Перейти до вмісту

Релігія

Повідомлень в темі: 713

Опитування: Релігія (108 користувачів проголосувало)

До якої релігії Ви відноситесь?

1. 1. Православіє (23 голосів [21.30%])

Процент голосів: 21.30%

2. 2. Католицизм (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

3. 3. Греко-католицизм (26 голосів [24.07%])

Процент голосів: 24.07%

4. 4. Язичниство (7 голосів [6.48%])

Процент голосів: 6.48%

5. 5. Ісламізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

6. 6. Буддизм (2 голосів [1.85%])

Процент голосів: 1.85%

7. 7. Іудаїзм (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

8. 8. Агностицизм (10 голосів [9.26%])

Процент голосів: 9.26%

9. 9. Атеїзм (13 голосів [12.04%])

Процент голосів: 12.04%

10. 10. Сатанізм (1 голосів [0.93%])

Процент голосів: 0.93%

11. 11. Інше (14 голосів [12.96%])

Процент голосів: 12.96%

12. 12. Пантеїзм (4 голосів [3.70%])

Процент голосів: 3.70%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 01.10.2006 – 02:19

Вважаю себе віруючим атеїстом.Хрещений як греко-католик.Віруючий ,тому що вірю ,що все житті керується якимось Вищим Законом(Його величність випадковість B) )Атеїст,тому що мені суперечить думка плазування,преред якоюсь вищою істотою(якій по великому рахунку чисто начхати на життя кожного з нас).Ми самі куємо нашу реальність:все в наших руках!
  • 0

#102 VO))

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.10.2006 – 22:02

я віруюча але не релігійна, релігія заплутує людей, а все велике є простим, вона вчить нас вірити в Бога-караючого, але ж це смішно, адже Бог - це світло, добро, це вищий розум, він нікого не карає, він любить нас, ми є його частинками, і саме частинками а не рабами
  • 0

#103 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.10.2006 – 23:25

Перегляд дописуStuff (20.08.2006 11:19) писав:

Що ти тоді пропонуєш замість християнства?Може мусульманство?Чи ще якусь іншу релігію?

пропоную кожному самостійно вибирати собі релігію, і спокійно відноситися до представників інших релігій і течій(без фанатизму і суперечок на тему, чий бог кращий).Зараз варіантів безліч.А в школах замість основ православія вводити релігіознавство, щоб кожен сам міг вибрати.

А щодо віра/релігія - то це зовсім різні речі. Релігія - це обряди, а віра - це віра.
  • 0

#104 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.10.2006 – 08:21

мля, тут такий диспут почався... і всі одностайно товкмачать про "релігію" а не про "віру".
на моє переконання між ними інує величезна різниця.
релігія обмежує і примушує, заставляє і тп.
і лише віра дає мету і стимул, сам інститут релігії гнилий з середини, хіба можна вірити якимсь там священникам, мулам, жерцям?
ні, адже вони завжди і скрізь висловлювали свою особисту інтерпритацію подій, описаних в "святих писаннях".
так, я виступаю проти релігії, але підтримую прояви віри.
  • 0

#105 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 03.10.2006 – 16:40

Перегляд дописуBHAAD (3.10.2006 09:21) писав:

мля, тут такий диспут почався... і всі одностайно товкмачать про "релігію" а не про "віру".
на моє переконання між ними інує величезна різниця.
релігія обмежує і примушує, заставляє і тп.
і лише віра дає мету і стимул, сам інститут релігії гнилий з середини, хіба можна вірити якимсь там священникам, мулам, жерцям?
ні, адже вони завжди і скрізь висловлювали свою особисту інтерпритацію подій, описаних в "святих писаннях".
так, я виступаю проти релігії, але підтримую прояви віри.
ну по перше тема називаеться "релігія" B)

а по друге - з думкою повністю згодна - релігія це спосіб управління людьми, там як і держава
  • 0

#106 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.10.2006 – 23:28

Перегляд дописуBHAAD (3.10.2006 09:21) писав:

хіба можна вірити якимсь там священникам, мулам, жерцям?
А як тоді стосовно язичництва? Які тут "писанія"?
  • 0

#107 Харитон

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень

Відправлено 05.10.2006 – 22:57

Єдина нація - єдина мова - єдина релігія.

Тільки українська православна віра. Обовязкове обєднання автокефалів, греко-католиків та УПЦ КП.

Всяких москалів, євангелістів, свідєтєлєй ієгов, інших чурок попускати.
  • 0

#108 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень

Відправлено 05.10.2006 – 23:06

Перегляд дописуКиря (5.10.2006 00:28) писав:

А як тоді стосовно язичництва? Які тут "писанія"?

а як же ж "велесова книга"?
і в язичництва є свої "писання"...

а єдина релігія - просто міф... таке можливе лише в тоталітарному суспільстві...
  • 0

#109 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 06.10.2006 – 10:12

Перегляд дописуKalison (5.10.2006 23:57) писав:

Тільки українська православна віра. Обовязкове обєднання автокефалів, греко-католиків та УПЦ КП.

ма-ла-дєц. Получаєш званійо:: "На100ящий Калісон"
  • 0

#110 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 06.10.2006 – 13:01

Перегляд дописуVO)) (2.10.2006 22:02) писав:

...релігія заплутує людей, а все велике є простим, вона вчить нас вірити в Бога-караючого, але ж це смішно...
Та невже? А як ти думаєш чому язичники використовують такий слоган як "Мій Бог мене рабом не називає"?

Перегляд дописуKalison (5.10.2006 22:57) писав:

А якщо я скажу так:
Тільки рідна віра Праотців. Обов'язкове об'єднання РУНвірців, слов'янських язичників, Православних. Всяких християн православних, католиків, протестантів, сатаністів та інших чурок попускати вдень і вночі! По моєму це бридота повна! Чувак, ти говориш як Вітренко.

Перегляд дописуBHAAD (5.10.2006 23:06) писав:

а як же ж "велесова книга"?
і в язичництва є свої "писання"...
В мене виникає закономірне питання - ти читав "Велесову книгу"?
  • 0

#111 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 06.10.2006 – 13:16

До речі, вважається нетактовним вести бесіди на тему віросповідання, а деякі релігійні вчення навіть не радять розголошувати свою приналежність до певної віри. Вони пояснюють це можливістю виникнення серйозних конфліктів.
Але я не хотіла цим сказати, що ви тут всі такі нетактовні і нечемні.... Так просто спало на думку.
  • 0

#112 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.10.2006 – 22:10

До Кирі: вважається, що і слов'яни прийшли на цю землю з інших країв. А те, що у мене чорне волосся і я не схожий на русина означає, що у мене кров скіфів?? Тоді моя кров має мені казати: злови коня у когось в конюшні, вхопи лук і гайда в поле?? Ще питання: тобто Волидимира і Ольгу ти вважаєш ворогами народу чи як??Все в світі відживає і релігія не виключення... Можливо християнство відійде колись у давнину, як це трапилось з язичництвом... Але цього поки що ще не трапилось...
  • 0

#113 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 07.10.2006 – 15:36

християнство на русі було прийняте для об єднання і зміцнення держави, так як племена поклонялись різним богам з одного пантеону.
  • 0

#114 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 08.10.2006 – 00:09

bastet:
Це ж саме відбувалось і в інших державах: наприклад король франків Хлодвіг теж прийняв християнство для посилення своєї влади в державі і зміцнення міжнародної репутації... Загалом релігія часто-густо нерозривно зв'язана з політикою: Ватикан у Середньовіччі - це політичне угрупування(чи держава), яке прагнуло підкорити своїй владі якомога більше людей... Натомість і в Давньому Римі язичницькі боги були копією грецьких - для полегшеного приєднання Греції до Риму... Не знаю погано це чи добре, але так склалась історія...
  • 0

#115 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 01:40

Спочатку хотів би вибачитись що довго не давав вам всім відповіді тут, були деякі технічні проблеми, але наразі я готовий до спілкування!

Перегляд дописуbastet (19.08.2006 14:52) писав:

А щодо традиції - християнство було насильно прийнято на русі, для об єднання і полегшенні в керуванні людьми, а щоб сильно не кіпішували, то воно було майстерно перемішане с язичництвом.
Е ні..трішки не так. Ніхто не хотів спеціально перемішувати, бо й "з перемішуванням" кіпішу було багато! Перемішалось з язичництвом через народ і його пам`ять та віру в своїх Богів, а не через те, що так менше кіпішу було. Хриситяни всіма методами і засобами намагались нас хриситянізувати, але побачивши що ніц толкового не вийде - взялися підставляти під наші віковічні свята свої, християнські. Таким чином вони направили наші старі обряди і звичаї проти них самих же.

Перегляд дописуMisercord (23.09.2006 23:10) писав:

Улюблена цитата з Біблії: Бо не спокій прийшов я послати, не спокій, а меч.
У мене теж є улюблені цитати з Біблії...далі буде.

Якщо брати типи, то я релігійний тип особистості: поставив перед собою границі які не переступаю...
Тут я солідарний

Всі релігії однакові за своїми постулатами, відрізняються тільки обрядами.
М-да....як же ви глибоко помиляєтесь! Я ще наведу вам християнські постулати прямо з Біблії!

Якщо ваша мати помре і буде похоронена за іншим обрядом, то це змінить ваше ставлення до її могили???
У тому то і справа, що я шаную своїх рідних(мертвих і живих), а не їх дорогі чи дишеві могили.

Перегляд дописуMisercord (6.10.2006 23:10) писав:

До Кирі: вважається, що і слов'яни прийшли на цю землю з інших країв. А те, що у мене чорне волосся і я не схожий на русина означає, що у мене кров скіфів?? Тоді моя кров має мені казати: злови коня у когось в конюшні, вхопи лук і гайда в поле?? Ще питання: тобто Волидимира і Ольгу ти вважаєш ворогами народу чи як??Все в світі відживає і релігія не виключення... Можливо християнство відійде колись у давнину, як це трапилось з язичництвом... Але цього поки що ще не трапилось...
А я проти скіфів особливо ніц не маю! Та й не про це мова. Багато хто прийшов з інших земель, більше того - я сумніваюсь що зараз взагалі хтось живе на своїх доісторичних територіях, та це й не має надто особливого значення.
Стосовно крові. Якщо ви будете з моїх слів вижимати тільки негатив, то дискусія буде малоплідною. От самі подумайте - ви ж впевнені що пішли від Каїна! Тоді у вас його кров, а значить вам слід вбити вашого брата! Це ж тупість! Нащо ви таким чином спотворюєте зміст слів?! Тим паче я свідомий того, що мої діти будуть темноволосі, оскільки ознаки проявляються через одне покоління, а мій тато на русина не схожий )) Та це для мене не велика проблема, я ж не гітлероподібний, щоб вимірювати череп своїх дітей для встановлення чи гідні вони жити!!
Володимир і Ольга - вороги своїх предків... і нащадків теж. Можливо вони й несвідомо і не зі злого умислу робили те все, але це не знімає з них відповідальністи.
Так, багато чого в світі відживає, але наша віра не віджила себе, її знищили вогнем і мечем, а це різні речі, погодьтесь.

Перегляд дописуNeorlandina (6.10.2006 14:16) писав:

До речі, вважається нетактовним вести бесіди на тему віросповідання, а деякі релігійні вчення навіть не радять розголошувати свою приналежність до певної віри. Вони пояснюють це можливістю виникнення серйозних конфліктів.
Але я не хотіла цим сказати, що ви тут всі такі нетактовні і нечемні.... Так просто спало на думку.
Ага...проявляється лояльність, демократичні цінності, терпимість, громадянське суспільство...нудить мене від цього всього (хоча це не є причиною бути безкультруним). А якщо завтра вам скажуть що нетактовно вести бесіди про політику, що тоді? Ми всі будемо приречені на неучасть в політичному житті і нами тільки керуватимуть! Важкі часи потребують сміливих рішень і дій, а часи завжди важкі.

Тепер обіцяні цитати з Біблії. Судіть самі.

Книга Буття 3 (Божий присуд і обітниця Спасителя):
До жінки промовив:"Помножуючи(себто людей помножуючи, - моя примітка), помножу терпіння твої та болі вагітності твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, - а він буде панувати над тобою."

І я маю поклонятися Богу, який таке заподіяв жінці? Крім того ясно сказано, що чоловік буде панувати над жінкою. Я хоч не фемініст, але проти того щоб за волею божею жінка була нижча від чоловіка.

Кара Божа. Ной: "І промовив Господь:"Зітру я людину, яку сотворив, з поверхні землі, - від людини аж до скотини, аж до плазунів, і аж до птаства небесного. Бо жалкую, що їх я вчинив."
І у християн після цього ще повертається язик говорити про "милість Божію"? Ну нехай люди там розпустниками сильними стали, а тварин та птахів то за що? Чим вони йому завинили, а? Та це ж нечувано! А язичництво - то гармонія з природою! Не гідний той Бог звання Світла і Любові, який без всякої причини нищить живу невинну природу, свою дитину врешті-решт.

Благословення Боже Ноєві й синам його: "І ляк перед вами, і страх перед вами буде між усією звіриною землі, і між усім птаством небесним...у ваші руки віддані вони. Усе, що плазує, що живе воно, - буде вам на їжу...тільки м`яса з душею його, цебто з кров`ю його не будете споживати. А тільки я буду жадати кров вашу із душ ваших, з руки кожної звірини буду жадати її, і з руки чоловіка, з руки кожного брата його я буду жадати душу людську..."
От ми тут часто кричимо як ми по-нелюдськи поводимось із звіриною(досліди, забої і тд), але ж Бог сам створив нам таку ієрархію - ми знущаємось і споживаємо тварину, а над нами знущається і нас споживає той Бог!

Часто закидають, ніби наші пращурі приносили в жертву тварин а то й людей, і тому язичництво - це дуже погана релігія. Але ж почитайте Біблію, Закінчення потопу: "І збудував Ной жертівника Господеві і взяв він із кожної чистої худоби й з кожного чистого птаства, і приніс на жертівнику цілопалення. І почув Господь пахощі любі..."

А ось вам те, що підтверджує зміст моєї аватарки (взятої з виступу Cradle Of Filth) - Покликання Аврама: "І промовив Господь до Аврама:" Вийди зі своєї землі...до краю, який Я тобі покажу, і народом великим тебе Я вчиню, і поблагословлю Я тебе, і звеличу ймення твоє, - і будеш ти благословенням. І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну, і благословляться в тобі всі племена землі!"
Ну чим вам не чистий шовінізм? Автори хитро придумали - хто їм не кориться, на того значить кара Божа падає!

Ось таке ваше християнство. То ж перед тим як ревно захищати його - хоча б прочитайте його основне джерело САМІ, а не слухайте казочки священників і пропаганду з ТБ. Чого ви ковтаєте тільки те, що подають вам в пожованому вигляді? Чому ви САМІ не хочете докопатись до істини, а не слухати когось? Коли ж ви навчитесь САМІ ЗА СЕБЕ вирішувати, коли ви подолаєте ту лінь САМОідентифікації, САМОутвердження? Коли ви вже всі вирвитесь з тенет звіра???
  • 0

#116 L.R.

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.10.2006 – 17:25

Киря, я тебе люблю :)
не хотів такого писати на цьому форумі(вже на одному релігіозну війну було зробили.. було весело, але занадто агресивно), але ти ОЗВУЧИВ ВСІ МОЇ ДУМКИ! словом, ППКС - підписуюсь під кожним словом.

на рахунок цитат із біблії - сам знаходив купу дурниць. довго сміялись - на відпочинку на морі читали.

для прикладу(буду по памяті, під рукою цього шедевру немає) - "і підійшов ісус до смоковниці, а на ній не було плодів (нє, ну може вродила вже, може діти позривали? так йому фруктів хотілось) і сказав ісус - засохни ж, дерево і ніколи не давай плодів. і засохло" (ну і хто він після цього?)

або: вийшов якийсь пророк на дорогу, а діти з його зовнішнього вигляду глузували (нє, ну це ж діти!!!). він прокляв їх, вийшли з лісу 2 ведмедиці і загризли 42(!!!!) дитини.
кошмарррр....

і це я просто всього не памятаю.

словом, аплодисменти :angry12:

пс. буде потреба - тему продовжу...
ппс. Киря, тільки НІКОЛИ БІЛЬШЕ не скорочуй телебачення до ТБ. в мене асоціація з "Темной Башней" Стівена Кінга, я як прочитав

Цитата

а не слухайте казочки священників і пропаганду з ТБ.
чуть виноградом не подавився :shy: :shy:
  • 0

#117 bastet

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 333 повідомлень

Відправлено 30.10.2006 – 18:16

Перегляд дописуКиря (30.10.2006 01:40) писав:

Е ні..трішки не так. Ніхто не хотів спеціально перемішувати, бо й "з перемішуванням" кіпішу було багато! Перемішалось з язичництвом через народ і його пам`ять та віру в своїх Богів, а не через те, що так менше кіпішу було. Хриситяни всіма методами і засобами намагались нас хриситянізувати, але побачивши що ніц толкового не вийде - взялися підставляти під наші віковічні свята свої, християнські. Таким чином вони направили наші старі обряди і звичаї проти них самих же.

ти більш широко висловив мою думку :angry12:

з усім іншим повністю згодна!

+1 !
  • 0

#118 Марі4ка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.11.2006 – 23:34

Иудаизм: 52%
Буддизм: 65%
Агностицизм: 64%
Атеизм: 30%
Христианство: 63%
Сатанизм: 33%
Ислам: 53%
Язычество: 57%
Индуизм: 59%

Треба задуматися.... хоча ні... так мене виховали.
  • 0

#119 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 10.11.2006 – 00:28

Иудаизм: 61%
Буддизм: 60%
Агностицизм: 32%
Атеизм: 33%
Христианство: 67%
Сатанизм: 38%
Ислам: 76%
Язычество: 54%
Индуизм: 34%
Ваши убеждения наиболее соответствуют взглядам ислама. Если вы не мусульманин, мы рекомендуем вам исследовать эту религию, после чего, вполне вероятно, вы примете решение стать мусульманином. Несмотря на несколько подпорченный терроризмом имидж, ислам по своей сути является мирной религией. Само слово "ислам" обозначает "мир через повиновение Богу". Слово "мусульманин" обозначает "человек, повинующийся Богу". Ислам - третья из трех верований Авраама, ислам имеет много общего с иудаизмом и христианством. Отличия ислама от них состоит в том, что мусульмане принимают Мухаммеда как последнего пророка, кроме того, ислам отвергает христианстую идею Троицы. Другими словами, мусульмане не считают Иисуса Богом, хотя и признают в нем истинного пророка. Скромность в одежде и поведении - требование ислама как для мужчин, так и для женщин, целью этого является сохранение ценностей общества и для того, чтобы обращать меньше внимание на внешний мир, а больше - на внутренний мир, на ум, знания и Бога.

цікаво. правда не все в ньому класно :8:

Перегляд дописуhipweb (1.07.2006 17:37) писав:

Я не атеїст, я тільки простий Homo Sapiens який живе в 2006 році а ви всі здаєтеся мені аборигенами з льодоникового періоду які ще вірять в якогось бога. Я вірю лише в мене одного і в життя яке існує тільки завдяки еволюції. І інших великих людей які як я непомилаюся не були віруючими. Якщо ти насправді такий віруючий то попробуй назвати таких великих людей як Ньютон, Коперніков Галілей дурнями. От для мене вони значать набагато більше ніж якісь Бог, тому що вони зробили набагато більше для нас землян ніж Бог і при цьому невірили в нього.
багато "великих" людей були віруючими. і недавно чув про таких людей, на думку яких вважати, що життя викикло в результаті еволюції - це нісенітниця. одні доводять одне, другі - інше.
а казати, що якісь люди зробили для тебе набагато більше ніж бог - якось зовсім не мудро, коли подумати, що весь цей світ був зроблений богом саме для тебе, як і ти сам.
  • 0

#120 aton

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 105 повідомлень

Відправлено 10.11.2006 – 00:29

Иудаизм: 42%

Буддизм: 63%

Агностицизм: 100%

Атеизм: 60%

Христианство: 38%