуть проти тих же християн?
ну і що, я можу привести протилежні факти.

Цитата

Бороніть його вдома, перед іконою в рушниках і Шевченком збоку. Паліть свічки в своїй темряві, але вона не стане якскравішою, бо Ви сліпі. І віра Ваша сліпа.
Моя віра сліпа? Заберіть свої зухвало зверхні упереджені твердження базовані на власних неадикватних оцінюваннях, схожих на вирок безапеляційного судилища...

Цитата

Я не маю нічого проти Біблійного вчення, Ісуса Христа etc. Мені б соромно було християнином бути, коли мої одновірці творили те, що вони зараз творять в цьому світі.
мені не соромно бути послідовником Христового Вчення.

Цитата

Я не можу назвати себе фанатиком, бо в мене цинічні погляди на цей світ, але я ще не втратив совість, тому не хочу мати нічого спільного з продажними псами, які за гроші відмовляється від всіх своїх моральних засад. Я не говорю про 100% християн. Це стосується лише 95%, але і цього достатньо.
Достатньо для того щоб і мене таким вважати (це Ви мені намагаєтесь доказати тут)?

Цитата

Хотів би позбавити Вас від зайвого піклування щодо відповіді на питання, які я в цьому пості поставив. Відповіді на них я знаю, а перетворювати Вас в очах форуму на клоуна не маю бажання, тому рекомендую не відповідати.
Нічого особисто проти Вас не маю, але, якщо Ви не проти, позбавте мене від спілкування з Вами. Мені надоїло.
я Вас нічим не тримаю. Ви себе хочете позбавити від відповідей. Моя прерогатива Воля.
  • 0

#206 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.12.2006 – 17:42

Перегляд дописуSER_ROCKO (8.12.2006 13:47) писав:

Голуба мрія: всі світові релігії, філософські течії(різні теософи, масони і т.д.), науковці(фізики, математики, біологи) і просто розумні люди об"єднуються і разом шукають відповіді на такі питання: чи існує бог, хто він, чи є життя після смерті і інші важливі речі. Разом шукали б спосіб припинити війни, подолати голод і бідність. Врешті знайти хоча б мету існування людей. А ще було б класно якби в цьому союзі вони не конфліктували між собою.
Мрія добра але поки людина або група людей не перестане всіляко пригнічувати волю іншої людини або груп людей, миру не буде.
  • 0

#207 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 08.12.2006 – 18:41

Перегляд дописуLMax (4.12.2006 15:59) писав:

1. Моральні цінності не можливо нав'язати.

виникає питання, ті моральні цінності які Ви маєте вони у вас звідки? виходчи з Ваших слів, ви з ними народили.

взагалі-то моральні цінності нам навязує суспільство в якому ми живемо, тобто, батьки, друзі, вчителі, просто випадкові знайомі, засоби масової інформації, це все на нас впливає з самого дитинства, формує наші погляди на життя, моральні цінності, вони не залишаються постійними , вони змінюються за весь період життя для у кожної окремо взятої людини.

ps LMax, Ви й справді сліпі ї глухі, ви не хочите бачити і чути, що вам говорять інші, Взяли одну думку аксіомою, і не хочете подивитися обєктивно на питання. навіщо було взагалі починати цей диспут, просто так ,аби посперичатись.

pss " в споре рождается истина" - і всі хто сперечаються, роблять це аби її знайти. ви ж просто прагнете комусь щось довести, але аргументів у вас немає і думки свої ви не можете донести.
  • 0

#208 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.12.2006 – 19:55

Перегляд дописуbastet (8.12.2006 18:41) писав:

виникає питання, ті моральні цінності які Ви маєте вони у вас звідки? виходчи з Ваших слів, ви з ними народили.
я надбав їх пізнаючи світ, Бога, читаючи духовну літературу та вивчаючи людські ідеали. Ніхто з дубцем не нав'язував мені і нікому не може це нав'язати. Душа прагне доброго в житті і знаходить (або не знаходить). А ця тема про релігію і я вважаю що ціль будь-якої релігії якраз і є в тому щоб виховати в людині моральні ціності. Якщо вона того не робить, то це ознака що суспільство деградує. Якщо Ви не згоден, то напишіть чому.

Цитата

взагалі-то моральні цінності нам навязує суспільство в якому ми живемо, тобто, батьки, друзі, вчителі, просто випадкові знайомі, засоби масової інформації, це все на нас впливає з самого дитинства, формує наші погляди на життя, моральні цінності, вони не залишаються постійними , вони змінюються за весь період життя для у кожної окремо взятої людини.
Чому Ви стверджуєте що "нав'язує"?

Цитата

ps LMax, Ви й справді сліпі ї глухі, ви не хочите бачити і чути, що вам говорять інші, Взяли одну думку аксіомою, і не хочете подивитися обєктивно на питання. навіщо було взагалі починати цей диспут, просто так ,аби посперичатись.
pss " в споре рождается истина" - і всі хто сперечаються, роблять це аби її знайти. ви ж просто прагнете комусь щось довести, але аргументів у вас немає і думки свої ви не можете донести.
коли Ви зрячий (а лише такі бачать хто сліпий) Ви помітили, що питання ставилися з скептицизмом і насмішкою. А в такому руслі розкриватися не хочеться. Кого (чи що) Ви захищаєте?
  • 0

#209 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 17:33

Перегляд дописуSER_ROCKO (9.12.2006 17:04) писав:

Все-таки суспільство нав"язу моральні цінності. Бо тому, хто їх не виконує, важко вижити в суспільстві. Таку людину будуть зневажати, мати за ніщо, глумитися з неї, ображати, може навіть бити.
так буде робити той, хто сам не має ніяких моральних цінностей. Насильство породжує насильство, а не моральні цінності.

Цитата

Приклад: неповнолітня школярка народжує дитину від свого брата. Яка доля цієї дівчини неважко здогадатися.
Я розумію що інцест може привести до народження різних виродків, але до нього все-таки надто упереджене ставлення.
в чому упереджене ставлення: в тому, що він може призвести до народження різних виродків?
  • 0

#210 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 17:50

Перегляд дописуLMax (8.12.2006 19:55) писав:

я надбав їх пізнаючи світ, Бога, читаючи духовну літературу та вивчаючи людські ідеали.
це все уже всідомий вибір , ви самі вибираєте, "що є добро а що зло", але основу цих критерії було закладено в ранньому дитинстві, коли ви не могли всідомо вибирати цінності ,в 5 ,10 років. вам їх передали, навязали, запропонували а виприйняли ,(загалом - називайте як хочете) батьки, вчителі , телебачення і всі-всі і все-все хто і що вас оточувало.з віком, коли ви почали мислити, аналізувати, ви змістили їх, дещо додали, але основа залишилась.

Цитата

Душа прагне доброго в житті і знаходить (або не знаходить).

знову ж, основу категорії добро, його критерії вам визначили у дитинстві всі вищевказані фактори, а з віком ви порсто їх розширююте

Цитата

А ця тема про релігію і я вважаю що ціль будь-якої релігії якраз і є в тому щоб виховати в людині моральні ціності.
згодна, але зазвичай на своєму прикладі, тобто приклад повинні давати служителі культу

Цитата

Чому Ви стверджуєте що "нав'язує"?
а як ви пропонуєте замінити це слово?

Цитата

Кого (чи що) Ви захищаєте?
нікого і ніщо я не захищаю ,просто ви намагаєтечь кому щось довести ,а що саме я не розумію, ваші пости суперечать один одному, і не лише в данній темі, а в усіх ,які відносять до релігії, віри.

в кожному суспільстві є наперед визначені рамки моралі, у нас наприклад (в україні) вони навязані християнством, тому що воно на нашій землі уже 1000 років. плюс коректуванні часом, особливостями менталітету народу сучасного і того, на який насадили християнство. у нас наприклад в любомо випадку суїцид - це смертний гріх, в Японіі - самурай зобовязаний його зробити для захисту своєї честі.
ще приклад, я наш час, якщо дівчина народила дитину в 15 років - це "п#здец" як вона так могла, таке не припустимо, нашо мораль такого не дозволяє, всі дружно начинають її засуджувати, глумитися над нею і морально їй важко вижити, її загноять. в цей же час - дівчина-турчанка в 19 років уже " стара діва" ,якщо до 22 двох її не заберуть заміж, то можна їти вішатись.

до чого я вела - це доказ того, що СУСПІЛЬСТВО формує наші погляди, мораль. навязує нам - що погано , що добре
  • 0

#211 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 21:21

"нав'язувати", "насаджувати", що за жорстока термінологія?

bastet!
Дайте просту відповідь: звідки б Ви знали що добре, а що погано, як би Вас не навчили батьки і суспільство?
  • 0

#212 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 21:31

Перегляд дописуLMax (9.12.2006 21:21) писав:

"нав'язувати", "насаджувати", що за жорстока термінологія?

bastet!
Дайте просту відповідь: звідки б Ви знали що добре, а що погано, як би Вас не навчили батьки і суспільство?
замініть будь ласка більш мякими словами.

я це і сказала в попередніх постах,( читайте уважніше і намагайтесь розуміти зміст, а не просто бачити набір букв,) що основу закладають вони, ви ж стверджуєте, що "дійшли" до своїх моральних норм самі читаючи, аналізуючи
почитайте уважно!!!!! мій попередній пост

Повідомлення відредагував bastet: 09.12.2006 – 21:35

• 0

#213 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 09.12.2006 – 21:56

Перегляд дописуbastet (9.12.2006 21:31) писав:

замініть будь ласка більш мякими словами.
ну наприклад, мораль можна виховувати, розвивати. "Мораль" і "насадження" просто логічно не сумісні слова.

Цитата

я це і сказала в попередніх постах,( читайте уважніше і намагайтесь розуміти зміст, а не просто бачити набір букв,) що основу закладають вони, ви ж стверджуєте, що "дійшли" до своїх моральних норм самі читаючи, аналізуючи
почитайте уважно!!!!! мій попередній пост
дійшов до усвідомлення та розуміння значущості тих моральних ціностей та норм, які в мене вклало сумпільство, батьки, школа через самопізнання, читання... ну як я вище написав.

Мало знати, ще треба розуміти.

Повідомлення відредагував LMax: 09.12.2006 – 21:56

• 0

#214 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.12.2006 – 03:22

Перегляд дописуSER_ROCKO (8.12.2006 13:47) писав:

1.Разом шукали б спосіб припинити війни, подолати голод і бідність.
2. Врешті знайти хоча б мету існування людей.
3. А ще було б класно якби в цьому союзі вони не конфліктували між собою.
1.Спосіб є, мудрувати навіть не потрібно. Одні мають мільйони грошей а інші мають мільйони проблем через їх відсутність.
2. А коли знайдуть, що тоді шукати?А..тоді шукати сенс нащо було шукати мету існування..так, достойні заняття.
3. Без конфлікту нема великого прогресу.
  • 0

#215 metamoreFoZza

антіБлондінка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сьомої тучки

Відправлено 26.12.2006 – 02:33

християнство
  • 0

#216 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.12.2006 – 17:47

Щойно зареєструвався. Цікава дискусія...
Щодо Кирі та L.R., то дозволю собі запитати: "Ви часом книгу В. Істархова "Удар русских богов" не читали?"
Щодо LMax'a, то з власного досвіду знаю, що переконувати таких людей наааааааааадзвичайно важка та нервова справа, з огляду на їхній ідеалізм. Просто, християнство, комунізм, анархізм та дуже багато інших систем світогляду ідеально підходять для суспільства роботів, у яких немає емоцій, яких можна зробити рівними між собою і т. п. У проекції ж на суспільство людей, треба враховувати той факт, що від народження усі люди народжуються нерівними . Саме тому, зазнали краху комунізм та анархія (пригадується батько Нестор та багато інших ідеалістів). І тут сперечатися неможливо (лиш би до цієї фрази не придиралися).
Сам - вірю в Фортуну та Фатум (січасною науковою мовою Фортуна - ентропія, Фатум - кисіль, коли нічого не відбувається). А про християнство гарно висловився наш славний (спробуйте не погодитися) предок Святослав: "Віра християнська - уродство є". Проти християн я нічого не маю, не люблю, як і багато хто, отої підлої системи.
Ну, думаю, як для першого поста достатньо...
  • 0

#217 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.12.2006 – 18:01

:D

Цитата

Щодо Кирі та L.R., то дозволю собі запитати: "Ви часом книгу В. Істархова "Удар русских богов" не читали?"

щодо мене - радили мені цю книжечку. починав читати, але так і не знайшов часу щоб прочитати всю.. десь має на диску Е валятись ;) :D :cry:

щодо Вашого поста - підтримую. а ще - подобається позиція, коли людина не навязує думки а говорить на зразок

Цитата

Сам - вірю в ...

Цитата

предок Святослав: "Віра християнська - уродство є"
в мого друга цей вислів на підписі стоїть. не на цьому форумі :)

словом, плюс 1. я сьогодні добрий :)

пс. пан часом не схиляється до язичництва? ;)
  • 0

#218 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 26.12.2006 – 18:14

Цитата

пс. пан часом не схиляється до язичництва? ;)
Схиляюся, бо то є віра наших пращурів. Але зараз Україною керують не з Києва, а з Рима, Вашингтона, Москви, навіть в плані язичництва: маю наувазі Рун-Віру - спонсорується з Америки\Канади. Поки у нас не з'явиться дійсно сильна та Українська віра, буду її сам собі придумував :D . А так, Фатум - гальмуюча сила всіх процесів, Фортуна - рушійна. І на їх балансі тримається Всесвіт. Хто вивчав фізику\хімію, мав би знати щось про ентропію, та те, що коли вона стане рівна нулю, то в світі нічого не відбуватиметься.
  • 0

#219 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 26.12.2006 – 19:02

З мобiли пишу)о! :D
цей во.пан бачу львiвський,запрошую до асi 7988720 ;)

серед укр. язичникiв найбiльш знайомий з рiдновiрами-заслуговують на повагу.знаю верхiвку,тобто знайомий.дуже хорошi люди.
крiм них ще маю друга в менш широкiй течii.словом,теми для розмов будуть..:D от..
  • 0

#220 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 26.12.2006 – 20:53

2 Гетьман: ну ось я християнин. І що? З твоїх слів виходить, що це автоматично мене робить роботом, беземоційною особистістю? Як на мене, лише наявність в людині цих двох критеріїв є мінімальною основою, щоб відчути до неї зневагу. Тоді яким чином в тебе виходить немати нічого проти християн?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних