Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#181 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.11.2006 – 03:04

2hobit припустимо наіть якщо і рекламую..а що не маю права? "Кожна жаба своє болото хвалить" і від цього нікуди дітись :)
  • 0

#182 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 22.11.2006 – 10:15

Перегляд дописуКиря (21.11.2006 00:51) писав:

Безперечно в християнстві є купа позитивних моментів але все-таки мені не дають спокою негативні моменти.
Мені цікаво було б почути Вашу думку про негативні моменти.

Перегляд дописуhobit (21.11.2006 13:58) писав:

Християнскі твердження говорять, щоб ми любили ближнього свого, буддистські -- щоб розуміли, а ісламські -- щоб допомагали.
Любов включає в себе останніх два, що доказує те, що християнство краще вчить. Ви згідний? А розуміння є складовою любові як і допомога.
То що, велика розбіжність?

Перегляд дописуL.R. (21.11.2006 17:47) писав:

повторю ще раз. навіщо писати листа римлянам(та й не тільки їм), якщо біблія орієнтована на нас з Вами? ризикуючи тим, що лист просто не збережеться?
Ризик що лист не збережеться був завжди. А римлянам писалося, бо на той час Римська Імперія була сильною світовою державою.

Цитата

теж мені доказ. біблія кажуть зібрана по частинкам, переписувалась писцями? а чи не збільшує це ризик помилок в тій самій біблії?
Почитайте як саме вона переписувалась і ким.

Цитата

зауважте, що до Вашого "сина божого" ставлюсь так само як скажімо до геракла
От біда! Ви не в стані відрізняти істричну особистість від казкової? :) Напевне сильно перечиталися байок (хоча, що Геракл вигаданий, теж сумнівно).
Від якої події йде відлік часу у календарі?

Цитата

а ви хіба не знаєте єгипетських подвигів мойсея? я про немовлят говорю - вбили всіх крім єврейських.
Хто вбив? Цитату.

Цитата

в останньому випадку просто вважаю гілку дискусії тупиковою - що є істина в тому випадку не знає ніхто. як мінімум довести ніхто не зможе.
Тобто Ви зводите на нівець можливість існування Істини навіть не припускаючи її?

Повідомлення відредагував LMax: 22.11.2006 – 10:18

• 0

#183 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 22.11.2006 – 23:36

Цитата

Ризик що лист не збережеться був завжди. А римлянам писалося, бо на той час Римська Імперія була сильною світовою державою.

ну хіба Ви не ухиляєтесь від відповіді? чи просто не хочете зрозуміти питання?
поясню ланцюжок обговорення.
мій аргумент, підкріплений цитатою з вищеназваного листа - христос закликав будь що коритись владі і не протистояти.
Ви кажете - то він про найману працю. а якщо начальник не подобається, то треба шукати іншого.
я кажу - в той час було рабство, а по-друге несправедливим може бути керівник країни, себто влада,що було в ті часи актуально.
Ви ухиляєтесь - біблія значить адресувалась більше нащадкам
тому я питаю, якщо так, то навіщо писати послання??
Ви кажете - бо рим був тоді сильною державою. ну не смішно хіба.... яка різниця була павлу - сильна, не сильна, якщо вчення христа було адресоване нащадкам? все одно б не зрозуміли варвари, нє?

Цитата

ми здається про земну владу говорим. чи Ви не по українським законам живете? не нашому уряду коритеся? як і всі українці.

Ви проігнорували питання.

Цитата

Почитайте як саме вона переписувалась і ким.
почитав. хіба це ліквідує ризик помилок при переписуванні? чи викривлень? Ви знайомі з тими писцями? якщо так, то нема питань, вірю :)

Цитата

От біда! Ви не в стані відрізняти істричну особистість від казкової? Напевне сильно перечиталися байок (хоча, що Геракл вигаданий, теж сумнівно).
Від якої події йде відлік часу у календарі?

смішно, чесне слово... Ви самі в дужках сказали, що сумніваєтесь, в тому що геракл вигаданий. тоді що відрізняє цю історичну постать від христа? обидва сини божі :)
а відлік цей йде стараннями церкви Вашої... тому як аргумент не сприймаю.

Цитата

Хто вбив? Цитату.

таке враження що Ви біблії не читали, або ж знущаєтесь. тримайте:

Вихід Глава 12
29 І сталося в половині ночі, і вдарив Господь в єгипетськім краї кожного перворідного, від перворідного фараона, що сидить на своїм престолі, аж до перворідного полоненого, що у в'язничному домі, і кожного перворідного худоби.
30 І встав фараон уночі, він та всі раби його, та ввесь Єгипет. І знявся великий зойк в Єгипті, бо не було дому, щоб не було там померлого!...
31 І покликав фараон Мойсея та Аарона вночі, та й сказав: Устаньте, вийдіть з-посеред народу мого, і ви, і сини Ізраїлеві. І йдіть, служіть Господеві, як ви казали!

Цитата

Тобто Ви зводите на нівець можливість існування Істини навіть не припускаючи її?

читайте уважніше. де я існування істини під сумнів ставив? я говорив, що ніхто з нас не доведе істинності своїх аргументів - дослівно:

Цитата

що є істина в тому випадку не знає ніхто. як мінімум довести ніхто не зможе.

• 0

#184 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 23.11.2006 – 00:37

2LMax я майже весь час про ті моменти говорив, але Ви або не хотіли слухати або не хотіли почути. Або я неправильно говорив.
  • 0

#185 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 00:53

Перегляд дописуКиря (23.11.2006 00:37) писав:

2LMax я майже весь час про ті моменти говорив, але Ви або не хотіли слухати або не хотіли почути. Або я неправильно говорив.
А то Ви були... Я Вас спутав з кимось другим, Ви не дивуйтесь.
  • 0

#186 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 01:33

Перегляд дописуL.R. (22.11.2006 23:36) писав:

ну хіба Ви не ухиляєтесь від відповіді? чи просто не хочете зрозуміти питання?
Що є ухилянням? Там де я не відповідаю вважаю вашим соромом ковирятися у вашому не знанні. То я Вам пробачаю Ваші запитання. Не хочу показатись зверхнім, але Ви сам вимагаєте такого. Цікаво не те, а те що Ви написали в іншій гілці що Ваші попередні покоління були св'ящениками, то чому Ви відреклися віри ваших батьків? Щось тут нечисто...

Цитата

мій аргумент, підкріплений цитатою з вищеназваного листа - христос закликав будь що коритись владі і не протистояти.
Ви кажете - то він про найману працю. а якщо начальник не подобається, то треба шукати іншого.
Я не казав що треба шукати іншого, а хоч самому ставати ним (начальником).Читайте ще раз.

Цитата

я кажу - в той час було рабство, а по-друге несправедливим може бути керівник країни, себто влада,що було в ті часи актуально.
Ну і?

Цитата

Ви ухиляєтесь - біблія значить адресувалась більше нащадкам
вона адресувалась всім хто має вуха і очі.

Цитата

тому я питаю, якщо так, то навіщо писати послання??
послання пишуть щоб читати.

Цитата

почитав. хіба це ліквідує ризик помилок при переписуванні? чи викривлень? Ви знайомі з тими писцями?
Помилки якщо є, то вони не заважають сприйняттю цілісного образу, бо все складано як одна гармонічна картина, на якій декілька подряпин. Ці подряпини є помилки, але для сприйняття цілого полотна вони не заважають.

Цитата

Ви самі в дужках сказали, що сумніваєтесь, в тому що геракл вигаданий.
це означає що я допускаю можливість його реального існування в історії.

Цитата

тоді що відрізняє цю історичну постать від христа? обидва сини божі :)
не пхайте сюди ще Геракла. Яка різниця що відрізняє?

Цитата

а відлік цей йде стараннями церкви Вашої... тому як аргумент не сприймаю.
Церкви Ваших батьків і дідів і віри яких Ви зреклися, собі на сором...

Цитата

Вихід Глава 12
29 І сталося в половині ночі, і вдарив Господь в єгипетськім краї кожного перворідного, від перворідного фараона, що сидить на своїм престолі, аж до перворідного полоненого, що у в'язничному домі, і кожного перворідного худоби.
30 І встав фараон уночі, він та всі раби його, та ввесь Єгипет. І знявся великий зойк в Єгипті, бо не було дому, щоб не було там померлого!...
31 І покликав фараон Мойсея та Аарона вночі, та й сказав: Устаньте, вийдіть з-посеред народу мого, і ви, і сини Ізраїлеві. І йдіть, служіть Господеві, як ви казали!
Не видно при чому тут Мойсей. Бог попереджав фараона, а він не слухав.
Чи Ви думаєте Мойсей мав якесь військо, яке таємно це все зробило? (де докази) Чи може він був великий маг і чарівник?

Цитата

читайте уважніше. де я існування істини під сумнів ставив? я говорив, що ніхто з нас не доведе істинності своїх аргументів - дослівно:
А нащо доводити те що явне? Доводить брехун, щоб виправдатися. Істина не потребує виправдання. Хоча зараз скажете що Ви про таке не питали... Або що я собі багато позволяю, чи ще щось в тому роді.
  • 0

#187 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 13:43

Перегляд дописуКиря (22.11.2006 03:04) писав:

2hobit припустимо наіть якщо і рекламую..а що не маю права? "Кожна жаба своє болото хвалить" і від цього нікуди дітись :)
ну тоді прошу модерів перейменувати тему в "Реклама вашої релігії"

Перегляд дописуLMax (23.11.2006 01:33) писав:

А нащо доводити те що явне? Доводить брехун, щоб виправдатися. Істина не потребує виправдання. Хоча зараз скажете що Ви про таке не питали... Або що я собі багато позволяю, чи ще щось в тому роді.
солідарний... від себе хочу додати: тільки тим, хто обманює, потрібна віра в те, що вони говорять.
  • 0

#188 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 15:37

Перегляд дописуhobit (23.11.2006 13:43) писав:

від себе хочу додати: тільки тим, хто обманює, потрібна віра в те, що вони говорять.
я б ще додав таке: тим, хто обманює, потрібен доказ того, що вони говорять, перед тими хто менше знає про правду.
  • 0

#189 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 20:28

вихожу з дискусії. причини - Ви, LMax ухиляєтесь від відповідей, переходите на особистості, навіть на образи, перекручуєте мої слова, поводитесь зверхньо і твердолобо. це не нормальна дискусія. я не збираюсь опускатись до Вашого рівня, а вдесяте повторювати одні й ті ж питання мені набридло.

наостанок, щоб стало зрозуміло, поясню на прикладі Вашого передостаннього повідомлення - Ви вже просто перейшли всі цивілізовані рамки.

Цитата

Що є ухилянням? Там де я не відповідаю вважаю вашим соромом ковирятися у вашому не знанні. То я Вам пробачаю Ваші запитання. Не хочу показатись зверхнім, але Ви сам вимагаєте такого.
серйозно? мій сором? Я ВАМ ПИТАННЯ ЧЕТВЕРТИЙ РАЗ ЗАДАЮ ПРО ВЛАДУ, А ВИ ЩЕ МЕНЕ ЗВИНУВАЧУЄТЕ В НЕЗНАННІ? краще б відповіли! якщо не можете, то так і скажіть!

Цитата

Цікаво не те, а те що Ви написали в іншій гілці що Ваші попередні покоління були св'ящениками, то чому Ви відреклися віри ваших батьків? Щось тут нечисто...
а я Вам в іншій гілці відповів. тут я буду менш толерантний.
спочатку відповім на питання. першим, хто не став священником був мій дід. потім батько. по маминій лінії на щастя на було твердолобих християн, і тато теж не вважає себе істинно віруючим. і на щастя, мене виховали, не навязуючи цієї гнилої віри.

а тепер конкретно Вам - ЯКЕ ВАШЕ ***** ДІЛО?!!
(риторичне питання.як і всі нижче. я й так сюди більше відповідати не збираюсь.)

Цитата

Я не казав що треба шукати іншого, а хоч самому ставати ним (начальником).Читайте ще раз.
навіть якщо так - це міняє суть??? я думаю, легше найти нового начальника, ніж стати ним. президентом станете? тоді я повішусь.
СУТЬ В ТОМУ ЩО ВИ НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ НА ПИТАННЯ, ЧІПЛЯЄТЕСЬ ДО СЛІВ, НЕ БАЖАЮЧИ СПРИЙНЯТИ СУТІ ЇХ.

Цитата

Ну і?
як сказав би мій знайомий "Баранки гну і". знову переконуюсь що Ви не читаєте того, що я пишу - я просто переказував зміст останніх повідомлень, це не потребувало ніяких коментарів з Вашої сторони.

Цитата

вона адресувалась всім хто має вуха і очі.
серйозно?! а чому Ви писали інше??? мені втретє треба кидати Вашу цитату? про нащадків? не буду! набридло.

Цитата

послання пишуть щоб читати.
відповідь геніальна. іншого від Вас я й не чекав...

Цитата

Помилки якщо є, то вони не заважають сприйняттю цілісного образу, бо все складано як одна гармонічна картина, на якій декілька подряпин. Ці подряпини є помилки, але для сприйняття цілого полотна вони не заважають.
А ВАМ ЗВІДКИ ЗНАТИ, ЩО ПОМИЛКИ, А ЩО НІ? маразм якийсь ця Ваша самовпевненість...

Цитата

це означає що я допускаю можливість його реального існування в історії.
я зрозумів з першого разу.

Цитата

не пхайте сюди ще Геракла. Яка різниця що відрізняє?
ВИ ЗНОВ НЕ ВІДПОВІДАЄТЕ! яка різниця? ВЕЛИЧЕЗНА! тому що якщо нічого не відрізняє - то може будем поклонятись гераклу???

Цитата

Церкви Ваших батьків і дідів і віри яких Ви зреклися, собі на сором...
та йдіть Ви знаєте куди...

Цитата

Не видно при чому тут Мойсей. Бог попереджав фараона, а він не слухав.
Чи Ви думаєте Мойсей мав якесь військо, яке таємно це все зробило? (де докази) Чи може він був великий маг і чарівник?
дійсно.. він збоку стояв.. і попередні кари не через нього робились. тепер Ви виправдовуєте мойсея. Ваш бог вбиває сотні, може тисячі дітей - а Ви, не звертаєте на то уваги, доводите, що мойсей невинний. аби стрілки перевести.
доречі, якщо Ви забули, це я писав до того, що АВТОРИ старого завіту ОПИСУВАЛИ злочини Вашого бога. я помиляюсь? не злочини? не описували? а к чорту... і так можете не відповідати.

Цитата

демагог Ви. для мене щось одне явне, для Вас інше. чи десь записане все явне? аксіоми світобудови?

словом, дістало. бажаю Вам всього доброго. а головне сил витримати облом після смерті, коли там не виявиться Вашого улюбленого деспота-бога.

адья
  • 0

#190 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.11.2006 – 22:06

Перегляд дописуL.R. (23.11.2006 20:28) писав:

а тепер конкретно Вам - ЯКЕ ВАШЕ ***** ДІЛО?!!
А що не можна запитатися? - Вивчаю таких як Ви. Ми ж і так не знайомі, то чого боїтеся?

Цитата

А ВАМ ЗВІДКИ ЗНАТИ, ЩО ПОМИЛКИ, А ЩО НІ? маразм якийсь ця Ваша самовпевненість...
Спершу самому читаючи мало зрозуміло. А зрозуміло коли хтось пояснить. Бо передання дається усно.

Цитата

дійсно.. він збоку стояв.. і попередні кари не через нього робились. тепер Ви виправдовуєте мойсея. Ваш бог вбиває сотні, може тисячі дітей - а Ви, не звертаєте на то уваги, доводите, що мойсей невинний. аби стрілки перевести.
Кара й Вас настигнути може за зневагу Бога...

Цитата

доречі, якщо Ви забули, це я писав до того, що АВТОРИ старого завіту ОПИСУВАЛИ злочини Вашого бога. я помиляюсь? не злочини? не описували?
Кара це злочин? За кару не карають. Хто вище Бога, щоб судити Його?

Цитата

для мене щось одне явне, для Вас інше. чи десь записане все явне? аксіоми світобудови?
записано. Воно записано всюди, кожен стовп про це кричить. А Ви б і так не читали через Вашу скептичну недовіру до всього оточуючого, а головне до себе самого.

Цитата

а головне сил витримати облом після смерті, коли там не виявиться Вашого улюбленого деспота-бога.
А що там буде?

Повідомлення відредагував LMax: 23.11.2006 – 22:18

• 0

#191 Руля ван Метал

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 434 повідомлень
  • Місто:Івано-франківська

Відправлено 25.11.2006 – 13:40

я взагалі то християнин але друзі анархісти. почучуть переконують.
  • 0

#192 andrON

.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 25.11.2006 – 20:39

Перегляд дописуruslanmetal (25.11.2006 13:40) писав:

хм.. ти хоч подумав, що сказав? це типу "я взагалі-то буддист, але друзі соціалісти. почучуть переконують".. в чому ж тебе переконують?
  • 0

#193 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 25.11.2006 – 20:44

я взагалі-то гомосексуаліст - але друзі вже питають коли я собі куплю машину...
  • 0

#194 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.11.2006 – 18:31

мож ти хотів сказати антихристи?:cool1:
  • 0

#195 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.11.2006 – 22:40

Перегляд дописуSER_ROCKO (25.11.2006 17:55) писав:

Побачив цитату одного користувача(Palik) - "мій бог мене рабом не називав..." Дуже влучні слова. Я ще давно сказав: "Я не хочу бути християнином, бо я не хочу бути рабом". Навіть якщо християни раби дуже доброго бога, який любить своїх рабів, захищає, помагає їм. Деколи навіть прощає їх гріхи. Але вони все одно раби. Раби в прямому значенні. У християнських текстах, молитвах і т.д християни називають себе "Рабами божими". Наприклад: "Хрещається раб божий такий-то..." Я особисто не хочу бути нічиїм рабом. Я сам собі господар, цар і бог. Хоча я допускаю що є хтось сильніший за мене, і що він(воно) керує мною. Але це мені не дуже подобається.

А хто з вас хоче бути рабом ягве і ісуса?

А Ви й не будьте. Хто примушує? Це умовне "рабство" добровільне для вільних у правді і воно дає волю від беззаконня.
Будьте вище за раба, як господар. Господар над неправдою.

Доволі для учня, коли буде він, як учитель його, а раб як господар його. (Матвія 10:25)

Повідомлення відредагував LMax: 26.11.2006 – 22:45

• 0

#196 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.11.2006 – 22:57

Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха.
І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік.
Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні. (Івана 8:34-36)

Оце Моя заповідь, щоб любили один одного ви, як Я вас полюбив!
Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх.
Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.
Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й приносили плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки попросите в Імення Моє.
Це Я вам заповідую, щоб любили один одного ви! (Івана 15:12-17)
  • 0

#197 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.11.2006 – 23:12

Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства! (Галатів 5:1)
  • 0

#198 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 01.12.2006 – 15:38

Цитата

Раб гріха? А що таке гріх? Гріх це вчинок людини, який суперечить якомусь там богові.
Етимоліогя слова "гріх" - помилка.

Цитата

Ну ще також моральним законам суспільства. Хоча в кожній місцевості, в кожному суспільстві моральні закони різні, отже те що в Китаї - гріх, в нас може бути добрим вчинком.
Наприклад?

Цитата

Але "гріхи" ми робимо в основному з власної волі. А не роблять гріхів люди, які виконують моральні закони і заповіді церкви. От якраз вони і є рабами.
Тобто по Вашому виходить не робити помилок це рабство? ЧУДОВО! :unsure:
  • 0

#199 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 01.12.2006 – 18:28

Анархія це релігія? :unsure:
  • 0

#200 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 03.12.2006 – 13:08

Перегляд дописуSER_ROCKO (2.12.2006 18:20) писав:

Етимологія і поняття це різні речі. Наприклад етимологія слова "комп'ютер" - обчислювач.
це суті не міняє. Хто хоче викрутитись - той це використовує. Але не викрутиться!

Цитата

Прикладів масса. Почитай різну літературу. Ознайомся з іншими релігіями, традиціями.
Гордість, забобони, звертання до шаманів і екстрасенсів, віра в талісмани, прикмети, самогубство, аборти, ненависть до ворогів, гнів, проституція, п'янство і т.д. Різні групи людей по-різному ставляться до таких гріхів. Для когось це гріх, для когось звичне явище.
Це говорить лише про слабкий рівень моралі тих народів.

Цитата

Робити помилки - це свобода. Не робити помилки - це теж свобода. А виконувати чиїсь вказівки проти своєї волі - це рабство.
Я за "вказівки" по своій волі доти, поки не навчуся краще.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних