Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.11.2006 – 03:12

Перегляд дописуКиря (13.11.2006 02:34) писав:

Коли моя дитина не слухається, я не буду виганяти її холодну і голу на вулицю (читайте як вигнання з Раю).
ми говоримо не про якісь там дрібнички... ми говоримо про закони (наприклад в домі). і я впевнений, якщо б твоя дитина їх порушила - ти б її вигнав, бо хотів би наказати. тим більше б вигнав, коли б знав, що вона буде мати де жити. просто ти б почувався зрадженим своєю ж дитиною. гарне відчуття?
та й не холодні і голі вони були. мали землю - працювали. просто не було вже "халяви".

Повідомлення відредагував Evol: 13.11.2006 – 03:13

• 0

#142 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.11.2006 – 03:38

1. Моя дитина - моя кров!!! Виганяючи її я виганяю себе.
2. Якщо порівняти Рай і сучасний світ - то ми голі й холодні.
  • 0

#143 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.11.2006 – 14:01

Перегляд дописуL.R. (13.11.2006 01:26) писав:

не знаю, як Вам, а мені це повідомлення здалося повідомленням прихильника християнства. можливо, я помиляюсь.
я не просто прихильник християнства, а християнин. По краній мірі намагаюся ним бути.

Цитата

а взагалі, чесно кажучи, якщо Ви й справді не відокремлюєте християнства і не вважаєте його обраною і єдиноправильною вірою, то не маю жодних претензій...
Для себе я її такою вважаю. І для всіх, хто її вибрав свідомо і добровільно
За таких обставин Ви ще маєте претензії?

Цитата

хоча... на мою думку, все ж потрібно вірити по-своєму, звертатись до богів напряму(в мене своє світо- і бого-бачення), а не використовуючи створені людьми структури. безглуздо якось..
я їх не використовую і не кажу нікому це робити. А звертаюсь напряму.

Цитата

і наостанок згадаю слова, не памятаю на жаль автора : "не бог створив людину, а людина створила бога"
схоже що автор атеїст

Цитата

доля істини в тому є... тільки от не хочу битись головою об стіну християнського бачення світу, пояснюючи, що саме я маю на увазі.
Тут не доля істини, а доля не вірства у Бога.

Перегляд дописуКиря (13.11.2006 02:34) писав:

Ні, Ви прекрасно знаєте що я маю на увазі приклад великопрощення, який так широко пропагується християнством.
Цей приклад для людського наслідування. Бог суддя ане людина.
Вигнання з раю це не є акт вигнання на загибіль. Прото так загинути нам Бог не дасть. Це акт для вдосконалення і розвитку у пізнанні Бога.

Перегляд дописуКиря (13.11.2006 03:38) писав:

Цитата

Коли моя дитина не слухається, я не буду виганяти її холодну і голу на вулицю (читайте як вигнання з Раю).
"Вигнання" з раю це пересадження розсади на грядку з природніми умовами.

Цитата

чому ВСЯ ЖИВА ПРИРОДА мала "віддуватись" за погані вчинки ЛЮДЕЙ???
Енергетичне поле, яке створюється навколо людей і цілої планети захоплює все що на ній є живого. Відповідно хвороби від гріхів є нетільки у людей, а й у невиних дійсно ні в чому рослин і тварин. Думаю Бог добре робить, що карає людину за те, що вона не вберегла доручену їй планету в належному порядку.

Буття 1,26-31
І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!
І сказав Бог: Оце дав Я вам усю ярину, що розсіває насіння, що на всій землі, і кожне дерево, що на ньому плід деревний, що воно розсіває насіння, нехай буде на їжу це вам!
І земній усій звірині і всьому птаству небесному, і кожному, що плазує по землі, що душа в ньому жива, уся зелень яринна на їжу для них. І сталося так.
І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно!

Все було ідеально.

Цитата

Легко прослідковується аналогія: біла людина - то творці християнства, а червоні діти - русичі і багато-багато інших..
Взагалі тут не в кольорах шкіри справа, а кмітливості розуму до пізнання Істини.
Бог вибрав євреїв на початку, бо там на той час була сама розвинена культурно і духовно цівілізація на перетині всіх торгових шляхів. Але євреї зрадили Божі обітниці і Він розігнав їх по землі.

Є така притча:
Один заможній господар намітив величезний бенкет для своїх улюблених гостей. Він запросив тих, кого найбільше любив, кого вважав достойними браттями. Про це було сповіщено всіх, всіх довкола.
І от, коли настав назначений на вихідний день час цього бенкету, дуже мало гостей із запрошених з’явилося...
Пан знітився чому так, і послав слугу до людей зі словами: "Вас запросив пан на пишний бенкет в честь його поваги і шани до Вас, чому не йдете?" А вони відповідали по різному: "ми надто зайняті", "в нас справи", "в нас сім'я та робота", а самі за своїми розвагами та гульбищами забувши, що господар їх ще за тиждень до того повідомив...
Коли слуга прибув з сумною звісткою до пана, він розгнівався на запрошених і сказав слугам: "тоді ідіть, станьте на перехресті, тай кожного, хто буде проходити повз вас, запрошуйте до мене на бенкет, але дайте кожному білу одіж, щоб у ній прибув".
І приходили гості, гуляли, їли, пили досхочу забавляючись на славу панові, і не було в той час ще такого гучної і великої забави, як у цього пана.
І от тут з’явився на цей бенкет один чоловік обідраний в лахміття. Побачив пан цього чоловіка і грізно наказав схопити і привести до нього, та й питає: «чому ти осмілився зявитися до мене назабаву в цьому лахмітті?» А він відповів, що по дорозі продав ту одіж, яку йому дали слуги для бенкету, бо не мав що істи. Пан ще більше розгнівавшись сказав: «Ти ж йшов на бенкет до мене, чи ж не бачиш скільки тут їжі та питва? Чи ж не повірив мені, що я це все для гостей приготував, і ти насмілився зневажливо прийти у брудній одежі?» Стало тоді дуже соромно цьому чоловікові, а пан у віповідь додав: "візміть та й укиньте негідника на вулицю до свинарні". І так зробили. Ішні ж побачивши це, раділи з того, що послухались та одягнули білу нарядну одіж, яку пан їм подарував.

Біла одіж є важливою в цій притчі, вона символізує чистоту душі, з якою ми йдемо до Бога на бенкет, який Він прогоував на кінець часів, і тут видно що Господеві байдуже багатий туди прийде чи бідний, бо ж запрошені такі й такі, а головне - це чиста одіж, яку Він пропонує в образі Слова яке сталося тілом - Ісус Христос.

Цитата

Ясно сказано в християнстві, що Бог явився людині тільки в одному місці, одному народу, і нарік його на панування над іншими народами. Він возвеличив той народ. І цей народ пречудово справляється зі своїм завданням, використовуючи американців.
Де ви то читали що Вам таке ясно? Це як написано "самі своєї дороги не знають, тай ще інших зводять з правильного шляху".

Дивуюся я, що ви так скоро відхилюєтесь від того, хто покликав Христовою благодаттю вас, на іншу Євангелію,
що не інша вона, але деякі є, що вас непокоять, і хочуть перевернути Христову Євангелію.
Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий!
Як ми перше казали, і тепер знов кажу: коли хто вам не те благовістить, що ви прийняли, нехай буде проклятий!
Бо тепер чи я в людей шукаю признання чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще людям, я не був би рабом Христовим.
Звіщаю ж вам, браття, що Євангелія, яку я благовістив, вона не від людей.
Бо я не прийняв, ні навчився її від людини, але відкриттям Ісуса Христа.
(Галатів 6-12)

Тому то, як каже Дух Святий: Сьогодні, як голос Його ви почуєте,
не робіть затверділими ваших сердець, як під час нарікань, за дня випробовування на пустині,
де Мене випробовували отці ваші, Мене випробовували, і бачили працю Мою сорок років.
Через це Я розгнівався був на той рід і сказав: Постійно вони блудять серцем, вони не пізнали доріг Моїх,
тому Я присягнув був у гніві Своїм, що вони до Мого відпочинку не ввійдуть!
Стережіться, брати, щоб у комусь із вас не було злого серця невірства, що воно відступало б від Бога Живого!
Але кожного дня заохочуйте один одного, доки зветься Сьогодні, щоб запеклим не став котрий з вас через підступ гріха.
Бо ми стали учасниками Христа, коли тільки почате життя ми затримаємо певним аж до кінця,
аж поки говориться: Сьогодні, як голос Його ви почуєте, не робіть затверділими ваших сердець, як під час нарікань!
(Євреїв 3, 7-15)

Цитата

Наше ж завдання - пробудити голос Прави через пам'ять про своїх Предків і запанувати у своїй сторонці на їх славу, а не горбити спину на славу моральних, духовних та фізичних зайд-завойовників.
Про яку сторонку Ви кажете? Біблія не ділить участь Землі на якісь клапті. Вона описує ставлення Бога до всього людсва.

Петра 2:
7. Отож бо, для вас, хто вірує, Він коштовність, а для тих, хто не вірує камінь, що його занедбали були будівничі, той наріжним став каменем,
8. і камінь спотикання, і скеля спокуси, і об нього вони спотикаються, не вірячи слову, на що й призначені були.
9. Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого,
10. колись ненарод, а тепер народ Божий, колись непомилувані, а тепер ви помилувані!

Об'явлення 20:
4. І бачив я престоли та тих, хто сидів на них, і суд їм був даний, і душі стятих за свідчення про Ісуса й за Слово Боже, які не вклонились звірині, ані образові її, і не прийняли знамена на чола свої та на руку свою. І вони ожили, і царювали з Христом тисячу років.
5. А інші померлі не ожили, аж поки не скінчиться тисяча років. Це перше воскресіння.
6. Блаженний і святий, хто має частку в першому воскресінні! Над ними друга смерть не матиме влади, але вони будуть священиками Бога й Христа, і царюватимуть з Ним тисячу років.

Об'явлення 22:
11. Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!
12. Ото, незабаром приходжу, і зо Мною заплата Моя, щоб кожному віддати згідно з ділами його.
13 .Я Альфа й Омега, Перший і Останній, Початок і Кінець.

Повідомлення відредагував LMax: 13.11.2006 – 14:01

• 0

#144 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 13.11.2006 – 14:02

Перегляд дописуПовелитель Духов (12.11.2006 21:43) писав:

У мене немає бога... Хоча... я сам собі бог... У мене немає релігії... Я не віруючий... І не сатаніст(щоб усіляки придурки нічого не подумали я це сказав)...

А ти хоча би у щось віриш?
Є щось, що чіпає твою душу і кому б ти довірився?
  • 0

#145 колючка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень
  • Місто:міста Лева

Відправлено 13.11.2006 – 14:33

Я трошки прослідкувала за дискусією; думаю, що тут ніхто нікого не переконає. Людина, яка відчула дію Бога у своєму житті не зможе його заперечити, а той, хто твердо переконаний в тому, що Бога не існує – не повірить, поки сам не відчує Його дії.
  • 0

#146 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 13.11.2006 – 15:17

Яка різниця,до якої релігії ти відносишся?головне віра.івиконання тих правил шо пропагує твоя віра.
Я християнин,але заповіді божі не слідкую,хоч іноді і відвідую церкву,деколимолитви читаю.розумію шо живу неправильно,але змінитися поки не можу.
Бог один і він розсудить хто робить правильно,а хто ні.МИ не можем знати,чи існує бог Будда,Аллах,Єгова чи джа... Але він один.Я так думаю.
  • 0

#147 †††Бусиꆆ†

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 21:19

Перегляд дописуОлесік (13.11.2006 14:02) писав:

А ти хоча би у щось віриш?
Є щось, що чіпає твою душу і кому б ти довірився?
Вірю у себе, у почуття(такі як біль, сум, депресія, ненависть, гнів, замкненість... так і у любов не вірю), у смерть... у ангелів, вампірів...

Кому я можу довіритись?.. НІКОМУ!!!Крім себе...
  • 0

#148 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:03

тут ми з вами відрізняємося. для мене дитина - це також моя кров, але вона повинна мене поважати, якщо хоче, щоб її поважав я. якщо ж ні - світ великий.

згідний. але ми ж самі таке вибрали.
  • 0

#149 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 22:13

ну як, як ЦЕ:

Цитата

Всі релігії в основі своїх вірувань ходять під одним Богом,
і ЦЕ:

Цитата

- а взагалі, чесно кажучи, якщо Ви й справді не відокремлюєте християнства і не вважаєте його обраною і єдиноправильною вірою, то не маю жодних претензій...

- Для себе я її такою вважаю. І для всіх, хто її вибрав свідомо і добровільно

поєднується?? якщо Ви вважаєте свою віру єдиноправильною(!!!), що Ви стверджуєте, то як Ви можете казати, що всі релігії ходять під одним Богом???

поясніть мені точніше, бо претензії є... претензії, що стосуються двозначності і непослідовності Ваших тез.

Цитата

схоже що автор атеїст
зовсім ні. просто слід розуміти його слова буквально

Цитата

Тут не доля істини, а доля не вірства у Бога.

я наведу один приклад. жили собі древні греки століттями. і мали вони своїх богів, що їх тільки великий фантазер може якось прирівняти до ангелів :angry12: але я чомусь дотримуюсь думки, що якщо бога не існує(богів), то люди з часом повинні це зрозуміти. ніхто не відповідає на їхні молитви, вони не бачать чудес. але все ж політеїзм греків(та й римлян) проіснував достатній час, щоб говорити про те, що можливо(!) їхні боги все ж таки існували. це моя думка. і створені вони якраз людьми. ВІРОЮ людей.
з точки зору науки - енергетична субстанція. егрегор, якщо Вам знайоме це слово. і він має саме ті здатності, які в нього люди вкладають. тому грецькі боги, вважаю, були.
як і християнський є. причому християнський створений далеко не порядними людьми і далеко не з порядною ціллю - а з ціллю підкорення людей. раби божі, так? угу, угу... одне тільки ймення... порівняйте з язичництвом(цілком гармонічною релігією) - там люди внуки божі
ну що ж... хотіли рабів - маєте.
я не довіряю історії, але є чутки що християнство виникло(вдумайтесь тільки в слово... "виникло") в римі серед рабів. "для чого?" - спитайте мене. я скажу - щоб виправдати свої муки на землі(яких важкувато уникнути) і взамін забронювати собі рай після смерті. релігія самообману я вважаю...
спочатку римські імператори всіляко протестували (от мудрі були.. не хотіли від древніх звичаїв і богів відрікатись), а потім зашарили - ХАЛЯВА! раби не бунтують! дайош національну релігію! дайош світову релігію! от так і ходим рабами...

прошу проаналізувати сказане.
  • 0

#150 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 13.11.2006 – 23:20

Перегляд дописуПовелитель Духов (13.11.2006 21:19) писав:

Вірю у себе, у почуття(такі як біль, сум, депресія, ненависть, гнів, замкненість... так і у любов не вірю), у смерть... у ангелів, вампірів...

Кому я можу довіритись?.. НІКОМУ!!!Крім себе...

Ти щасливий. Ти собі довіряєш. Я такого щастя позбавлена. Таке враження, що я на таке безглуздя здатна, просто жаххх
  • 0

#151 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 00:01

Цитата

"Если бог - все, то реальный мир и человек есть ничто. Если бог - истина, справедливость и бесконечная жизнь, то человек - ложь, несправедливость и смерть. Если бог - господин, то человек - раб... Бог существует, значит, человек - раб"

• 0

#152 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 01:28

Перегляд дописуL.R. (13.11.2006 22:13) писав:

ну як, як ЦЕ:

і ЦЕ:
поєднується?? якщо Ви вважаєте свою віру єдиноправильною(!!!), що Ви стверджуєте, то як Ви можете казати, що всі релігії ходять під одним Богом???
Ну Бог один, а релігій багато.

Цитата

зовсім ні. просто слід розуміти його слова буквально
Я їх буквально й зрозумів.
Він каже що бога видумала людина - куди вже буквальніше?

Цитата

я наведу один приклад. жили собі древні греки століттями. і мали вони своїх богів, що їх тільки великий фантазер може якось прирівняти до ангелів :angry12: але я чомусь дотримуюсь думки, що якщо бога не існує(богів), то люди з часом повинні це зрозуміти.
Скільки часу на це треба по Вашому щоб зневіритись остаточно?

Цитата

ніхто не відповідає на їхні молитви, вони не бачать чудес.
мені відповідає. Чудес на очі Бог не кладе, він їх у життя впроваджує. Змінює на краще (з мого власного досвіду).

Цитата

але все ж політеїзм греків(та й римлян) проіснував достатній час, щоб говорити про те, що можливо(!) їхні боги все ж таки існували. це моя думка. і створені вони якраз людьми. ВІРОЮ людей.
з точки зору науки - енергетична субстанція. егрегор, якщо Вам знайоме це слово. і він має саме ті здатності, які в нього люди вкладають. тому грецькі боги, вважаю, були.
Уявіть що є космос і там незлічене число світів і величезна кількість їх вірить в одного Бога. Тепер уявіть силу такого "егрегора". Ну як?

Цитата

як і християнський є. причому християнський створений далеко не порядними людьми і далеко не з порядною ціллю - а з ціллю підкорення людей. раби божі, так? угу, угу... одне тільки ймення...
Християнська церква заснована Христом.

Цитата

порівняйте з язичництвом(цілком гармонічною релігією) - там люди внуки божі
ну що ж... хотіли рабів - маєте.
Хто народжені від Св'ятого духа не раби вже, а сини Божі.

Цитата

я не довіряю історії, але є чутки що християнство виникло(вдумайтесь тільки в слово... "виникло") в римі серед рабів.
Слово "раб" з древньо-єврейської означало добровільний працівник. Пізніше з застосуванням сили, воно набуло примусового характеру. В Біблії використовується первинне значення слова, і якщо так і читати, то стає все зрозуміло.
Християнство в Рим приніс Апостол Павло: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BF%...%B2%D0%BB%D0%BE
Послання св. Павла до римлян:http://www.vesna.org...45-rymlian.html

Цитата

"для чого?" - спитайте мене. я скажу - щоб виправдати свої муки на землі(яких важкувато уникнути) і взамін забронювати собі рай після смерті. релігія самообману я вважаю...
Якщо б це так, то який вихід з цього? - Винищити слабких?

Повідомлення відредагував LMax: 14.11.2006 – 01:38

• 0

#153 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 15:05

Цитата

Ну Бог один, а релігій багато.

і знову ж таки Ви мене не зрозуміли. Ви стверджуєте водночас і те, що християнство єдиноправильне(!) і цілком протилежне до того. або поясніть змістовно, що Ви маєте на увазі, або ж я дійду висновку, що Ви ухиляєтесь від відповіді.

Цитата

Я їх буквально й зрозумів.
Він каже що бога видумала людина - куди вже буквальніше?

а от і ні. "створила" - значить те, що бог внаслідок діяльності людини існує(!), а вигадка - це якраз те, чого не існує.

Цитата

Скільки часу на це треба по Вашому щоб зневіритись остаточно?
без впливу зовнішніх факторів(як от держави для прикладу), часу потрібно небагато. якщо коефіціент інтелекту достатньо високий у пересічного громадянина. якщо ж вплив зовнішніх факторів є, то трохи більше. але навряд чи це "трошки більше" вимірюється в століттях.

Цитата

мені відповідає. Чудес на очі Бог не кладе, він їх у життя впроваджує. Змінює на краще (з мого власного досвіду).
пункт перший. я хіба про Вас говорив? я про древніх греків, і то уявних, тобто просто змоделював ситуацію.
пункт другий. я й не казав "на очі кладе". слово бачити має відношення не тільки до органів зору, а й до інтелектуальних здібностей людини, точніше, має пару значень.

Цитата

Уявіть що є космос і там незлічене число світів і величезна кількість їх вірить в одного Бога. Тепер уявіть силу такого "егрегора". Ну як?
уявив. і що з того? що Ви збирались цим сказати?

Цитата

Християнська церква заснована Христом.
це ще вилами по воді писано...

Цитата

Хто народжені від Св'ятого духа не раби вже, а сини Божі.
ну правильно. христос , за Вашим віруванням народжений від святого духа, але ж не ми з вами? нащадків у христа не було, хіба ні? я звісно тішусь з тої думки, що христос син божий, а християни як рабами були, так ними й залишились.

Цитата

"для чого?" - спитайте мене. я скажу - щоб виправдати свої муки на землі(яких важкувато уникнути) і взамін забронювати собі рай після смерті. релігія самообману я вважаю...

Якщо б це так, то який вихід з цього? - Винищити слабких?

поясніть питання, а то я не розумію як воно відноситься до моєї тези. Ви що, тільки но назвали християн слабкими? :angry12:
а вихід завжди є - в себе вірити треба, в кожному з нас Бог(той, що я пишу з великої букви, а не Ваш). я скоріш називаю його Вищою Силою, аніж Богом, щоб не плутали з егрегорними.
  • 0

#154 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 14.11.2006 – 16:41

ну все... тримайтесь.. зараз буде весело :D тепер в мене біблія в електронному варіанті :cool1: Lmax, вдячний за адресу.

ось вам ведмедиці:

2 Царів Глава 2
23 І відійшов він звідти до Бет-Елу. А коли він ішов дорогою, то малі хлопці виходили з того міста й насміхалися з нього, і казали йому: Ходи, лисий! Ходи, лисий!
24 І він обернувся назад і побачив їх, та й прокляв їх Іменем Господнім. І вийшли дві ведмедиці з лісу, і розірвали з них сорок і двоє дітей...
25 А він пішов звідти до гори Кармел, а звідти вернувся до Самарії.

ну як? :D коментарі будуть?

продовжуєм.
милосердя в старому завіті:

Повторення Глава 21
18 Коли хто матиме неслухняного й непокірного сина, що не слухається голосу батька свого та голосу своєї матері, і докорятимуть йому, а він не буде їх слухатися,
19 то батько його та мати його схоплять його, і приведуть його до старших його міста та до брами того місця.
20 І скажуть вони до старших міста його: Оцей наш син неслухняний та непокірний, він не слухає голосу нашого, ласун та п'яниця.
21 І всі люди його міста закидають його камінням, і він помре. І вигубиш те зло з-посеред себе, а ввесь Ізраїль буде слухатися й буде боятися.

ну хіба не чудесно? :) оце я розумію методи виховання. рабів :)

а оце грінпісу показати :angry12:

Суддів Глава 15
4 І пішов Самсон, та й зловив три сотні лисиць. І взяв він смолоскипи, і обернув хвоста до хвоста, і прив'язав одного смолоскипа всередині поміж два хвости.
5 І запалив він огонь у тих смолоскипах, і пустив лисиць в филистимські жита. І попалив він стирти та жита, і оливкові сади.

христос видав:
Лука Глава 14
26 Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм!

:) веселий у вас бог вийшов... ось:
Повторення Глава 28
63 І станеться, як Господь радів був вами, коли робив вам добро, і коли розмножував вас, так буде радіти Господь вами, коли вигублятиме вас та коли винищуватиме вас, і ви будете вирвані з-над цієї землі, куди ти входиш посісти її.

і купа, купа іншого ;) пропаганда милосердя з боку рабів і жорсткості з боку рабовласників:
Послання Павла до Римлян, Глава 13
1 Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.
2 Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.
3 Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї,
бо володар Божий слуга, тобі на добро.
4 А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!

ну чи не виховання рабів, га? кожен(!) начальник(!!!) від бога! уявити страшно! кожен! :)

словом, мені набридло... думаю цього достатньо для того, щоб підкріпити мої аргументи.

чекаю коментарів

Повідомлення відредагував L.R.: 14.11.2006 – 17:04

• 0

#155 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.11.2006 – 19:46

Перегляд дописуLMax (12.11.2006 16:54) писав:

Старий завіт для християнства є старим завітом. По Старому Завіту, суть якого виражена у фразі "око за око, зуб за зуб" (цитата з Ст.Завіту) живуть іудеї та мусульмани.
Ми (християни) є послідовники Христа, й живемо по Новому Завіту, суть якого вкладена у цій основній заповіді: "люби ближнього свого, як самого себе". А хто не жив, той розкаявшись у проступках, починає жити.
Я так і не отримав відповідді! Що значить Старий Завіт є старий завіт?! Це значить що це непотріб, що у нього вийшла "дата споживання"?? Поясніть мені далеому.

Перегляд дописуLMax (13.11.2006 14:01) писав:

Вигнання з раю це не є акт вигнання на загибіль. Прото так загинути нам Бог не дасть. Це акт для вдосконалення і розвитку у пізнанні Бога.
Та невже? В Раю людина була безсмертною, а зараз вона смертна! Щосекунди гине мільйони людей!!

Енергетичне поле, яке створюється навколо людей і цілої планети захоплює все що на ній є живого. Відповідно хвороби від гріхів є нетільки у людей, а й у невиних дійсно ні в чому рослин і тварин.
Прекрасно!!! Тоді судіть самі - Ной взяв по парі всіх тварин ЯКІ ВЖЕ БУЛИ ЗАРАЖЕНІ ПОГАНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОЛЕМ поганих вчинків людей. Який був смисл відновлювати з них все живе, якщо воно все-одно буде "зараженим"? Значить Бог свідомо і спеціально зробив "новий світ" першопочатково поганим, а отже даремно винищив все живе своїм Потопом. Все що загинуло, загинуло дарма!

Взагалі тут не в кольорах шкіри справа, а кмітливості розуму до пізнання Істини. Бог вибрав євреїв на початку, бо там на той час була сама розвинена культурно і духовно цівілізація на перетині всіх торгових шляхів.
Звичайно що не в кольорах шкіри, до чого це було??? Пізнання Істини....саме проте я і казав, що люди по всій Землі незалежно один від одного генерували приблизно однакові релігії що поважають Природу, а тут з'явились великомудрі пророки і поставили свій народ як єдино наступний від якогось Бога. Євреї самі розвинені? Та не смішіть!!! До них і після них були в сотні раз мудріші й розумніші народи.

Біла одіж є важливою в цій притчі, вона символізує чистоту душі, з якою ми йдемо до Бога на бенкет, який Він прогоував на кінець часів, і тут видно що Господеві байдуже багатий туди прийде чи бідний, бо ж запрошені такі й такі, а головне - це чиста одіж, яку Він пропонує в образі Слова яке сталося тілом - Ісус Христос.
Слід зауважити, що пан запрошував спочатку тільки своїх улюблених гостей. І звичайно що ці улюбленці - євреї! Коли ті до нього не прийшли, він запросив вже "непотріб" - інші народи, які навернулись на християнсвто. Тепер ще важливий момент - ті хто залишився на банкеті раділи з того, що їх КОЛИШНЬОГО БРАТА кинули до свинарні! Коментарі зайві.

Де ви то читали що Вам таке ясно? Це як написано "самі своєї дороги не знають, тай ще інших зводять з правильного шляху".
Я вже наводив, де читав. Наведу ще раз: Покликання Аврама: "І промовив Господь до Аврама:" Вийди зі своєї землі...до краю, який Я тобі покажу, і народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, - і будеш ти благословенням. І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну, і благословляться в тобі всі племена землі!"

"Як ми перше казали, і тепер знов кажу: коли хто вам не те благовістить, що ви прийняли, нехай буде проклятий!"
Звичайний психологічний тиск! Мовляв ти або з нами, або тобі смерть. Хто душею заєць, той підкоряється. Наші ж Прадіди поважали чужі релігії.

Про яку сторонку Ви кажете? Біблія не ділить участь Землі на якісь клапті. Вона описує ставлення Бога до всього людсва.
Я говорю про Україну! А Ви бачу космополіт, глобалізатор. А Я НАЦІОНАЛІСТ. :angry12: Я не ненавиджу інші нації, а люблю свою більше за всі інші і хочу щоб у моїй сторонці господарювали такі ж нащадки як і я, а не зайди-космополіти зі своєю юдейською сектою чи будь-чим іншим.

Перегляд дописуLMax (14.11.2006 01:28) писав:

Кожен вірить у те, що хоче вірити. Сьогодні я молитимусь на травинку а завтра мені пощастить, і я скажу - Йосип на кобилі, а таки спрацювало!!! Якщо ж не пощастить, скажу - значить я ще не достойний.. маразм одним словом.

Уявіть, що є Космос і там незлічене число світів і величезна кількість їх вірить в багатьох Богів і впевнені, що християнського нема. Тепер уявіть силу такого "егрегора". Ну як?

Слово "раб" з древньо-єврейської означало добровільний працівник. Пізніше з застосуванням сили, воно набуло примусового характеру. В Біблії використовується первинне значення слова, і якщо так і читати, то стає все зрозуміло.
До чого тут Біблія? Тут йде мова про історію, це історичний факт, що євреї були тоді рабами в римлян.

LMax, в мене крім всього іншого є два запитання(одне з них дещо перефразоване пана L.R. бо бачу Ви ніяк не хочете зрозуміти що Він запитує).
1. Ви притендуєте на істинність того, що саме християнство є єдино правильною вірою в одного Бога, який з'являється в багатьох релігіях?
2. Скільки серед Вашого оточення є таких як Ви щирих християн?

Перегляд дописуколючка (13.11.2006 14:33) писав:

Я трошки прослідкувала за дискусією; думаю, що тут ніхто нікого не переконає. Людина, яка відчула дію Бога у своєму житті не зможе його заперечити, а той, хто твердо переконаний в тому, що Бога не існує – не повірить, поки сам не відчує Його дії.
По-1: я нікого не переконую що Бога не існує! Скоріше я кажу: якщо христянський Бог - істинний і я про те знаю, то я в опозиції до нього і не треба мені ніякого Раю того ката. Я радше вічно горітиму в Пеклі разом з Праотцями, ніж плазуватиму в Раю зі зрадниками.
По-2: також нікого не переконую, а наводжу факти й аргументи для роздумів.

Перегляд дописуjakobz (13.11.2006 15:17) писав:

Я християнин,але заповіді божі не слідкую,хоч іноді і відвідую церкву,деколимолитви читаю.розумію шо живу неправильно,але змінитися поки не можу.
Тоді яке Ви маєте право називатись християнином? Який смисл бути християнином і свідомо порушувати те, чим Ви є? Це типу "я не расист, але не люблю всяких негрів, жидів і чурок".

Повідомлення відредагував Киря: 14.11.2006 – 19:45

• 0

#156 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.11.2006 – 14:53

Перегляд дописуL.R. (14.11.2006 15:05) писав:

і знову ж таки Ви мене не зрозуміли. Ви стверджуєте водночас і те, що християнство єдиноправильне(!) і цілком протилежне до того. або поясніть змістовно, що Ви маєте на увазі, або ж я дійду висновку, що Ви ухиляєтесь від відповіді.
Моя відповідь на це є нижче.

Цитата

а от і ні. "створила" - значить те, що бог внаслідок діяльності людини існує(!), а вигадка - це якраз те, чого не існує.
Якщо допустити що це, так то для чого такий бог?

Цитата

пункт перший. я хіба про Вас говорив? я про древніх греків, і то уявних, тобто просто змоделював ситуацію.
пункт другий. я й не казав "на очі кладе". слово бачити має відношення не тільки до органів зору, а й до інтелектуальних здібностей людини, точніше, має пару значень.
Ну то й не дивно що вони не бачили відповідей від своїх богів. Це тому що їх дійсно не існує, або ці "боги" чи ідоли були слабкими перед єдиним Всевишнім, який і над ними стоїть.

Цитата

це ще вилами по воді писано...
ну правильно. христос , за Вашим віруванням народжений від святого духа, але ж не ми з вами?
Згідно Його вчення народжений від Св'ятого Духа є кожен, хто увірував в Отця і Сина і Св. Духа, та є хрещений во Ім'я Отця і Сина і Святого Духа.

Цитата

нащадків у христа не було, хіба ні? я звісно тішусь з тої думки, що христос син божий, а християни як рабами були, так ними й залишились.
Нащадками є ті, хто увірували в Нього.
Рабом є той, хто хоче опіки Вищого. Бо якщо назвати себе сином або другом Вищого тоді й прирівнятися можна до Вищого, а тоді й відповідальність як з Вищого.
Людям не вигідно це.

Цитата

поясніть питання, а то я не розумію як воно відноситься до моєї тези. Ви що, тільки но назвали християн слабкими? :yes:
То Ви їх такими назвали, і я Вам згідно Вашого ж бачення й запитав. То яка відповідь, що має бути зі слабкими?

До цього:
А Він, звівши очі на учнів Своїх, говорив: Блаженні убогі, Царство Боже бо ваше.
Блаженні голодні тепер, бо ви нагодовані будете. Блаженні засмучені зараз, бо втішитесь ви.
Блаженні ви будете, коли люди зненавидять вас, і коли проженуть вас, і ганьбитимуть, і знеславлять, як зле, ім'я ваше за Людського Сина.
Радійте того дня й веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах. Бо так само чинили пророкам батьки їхні.
(Лука 6: 20-23)

Цитата

а вихід завжди є - в себе вірити треба, в кожному з нас Бог(той, що я пишу з великої букви, а не Ваш). я скоріш називаю його Вищою Силою, аніж Богом, щоб не плутали з егрегорними.
яка різниця, як називати вічне Джерело життя, імені якого звичайні люди не знають, бо не бачили в очі Його?

Перегляд дописуКиря (14.11.2006 19:46) писав:

Я так і не отримав відповідді! Що значить Старий Завіт є старий завіт?! Це значить що це непотріб, що у нього вийшла "дата споживання"?? Поясніть мені далеому.
Закон бо через Мойсея був даний, а благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа. (Івана 1;17)
Ще до приходу Сина, подав Бог Старий Завіт через Мойсея, "правилами", по яких живуть і досі ті до кого ще Син не прийшов (бо вони не прийняли Його), а опісля приходу є Новій Завіт з тою заповіддю, якою я вже написав Вам в попередньому дописі.

Цитата

Та невже? В Раю людина була безсмертною, а зараз вона смертна! Щосекунди гине мільйони людей!!
Людина сама вибрає щосекнуди життя віддалене від Бога і вибирає свою смерть душевну, а потім САМА вибравши безбожність щей нарікає на Бога, від якого перед тим відреклася!

Цитата

Прекрасно!!! Тоді судіть самі - Ной взяв по парі всіх тварин ЯКІ ВЖЕ БУЛИ ЗАРАЖЕНІ ПОГАНИМ ЕНЕРГЕТИЧНИМ ПОЛЕМ поганих вчинків людей. Який був смисл відновлювати з них все живе, якщо воно все-одно буде "зараженим"? Значить Бог свідомо і спеціально зробив "новий світ" першопочатково поганим, а отже даремно винищив все живе своїм Потопом. Все що загинуло, загинуло дарма!
Бог дає другий шанс до пори до часу. Але є межа: можна лише здогадуватись, що це банальна неможливість планети витримувати наші знущання над нею.

Цитата

Пізнання Істини....саме проте я і казав, що люди по всій Землі незалежно один від одного генерували приблизно однакові релігії що поважають Природу, а тут з'явились великомудрі пророки і поставили свій народ як єдино наступний від якогось Бога.
Бо настав час великих змін. Прихід нової Ери, де будуть жити з любов'ю. Це все попередня підготовка до того, що нас чекає.

Цитата

Та не смішіть!!! До них і після них були в сотні раз мудріші й розумніші народи.
Це надто узагальнено. Чому євреї зараз правлять світом способом присутності в парламенті кожної країни?

Цитата

Слід зауважити, що пан запрошував спочатку тільки своїх улюблених гостей. І звичайно що ці улюбленці - євреї! Коли ті до нього не прийшли, він запросив вже "непотріб" - інші народи, які навернулись на християнсвто. Тепер ще важливий момент - ті хто залишився на банкеті раділи з того, що їх КОЛИШНЬОГО БРАТА кинули до свинарні! Коментарі зайві.
На рахунок першого Ви правильно підмітили. А на рахунок другого: вони раділи що їх не викинули, бо вони послухались пана. На увазі є послушливість і нагорода відповідно за це.

Цитата

Я вже наводив, де читав. Наведу ще раз: Покликання Аврама: "І промовив Господь до Аврама:" Вийди зі своєї землі...до краю, який Я тобі покажу, і народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, - і будеш ти благословенням. І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну, і благословляться в тобі всі племена землі!"

Звичайний психологічний тиск! Мовляв ти або з нами, або тобі смерть. Хто душею заєць, той підкоряється. Наші ж Прадіди поважали чужі релігії.
Яким чином - "Вбий іновірця та зайду"?
Христос прийшов об'єднати у вірі в Отця, а відділяться невірні, як пшениця від полови.

Цитата

Кожен вірить у те, що хоче вірити. Сьогодні я молитимусь на травинку а завтра мені пощастить, і я скажу - Йосип на кобилі, а таки спрацювало!!! Якщо ж не пощастить, скажу - значить я ще не достойний.. маразм одним словом.
на травинку - дійсно маразм. Але ж хіба не такий маразм пропонує язичництво? Молитись до дерев, до вітру, до дощу - хіба не маразм це? Якщо цим всім заправляє одна сила, то навіщо ділити її на безліч божків та ідолів?

Цитата

Уявіть, що є Космос і там незлічене число світів і величезна кількість їх вірить в багатьох Богів і впевнені, що християнського нема. Тепер уявіть силу такого "егрегора". Ну як?
То війни за віру були б на небі такі як на землі. Але ж на небі вже Боже Царство, яке ще тільки но має прийти на землю.

Цитата

Ви притендуєте на істинність того, що саме християнство є єдино правильною вірою в одного Бога, який з'являється в багатьох релігіях?
Християнство не є вірою, а релігією. Це релігія, віра якої основана на Єдиному Бозі в прояві Отця, Сина та Св'ятого Духа. Люди шукали і бачили Бога кожен по своєму (тому в багатьох релігіях ми бачимо подібності), допоки Він не послав пророків, зробивши цим більш конкретне послання. А Син прийшов, щоб утвердити та здійснити Божий Закон переданий через пороків.

Цитата

Скільки серед Вашого оточення є таких як Ви щирих християн?
Моє оточення це, от Ви наприклад, на цьому форумі, а поза форумом - інші звичайні люди, з якими я бачуся щодня. В мому оточенні стільки щирих християн, скільки й у Вашому, бо в нас приблизно однакове оточненя. Але не слід забувати, що "з ким поведешся, того й наберешся".
  • 0

#157 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 16.11.2006 – 00:20

Цитата

Якщо допустити що це, так то для чого такий бог?
ДІЙСНО!!! :yes: от це я Вам і тверджу щодо Вашого, християнського.

Цитата

Ну то й не дивно що вони не бачили відповідей від своїх богів. Це тому що їх дійсно не існує, або ці "боги" чи ідоли були слабкими перед єдиним Всевишнім, який і над ними стоїть.

ооооохххх.... важко з Вами... читайте будь ласка уважніше... вже втретє вам кажу - ЗМОДЕЛЮВАВ СИТУАЦІЮ!

Цитата

але я чомусь дотримуюсь думки, що якщо бога не існує(богів), то люди з часом повинні це зрозуміти. ніхто не відповідає на їхні молитви, вони не бачать чудес. але все ж політеїзм греків(та й римлян) проіснував достатній час, щоб говорити про те, що можливо(!) їхні боги все ж таки існували.
ключове слово ЯКЩО. вони бачили чудеса, вони вірили століттями в своїх богів і були настільки ж праві, як і зараз Ви, що захищаєте християнство. хоча їхні боги з Вашим нічого спільного не мають. ну це звичайно ІМХО. :yes:

Цитата

Згідно Його вчення народжений від Св'ятого Духа є кожен, хто увірував в Отця і Сина і Св. Духа, та є хрещений во Ім'я Отця і Сина і Святого Духа.

здуріти можна... всі від святого духа... дайте будь ласка цитату з мануала.. тобто з біблії, де таке написано.

Цитата

Нащадками є ті, хто увірували в Нього.
Рабом є той, хто хоче опіки Вищого. Бо якщо назвати себе сином або другом Вищого тоді й прирівнятися можна до Вищого, а тоді й відповідальність як з Вищого.
Людям не вигідно це.

ну точно. людям завжди вигідно відповідальність за свої вчинки на інших спихувати. то на бога, то на диявола... і я про це ж саме... вигадають що завгодно, щоб відповідальності не мати. краще вже рабом, ага.

Цитата

То Ви їх такими назвали, і я Вам згідно Вашого ж бачення й запитав. То яка відповідь, що має бути зі слабкими?
я Вам що, дарвін? людина повинна нести відповідальність за свою слабкість. причина не в богах, не в обставинах.. захотіла б - стала б сильною. тому питання недоречне - особисто я нічого з слабкими робити не збираюсь :8:

Цитата

А Він, звівши очі на учнів Своїх, говорив: Блаженні убогі, Царство Боже бо ваше.
Блаженні голодні тепер, бо ви нагодовані будете. Блаженні засмучені зараз, бо втішитесь ви.
Блаженні ви будете, коли люди зненавидять вас, і коли проженуть вас, і ганьбитимуть, і знеславлять, як зле, ім'я ваше за Людського Сина.
Радійте того дня й веселіться, нагорода бо ваша велика на небесах. Бо так само чинили пророкам батьки їхні.
(Лука 6: 20-23)

ну точно.. давайте, працюйте на рабовласників, ковтайте сльози, витримуйте удари... ні в якому разі не бунтуйте, бо УБОГИМ ЦАРСТВО БОЖЕ. а якщо звергнете гнобителя, вам царства - зась!
розумієте до чого я хилю? :lol:

Цитата

Закон бо через Мойсея був даний, а благодать та правда з'явилися через Ісуса Христа. (Івана 1;17)
Ще до приходу Сина, подав Бог Старий Завіт через Мойсея, "правилами", по яких живуть і досі ті до кого ще Син не прийшов (бо вони не прийняли Його), а опісля приходу є Новій Завіт з тою заповіддю, якою я вже написав Вам в попередньому дописі.

ЗАВІТ 2.0 Second Edition..... :yes:

Цитата

Людина сама вибрає щосекнуди життя віддалене від Бога і вибирає свою смерть душевну, а потім САМА вибравши безбожність щей нарікає на Бога, від якого перед тим відреклася!

та стопудів. якщо я "не в ладах" з Вашим богом, і так сі стане, що за життя врятую тисячі людей - це я мрець душевний? це мене в пекло треба? гарний в Вас бог... (тільки не треба слова буквально сприймати... тут теж ключове слово ЯКЩО - я ще тисячі людей не рятував :D )

Цитата

на травинку - дійсно маразм. Але ж хіба не такий маразм пропонує язичництво? Молитись до дерев, до вітру, до дощу - хіба не маразм це? Якщо цим всім заправляє одна сила, то навіщо ділити її на безліч божків та ідолів?

СЛУХАЙТЕ УВАЖНО. Ви язичництво вивчали? бачу, що ні. а я добре знайомий. ця релігія набагато глибша, змістовніша, органічніша за Вашу. а головне - використання її, впровадження в життя. і якщо вже дискутуєте, то не будьте голослівними. якщо треба, можу сюди запросити друга-язичника. все докладно пояснить, в мене так не вийде. тому на відміну від Вас пустими словами про язичництво кидатись не буду.

Цитата

Ви претендуєте на істинність того, що саме християнство є єдино правильною релігією для віри в єдиного Бога, який з'являється в багатьох релігіях?
ТА ВІДПОВІДАЙТЕ ВРЕШТІ РЕШТ НА ПИТАННЯ! не чотирма рядками незрозумілого тексту, а ТАК чи НІ?

* виправив питання

Цитата

чекаю коментарів
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

я Вам спеціально про ведмедиць знайшов, а Ви мовчите :kozak:
  • 0

#158 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 16.11.2006 – 14:14

Принцип старого завіту-Око за око,нового завіту-прощай і будеш прощений.Того старий завіт старий.

Тоді яке Ви маєте право називатись християнином? Який смисл бути християнином і свідомо порушувати те, чим Ви є? Це типу "я не расист, але не люблю всяких негрів, жидів і чурок".
Я народився християнином.ним і помру.В Бога вірую,до церкви іноді ходжу.А всіх заповідей не можу дотримуватися.А є взагалі людина,яка ніколи не порушувала заповіді?Най кине в мене камінь!!!!
  • 0

#159 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 16.11.2006 – 20:04

Цитата

от це я Вам і тверджу щодо Вашого, християнського.
Нема ніякого нашого/вашого - це все вигадки людські. Є один Бог над всім і він являвся людям в безлічі проявів. Почитайте свою ж Велесову книгу. Там він по опису схожий на Трійцю в християнстві. Тільки називається по іншому.
А в Біблії сказано, що падші ангели з'являються і зводять цілі народи славлячи себе богами, бо ж чуда вони також можуть творити на подив людям. А Бог каже: "Я їх не посилав..."

Цитата

ооооохххх.... важко з Вами... читайте будь ласка уважніше... вже втретє вам кажу - ЗМОДЕЛЮВАВ СИТУАЦІЮ!
А я змоделював відповідь, як кажуть "на живо"

Цитата

здуріти можна... всі від святого духа... дайте будь ласка цитату з мануала.. тобто з біблії, де таке написано.
Що то дасть, невже увіруєте зразу?

Цитата

я Вам що, дарвін? людина повинна нести відповідальність за свою слабкість. причина не в богах, не в обставинах.. захотіла б - стала б сильною.
А якщо їй не дають. Можливо навіть такі як ви націоналісти нацисти і т.д.? (припущення).
Добре що згадали вашого ідола - дарвінізм, що вчить що сильніший має виживати слабшого, потім і сам Дарвін ще й відмовився від своєї теорії під кінець, що даремно життя стратив на це.

Цитата

тому питання недоречне - особисто я нічого з слабкими робити не збираюсь smile.gif
байдужість гірше ненависті. Але то Ваша справа.

Цитата

ну точно.. давайте, працюйте на рабовласників, ковтайте сльози, витримуйте удари... ні в якому разі не бунтуйте, бо УБОГИМ ЦАРСТВО БОЖЕ. а якщо звергнете гнобителя, вам царства - зась!
розумієте до чого я хилю? wink.gif
Ще раз, важливе підкреслено:
Блаженні ви будете, коли люди зненавидять вас, і коли проженуть вас, і ганьбитимуть, і знеславлять, як зле, ім'я ваше за Людського Сина. Ане за себе самого, що Ви навели.

Цитата

Цитата

Людина сама вибрає щосекнуди життя віддалене від Бога і вибирає свою смерть душевну, а потім САМА вибравши безбожність ще й нарікає на Бога, від якого перед тим відреклася!
та стопудів. якщо я "не в ладах" з Вашим богом, і так сі стане, що за життя врятую тисячі людей - це я мрець душевний? це мене в пекло треба? гарний в Вас бог... (тільки не треба слова буквально сприймати... тут теж ключове слово ЯКЩО - я ще тисячі людей не рятував smile.gif )
Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.
1 Коринтян 13; 1-8

Цитата

СЛУХАЙТЕ УВАЖНО. Ви язичництво вивчали? бачу, що ні. а я добре знайомий. ця релігія набагато глибша, змістовніша, органічніша за Вашу. а головне - використання її, впровадження в життя. і якщо вже дискутуєте, то не будьте голослівними. якщо треба, можу сюди запросити друга-язичника. все докладно пояснить, в мене так не вийде.
Друг хай за себе вибирає, а Ви за себе.
Язичництво вивчають всі. Ним пронизана всі історія, і навіть християнство ним напхане, що аж важко вирізнити чисте Вчення. Старий завіт є саме натуральне ваше язичництво, тільки дійові особи інші закони ті самі жорстокі. Велесова книга є єдиним джерелом рідновірства? По чому ще можна вивчати язичництво рідновірів?

Цитата

Ви претендуєте на істинність того, що саме християнство є єдино правильною релігією для віри в єдиного Бога, який з'являється в багатьох релігіях?
ТА ВІДПОВІДАЙТЕ ВРЕШТІ РЕШТ НА ПИТАННЯ! не чотирма рядками незрозумілого тексту, а ТАК чи НІ?
Ви вимагаєте однозначної відповіді на неоднозначні речі. Якщо я скажу "так" то це може бути не правда. Якщо скажу "ні" то тим паче. Тому від відповіді щодо правдивості саме християнської релігії утримуюсь. Віра - правдива, а релігія має багато недоліків.

Цитата

я Вам спеціально про ведмедиць знайшов, а Ви мовчите smile.gif,
чекаю коментарів
На рахунок Старого Завіту, то нема що коментувати. Там це нормально було жити по принципу "око за око": тебе обізвали - ти прокляни, тебе вдарили - ти вбий. Такий же принцип і у будь-якому язичництві. Нашому/не нашому - немає різниці. Язичництво це релігія, яка вчить думати про виживання в рамках одного племені чи народу. Результат - війни між ними. На теперішній час це взагалі, ні в які моральні рамки не вписується.
Християнство ж не вчить такому, воно використовує Старий Завіт, щоб показати, як не слід робити і які в минулому були погані стосунки людей до Бога і як то все закінчувалось не на користь людини.

Тепер щодо цієї цитати:
Лука Глава 14
i26 Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм!

В наступній тезі, те що виділено - Він сам поясноє, що мав на увазі:

Луки 12; 51-56
Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ!
Віднині бо п'ятеро в домі одному поділені будуть: троє супроти двох, і двоє супроти трьох.
Стане батько на сина, а син проти батька, мати проти дочки, а дочка проти матері, свекруха навпроти невістки своєї, а невістка навпроти свекрухи!...

Промовив же Він і до народу: Як побачите хмару, що з заходу суне, то кажете зараз: Зближається дощ, і так і буває.
А коли віє вітер південний, то кажете: Буде спекота, і буває.
Лицеміри, лице неба й землі розпізнати ви вмієте, чому ж не розпізнаєте часу цього?

Хіба не бачите, що такий час поділу настав?
  • 0

#160 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 16.11.2006 – 23:41

Цитата

Що то дасть, невже увіруєте зразу?
я принаймні пересвідчусь що це біблійне твердження а не Ваше.

Цитата

А якщо їй не дають. Можливо навіть такі як ви націоналісти нацисти і т.д.? (припущення).
Добре що згадали вашого ідола - дарвінізм, що вчить що сильніший має виживати слабшого, потім і сам Дарвін ще й відмовився від своєї теорії під кінець, що даремно життя стратив на це.

так. по-перше. не треба ображати опонента. це як мінімум негарно. Ви назвали мене нацистом. це раз.
по-друге. з чого це Ви взяли що дарвін - мій ідол? перечитайте моє речення, я якраз своє розуміння протиставляю дарвіну, кажучи "я Вам, що дарвін?" по третє, ви не дали ніякої конструктивної відповіді, окрім образ, спрямованих до мене.
якщо надалі будете продовжувати в тому ж дусі, вийду з дискусії. це ж не вулична сварка в кінці кінців.

Цитата

байдужість гірше ненависті. Але то Ваша справа.
так ото ж.

Цитата

Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий!
І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо!
І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного!
Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується.1 Коринтян 13; 1-8

ну і? це значить, що якою б доброчесною, справедливою, світлою не була людина, що не вірить в християнського бога(і взагалі в будь якого), не має "любови"(в даному випадку я так розумію до бога Вашого...), вона все одно попаде в пекло, та? а де логіка? де справедливість? де кармічні закони(які Ви мали необережність згадати :yes: покажіть мені в біблії слово "карма".. ) ?

Цитата

Друг хай за себе вибирає, а Ви за себе.
Язичництво вивчають всі. Ним пронизана всі історія, і навіть християнство ним напхане, що аж важко вирізнити чисте Вчення. Старий завіт є саме натуральне ваше язичництво, тільки дійові особи інші закони ті самі жорстокі. Велесова книга є єдиним джерелом рідновірства? По чому ще можна вивчати язичництво рідновірів?

при чому тут вибирає, не вибирає. я мав на увазі якщо Вам консультація потрібна. по-друге, далеко не всі вивчають язичництво. по-третє, язичництво не моє, я його ставлю нарівні з християнством з точки зору істинності, хоча як релігія воно на порядок досконаліше. а по-четверте, про що можна говорити, якщо Ви ототожнюєте язичників з рідновірами! в Україні є не тільки рідновіри серед язичницьких течій. мій друг якраз до них не належить. хоча з рідновірами знайомий. та і я теж особисто з багатьма головними по україні. хороші люди. такої приємної компанії я більш не зустрічав, як тоді на конференції.
але це так.. офтоп.

Цитата

Ви вимагаєте однозначної відповіді на неоднозначні речі. Якщо я скажу "так" то це може бути не правда. Якщо скажу "ні" то тим паче. Тому від відповіді щодо правдивості саме християнської релігії утримуюсь. Віра - правдива, а релігія має багато недоліків.

а по-моєму все досить просто. якщо ви вважаєте, що в біблії більше істинності щодо бачення справжнього Бога, ніж припустим в корані чи ведах то кажіть ТАК. якщо ж вони з рівною вірогідністю на Вашу думку істинні - кажіть НІ.

Цитата

На рахунок Старого Завіту, то нема що коментувати. Там це нормально було жити по принципу "око за око": тебе обізвали - ти прокляни, тебе вдарили - ти вбий. Такий же принцип і у будь-якому язичництві. Нашому/не нашому - немає різниці. Язичництво це релігія, яка вчить думати про виживання в рамках одного племені чи народу. Результат - війни між ними. На теперішній час це взагалі, ні в які моральні рамки не вписується.
Християнство ж не вчить такому, воно використовує Старий Завіт, щоб показати, як не слід робити і які в минулому були погані стосунки людей до Бога і як то все закінчувалось не на користь людини.

а по-моєму, я Вас в кут загнав і Ви лукавити почали. нема ж там око за око. там пророк іменем господнім (!!!) за глузування вбиває 42 дитини. там цим же іменем господнім винищують міста, краї, народи заради вигоди, заради нових земель, де вони "будуть плодитись на радість богу". бог був всього лиш прикриттям. як греки бились на сторонах богів, так і християни. різниці - нема. тільки в розкрученості міфів.

а про христа - добре, може він і щось там мав на увазі... забираю цитату назад.
а про поділ - не смішіть мої капці. це поділ на християн і "невірних", тобто всіх інших, включно зі мною.

ви мені ще про благословення начальника (що від бога) коментаря не дали.
нє, цікаво. пропаганда всепрощення, милосердя, любові. підстав другу щоку, і т.і. а от начальнику корись, що б він не казав. якщо бє, значить любить. бо кожен(!) начальник богом даний. цікава філософія. а ще більш цікаво для чого вона? :yes: чи не для покори рабів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних