Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 MYSA

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 10.11.2006 – 00:50

ТЕСТ ЗОВСІМ НЕ ЦІКАВИЙ

Повідомлення відредагував Іришка: 10.11.2006 – 13:54

• 0

#122 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2006 – 09:10

Перегляд дописуBHAAD (1.07.2006 16:35) писав:

Религиометр

Благодарим за то, что прошли этот тест. Степень соответствия вашего мировоззрения с основными религиозными и антирелигиозными мировоззренческими концепциями, выраженная в процентах (жирным шрифтом выделена концепция или концепции , которые лучше всего гармонируют с вашими убеждениями):

# Иудаизм: 63%
# Буддизм: 47%
# Агностицизм: 89%

Вы - агностик. Агностики не верят в бога (богов), но при этом не отрицают, что бог или боги существуют. Многие считают агностицизм одной из веток атеизма, хотя не все агностики любят, когда их называют атеистами. Вполне очевидно, что не все атеисты являются агностиками (в частности, агностиками не являются так называемые "позитивные атеисты", которые утверждают, что бога не существует). Агностики полагают, что существование или несуществование бога не может быть доказано.

Ссылки на русскоязычные ресурсы, которым могут вас заинтересовать:
Карианцы
# Атеизм: 88%
# Христианство: 25%
# Сатанизм: 38%
# Ислам: 60%
# Язычество: 46%
# Индуизм: 41%

# Иудаизм: 59%
# Буддизм: 45%
# Агностицизм: 93%
Вы - агностик. Агностики не верят в бога (богов), но при этом не отрицают, что бог или боги существуют. Многие считают агностицизм одной из веток атеизма, хотя не все агностики любят, когда их называют атеистами. Вполне очевидно, что не все атеисты являются агностиками (в частности, агностиками не являются так называемые "позитивные атеисты", которые утверждают, что бога не существует). Агностики полагают, что существование или несуществование бога не может быть доказано.

Ссылки на русскоязычные ресурсы, которым могут вас заинтересовать:
Карианцы
# Атеизм: 85%
# Христианство: 22%
# Сатанизм: 67%
# Ислам: 54%
# Язычество: 61%
# Индуизм: 53%

нічого не міняється...

Повідомлення відредагував BHAAD: 10.11.2006 – 09:11

• 0

#123 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 10.11.2006 – 11:28

Иудаизм: 36%
Буддизм: 60%
Агностицизм: 32%
Атеизм: 40%
Христианство: 56%
Сатанизм: 67%
Ислам: 53%
Язычество: 61%
Индуизм: 75%

Я в душі "Харі крішна, харі рама" :8:
  • 0

#124 Іришка

[empty]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 412 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.11.2006 – 13:50

Цитата

Иудаизм: 48%

Агностицизм: 64%

Атеизм: 25%

Христианство: 73%

Сатанизм: 38%

Ислам: 57%

Индуизм: 63%

я вже колись проходила цей тест, і пам'ятаю що тоді випало 50% сатанізму :8:
  • 0

#125 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 10.11.2006 – 14:39

Перегляд дописуІришка (10.11.2006 13:50) писав:

я вже колись проходила цей тест, і пам'ятаю що тоді випало 50% сатанізму :8:

Пощастило. А от у мене зараз чотири провідні релігії. І серед них нема християнства. Щоправда, я не вельми здивована.

Сатанизм: 67%
Индуизм: 75%
  • 0

#126 zloy bober™

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 187 повідомлень
  • Місто:Чорнобиль

Відправлено 10.11.2006 – 17:52

# Иудаизм: 53%
# Буддизм: 50%
# Агностицизм: 64%
# Атеизм: 80%
# Христианство: 31%
# Сатанизм: 88%
# Ислам: 51%
# Язычество: 86%
# Индуизм: 28%

Хоч сатаністом бути не так вже і погано... Я от особисто ні в кого не вірю... ні в Бога, ні в Сатану... Вірю в себе і близьких людей :8:

Цитата

Ваши убеждения наиболее точно соответствуют убеждениям сатанистов. Прежде, чем ужаснуться и закричать от ужаса, исследуйте, что же представляет собой сатанизм. Большинство сатанистов не убивают кошек и не разрушают могил, к тому же, они на самом деле не верят в существование Сатаны как личности. Философия сатанизма обычно концентрируется на саморазвитии человека, а не на посвящении себя служению какому-то богу или богам. Сатанисты не признают внешние моральные законы, якобы данные нам свыше.

• 0

#127 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.11.2006 – 22:44

Перегляд дописуКиря (30.10.2006 01:40) писав:

Тепер обіцяні цитати з Біблії. Судіть самі.
"Не суди і не будеш судимий" - з неї самої. :8:

Цитата

Книга Буття 3 (Божий присуд і обітниця Спасителя):
До жінки промовив:"Помножуючи(себто людей помножуючи, - моя примітка), помножу терпіння твої та болі вагітності твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, - а він буде панувати над тобою."

І я маю поклонятися Богу, який таке заподіяв жінці? Крім того ясно сказано, що чоловік буде панувати над жінкою. Я хоч не фемініст, але проти того щоб за волею божею жінка була нижча від чоловіка.
Це не Бог заподіяв жінці, а жінка заподіяла Богу "дяку" за безтурботне життя у раю, коли скоштувала яблуко забороненої ідології Сатани.

Цитата

Кара Божа. Ной: "І промовив Господь:"Зітру я людину, яку сотворив, з поверхні землі, - від людини аж до скотини, аж до плазунів, і аж до птаства небесного. Бо жалкую, що їх я вчинив."
І у християн після цього ще повертається язик говорити про "милість Божію"? Ну нехай люди там розпустниками сильними стали, а тварин та птахів то за що? Чим вони йому завинили, а? Та це ж нечувано! А язичництво - то гармонія з природою! Не гідний той Бог звання Світла і Любові, який без всякої причини нищить живу невинну природу, свою дитину врешті-решт.
Без всякої причини це виглядає по необізнанності спостерігаючого, а по закону карми весь рід планети є забруднений гріхом, тому підлягає "форматуванню". Приклад: весь вінчестер забруднений вірусами, то що Ви відформатуєте один розділ і переставите там Віндовс, а потім він нахапається з інших розділів вірусів знову. Чи видалите всі розділи і поновому все розібєте? (лікування від вірусів не допомогло).

Цитата

Благословення Боже Ноєві й синам його: "І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним...у ваші руки віддані вони. Усе, що плазує, що живе воно, - буде вам на їжу...тільки м`яса з душею його, цебто з кров`ю його не будете споживати. А тільки я буду жадати кров вашу із душ ваших, з руки кожної звірини буду жадати її, і з руки чоловіка, з руки кожного брата його я буду жадати душу людську..."
От ми тут часто кричимо як ми по-нелюдськи поводимось із звіриною(досліди, забої і тд), але ж Бог сам створив нам таку ієрархію - ми знущаємось і споживаємо тварину, а над нами знущається і нас споживає той Бог!

Цитата

Часто закидають, ніби наші пращурі приносили в жертву тварин а то й людей, і тому язичництво - це дуже погана релігія. Але ж почитайте Біблію, Закінчення потопу: "І збудував Ной жертівника Господеві і взяв він із кожної чистої худоби й з кожного чистого птаства, і приніс на жертівнику цілопалення. І почув Господь пахощі любі..."
Це Старий завіт до приходу Сина, який взяв всю нашу кров на себе і не треба нам тепер приносити жертви, це зробив Христос, принесши себе в жертву, цим самим відкупивши подальші покоління від гріховних вчинків і кровопролиття. Ісус нам дав нову заповідь: "люби ближнього свого як самого себе."

Цитата

А ось вам те, що підтверджує зміст моєї аватарки (взятої з виступу Cradle Of Filth) - Покликання Аврама: "І промовив Господь до Аврама:" Вийди зі своєї землі...до краю, який Я тобі покажу, і народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, - і будеш ти благословенням. І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну, і благословляться в тобі всі племена землі!"
Якщо читати далі, то видно шо воно так і сталося.

Цитата

Ось таке ваше християнство.
Видно Вашу погану обізнанність у релігіях. Цитати наведені з Старого Завіту (Тори) є основою іудаїзму, а не християнства.

Цитата

То ж перед тим як ревно захищати його - хоча б прочитайте його основне джерело САМІ, а не слухайте казочки священників і пропаганду з ТБ. Чого ви ковтаєте тільки те, що подають вам в пожованому вигляді? Чому ви САМІ не хочете докопатись до істини, а не слухати когось? Коли ж ви навчитесь САМІ ЗА СЕБЕ вирішувати, коли ви подолаєте ту лінь САМОідентифікації, САМОутвердження? Коли ви вже всі вирвитесь з тенет звіра???
а Ви його читали? Новий Завіт та вчення Христа є основа християнської релігії.

Ваші випади в сторону християнства є безпідставні в силу малої обізнаності з цим вченням.

Повідомлення відредагував LMax: 10.11.2006 – 22:47

• 0

#128 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 10.11.2006 – 23:03

Перегляд дописуL.R. (30.10.2006 17:25) писав:

для прикладу(буду по памяті, під рукою цього шедевру немає) - "і підійшов ісус до смоковниці, а на ній не було плодів (нє, ну може вродила вже, може діти позривали? так йому фруктів хотілось) і сказав ісус - засохни ж, дерево і ніколи не давай плодів. і засохло" (ну і хто він після цього?)

Звідки стільки упередженності? Чому не читаєте до кінця цілий абзац?

Матвія 21:19-22
І побачив Він при дорозі одне фіґове дерево, і до нього прийшов, та нічого, крім листя самого, на нім не знайшов. І до нього Він каже: Нехай плоду із тебе не буде ніколи повіки! І фіґове дерево зараз усохло.
А учні, побачивши це, дивувалися та говорили: Як швидко всохло це фіґове дерево!...
Ісус же промовив у відповідь їм: Поправді кажу вам: Коли б мали ви віру, і не мали сумніву, то вчинили б не тільки як із фіґовим деревом, а якби й цій горі ви сказали: Порушся та кинься до моря, то й станеться те!
І все, чого ви в молитві попросите з вірою, то одержите.

Суть була в тому, що Він показав приклада сили віри для учнів. І ще десь є сказано, що коли фіга зародить знову, то вже в той час буде Боже Царсвто на Землі.

Цитата

або: вийшов якийсь пророк на дорогу, а діти з його зовнішнього вигляду глузували (нє, ну це ж діти!!!). він прокляв їх, вийшли з лісу 2 ведмедиці і загризли 42(!!!!) дитини.
кошмарррр....
Знову щось вирвали. Біблію не можна читати для приколу як тижневик з кросвордами і анекдотами вириваючи окремі фрази та щей сміятися з написаного не обдумавши і недослідивши кожну фразу в контексті з тим хто знає як розтолкувати їх. Цим Ви тільки гнів на себе Божий наганяєте...

Повідомлення відредагував LMax: 10.11.2006 – 23:05

• 0

#129 Олесік

• Користувачі
  • 944 повідомлень

Відправлено 11.11.2006 – 00:06

Перегляд дописуKalison (5.10.2006 22:57) писав:

Єдина нація - єдина мова - єдина релігія. Тільки українська православна віра. Обовязкове обєднання автокефалів, греко-католиків та УПЦ КП.

Але ж та віра наседжена примусово. Прадавня українська віра - язичництво. ЩО РОБИТИ?
  • 0

#130 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 00:31

LMax, ну добре на рахунок першого можливо ви й праві. хоча чесно кажучи все одно досить негарний жест з боку ісуса.
на рахунок другого - буде шедевр під рукою точно знайду і напишу.

звідки упередженість? та тому що дістало.

зараз я задам одне питання. хочу почути відповідь. потім можливо задам ще одне.

чи визнаєте ви інші релігії? тобто якщо ви православний - католиків і навпаки, а також індуїзм, іслам принаймні? якщо так, то чи вважаєте ви, що бог, в якого вірять, для прикладу, мусульмани той самий що й християнський? чи це інший бог? чи їхнього бога взагалі в помині не існує, а є тільки християнський?
цікаво почути відповідь
  • 0

#131 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 12.11.2006 – 01:46

Шановний LMax, здаюсь без бою...точніше бій не приймаю..я вас трішки знаю..ми тут ніколи не дійдемо згоди, це я знаю на двісті віддвістків!! :8: То ж буде краще для нас обох, якщо кожен просто залишиться при своїй думці. Крім того ви такий обізнаний в християнстві, що куди мені з вами тагатися :8: Я надалі поважатиму і віритиму у своїх рідних слов'янських Богів та Матінку-Природу, а ви поважайте та віруйте у Христа і Святого Духа, ніц проти не маю.
  • 0

#132 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 02:02

І того....я протримався всього кілька хвилин.. :8:

Перегляд дописуLMax (10.11.2006 22:44) писав:

"Не суди і не будеш судимий" - з неї самої. :8:
Ага, і ще не вбивай ворога, який хоче вбити тебе, тільки перед тим ще на твоїх зґвалтувати твою ж дружину. І взагалі тюрем ніяких не потрібно, і карного законодавства - все-одно Господь потім всім по заслузі воздасть!

Це не Бог заподіяв жінці, а жінка заподіяла Богу "дяку" за безтурботне життя у раю, коли скоштувала яблуко забороненої ідології Сатани.
А як той Бог такий великосердний, то міг би і простити, подавши цим приклад для людини!

Без всякої причини це виглядає по необізнанності спостерігаючого, а по закону карми весь рід планети є забруднений гріхом, тому підлягає "форматуванню".
Як же я відразу не здогадався....причиною всіх гріхів є заморожені в льодовиках мітохондрії часу, коли Єва спокусила Адама. І зараз через енергію тих хромосом людина грішить, а я то думав в чому тут справа, думав якесь всеосяжне Зло, а то всього лиш мітохондрії в льодовиках!

Видно Вашу погану обізнанність у релігіях. Цитати наведені з Старого Завіту (Тори) є основою іудаїзму, а не християнства.
Тобто Старий Завіт для християнства - єресь?
  • 0

#133 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 02:45

Перегляд дописуКиря (12.11.2006 02:02) писав:

А як той Бог такий великосердний, то міг би і простити, подавши цим приклад для людини!
який приклад?!!!!!!! :8: зраджувати? не слухатися? ти зараз це маєш, коли він не дав цього прикладу... подумай, що би було якби сам бог дав цей приклад...
якщо твоя дитина тебе не слухає ти її наказуєш... якщо ти її не накажеш - вона й далі тебе не слухатиметься... думаю ти це знаєш...

Як же я відразу не здогадався....причиною всіх гріхів є заморожені в льодовиках мітохондрії часу, коли Єва спокусила Адама. І зараз через енергію тих хромосом людина грішить, а я то думав в чому тут справа, думав якесь всеосяжне Зло, а то всього лиш мітохондрії в льодовиках!
і нашо так гнати? :8: це значно простіше - це ніби прокляття на всьому людстві, через наших "добрих і хороших" прабатьків...

Повідомлення відредагував Evol: 12.11.2006 – 02:50

• 0

#134 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 16:54

Перегляд дописуL.R. (12.11.2006 00:31) писав:

LMax, ну добре на рахунок першого можливо ви й праві. хоча чесно кажучи все одно досить негарний жест з боку ісуса.
Це знов якесь суб'єктивне судження.

Цитата

на рахунок другого - буде шедевр під рукою точно знайду і напишу.
чекаю.

Цитата

звідки упередженість? та тому що дістало.
Що дістало?
Кожен баче то, що має в собі. І щей судить по собі.

Цитата

чи визнаєте ви інші релігії? тобто якщо ви православний - католиків і навпаки, а також індуїзм, іслам принаймні? якщо так, то чи вважаєте ви, що бог, в якого вірять, для прикладу, мусульмани той самий що й християнський? чи це інший бог? чи їхнього бога взагалі в помині не існує, а є тільки християнський?
(зауваження: слово "Ви" в українській мові пишеться з великої літери)
Так розумію, Ви ставите мені особисто запитання, а не всім, хто вважає себе християнином, але не є таким. Тому відповім: Я визнаю інші релігії. В багатьох з них прихована велика мудрість древніх поколінь, та мудрість можливо правдивих пророків Бога.
Всі релігії в основі своїх вірувань ходять під одним Богом, а називають його по іншому, і дехто може бути зведений неправдивими назвами, та вченнями що не від Бога йдуть, а видані за такі.
Ангели теж можуть видаватися богами людині і зводити з правильного шляху - звідси політеїзм (багатобожність).

І того....я протримався всього кілька хвилин.. :angry12:
з такою непостійністю Вас надовго може й не вистарчити...

Цитата

Ага, і ще не вбивай ворога, який хоче вбити тебе, тільки перед тим ще на твоїх зґвалтувати твою ж дружину. І взагалі тюрем ніяких не потрібно, і карного законодавства - все-одно Господь потім всім по заслузі воздасть!
Такого нема у вченні християнському. Самозахист виправданий в межах розумного. Нашо вбивати ворога, як його можна покалічити, наприклад у ноги, і тим самим обезсилити, до прибуття підмоги.

Цитата

Як кажуть: "пусти свиню під стіл, то вона щей на стіл полізе". А так, то Вам вже відповів Evol. Приклад з дітьми вельми вартий уваги, бо ми - діти Божі.

Цитата

Якщо бути більш точним - наші (людські) гени, а не казкові "льодовикові мітохондрії".
І вони не є причиною - вони є носієм наслідків первородного гріха Єви та Адама.

Цитата

Тобто Старий Завіт для християнства - єресь?
Старий завіт для християнства є старим завітом. По Старому Завіту, суть якого виражена у фразі "око за око, зуб за зуб" (цитата з Ст.Завіту) живуть іудеї та мусульмани.
Ми (християни) є послідовники Христа, й живемо по Новому Завіту, суть якого вкладена у цій основній заповіді: "люби ближнього свого, як самого себе". А хто не жив, той розкаявшись у проступках, починає жити.

Повідомлення відредагував LMax: 12.11.2006 – 17:00

• 0

#135 Fister

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 20:35

Ги прикольно це підтвердило мою думку про що я будист
Иудаизм: 44%

Буддизм: 90%

Агностицизм: 71%

Атеизм: 85%

Христианство: 23%

Сатанизм: 83%

Ислам: 38%

Язычество: 68%

Индуизм: 41%
  • 0

#136 †††Бусиꆆ†

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 21:43

У мене немає бога... Хоча... я сам собі бог... У мене немає релігії... Я не віруючий... І не сатаніст(щоб усіляки придурки нічого не подумали я це сказав)...
  • 0

#137 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 22:59

Цитата

(зауваження: слово "Ви" в українській мові пишеться з великої літери)
спасибі за зауваження, але, на щастя, я добре знайомий з правилами орфографії української мови. може, Ви не помітили(поскільки це, бачу, зачіпає Вашу гідність - буду тепер писати з великої), але обидва мої повідомлення написані зовсім(!) без великих букв, навіть на початку речень, і можна здогадатись, що це, власне, просто мій стиль написання.

Цитата

Всі релігії в основі своїх вірувань ходять під одним Богом
то чому ж Ви, вельмишановний, так захищаєте християнство?? Ви говорите про те, що істинний Новий Завіт, Біблія, і, водночас, Веди, Коран? а є ж деякі речі, які суперечать одні одним в цих джерелах. досить багато речей. якщо не брати "водичку", яку можна розшифровувати на свій лад, а конкретику.
і якщо всі релігії істинні, то хіба немає різниці, куди ходити - в мечеть, чи в церкву? якщо всі однаково істинні, то, можливо, краще не вибирати жодної, або ж синтезувати найкращі елементи з них? а не впиратись в християнство, навязане Вам, скоріш за все, з народження?

з повагою, Л.Р.
  • 0

#138 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 00:44

Перегляд дописуL.R. (12.11.2006 22:59) писав:

спасибі за зауваження, але, на щастя, я добре знайомий з правилами орфографії української мови. може, Ви не помітили(поскільки це, бачу, зачіпає Вашу гідність - буду тепер писати з великої), але обидва мої повідомлення написані зовсім(!) без великих букв, навіть на початку речень, і можна здогадатись, що це, власне, просто мій стиль написання.
Перепрошую, не помітив що то Ваш стиль написання. Можете й далі його дотримуватись, а би Вам було так зручно, бо привикнете і не зможете набирати нормально тексти...

Цитата

то чому ж Ви, вельмишановний, так захищаєте християнство??
Всього-навсього по можливості викидаю "каміння з городу", бо невігласи не розібравшись що до чого, постійно кидають не в той бік... :angry12:

Цитата

Ви говорите про те, що істинний Новий Завіт, Біблія, і, водночас, Веди, Коран?
Не путайте, я говорю про оригінальність цих вчень, які відіграли не маловажливу роль для розвитку тої чи іншої нації.

Цитата

а є ж деякі речі, які суперечать одні одним в цих джерелах. досить багато речей. якщо не брати "водичку", яку можна розшифровувати на свій лад, а конкретику.
Ну є суперечності, але за основу майже у всіх покладено одне - любов. Якщо ж ні - то це явно антилюдські вчення.

Цитата

і якщо всі релігії істинні, то хіба немає різниці, куди ходити - в мечеть, чи в церкву?
Наприклад, жив би я в мусульманській країні, і там не було б церкви, то ходив би в мечеть. Яка різниця куди ходити, важливо що ти при цьому відчуваєш. Молитися і перебувати в роздумах можна й на природі, головне щоб ніхто не заважав цьому.

Цитата

якщо всі однаково істинні, то, можливо, краще не вибирати жодної, або ж синтезувати найкращі елементи з них? а не впиратись в християнство, навязане Вам, скоріш за все, з народження?
Ніхто мені не нав'язував християнство. Саме тому що я нерозумів що воно таке, я порівнював всі вчення, щоб вирізнити з них саме більш стосовне людства в майбутньому. Я сам дойшов до віри. Цей шлях не простий.

Повідомлення відредагував LMax: 13.11.2006 – 00:47

• 0

#139 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 01:26

Цитата

Це Старий завіт до приходу Сина, який взяв всю нашу кров на себе і не треба нам тепер приносити жертви, це зробив Христос, принесши себе в жертву, цим самим відкупивши подальші покоління від гріховних вчинків і кровопролиття. Ісус нам дав нову заповідь: "люби ближнього свого як самого себе."

не знаю, як Вам, а мені це повідомлення здалося повідомленням прихильника християнства. можливо, я помиляюсь.

а взагалі, чесно кажучи, якщо Ви й справді не відокремлюєте християнства і не вважаєте його обраною і єдиноправильною вірою, то не маю жодних претензій...
хоча... на мою думку, все ж потрібно вірити по-своєму, звертатись до богів напряму(в мене своє світо- і бого-бачення), а не використовуючи створені людьми структури. безглуздо якось..

і наостанок згадаю слова, не памятаю на жаль автора : "не бог створив людину, а людина створила бога"

доля істини в тому є... тільки от не хочу битись головою об стіну християнського бачення світу, пояснюючи, що саме я маю на увазі.
  • 0

#140 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 02:34

Перегляд дописуEvol (12.11.2006 02:45) писав:

який приклад?!!!!!!! :angry12: зраджувати? не слухатися? ти зараз це маєш, коли він не дав цього прикладу... подумай, що би було якби сам бог дав цей приклад...
Ні, Ви прекрасно знаєте що я маю на увазі приклад великопрощення, який так широко пропагується християнством.

Перегляд дописуLMax (12.11.2006 16:54) писав:

Як кажуть: "пусти свиню під стіл, то вона щей на стіл полізе". А так, то Вам вже відповів Evol. Приклад з дітьми вельми вартий уваги, бо ми - діти Божі.

якщо твоя дитина тебе не слухає ти її наказуєш... якщо ти її не накажеш - вона й далі тебе не слухатиметься... думаю ти це знаєш...
Коли моя дитина не слухається, я не буду виганяти її холодну і голу на вулицю (читайте як вигнання з Раю).

і нашо так гнати? :D це значно простіше - це ніби прокляття на всьому людстві, через наших "добрих і хороших" прабатьків...

Якщо бути більш точним - наші (людські) гени, а не казкові "льодовикові мітохондрії".
І вони не є причиною - вони є носієм наслідків первородного гріха Єви та Адама.
Ну я якраз не маю нич проти такого стану речей..але прочитайте уважніше той мій пост.. чому ВСЯ ЖИВА ПРИРОДА мала "віддуватись" за погані вчинки ЛЮДЕЙ???

Такого нема у вченні християнському. Самозахист виправданий в межах розумного. Нашо вбивати ворога, як його можна покалічити, наприклад у ноги, і тим самим обезсилити, до прибуття підмоги.
Я думав Ви більш гуманними будете :cool1: Ще велике питання що краще - жити калікою чи вмерти. Але це не до теми.

Язичництво - то є універсальн релігія всього живого на Землі. Я не кажу окремо про Православ'я, а про язичництво як комплекс давніх релігійних ввірувань всіх народів. Християнство ж нова релігія, відчужена від усього живого, людиноцентрична. І це зрозуміло, оскільки воно базується на задоволенні потреб людини, а не всього живого в цілому, на відміну від язичництва. Останнє є комплексним здобутком великої частини людства разом і його всіх виокремлень зокрема. Це є свідченням його правоти та універсальности. Християнство ж виникло серед середовища маргіналів, було гарно оброблене і заховане за т.зв. Божими заповідями та гарними лозунгами типу "любов врятує світ" і впродовж віків насаджувалось людству як єдина можлива релігія, всупереч волі громади, частіше за все з волі правлячих кланів.
Як інформацію для роздумів подаю уривок геніальної за своєю природньою чуйністю краси, промову індіанського вождя Сіетла (1786- 1866):

"...Ваш Бог любить ваших людей і ненавидить моїх. Він обіймає сильною рукою білу людину і веде її за ручку, немов батько веде маленького хлопчика. Він робить ваш народ дедалі сильнішим. Скоро сповнять собою вони всю землю. Але мій народ подібний до відливу, ми ніколи не повернимося. [b]Ні, бог білої людини не може любити своїх червоних дітей, бо тоді захистив би він їх. Тепер ми сироти. Немає нікого, хто міг би допомогти нам.
Отож, як ми можемо бути братами? Як ваш батько може бути нашим батьком і дати нам достаток, і надсилати мрії про майбутню велич? Бог ваш упереджений. Він прийшов до білої людини. Ніколи ми не бачили його, навіть ніколи не чули голосу його. Він дав закони білій людині, але він жодного слова не сказав своїм червоним дітям, безліч яких колись сповнила цю землю, немов зірки, які заполонили небо..."
Легко прослідковується аналогія: біла людина - то творці християнства, а червоні діти - русичі і багато-багато інших.. Ясно сказано в християнстві, що Бог явився людині тільки в одному місці, одному народу, і нарік його на панування над іншими народами. Він возвеличив той народ. І цей народ пречудово справляється зі своїм завданням, використовуючи американців. Наше ж завдання - пробудити голос Прави через пам'ять про своїх Предків і запанувати у своїй сторонці на їх славу, а не горбити спину на славу моральних, духовних та фізичних зайд-завойовників.

P.S. LMax, а все-таки Ваша позиція мені до вподоби...як то кажуть - тут діло смаку...просто мій "смак" більше схиляється до язичництва.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних