Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#161 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 17.11.2006 – 03:22

Перегляд дописуL.R. (16.11.2006 23:41) писав:

я принаймні пересвідчусь що це біблійне твердження а не Ваше.
5. Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
6. Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух.
7. Не дивуйся тому, що сказав Я тобі: Вам необхідно родитись згори.
8. Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.
(Iвана 3)

8. Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола.
9. Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.
10. Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!
(1-е Iвана 3)

Цитата

так. по-перше. не треба ображати опонента. це як мінімум негарно. Ви назвали мене нацистом. це раз.
ведете себе як пацан. Я написав в дужках що це припущення. Чи до Вас так завжди прочитане один раз слово з першого разу не доходить? Дужки заважають?
І ще - Ви шукаєте образи - то її й отримуєте. Погодьтесь це ж не моя проблема, а Ваша.

Цитата

ви мені ще про благословення начальника (що від бога) коментаря не дали.

Цитата

нє, цікаво. пропаганда всепрощення, милосердя, любові. підстав другу щоку, і т.і. а от начальнику корись, що б він не казав. якщо бє, значить любить. бо кожен(!) начальник богом даний. цікава філософія. а ще більш цікаво для чого вона? :yes: чи не для покори рабів?
старий завіт. Знову, знову і знову... Читайте новий, а не старий. Не путайте тексти з двох різних книг! Це ще нічого не значить, що вони в одній обкладинці видані. Мені вже набридло це талдичити. "Начальнику корись" - Старий Завіт, "підстав другу щоку" - Новий Завіт. Зрозуміло?

Цитата

ну і? це значить, що якою б доброчесною, справедливою, світлою не була людина, що не вірить в християнського бога(і взагалі в будь якого), не має "любови"(в даному випадку я так розумію до бога Вашого...), вона все одно попаде в пекло, та? а де логіка? де справедливість? де кармічні закони(які Ви мали необережність згадати :yes: покажіть мені в біблії слово "карма".. ) ?

Про любов: Любов до ближнього. Любов це не логіка. Любов до Любові.

Про справедливість: Якою мірою будете міряти, такою відміряють вам, і додадуть вам... (Марка 4:24) Хіба ж не справедливо?

Про карму: В Біблії карма зветься родовим прокляттям, бо це інша мова, інша культура, інша релігія, а поняття, про світобудову спільне з багатьма східними вченнями.

Цитата

а по-моєму все досить просто. якщо ви вважаєте, що в біблії більше істинності щодо бачення справжнього Бога, ніж припустим в корані чи ведах то кажіть ТАК. якщо ж вони з рівною вірогідністю на Вашу думку істинні - кажіть НІ.
Думаю що так. Бо Ісус казав що "Отця ніхто не бачив" (цитату поки не знайшов).
Та ще це від Івана (перший після Христа):
18. Ніхто Бога ніколи не бачив, Однороджений Син, що в лоні Отця, Той Сам виявив був.Івана 1

Цитата

а по-моєму, я Вас в кут загнав і Ви лукавити почали. нема ж там око за око. там пророк іменем господнім (!!!) за глузування вбиває 42 дитини. там цим же іменем господнім винищують міста, краї, народи заради вигоди, заради нових земель, де вони "будуть плодитись на радість богу". бог був всього лиш прикриттям. як греки бились на сторонах богів, так і християни. різниці - нема. тільки в розкрученості міфів.
Тішитесь що Ви мене ніби то загнали, а насправді цим себе заганяете від розуміння сказаного мною до Вас.
Ну було і таке. Але силу їм дав Бог. Як вони її використали на славу Божу, чи на гнів - це вже їхня проблема. Чи Ви беретесть їх судити за це? Чи Ви маєте особливе право судити інших людей ще й не побувавши в їхній ситуації, з їхнім світоглядом? Що Вас заклинило на чужих злочинах? Скажіть, звідки би Ви про них дізнались, як не з Біблії? То виходить за те що в ній Вам показано як не слід робити ЗАРАЗ, Ви її цілу зухвало відкидаєте не читавши головного.
Може це Вас і здивує але ця така книга, яку слід читати з кінця. З Нового Завіту. Найдіть мені в Новому Завіті, (на якому базується сьогоднішня віра), щось незрозуміле. Вам не хвате часу розібратись зі всім Старим Завітом, а як би Ви з ним розібрались, то все би зрозуміли, бо там купа пророцтв що має трапитися і описано в НЗ. Вони так подані, що ніхто не знав і навмисно не міг того написати. Це видно при прочитанні. Тому починайте з НЗ.

Цитата

а про поділ - не смішіть мої капці. це поділ на християн і "невірних", тобто всіх інших, включно зі мною.
6. Ми від Бога, хто знає Бога, той слухає нас, хто не від Бога, той не слухає нас. Цим пізнаємо Духа правди та духа обмани. [Мій кометар: отут і поділ видно].
7. Улюблені, любім один одного, бо від Бога любов, і кожен, хто любить, родився від Бога та відає Бога!
8. Хто не любить, той Бога не пізнав, бо Бог є ЛЮБОВ! (1-е Iвана 4)

П.С. Нема десь там ніякого містичного дядька, якому треба коритися.. Бог це любов. "Коритися" любові і самому любити любов. Це і все. Невже так складно?
  • 0

#162 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 18.11.2006 – 13:31

Цитата

5. Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
6. Що вродилося з тіла є тіло, що ж уродилося з Духа є дух.
7. Не дивуйся тому, що сказав Я тобі: Вам необхідно родитись згори.
8. Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.
(Iвана 3)

8. Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола.
9. Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.
10. Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!
(1-е Iвана 3)

чесно кажучи, не досить переконливо. але нехай.

Цитата

ведете себе як пацан. Я написав в дужках що це припущення. Чи до Вас так завжди прочитане один раз слово з першого разу не доходить? Дужки заважають?
І ще - Ви шукаєте образи - то її й отримуєте. Погодьтесь це ж не моя проблема, а Ваша.

не погоджуюсь. я бачив дужки, але вони Вас не виправдовують. Ви пишете образу, а в дужках що це припущення. і як Вас розуміти? а коли Ви пишете, що я веду себе як пацан - додавайте такі ж дужки, якщо Ви вже це так любите. це не Вам судити. "не судіть і не судимі будете".. говоріть по темі,будь ласка в подальшому, а не принижуйте себе брутальними методами.

Цитата

тарий завіт. Знову, знову і знову... Читайте новий, а не старий. Не путайте тексти з двох різних книг! Це ще нічого не значить, що вони в одній обкладинці видані. Мені вже набридло це талдичити. "Начальнику корись" - Старий Завіт, "підстав другу щоку" - Новий Завіт. Зрозуміло?

і це Ви мені говорите, що я неуважно читаю... подивіться, звідки цитата про начальників:

Цитата

Послання Павла до Римлян, Глава 13

Цитата

Про любов: Любов до ближнього. Любов це не логіка. Любов до Любові.

Про справедливість: Якою мірою будете міряти, такою відміряють вам, і додадуть вам... (Марка 4:24) Хіба ж не справедливо?

Про карму: В Біблії карма зветься родовим прокляттям, бо це інша мова, інша культура, інша релігія, а поняття, про світобудову спільне з багатьма східними вченнями.

мені не треба Вашого розуміння понять. відповідайте на питання.

Цитата

Думаю що так.
тобто християнство краще, ніж інші релігії, я так розумію? відповідь так чи ні.

Цитата

Але силу їм дав Бог. Як вони її використали на славу Божу, чи на гнів - це вже їхня проблема.
нічого подібного. сам бог радив євреям йти на інші землі, власною рукою добровільно винищуючи цілі народи.

Цитата

Чи Ви беретесть їх судити за це? Чи Ви маєте особливе право судити інших людей ще й не побувавши в їхній ситуації, з їхнім світоглядом? Що Вас заклинило на чужих злочинах? Скажіть, звідки би Ви про них дізнались, як не з Біблії?
я берусь судити не людей, а Вашу релігію. тому що принципи і демгагогія християнство зовсім не збігається з ділами, що творились з вини або благословення Вашого бога. і біблія, якщо Ви вже так їй вірите - джерело аргументів, що підтверджують мою правоту. а суть моєї позиції - Ваш бог нічим не відрізняється від грецьких, римських, єгипетських богів і володіє всіма рисами людини, включно з жорстокістю, лицемірством та ін.

Цитата

П.С. Нема десь там ніякого містичного дядька, якому треба коритися.. Бог це любов. "Коритися" любові і самому любити любов. Це і все. Невже так складно?

складно. бо ця теза - всього лиш демагогія, прикриття лицемірної структури управління людьми, що підтверджується іншими цитатами з Вашої біблії. а знаєте, чому так? бо люди її писали, а піару тоді ще не знали, от і допустились помилок у писанні. чи просто думали, що "і так покатить" :yes:
  • 0

#163 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 18.11.2006 – 14:56

Перегляд дописуL.R. (18.11.2006 13:31) писав:

не погоджуюсь. я бачив дужки, але вони Вас не виправдовують. Ви пишете образу, а в дужках що це припущення. і як Вас розуміти?
Вас ображає припущення? Як моє припущення неправда, то чому ж Ви не заперечили мені? Самі себе видали "з потрохами"...

Цитата

і це Ви мені говорите, що я неуважно читаю... подивіться, звідки цитата про начальників:
Помилився. Я не претендую на знання напам'ять Біблії. Я претендую на розуміння суті написаного без пам'яті. Вміння напам'ять читати любий рядок з Біблії залиште свідкам Єгови та іншим сектантам і книжникам.
А сам читайте краще повністю, не вириваючи окремі тези з цілої думки:

римлян 13; 1-9
Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.
Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.
Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї, бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!
Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління.
Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті.
Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь.
Не будьте винні нікому нічого, крім того, щоб любити один одного. Бо хто іншого любить, той виконав Закона.

Бо заповіді: Не чини перелюбу, Не вбивай, Не кради, Не свідкуй неправдиво, Не пожадай й які інші, вони містяться всі в цьому слові: Люби свого ближнього, як самого себе!

І щодо Закону:

Галатів 2; 16-21
А коли ми дізнались, що людина не може бути виправдана ділами Закону, але тільки вірою в Христа Ісуса, то ми ввірували в Христа Ісуса, щоб нам виправдатися вірою в Христа, а не ділами Закону. Бо жодна людина ділами Закону не буде виправдана!
Коли ж, шукаючи виправдання в Христі, ми й самі показалися грішниками, то хіба Христос слуга гріху? Зовсім ні!
Бо коли я будую знов те, що був зруйнував, то самого себе роблю злочинцем.
Бо Законом я вмер для Закону, щоб жити для Бога. Я розп'ятий з Христом.
І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе.
Божої благодаті я не відкидаю. Бо коли набувається правда Законом, то надармо Христос був умер!
Любов не чинить зла ближньому, тож любов виконання Закону.
І це тому, що знаєте час, що пора нам уже пробудитись від сну. Бо тепер спасіння ближче до нас, аніж тоді, коли ми ввірували.
Ніч минула, а день наблизився, тож відкиньмо вчинки темряви й зодягнімось у зброю світла.
Як удень, поступаймо доброчесно, не в гульні та п'янстві, не в перелюбі та розпусті, не в сварні та заздрощах,
але зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість!

Цитата

мені не треба Вашого розуміння понять. відповідайте на питання.
Відповідаю як є, а не як би Ви вимагали того.

Цитата

тобто християнство краще, ніж інші релігії, я так розумію? відповідь так чи ні.
Я вже відповів не раз. Цього достатньо.

Цитата

нічого подібного. сам бог радив євреям йти на інші землі, власною рукою добровільно винищуючи цілі народи.
Багато описано про їхнє беззаконня - єдине що ми знаємо.
Керуав хтось, видаючи себе за Бога та іменем бога, але на то була воля Бога!
Тепер ми знаєм, що Любов то бог, а не хтось, хто каже вбивати! І нема різниці хто то так каже, і кого він закликає вбивати - жида, українця, москаля чи поляка - це від ДЕМОНА він посланий.

Цитата

я берусь судити не людей, а Вашу релігію.
Релігія є лише прояв віри. Значить ви судите не досконалу віру тих людей. Але не забувайте що:

1 Ось тому без виправдання ти, кожний чоловіче, що судиш, бо в чому осуджуєш іншого, сам себе осуджуєш, бо чиниш те саме й ти, що судиш.
2 А ми знаємо, що суд Божий поправді на тих, хто чинить таке.
3 Чи ти думаєш, чоловіче, судячи тих, хто чинить таке, а сам робиш таке саме, що ти втечеш від суду Божого?
4 Або погорджуєш багатством Його добрости, лагідности та довготерпіння, не знаючи, що Божа добрість провадить тебе до покаяння?
5 Та через жорстокість свою й нерозкаяність серця збираєш собі гнів на день гніву та об'явлення справедливого суду Бога,
6 що кожному віддасть за його вчинками:
7 тим, хто витривалістю в добрім ділі шукає слави, і чести, і нетління, життя вічне,
8 а сварливим та тим, хто противиться правді, але кориться неправді, лютість та гнів.
9 Недоля та утиск на всяку душу людини, хто чинить зле, юдея ж перше та геллена,
10 а слава, і честь, і мир усякому, хто чинить добре, юдеєві ж перше та гелленові.

11 Бо не дивиться Бог на обличчя!
12 Котрі бо згрішили без Закону, без Закону й загинуть, а котрі згрішили в Законі, приймуть суд за Законом.
13 Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть.

(До римлян 2)

Цитата

і біблія, якщо Ви вже так їй вірите - джерело аргументів, що підтверджують мою правоту. а суть моєї позиції - Ваш бог нічим не відрізняється від грецьких, римських, єгипетських богів і володіє всіма рисами людини, включно з жорстокістю, лицемірством та ін.
Бог завжди є дзеркалом людини.

Цитата

складно. бо ця теза - всього лиш демагогія, прикриття лицемірної структури управління людьми, що підтверджується іншими цитатами з Вашої біблії. а знаєте, чому так? бо люди її писали, а піару тоді ще не знали, от і допустились помилок у писанні. чи просто думали, що "і так покатить" :yes:
Піар це справи нечистого. Ніхто не розраховував на таке його коварство. Писали як є - правду.
Чи вони мали передбачити піар і підлаштуватися під нього? То яка б то була правда тоді і для кого? - для піарщиків?

Повідомлення відредагував LMax: 18.11.2006 – 14:58

• 0

#164 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 19.11.2006 – 18:06

Цитата

Вас ображає припущення? Як моє припущення неправда, то чому ж Ви не заперечили мені? Самі себе видали "з потрохами"...

закрили тему.

Цитата

Помилився. Я не претендую на знання напам'ять Біблії. Я претендую на розуміння суті написаного без пам'яті. Вміння напам'ять читати любий рядок з Біблії залиште свідкам Єгови та іншим сектантам і книжникам.
а мені того й не треба від Вас. Ви краще читайте уважніше мої повідомлення - я ж чітко вказав звідки кожна цитата.

а щодо Ваших цитат... охххх... ну як Ви не можете зрозуміти, в біблії просто замилюють очі! спочатку чітко пишуть коритись будь якому начальнику, а потім це твердження замасковують під вищою метою - любовю до всього і вся, під сумлінням та іншим. але ж друге не виправдовує і не заперечує першої тези! біблія прямо скеровує паству на покору начальникам незалежно від наказів і ставлення до людей.

а друге:

Цитата

Бо жодна людина ділами Закону не буде виправдана!
цілком згідний. але яке закон має відношення до покори начальнику? це цілком незалежні речі - правосуддя і наймана або рабська праця.

Цитата

Відповідаю як є, а не як би Ви вимагали того.
значить, Ви відмовляєтесь відповідати на питання? ну як хочете. я нічого не вимагаю, але відповідати на запитання - в цьому й суть дискусії.

Цитата

Я вже відповів не раз. Цього достатньо.
зрозуміло. знаєте, що я Вам скажу? ідеологічно Ви самі схожі на нацистів(це звичайно припущення :yes: ) - різниця тільки в тому що вони вважали вищою, кращою свою націю, а Ви - релігію, враховуючи що як не-арійців, за їхніми поглядами, так і не-християн зараз - значно більше :yes: (прошу зауважити, що я, принаймні, обгрунтував своє припущення, навідміну від Вас)

Цитата

Багато описано про їхнє беззаконня - єдине що ми знаємо.
Керуав хтось, видаючи себе за Бога та іменем бога, але на то була воля Бога!
Тепер ми знаєм, що Любов то бог, а не хтось, хто каже вбивати! І нема різниці хто то так каже, і кого він закликає вбивати - жида, українця, москаля чи поляка - це від ДЕМОНА він посланий.

в даній дискусії буду вважати своєю маленькою перемогою те, що Ви відріклись під натиском моїх аргументів від старого завіту :yes: якщо Ви вже назвали авторів старого завіту "від демона посланими"... (обгрунтовую це тим, що більшість виразів у тексті старого завіту де бог закликає вбивати невірних, або повідомляється що він сам винищив певний народ для улюбленців-євреїв, - це слова автора).

Цитата

Чи вони мали передбачити піар і підлаштуватися під нього? То яка б то була правда тоді і для кого? - для піарщиків?

Ви вочевидь або не зрозуміли, або вдали, що не зрозуміли. вони мали використати методи піару,щоб зробити біблію бездоганним засобом пропаганди. а так - видно що непрофесіонали вигадували :8:
на рахунок того, чи це правда - якщо маєте докази, можете кинути в мене камінь )
  • 0

#165 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 00:53

Перегляд дописуL.R. (19.11.2006 18:06) писав:

закрили тему.
Ви закрили. Добре.

Цитата

а щодо Ваших цитат... охххх... ну як Ви не можете зрозуміти, в біблії просто замилюють очі! спочатку чітко пишуть коритись будь якому начальнику, а потім це твердження замасковують під вищою метою - любовю до всього і вся, під сумлінням та іншим. але ж друге не виправдовує і не заперечує першої тези! біблія прямо скеровує паству на покору начальникам незалежно від наказів і ставлення до людей.
кожен судить в міру своєї розпущеності. Я б волів мати начальника справедливого - нічого в тому нема поганого. А так як нема справедливих - то хоч сам йди і ставай ним.

Цитата

цілком згідний. але яке закон має відношення до покори начальнику? це цілком незалежні речі - правосуддя і наймана або рабська праця.
Мова йде про добровільну покору і працю. Рабство це старий завіт.

Цитата

зрозуміло. знаєте, що я Вам скажу? ідеологічно Ви самі схожі на нацистів(це звичайно припущення :) ) - різниця тільки в тому що вони вважали вищою, кращою свою націю, а Ви - релігію, враховуючи що як не-арійців, за їхніми поглядами, так і не-християн зараз - значно більше :) (прошу зауважити, що я, принаймні, обгрунтував своє припущення, навідміну від Вас)
Я вам казав про наявність недоліків у християнській релігії, тому я не вважаю її критично вищою. Суть у вірі. Релігія буддистів за загальної оцінки щодо слідуванню її вченню можливо бути кращою ніж християнська. Отака моя думка.

Цитата

в даній дискусії буду вважати своєю маленькою перемогою те, що Ви відріклись під натиском моїх аргументів від старого завіту :)
Я не вірікаюсь ні від чого, це тільки Вам так здається.
Все має місце у прострі і часі, як і старий завіт має місце у християнстві.

Цитата

якщо Ви вже назвали авторів старого завіту "від демона посланими"... (обгрунтовую це тим, що більшість виразів у тексті старого завіту де бог закликає вбивати невірних, або повідомляється що він сам винищив певний народ для улюбленців-євреїв, - це слова автора).
Це не про авторів, я про авторів же написав щодо піару

Цитата

Ви вочевидь або не зрозуміли, або вдали, що не зрозуміли. вони мали використати методи піару,щоб зробити біблію бездоганним засобом пропаганди.
Якщо хочете: це пропаганда спасіння на вічне життя.

Цитата

на рахунок того, чи це правда - якщо маєте докази, можете кинути в мене камінь )
Не зрозумів: на рахунок чого докази?
  • 0

#166 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 01:04

модератори бистро закривайте тему, бо ці хлопці ненашутку розгулялися :)

П.С.: кожному з вас вже ставлю по +, але потім нагадайте, шо коли я матиму час, то шоб усе це перечитав :)
  • 0

#167 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 19:00

Цитата

кожен судить в міру своєї розпущеності. Я б волів мати начальника справедливого - нічого в тому нема поганого. А так як нема справедливих - то хоч сам йди і ставай ним.

Цитата

Мова йде про добровільну покору і працю. Рабство це старий завіт.

а хіба за часів христа рабства не було? та невже?
і взагалі я доводжу тезу про те, що біблія наказувала коритись будь якій владі, і схоже на те, що біблія писалась людьми саме з метою володарювання над собі подібними. якщо не силою, то хитрістю. ось це я намагаюсь Вам показати, а Ви потроху втікаєте або фразами на зразок першої - "нема справедливого, то йдіть шукайте справедливого" або на зразок другої "це тільки старий завіт"...
а якщо в мене керівник країни несправедливий? за тих часів це було актуально. то я маю в інші країни втікати, шукати справедливого? ой чи не всім би втікати довелось би.. та й чи вийшло б.. а якщо не виходить значить залишається тільки жити "по біблії" - коритись, а не повставати. хороша маніпуляція. тиск з боку влади, тиск з боку церкви. залишається тільки на "царство боже" після смерті надіятись...

Цитата

Я вам казав про наявність недоліків у християнській релігії, тому я не вважаю її критично вищою. Суть у вірі. Релігія буддистів за загальної оцінки щодо слідуванню її вченню можливо бути кращою ніж християнська. Отака моя думка.
тішусь з тої думки, що Ви таке признаєте :)
доводити ж Вам, що будь яка релігія так чи інакше є обмеженням і в тій чи іншій мірі брехнею, навіть буддистська(яку я теж ставлю вище ніж християнство), не берусь.... не вийде :)

Цитата

Я не вірікаюсь ні від чого, це тільки Вам так здається.
Все має місце у прострі і часі, як і старий завіт має місце у християнстві.

я це образно сказав. тим не менше, Ви стверджуєте, що старим завітом не варто християнам керуватись, і то вже прогрес) а те, що він мав місце в християнстві, це точно...

Цитата

Це не про авторів, я про авторів же написав щодо піару
то Ви мене не зрозуміли. Ви назвали "від демона посланими" тих, хто іменем бога Вашого творив зло, наказував вбивати і т.ін. а саме це робили АВТОРИ старого завіту, бо в саме авторській мові є твердження про винищення "небогоугодних" народів на радість іудеям саме божою рукою.

Цитата

Якщо хочете: це пропаганда спасіння на вічне життя.
нєа. це пропаганда вчень, що не відповідають істині, написаних з метою маніпуляції людьми.

Цитата

Не зрозумів: на рахунок чого докази?

Цитата

Ви вочевидь або не зрозуміли, або вдали, що не зрозуміли. вони мали використати методи піару,щоб зробити біблію бездоганним засобом пропаганди. а так - видно що непрофесіонали вигадували

мав на увазі, докази того, що в біблії суцільна правда, як Ви стверджуєте :)

Цитата

модератори бистро закривайте тему, бо ці хлопці ненашутку розгулялися
цей во.. наша дискусія не виходить за рамки правил :) тому, пане, ми ще трішки розгуляємось )
  • 0

#168 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 19:54

Перегляд дописуL.R. (20.11.2006 19:00) писав:

а хіба за часів христа рабства не було? та невже?
А хто в той час прислухався до Його повчань?

Цитата

і взагалі я доводжу тезу про те, що біблія наказувала коритись будь якій владі,
Біблія навчає догоджати Богові перш за все, а потім жінці в сімі'ї, а потім вже владі земній.
"Віддайте кесареві кесареве, а Богові Богове" (Ісус).

Цитата

і схоже на те, що біблія писалась людьми саме з метою володарювання над собі подібними. якщо не силою, то хитрістю. ось це я намагаюсь Вам показати,
Добре бачу що Ви мені намагаєтесь показати. Біблія писалась евангелістами, різними св'ятими та монахами, які до влади ніякого відношення не мали. Вони переважно вели аскетичний спосіб життя і спостерали за всім. Вони описували, як очевидці або з уст очевидців безпосередно події та факти кожен зі своїх часів.

Цитата

а якщо в мене керівник країни несправедливий? за тих часів це було актуально. то я маю в інші країни втікати, шукати справедливого? ой чи не всім би втікати довелось би.. та й чи вийшло б.. а якщо не виходить значить залишається тільки жити "по біблії" - коритись, а не повставати. хороша маніпуляція.
Ці евангеліє з яких складена Біблія, є посланнями для нащадків, от як ми наприклад.
Хто в ті часи міг мати доступ до всього письма? Тільки церковники, які звісно могли використовувати її та трактувати як їм заманеться щоб маніпулюввти паствою. Вони ж пропускали крізь очі ті рядки, де сказано, що з них за це великий спрос буде. І зараз таке є (але не всюди). А Ви сам читайте і трактуйте для себе та питайте, що неясно у тих, хто каже що знає.

Цитата

тиск з боку влади, тиск з боку церкви. залишається тільки на "царство боже" після смерті надіятись...
Ви не втечете від зла. Воно довкола. "Князь цього світу Сатана" (Ісус).

Цитата

я це образно сказав. тим не менше, Ви стверджуєте, що старим завітом не варто християнам керуватись, і то вже прогрес) а те, що він мав місце в християнстві, це точно...
Згоден це для Вас прогрес, бо Ви того не знали...

Цитата

то Ви мене не зрозуміли. Ви назвали "від демона посланими" тих, хто іменем бога Вашого творив зло, наказував вбивати і т.ін. а саме це робили АВТОРИ старого завіту, бо в саме авторській мові є твердження про винищення "небогоугодних" народів на радість іудеям саме божою рукою.
Ну як АВТОРИ могли це РОБИТИ? Це ж марево якесь... Про авторів я написав вище.

Цитата

нєа. це пропаганда вчень, що не відповідають істині
Що є критерієм істини?

Повідомлення відредагував LMax: 20.11.2006 – 20:01

• 0

#169 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 21:11

Цитата

А хто в той час прислухався до Його повчань?
питання на питання: а для чого тобі Павло римлянам листа писав? :)

Цитата

Біблія навчає догоджати Богові перш за все, а потім жінці в сімі'ї, а потім вже владі земній.
"Віддайте кесареві кесареве, а Богові Богове" (Ісус).

одне іншому не заважає. навчає коритись як богові, так і владі.

Цитата

Добре бачу що Ви мені намагаєтесь показати. Біблія писалась евангелістами, різними св'ятими та монахами, які до влади ніякого відношення не мали. Вони переважно вели аскетичний спосіб життя і спостерали за всім. Вони описували, як очевидці або з уст очевидців безпосередно події та факти кожен зі своїх часів.

та звідки Ви знаєте ким вона писалась, якщо на то пішло. я не кидав таких зауважень, але якщо Ви вже так стовідсотково стверджуєте, то мушу похитнути Вашу впевненість.. її могли і писарі Констянтина писати, є така версія... що цілком пояснює її зміст і мету, на яку я вказував. але це тільки версії, версії... як і те, що вона писалась святими - теж версія... тому що доказів немає ні до одної ні до другої.

Цитата

Ці евангеліє з яких складена Біблія, є посланнями для нащадків, от як ми наприклад.
Хто в ті часи міг мати доступ до всього письма? Тільки церковники, які звісно могли використовувати її та трактувати як їм заманеться щоб маніпулюввти паствою. Вони ж пропускали крізь очі ті рядки, де сказано, що з них за це великий спрос буде. І зараз таке є (але не всюди). А Ви сам читайте і трактуйте для себе та питайте, що неясно у тих, хто каже що знає.

як Ви в сусідній темі зауваживали, "зїзд". Ви вже біблію називаєте посланням для нас... подивіться мою першу фразу в повідомленні. навіщо листа писати? можна мемуари написати, нащадки б знайшли. а по-друге, Ви задоволені нашою владою? якщо так, то співчуваю. якщо ні, то чому не шукаєте справедливішої, як Ви писали?

Цитата

Ви не втечете від зла. Воно довкола. "Князь цього світу Сатана" (Ісус).

а це навіть коментувати не хочу... маніакально депресивний психоз був у ісуса Вашого, вибачайте на слові. або ж це просто залякування простого люду. скоріш друге.

Цитата

Згоден це для Вас прогрес, бо Ви того не знали...
та нема питань... все одно тішусь :)

Цитата

Ну як АВТОРИ могли це РОБИТИ? Це ж марево якесь... Про авторів я написав вище.
зокрема мойсей... рукою бога немовлят винищував?чим діти завинили? я там трішки не так написав - автори також описували жорстокі діяння Вашого бога. якщо це все неправда, то їх в ранг "демонами посланих" однозначно теж записувати треба...

Цитата

Що є критерієм істини?
перепрошую, перепрошую, я там забув додати "на мою думку" :) що є істина, ми можем до Вашого судного дня сперечатись.
  • 0

#170 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 21:25

Перегляд дописуL.R. (12.11.2006 22:59) писав:

Ви говорите про те, що істинний Новий Завіт, Біблія, і, водночас, Веди, Коран? а є ж деякі речі, які суперечать одні одним в цих джерелах.
гониш. Веди до Корану/Біблії не рівняй. Веди -- бібліотека, а Коран/Біблія -- всього лиш книги ;-)

Перегляд дописуLMax (13.11.2006 00:44) писав:

Ну є суперечності, але за основу майже у всіх покладено одне - любов. Якщо ж ні - то це явно антилюдські вчення.
Помиляєтеся. Світові релігії різні навіть в основному. Розписати чи так зрозуміло?

Перегляд дописуКиря (13.11.2006 02:34) писав:

Язичництво - то є універсальн релігія всього живого на Землі. Я не кажу окремо про Православ'я, а про язичництво як комплекс давніх релігійних ввірувань всіх народів. Християнство ж нова релігія, відчужена від усього живого, людиноцентрична. І це зрозуміло, оскільки воно базується на задоволенні потреб людини, а не всього живого в цілому, на відміну від язичництва. Останнє є комплексним здобутком великої частини людства разом і його всіх виокремлень зокрема. Це є свідченням його правоти та універсальности. Християнство ж виникло серед середовища маргіналів, було гарно оброблене і заховане за т.зв. Божими заповідями та гарними лозунгами типу "любов врятує світ" і впродовж віків насаджувалось людству як єдина можлива релігія, всупереч волі громади, частіше за все з волі правлячих кланів.
Нічого іншого, як піар релігії не бачу. Тіп "чого Ваше краще?" -- "Та того шо Ваше гавно всьо, тому наше краще".

Перегляд дописуколючка (13.11.2006 14:33) писав:

Я трошки прослідкувала за дискусією; думаю, що тут ніхто нікого не переконає. Людина, яка відчула дію Бога у своєму житті не зможе його заперечити, а той, хто твердо переконаний в тому, що Бога не існує – не повірить, поки сам не відчує Його дії.
дія Бога ет шо ткоє, ізвінітьо за вапрос? Ваш Бог ще й діє? хм. якийсь він надто інтерактивний і мультимедійний.

потім решту прокоментую.

тепер я для себе пишу: зупинився тут
  • 0

#171 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 20.11.2006 – 23:37

Перегляд дописуhobit (20.11.2006 21:25) писав:

Помиляєтеся. Світові релігії різні навіть в основному. Розписати чи так зрозуміло?
Зрозуміло. Це від того залежно, різницю в чому Ви ставите за основу. Якщо визначення бога - то точно різні, а якщо самовдосконалення (духовне) з допомогою любові - то це спільне в християнстві, буддизмі і багатьох східних релігіях.
Може я щось пропустив - то нагадайте, обговоримо.
  • 0

#172 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:04

Цитата

гониш. Веди до Корану/Біблії не рівняй. Веди -- бібліотека, а Коран/Біблія -- всього лиш книги ;-)

я ж назвав їх джерелами. а не книгами
  • 0

#173 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:50

Перегляд дописуL.R. (20.11.2006 21:11) писав:

питання на питання: а для чого тобі Павло римлянам листа писав? :)
Щоб проствітити язичників. Він вибрав "найважчу ділянку".

Цитата

одне іншому не заважає. навчає коритись як богові, так і владі.
Звичайно.

Цитата

та звідки Ви знаєте ким вона писалась, якщо на то пішло.
http://www.kulichki....ISTIAN/edel.txt

Цитата

по-друге, Ви задоволені нашою владою? якщо так, то співчуваю. якщо ні, то чому не шукаєте справедливішої, як Ви писали?
А я й шукав. Знайшов - це влада Бога, тобто "влада" Любові, про що вже неодноразово казав...

Цитата

а це навіть коментувати не хочу... маніакально депресивний психоз був у ісуса Вашого, вибачайте на слові.
Ну на нього ще й не таке говорили, додаючи тим й свою лепту до його страти... Він це стерпить, бо вмер за Вас.

Цитата

або ж це просто залякування простого люду. скоріш друге.
Для чого це залакуваня, а потім вибір своєї смерті? (Всі питання ставлю не тому, що не знаю на них відповіді, а тому що по всій видимості її не знаєте Ви).

Цитата

зокрема мойсей... рукою бога немовлят винищував?чим діти завинили?
Знову цитату в студію.

Цитата

я там трішки не так написав - автори також описували жорстокі діяння Вашого бога. якщо це все неправда, то їх в ранг "демонами посланих" однозначно теж записувати треба...
Ви вже багато чого не так понаписували...
І це ще одне підтвердження:

Цитата

перепрошую, перепрошую, я там забув додати "на мою думку" :) що є істина, ми можем до Вашого судного дня сперечатись.

Ви перше кидаєтесь голослівними фразами, а потім відступаєте. Це виглядає не дуже... То ж послухайте що Вам добре кажуть, як не знаєте.
  • 0

#174 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.11.2006 – 00:51

Нічого іншого, як піар релігії не бачу. Тіп "чого Ваше краще?" -- "Та того шо Ваше гавно всьо, тому наше краще".
я не оперую поняттями краще-гірше - надто це суб'єктивні поняття. Натомість я кажу що в християнстві є багато моментів через які я не хочу вважати себе християнином, не більше і не менше. Безперечно в християнстві є купа позитивних моментів але все-таки мені не дають спокою негативні моменти.
  • 0

#175 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 952 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 00:58

маю коротке зауваження щодо політика-релігія.

хто і для чого писав біблію, пане LMax, це одне, а от хто і як нею користувався - це вже геть інше.
  • 0

#176 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 01:18

Перегляд дописуParsokon (21.11.2006 00:58) писав:

хто і для чого писав біблію, пане LMax, це одне, а от хто і як нею користувався - це вже геть інше.
це скажіть шановному L.R. а не мені.
  • 0

#177 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 13:58

Перегляд дописуLMax (20.11.2006 23:37) писав:

Зрозуміло. Це від того залежно, різницю в чому Ви ставите за основу. Якщо визначення бога - то точно різні, а якщо самовдосконалення (духовне) з допомогою любові - то це спільне в християнстві, буддизмі і багатьох східних релігіях.
Може я щось пропустив - то нагадайте, обговоримо.
так от, ш-ий LMax, духовне самовдосконалення в християнстві -- дійсно за допомогою любові, бо так Вас вчить Ваш Бог, в ісламі -- за допомогою дії, в буддизмі -- за допомогою споглядання і розуміння.

Християнскі твердження говорять, щоб ми любили ближнього свого, буддистські -- щоб розуміли, а ісламські -- щоб допомагали.

вот Вам і вся разніцо.

Перегляд дописуКиря (21.11.2006 00:51) писав:

я не оперую поняттями краще-гірше - надто це суб'єктивні поняття. Натомість я кажу що в християнстві є багато моментів через які я не хочу вважати себе християнином, не більше і не менше. Безперечно в християнстві є купа позитивних моментів але все-таки мені не дають спокою негативні моменти.
якщо в слідуючу Вашу цитату підставити замість "Язичництво" "Наш кухонний комбайн", а замість "релігія" "кухонні прінадлєжності", "християнство" -- на "мнясорубку", то це суттєво не змінить ситуації. Ви просто рекламуєте "Наш кухонний комбайн".
Сама цитата, де потрібно вставляти:

Цитата

Язичництво - то є універсальн релігія всього живого на Землі. Я не кажу окремо про Православ'я, а про язичництво як комплекс давніх релігійних ввірувань всіх народів. Християнство ж нова релігія, відчужена від усього живого, людиноцентрична. І це зрозуміло, оскільки воно базується на задоволенні потреб людини, а не всього живого в цілому, на відміну від язичництва. Останнє є комплексним здобутком великої частини людства разом і його всіх виокремлень зокрема. Це є свідченням його правоти та універсальности. Християнство ж виникло серед середовища маргіналів, було гарно оброблене і заховане за т.зв. Божими заповідями та гарними лозунгами типу "любов врятує світ" і впродовж віків насаджувалось людству як єдина можлива релігія, всупереч волі громади, частіше за все з волі правлячих кланів.

Повідомлення відредагував hobit: 21.11.2006 – 14:02

• 0

#178 колючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:міста Лева

Відправлено 21.11.2006 – 15:53

дія Бога ет шо ткоє, ізвінітьо за вапрос? Ваш Бог ще й діє? хм. якийсь він надто інтерактивний і мультимедійний.

надто багато часу буде потрібно, шоб тобі пояснити. Це така річ, яку як пояснити так і зрозуміти важко.
  • 0

#179 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 17:47

Цитата

Щоб проствітити язичників. Він вибрав "найважчу ділянку".

Цитата

повторю ще раз. навіщо писати листа римлянам(та й не тільки їм), якщо біблія орієнтована на нас з Вами? ризикуючи тим, що лист просто не збережеться? злі язичники просто знищать прецінні записи павла? це Ви написали, що на нащадків орієнтована, так тепер давайте обгрунтовуйте.

Цитата

теж мені доказ. біблія кажуть зібрана по частинкам, переписувалась писцями? а чи не збільшує це ризик помилок в тій самій біблії? я вже не кажу про навмисне викривлення. це ж все одно не оригінали знайшли, а переписи. а ставити під сумнів сам текст статті навіть потреби немає... хоча можна

Цитата

А я й шукав. Знайшов - це влада Бога, тобто "влада" Любові, про що вже неодноразово казав...
ми здається про земну владу говорим. чи Ви не по українським законам живете? не нашому уряду коритеся? як і всі українці.

Цитата

Він це стерпить, бо вмер за Вас.
давайте без пафосу. ведете себе, як проповідник.

Цитата

Для чого це залакуваня, а потім вибір своєї смерті?
хм. дійсно. якось нелогічно. значить психоз :)
(зауважте, що до Вашого "сина божого" ставлюсь так само як скажімо до геракла)

Цитата

Знову цитату в студію.
а ви хіба не знаєте єгипетських подвигів мойсея? я про немовлят говорю - вбили всіх крім єврейських.
по моєму це кожна дитина знає.. на жаль...

Цитата

Ви перше кидаєтесь голослівними фразами, а потім відступаєте. Це виглядає не дуже... То ж послухайте що Вам добре кажуть,як не знаєте.

я б на Вашому місці мовчав. Ви все пишете так, ніби претендуєте на абсолютну істинність, а я мимо очей пропускаю всі ці фрази. чи не їх називати голослівними? по-друге, киньте пені ще парочку випадків, коли я "кидався голослівними фразами" а потім "відступав".

в першому випадку я вжив ті вирази, які вжили Ви, описуючи "від демона посланих", не додавши нічого від себе. потім додав.
в останньому випадку просто вважаю гілку дискусії тупиковою - що є істина в тому випадку не знає ніхто. як мінімум довести ніхто не зможе.
якщо є по цим двом пунктам заперечення, вперед, викладайте..

і ще одне - з чого це Ви взяли

Цитата

як не знаєте.

в цих двох випадках? замість того, щоб брудними методами принижувати опонента, краще по темі говоріть. я принаймні Вашої особистості не рухаю і не вирішую, що Ви знаєте, а що ні.
  • 0

#180 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 21.11.2006 – 18:06

Цитата

це скажіть шановному L.R. а не мені.

:) ой, це смішно. окрім того, щоб стрілки переводити, могли б і відповісти.

Цитата

а, перечитавши мої повідомлення, можна зрозуміти, що я критикую як одне так і друге
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних