Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 02.01.2006 – 21:23

Православна. Вважаю православну мораль абсолютно вірною.

2Киря: ти кажеш, що був православного віросповідання ,а потім вирішив, що тобі цього недостатньо - чому?
  • 0

#22 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 05.01.2006 – 21:45

Цікаво буде з вами всіма на тому світі зустрітися.... якщо такий є.
  • 0

#23 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:замку Іф

Відправлено 06.01.2006 – 16:52

Я - християнка.
  • 0

#24 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 07.01.2006 – 01:25

Parsokon (5.01.2006 21:41) писав:

Перегляд допису

Пригадується старенький анекдот про комуністичне пекло - ну, в пеклі звичайному чорти бігають, всіх смажать, а в комуністичному просто дефіцит усього :D Це я скорочено переповіла. Кожному своя дорога, певно, і на тому світі також.
  • 0

#25 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 07.01.2006 – 14:35

domino (7.01.2006 10:11) писав:

А теперь пришел черед передела загробного мира.

Перегляд допису

подивись анімешку Serial Experiments Lain, тебе може зацікавити.
Якщо ще не бачив.
  • 0

#26 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2006 – 16:59

Kleo (6.01.2006 16:48) писав:

Я - християнка.

Перегляд допису

Православна, католичка, греко-католичка, протестантка... ? Хто саме? :D
  • 0

#27 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 08.01.2006 – 03:38

Злодій (7.01.2006 16:55) писав:

Православна, католичка, греко-католичка, протестантка... ? Хто саме? :D

Перегляд допису

Так приємно, що звернули увагу :cry:
Я греко-католичка.

• 0

#28 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 10.01.2006 – 04:30

Пл_Я_ма (2.01.2006 13:18) писав:

цікаво, чому немає варіанта "атеїст"?

Перегляд допису

Тут все чітко і ясно - для конкретності мабуть взято три "світових" релігії, і щоб потім не образити когось(адже завжди з'являться якісь маргінали) + інша. По моєму автор поступив цілком логічно.

iskra (2.01.2006 21:19) писав:

Православна. Вважаю православну мораль абсолютно вірною.
2Киря: ти кажеш, що був православного віросповідання ,а потім вирішив, що тобі цього недостатньо - чому?

Перегляд допису

Я був православним християнином. А взагалі православ'я - від Праві(своєрідний рай у слов'янських ввіруваннях) + славити. Тому не можна однозначно сказати, що я не православний(але точно не "круглий" християнин - хрещений все-таки, але обряду зречення-наречення не проходив). Отака от штукенція.

Parsokon (5.01.2006 21:41) писав:

Перегляд допису

А ми там постійно зустрічаємся, тільки не пам'ятаєм цього!

2AndyR:оскільки вже досить пізно і мені потрібно хоч колись спати, то відповіді тобі дам трохи згодом...вибачай.
  • 0

#29 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 11.01.2006 – 23:54

2Киря: Вибач, не в"їхала з першого разу - був православним христинином кажеш, але до кінця не "розбувся" :D Так чого ж виникла думка, що це не дуже правильно - бути християнином православного віросповідання?
  • 0

#30 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.01.2006 – 00:59

Спочатку дами :happy1: Отже, шановна iskra прочитайте мої перші пости в цій темі, там ніби є відповідь на поставлене вами запитання.

Тепер AndyR!Що до "перебору харчами". Я ж говорив в загальному! Навіть у якості прикладу навів ідеологію комунізму. Таким є моє ставлення не до конкретно релігії, а до життя взагалому. Вчитись можна і у ворогів.

Цитата

Право то моє...тільки нікому (нажаль чи нащастя) не дано розібратись в істинному кольорі...
Воно то так, але гріх не зробити спробу розібратись у цьому(я не про поняття "рабство", а про життя та його складові взагалом).

Цитата

до цього не слід підходити з науково-дослідницької точки зору
саме цього і вчить християнство - сліпо приймати на віру та не задавати багато питань, бо вони можуть багато чого наробити. Я ж не можу все приймати на віру, ну такий вже я вродився, тягне мене до "науковості" - ще змалку хімією бавився, і ще всяким там...

Цитата

хіба Святе Письмо...бо все решта певно його інтерпретація...тобто не виключено, що щось і своє додали...
ніби Святе Письмо не люди писали!!! Це як літописи - прочитай, закрути на вус, та не вір!
Йду далі. Я ж не кажу, щоб ти не вірив у Нього - я тільки запитую а чому ти віриш саме у такого Бога, саме у біблейського?!
Про Сатану. Тобі ніколи не спадало на думку така річ: якщо Бог всесильний, а Сатана всього лише якийсь там збунтований янгол, то чому він має таку велику силу над людьми, чому Бог дозволяє знущатись над його найціннішим творінням. От якби наприклад ти намалював якусь чудову картину чи зроб ще якусь чудову річ. Чи дозволив би комусь знущатись над нею, чи міг би спокійно спостерігати за її невпинним нищенням? чи було б тобі це приємно? Думаю ні! Що ж тоді робить Господь? Може йому приємно спостерігати за тим, як ми мучимиось?

Est-ce que tu parle le francais?Parce-que je je parle ausi%)
pas du tout! Тільки так, кілька фраз. :D

І ще на загал: проголосувало в опитуванні ніби багато народу, а от щось сказати з цього приводу майже ніхто не хоче. Це тільки підтверджує мою думку про байдуже відношення народу, зокрема молодшого покоління до релігійних питань.
  • 0

#31 Palik

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень
  • Місто:Київ, Оболонь

Відправлено 08.02.2006 – 12:51

... скорше за все мене моджна приписати до наукових атеїстів... хоча я і таким себе не вважаю. Дивлюсь на всі речі з матеріалістичної точки зору, намагаюся аналізувати і знаходити пояснення всім речам і явищам....
... із релігій поважаю рідну слов"янську віру як культуру...
християн - не навиджу (маються на увазі вищи релігійні сани). Вважаю, що в наш час релігія - маніпулювання народом, і її треба дуже остерігатися...
  • 0

#32 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 10.02.2006 – 02:25

iskra (11.01.2006 23:54) писав:

2Киря: Вибач, не в"їхала з першого разу - був православним христинином кажеш, але до кінця не "розбувся" :rolleyes: Так чого ж виникла думка, що це не дуже правильно - бути християнином православного віросповідання?

Перегляд допису

Я був православним християнином. А взагалі православ'я - від Праві(своєрідний рай у слов'янських віруваннях) + славити. Тому не можна однозначно сказати, що я не православний(але точно не "круглий" християнин - хрещений все-таки, але обряду зречення-наречення не проходив). Отака от штукенція.
Розшифрую - слово "православ'я" у нас просто вкрали(або замінили значення самого поняття, щоб народ краще сприйняв християнство у такій доволі знайомій та звичній предкам назві) так само як Росія вкрала Русь (шоб їй за це мову відняло. жарт). Саме тому я кажу, що був православним христинином, а не просто православним!!! Отже кожного язичника а-ля паганина чи рідновіра можна називати православним. Тепер думаю з поняттями все зрозуміло і зрозуміло чому не "розбувся" :) Що до того чому виникла думка "не дуже правильно - бути християнином православного віросповідання" - так у мене такої думки і не було. Я казав, що "не правильно" бути українцю взагалі християнином будь-якої конфесії!!! Чому? Відповідь на першій сторінці цієї теми :) якщо там щось не зрозуміло - прошу давати питання :brovy:
  • 0

#33 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 10.02.2006 – 18:46

зазирнула в тему...
пробачайте, що вриваюсь в дискусію, але я тут дещо хотіла сказати, і вирішила сьогодні...

AndyR (25.12.2005 12:52) писав:

А тепер подумай..а якщо через мистецтво твого переконання ще 10 або й більше людей повірять, що не існує "єврейського Бога" для них.А існує щось інше. Ти готовий взяти на себе відповідальність за те, що позбавиш людей їх віри????і в результаті їх впевненості, що після смерті, при належно прожитому житті, їх очікує винагорода у Божому Царстві? і самого стимулу прожити це життя належним чином(Адже навіщо притримуватись 10 Заповідей "єврейського Бога")?

Перегляд допису

а звідки може бути ця впевненість??... всі, кого я знаю, порушували 5-7 з 10ти заповідей... це перше.
і друге: не кожного можна переконати, лише того, хто в чомусь сумнівається, і не може бути тут якась вина, ці сумніви розворушити може будь-яка дрібниця...

Киря (25.12.2005 18:05) писав:

Що до тотемізму: а тобі не здається, що він дуже яскраво проглядається у християнстві - всі носять та обожнюють хрестики, моляться та обожествляють ікони і т.д.?! Ну звичайно можна сказати, що це все речі, які тільки забезпечують зв'язок із Богом, але це буде проста відмовка.

Перегляд допису

у християнстві не лише тотемізм проглядається...
правда тут описаний фетишизм - саме це є обожнюванням предметів(фетишів), а тотемізм (де люди вірили в тотем, який є їх "предком",оберігає і дає силу, якщо, наприклад, зїсти його тіла) в християнстві проявляється під час причастя... коли священник дає "тіла і крові"..... аніматизм (віра в безособову одухотвореність природи або окремих її частин та явище), то тут взагалі без коментаріїв: людська душа.

Злодій (7.01.2006 16:59) писав:

Православна, католичка, греко-католичка, протестантка... ? Хто саме? :rolleyes:

Перегляд допису

а це справді має таке велике значення???

Киря (10.01.2006 04:30) писав:

А ми там постійно зустрічаємся, тільки не пам'ятаєм цього!

Перегляд допису

ага... індійська Сансара.

Киря (12.01.2006 00:59) писав:

ніби Святе Письмо не люди писали!!! Це як літописи - прочитай, закрути на вус, та не вір!

Перегляд допису

мало того, що люди... так ще й не євреї...
Євреї взяли ці тексти, які потім склали в Старий Завіт, у Шимерів, коли перебували у полоні у вавілонського царя.
я не розумію просто, як це можна вважати якимось першоджерелом... першоджерело - це ПЕРШОджерело, воно нізвідки взяте бути не може...

Киря (12.01.2006 00:59) писав:

проголосувало в опитуванні ніби багато народу, а от щось сказати з цього приводу майже ніхто не хоче. Це тільки підтверджує мою думку про байдуже відношення народу, зокрема молодшого покоління до релігійних питань.

Перегляд допису

молодше покоління зараз прагне незалежності... від всього....
(у своїй більшості)

зараз взагалі нічого правдою насправді назвати не можна...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  lie07.gif   8.19К   1 Кількість завантажень:

• 0

#34 rice

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.02.2006 – 04:14

взагаліто, я похрещений, мав би бути християном, але я трохи дивакувата людина. я не дуже вірю, ні в бога, ні в будду, ні в кого... мені здається, релігія дуже впливає на людину, а коли ти атеїст, ніякого впливу, так саме краще!
  • 0

#35 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 15.02.2006 – 00:20

rice (12.02.2006 04:14) писав:

взагаліто, я похрещений, мав би бути християном, але я трохи дивакувата людина. я не дуже вірю, ні в бога, ні в будду, ні в кого... мені здається, релігія дуже впливає на людину, а коли ти атеїст, ніякого впливу, так саме краще!

Перегляд допису

Ніякого впливу...гм...вплив є завжди. :(
  • 0

#36 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 15.02.2006 – 08:51

Перегляд допису

Атеїзм теж релігія)

До Клео:
я теж греко-католик)
  • 0

#37 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.02.2006 – 01:45

Перегляд допису

"не дуже вірю" - це не "не вірю взагалі".
Я теж не дуже вірю, але коли стає дуже страшно, самотньо, сумно... тоді я мимоволі шукаю прихистку у чогось сильнішого - якоїсь вищої сили. Тому я боюся атеїзму у його прояві, я не така сильна чи самовпевнена, щоб сказати, що нема нічого вище....
  • 0

#38 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2006 – 03:12

В першу чергу треба вірити в себе! У свої сили, свою волю, свій дух, а потім вже шукати підтримки, пишу жирним шрифтом ПІДТРИМКИ !!!!!!! а не а не допомоги! ІМХО: Деколи віра в себе більше помагає ніж віра в когось...
  • 0

#39 Kleo

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень

Відправлено 16.02.2006 – 03:15

Freelancer (15.02.2006 08:51) писав:

До Клео:
я теж греко-католик)

Перегляд допису

:(
  • 0

#40 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 16.02.2006 – 09:32

tiapa (16.02.2006 03:12) писав:

В першу чергу треба вірити в себе! У свої сили, свою волю, свій дух, а потім вже шукати підтримки, пишу жирним шрифтом ПІДТРИМКИ !!!!!!!  а не а не допомоги! ІМХО: Деколи віра в себе більше помагає ніж віра в когось...

Перегляд допису

звичайно підтримки )
(не допомоги)
і саме тоді, коли віри в себе замало....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних