Перейти до вмісту

Атеїзм

Повідомлень в темі: 573

#81 Like_other

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 57 повідомлень
  • Місто:міста-героя ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА!

Відправлено 29.11.2007 – 16:29

У людей така природа,що їм потрібно в щось вірити,мати ідола свого........
Кожеш з нас по4инає у щось вірити,надіятись на щось,сподіватися ще з раннього дитинства.Є люди,які вірять в свою країну так сильно,що на все решту їм на4хати.Є люди,які за ідолів мають близьких людей,дя них все зводиться до любові близьких.Люди люблять та вірять у великих митців(художників,письменників,най5астіше в музикантів)........існеє певний баланс,і то наскільки він заповнений однією з вір і "вилізає" наперед....))

Я відкрито показую свою відразу до церкви,оскільки всі ці закони і все що твориться в ній виглядає не просто жахливо,а навіть аморально по відношенню самих до себе.........ми називаєм Ісуса Христа людиною ,яка творила дива,хо4а спираємось на недостовірні свід4ення з книжки,яку написали євреї.......ЦЕ МІФ!!!......10 заповідей божих(з маленькї) це загальні закони людства і вони не повинні вважатись "християнськими"....таких законів повинен дотримуватись кожен,а то що їх приписали до вигаданого міфу,це неправильно.....

самі священники і ті хто називає себе вірую4ими порушують кожен з цих законів,а потім ніби "сповідаються",таким 4ином знімаю4и з себе натворене....люди СХАМЕНІТЬСЯ!!!.......сповідь-це не о4ищення від гріхів....це банальний ритуал для заспокоєння самого себе!!!....ти посповідався-і вже ніби "4истий" B)

у церкві немає ніякої ні магії,ні дива..........це просто глобальна секта,яка завоювала таку популярність завдяки кільком великим ентузіастам....)) Як можна вірити що з тобою стенеться 4удо тільки тому,що ти прийшовши в якусь будівлю,покланався там до кавалка дерева покрилого фарбою,подумав кілька слів і "перехристився"?????........мені аж смішно з цього ідолопоклонства... :D

Бог повинен бути в душі!!!.....я вірю в бога,який створив цб землю,який створив мене,але яу можна вірити в банальне ідолопоклонство і міфи зви4айних людей????

виба4те що я всі думки так наскладав накупу і перемішав їх.....можливо ви непоба4ите моралі,можливо мене незрозумієте......мені просто важко в одній розповіді викласти все що я думаю :cry: ......більше люблю дискусувати :-)
якщо ви незгідні зі мною,4и маєте якісь зауваження,то ласкаво прошу писати про це....)) :)
  • 0

#82 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 30.11.2007 – 13:42

Перегляд дописуMucuk (29.11.2007 16:29) писав:

ми називаєм Ісуса Христа людиною ,яка творила дива,хо4а спираємось на недостовірні свід4ення з книжки,яку написали євреї.......ЦЕ МІФ!!!......
ну чому, пророк Мухамед теж писав про Ісуса як порока Аллаха. І в індійських писаннях є сказання про життя Ісси.

Цитата

10 заповідей божих(з маленькї) це загальні закони людства і вони не повинні вважатись "християнськими"....таких законів повинен дотримуватись кожен,а то що їх приписали до вигаданого міфу,це неправильно.....
Буддиські заповіді по внутрішній суті схожі до заповідей даних Мойсею, але підхід і подача різна. Чому - це вже інше і цікаве питання.
А християнськими 10 заповідей Мойсеєвих вважаються, бо Христос їх підтвердив.
До речі вони є вже не актуальними для тих, хто їх виконав і не має соблазну до порушення.

Повідомлення відредагував LMax: 30.11.2007 – 13:52

• 0

#83 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 14:21

Перегляд дописуLMax (30.11.2007 13:42) писав:

ну чому, пророк Мухамед теж писав про Ісуса як порока Аллаха. І в індійських писаннях є сказання про життя Ісси.
Буддиські заповіді по внутрішній суті схожі до заповідей даних Мойсею, але підхід і подача різна. Чому - це вже інше і цікаве питання.
До речі вони є вже не актуальними для тих, хто їх виконав і не має соблазну до порушення.

Давай цитати ))))))))
  • 0

#84 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.11.2007 – 15:09

Перегляд дописуbulbashka_aero (29.11.2007 12:24) писав:

просто цікаво B)
Такі питання мають глибокий смисл. І в першу чергу - це питання про того хто питає. Тут все дуже заплутано імхо

Перегляд дописуLMax (30.11.2007 13:42) писав:

для трупів
  • 0

#85 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 18:07

Перегляд дописуpinguiarium (30.11.2007 14:21) писав:

Давай цитати ))))))))
Ох! Де віра твоя маловіре?!!! B) :D

З корану кусочок про Ісуса (там дуже багато описано, майже те що в Біблії про Ісуса є):

Цитата

...
45. Вот сказали ангелы: «О Марьям (Мария)! Воистину, Аллах радует тебя вестью о слове от Него, имя которому – Мессия Иса (Иисус), сын Марьям (Марии). Он будет почитаем в этом мире и в Последней жизни и будет одним из приближенных.
46. Он будет разговаривать с людьми в колыбели и взрослым и станет одним из праведников».
47. Она сказала: «Господи! Как я могу иметь сына, если меня не касался ни один мужчина». Он сказал: «Так Аллах творит, что пожелает! Когда Он принимает решение, то Ему стоит лишь сказать: “Будь!” – как это сбывается.
48. Он научит его Писанию и мудрости, Таурату (Торе) и Инджилу (Евангелию).
49. Он сделает его посланником к сынам Исраила (Израиля): “Я принес вам знамение от вашего Господа. Я сотворю вам из глины подобие птицы, подую на него, и оно станет птицей с позволения Аллаха. Я исцелю слепого (или лишенного зрения от рождения; или обладающего слабым зрением) и прокаженного и оживлю мертвых с позволения Аллаха. Я поведаю вам о том, что вы едите и что припасаете в своих домах. Воистину, в этом есть знамение для вас, если только вы являетесь верующими.
50. Я пришел, чтобы подтвердить истинность того, что было в Таурате (Торе) до меня, и чтобы разрешить вам часть того, что было вам запрещено. Я принес вам знамение от вашего Господа. Бойтесь же Аллаха и повинуйтесь мне.
51. Воистину, Аллах – мой Господь и ваш Господь. Поклоняйтесь же Ему, ибо таков прямой путь!”»
...
(Сура 3. Семейство Имрана)

Про Іссу кусочок:

Цитата

1. Земля содрогалась, и небеса плакали о великом злодеянии, только что совершившемся в стране Израиля .
2. Там только что мучили и казнили великого праведника Иссу, в котором обитала душа вселенной,
3. воплотившись в простого смертного, чтобы сделать добро всем людям и искоренить дурные мысли,
4. восстановить в жизни мир, любовь к добру, и человека, опозоренного грехами, возвратить к единому и нераздельному Творцу, безгранично и беспредельно милосердному.
5. Вот что рассказывали по этому поводу торговые люди, ездившие в страну Израиля:
...
(Тибетское еванигелие)

З буддизму:

Цитата

III. Пять заповедей для мирян
1. Не убивай.
2. Не укради.
3. Не прелюбодействуй.
4. Не лги.
5. Воздерживайся от опьяняющих напитков.

Цитата

Например, в христианстве известно всего 10 заповедей. Но чем
требовательнее религия , и чем больше в ней возможностей для
освобождения и спасения простых смертных , чем эффективней её
духовная система, тем больше в ней особых правил .Так в Тибетской
Тантре их около 300. Если взять только самые основные
присутствующие в большинстве великих религии.

1) Не убий, не делай зла
2) Не прелюбодействуй,
3)Не кради
4)Не пей
5) Не пустословь
6)Не злословь ,
7)не сквернословь
8) Не лги.
9) Не клевещи.,
10)не разжигай вражды
11) Не держи в своей голове: злобных, глупых, жадных мыслей.
12) Не будь захвачен :эгоизмом, гордостью,
13) Не будь захвачен :фиксированными идеями. чувствами.

Щодо підтвердження заповідей:

Цитата

І коли вирушав Він у путь, то швидко наблизивсь один, упав перед Ним на коліна, і спитався Його: Учителю Добрий, що робити мені, щоб вічне життя вспадкувати?
Ісус же йому відказав: Чого звеш Мене Добрим? Ніхто не є Добрий, крім Бога Самого.
Знаєш заповіді: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй неправдиво, не кривди, шануй свого батька та матір.
А він відказав Йому: Учителю, це все виконав я ще змалку.
Ісус же поглянув на нього з любов'ю, і промовив йому: Одного бракує тобі: іди, розпродай, що маєш, та вбогим роздай, і матимеш скарб ти на небі! Потому приходь та й іди вслід за Мною, узявши хреста.
А він засмутився тим словом, і пішов, зажурившись, бо великі маєтки він мав!
(Марка 10; 17-22)

Щодо 10 заповідей (Закону Мойсеєвого):

Цитата

А коли ми дізнались, що людина не може бути виправдана ділами Закону, але тільки вірою в Христа Ісуса, то ми ввірували в Христа Ісуса, щоб нам виправдатися вірою в Христа, а не ділами Закону. Бо жодна людина ділами Закону не буде виправдана!
Коли ж, шукаючи виправдання в Христі, ми й самі показалися грішниками, то хіба Христос слуга гріху? Зовсім ні!
Бо коли я будую знов те, що був зруйнував, то самого себе роблю злочинцем.
Бо Законом я вмер для Закону, щоб жити для Бога. Я розп'ятий з Христом.
І живу вже не я, а Христос проживає в мені. А що я живу в тілі тепер, живу вірою в Божого Сина, що мене полюбив, і видав за мене Самого Себе.
Божої благодаті я не відкидаю. Бо коли набувається правда Законом, то надармо Христос був умер! (Галатів 2; 16-21)

Ще гарний фрагмент про Іссу:

Цитата

6. Много веков прошло после выхода из Египта, когда Бог решил снова наказать их.
7. Чужеземцы начали нападать на землю Израиля, опустошая поля, разрушая селения и уводя жителей в плен.
8. Язычники явились из-за морей, из страны Ромеев; они покорили евреев и назначили военачальников, которые управляли ими по повелению Кесаря.
9. Разрушая храмы, они принуждали жителей не поклоняться больше невидимому Богу, а приносить жертвы богам языческим.
10. Благородных из них они делали воинами, женщин уводили к себе в жены, а простой народ, обращенный в рабство, тысячами отправляли за моря;
11. даже детей их накалывали на острие меча. Вскоре по всей стране Израильской слышались только рыдания и стоны.
12. В таком-то крайнем бедствии они вспомнили о своем великом Боге: они воззвали к Его милосердию, умоляя простить их. И Отец наш по своей неистощимой благости услышал их мольбу.

IV

1. Вот тогда-то наступил момент, который премилосердный Судия, исполненный милосердия, избрал, чтобы воплотиться в человеческое существо.
2. И Вечный Дух, обитающий в царстве полного покоя и высшего блаженства, возбудился и проявился на неопределенное время из Вечносущего,
3. чтобы, облекшись в человеческий образ, указать средство соединиться с Божеством и достигнуть вечного блаженства;
4. чтобы своим примером показать, как можно достигнуть нравственной чистоты, отделить душу от ее грубой оболочки, достигнуть ее совершенства, необходимого для восхождения в нескончаемое царство Неба, где царствует вечное блаженство.
5. Вскоре родилось в земле Израильской чудесное дитя; сам Бог говорил устами этого ребенка о нищете телесной и величии души.
6. Родители новорожденного были бедные люди, но происходили из рода, известного своим благочестием, забывшего свое прежнее величие на земле, чтобы прославлять имя Творца и благодарить Его за несчастия, посылаемые Им, как испытание.
7. В награду за то, что они не отвратились от пути истины, Бог благословил первородного из этой семьи: Он назначил его Своим избранником и послал его поддержать впавших в грех и исцелять страждущих.
8. Божественное дитя, которому дали имя Исса, начало с самых юных лет говорить о Боге едином и нераздельном, убеждая заблудшие души покаяться и очиститься от грехов, в которых они были повинны.
9. Его приходили слушать отовсюду н дивились словам его, исходившим из детских уст. Все израильтяне соглашались, что в этом ребенке обитает Превечный Дух.
10. Когда Исса достиг 13-ти лет,- а в эти годы каждый Израильтянин должен выбрать себе жену, -
11. дом его родителей, живших скромным трудом, начали посещать люди богатые и знатные, желавшие иметь зятем молодого Иссу, уже прославившегося своими назидательными речами во имя Всемогущего.

• 0

#86 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 30.11.2007 – 20:25

2LMax
Де посилання на джерело? Без них - це не цитати.
Доречі, Коран не є незалежним від Біблії джерелом в байках про Ісуса
  • 0

#87 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.11.2007 – 20:34

LMax, а мені цікаво, де ви таке про буддизм викопали?
  • 0

#88 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 30.11.2007 – 22:05

бла бла бла...... Як можна вірити що з тобою стенеться 4удо тільки тому,що ти прийшовши в якусь будівлю,покланався там до кавалка дерева покрилого фарбою,подумав кілька слів і "перехристився"?????........мені аж смішно з цього ідолопоклонства... :D ....бла бла бла
Це ритуал...
Якщо ви маєте якесь бажання і дуже хочете його втілити то вам треба виразити намір...
Без наміру бажання невтілюються в життя.... так і залишаючись бажаннями...
Намір можна виразити по різному...
Одним з таких методів є виконання певного ритуалу...
якщо він виконується свідомо з певною ціллю то бажання з наміром приведуть до реалізації заданої мети...

От тільки проблема у тому що більшість прихожан у церквах поняття немають про ті ритуальні дії що вони там виконують...
Та й ходять тому що навчили так... А навіщо і який у тому смисл поняття немають...
  • 0

#89 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 10:51

Перегляд дописуmim (30.11.2007 20:34) писав:

LMax, а мені цікаво, де ви таке про буддизм викопали?

Перегляд дописуSergiy_K (30.11.2007 20:25) писав:

2LMax
Де посилання на джерело? Без них - це не цитати.
Біблія, Коран, а також
http://www.opentextn...n/?id=629&txt=1
http://www.alexandrm...m3/3_pril3.html
http://astralpaiting...u/zapovedi.html

Цитата

Доречі, Коран не є незалежним від Біблії джерелом в байках про Ісуса
чому, юдеї не мали до написання Корану ніякого відношення. У Корані нічого з іудаїзму й християнства не бралося, Коран - це Одкровення Бога, передане людству через пророка Мухаммада. Книга в якій разповідається також про пророків, які були до Мухаммада.

Повідомлення відредагував LMax: 01.12.2007 – 10:57

• 0

#90 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 16:32

Перегляд дописуLMax (1.12.2007 10:51) писав:

чому, юдеї не мали до написання Корану ніякого відношення. У Корані нічого з іудаїзму й християнства не бралося, Коран - це Одкровення Бога, передане людству через пророка Мухаммада. Книга в якій разповідається також про пророків, які були до Мухаммада.
Ха! Я знаю, що Хеджаз мав в той час активне сполучення з центрами іудаїзму та християнства і припускаю, що звідти йшли релігійні впливи. А ти віриш, що "інфа" про пророків була в Мухамеда "від Бога". Ми не дійдемо згоди в цьому питанні. :D
  • 0

#91 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 01.12.2007 – 17:29

Потішило, що в назві теми "Атеїстів" написано з великої літери. Прямо як наче персонально до мене питання! :D Не можу ігнорувати тему з такою хорошою назвою. Але нахабства процитувати себе самого з іншого форуму в мене вистачить.

Цитата

Цитата

Як гадаєте навіщо, ви, на землі. Народитися, далі їсти, спати, працювати, народити діток......а потім вмерти. От і все.
Так, і все. З точки зору дарвініста метою мого життя є самозбереження (саморозвиток) плюс збереження виду (котрий "homo sapiens"; ну і розвиток цього самого виду). Тобто з певною натяжкою можна сказати: для людства!
Гхм, це виходить, що гуманізм кермує!
Але *Киця* правильно сказала, загалом це все індивідуальне. "Саморозвиток" - надто розпливчасте поняття. В залежності від розуміння саморозвитку люди по-різному визначають мету свого життя.

Перегляд дописуSergiy_K (24.11.2007 21:50) писав:

Атеїсти залежать від свого атеїзму. Смисл слова А-Теїзм - заперечення божественного. Це також віра - в неіснування Бога. Як правило, ці погляди атеїсти якось обгрунтовують, а отже мають певне несприйняття та страх до релігії, як до чогось невідомого чи шкідливого.
Страх?!. Ну-у-у-у, ти мене розчаровуєш... До чого тут страх?
"Заперечення божественного" зовсім не обов'язково означає "віру в неіснування бога". Можливо, в більшості випадків ці дві речі ходять у парі, але самі по собі вони різні.

LMax, до Вас велике прохання. Будь ласка, майте якусь повагу до Правил форуму. Зокрема, до пункту 4.7.6. Бо змушений буду на це неподобство не лише Вашу увагу звертати, а й увагу модераторів.
  • 0

#92 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.12.2007 – 18:10

Перегляд дописуАтеїст (1.12.2007 17:29) писав:

Страх?!. Ну-у-у-у, ти мене розчаровуєш... До чого тут страх?
А ти почитай деяких на цьому форумі. "Аааааа, релігія, шухер! "Святі" хочуть нас кинути! Нас намагаються ментально підім"яти і керувати нашими думками і життям! Релігія - для ідіотів! В ній причина всіх воєн!" Це - не страх? :D

"Заперечення божественного" зовсім не обов'язково означає "віру в неіснування бога". Можливо, в більшості випадків ці дві речі ходять у парі, але самі по собі вони різні.
"Заперечення божественного" - малось на увазі заперечення існування Бога. Довести, що щось не існує - неможливо раціональними засобами. А отже атеїстичні погляди базуються на певних недоведених переконаннях - на вірі. Ну або на вірі, що твердження "Бог - існує" - ніколи не є істинним. А оскільки або "існує" або "не існує" - третього тут не дано, то це рівносильно вірі в неіснування Бога.
  • 0

#93 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 14:31

Перегляд дописуSergiy_K (1.12.2007 16:32) писав:

А ти віриш, що "інфа" про пророків була в Мухамеда "від Бога". Ми не дійдемо згоди в цьому питанні. :wub:
А в чию силу допускати події ти віриш більше: Божу чи отого іншого, який не бог?

LMax, до Вас велике прохання. Будь ласка, майте якусь повагу до Правил форуму. Зокрема, до пункту 4.7.6. Бо змушений буду на це неподобство не лише Вашу увагу звертати, а й увагу модераторів.
ну то може допоможете з перекладом тих джерел на українську мову (але бажано з мови оригіналу). Буду дуже вдячний і подамо Ваші реквізити знизу.

П.С. Часу не має, тому на все свій час...

Повідомлення відредагував LMax: 02.12.2007 – 14:25

• 0

#94 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 17:50

Перегляд дописуLMax (2.12.2007 14:31) писав:

А в чию силу допускати події ти віриш більше: Божу чи отого іншого, який не бог?
Якого іншого, що ти несеш? Для таких як ти сектантів "божі допуски" завжди мають бути завізовані власними невігласькими "істинами".
  • 0

#95 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 02.12.2007 – 19:10

Перегляд дописуSergiy_K (2.12.2007 17:50) писав:

Якого іншого, що ти несеш?
а ти почухай ріпу добре що ти НЕСЕШ і знайдеш відповідь у свому запитанні, грубіян.

Цитата

Для таких як ти
а таких як ти?

Цитата

сектантів "божі допуски" завжди мають бути завізовані власними невігласькими "істинами".
да ти що? Я щось не знайомий з твоїми "істинами".

П.С. Чесно, не зрозумів твого оцього різкого випаду...

(Особисті проблеми допомагаю рішати в ПП).
  • 0

#96 mihas

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:Кам-Бузька Лвівська обл.

Відправлено 10.01.2008 – 21:10

У людей така природа,що їм потрібно в щось вірити,мати ідола свого........
Кожеш з нас по4инає у щось вірити,надіятись на щось,сподіватися ще з раннього дитинства.Є люди,які вірять в свою країну так сильно,що на все решту їм на4хати.Є люди,які за ідолів мають близьких людей,дя них все зводиться до любові близьких.Люди люблять та вірять у великих митців(художників,письменників,най5астіше в музикантів)........існеє певний баланс,і то наскільки він заповнений однією з вір і "вилізає" наперед....))

Я відкрито показую свою відразу до церкви,оскільки всі ці закони і все що твориться в ній виглядає не просто жахливо,а навіть аморально по відношенню самих до себе.........ми називаєм Ісуса Христа людиною ,яка творила дива,хо4а спираємось на недостовірні свід4ення з книжки,яку написали євреї.......ЦЕ МІФ!!!......10 заповідей божих(з маленькї) це загальні закони людства і вони не повинні вважатись "християнськими"....таких законів повинен дотримуватись кожен,а то що їх приписали до вигаданого міфу,це неправильно.....

самі священники і ті хто називає себе вірую4ими порушують кожен з цих законів,а потім ніби "сповідаються",таким 4ином знімаю4и з себе натворене....люди СХАМЕНІТЬСЯ!!!.......сповідь-це не о4ищення від гріхів....це банальний ритуал для заспокоєння самого себе!!!....ти посповідався-і вже ніби "4истий" :)

у церкві немає ніякої ні магії,ні дива..........це просто глобальна секта,яка завоювала таку популярність завдяки кільком великим ентузіастам....)) Як можна вірити що з тобою стенеться 4удо тільки тому,що ти прийшовши в якусь будівлю,покланався там до кавалка дерева покрилого фарбою,подумав кілька слів і "перехристився"?????........мені аж смішно з цього ідолопоклонства... :lol:

Бог повинен бути в душі!!!.....я вірю в бога,який створив цб землю,який створив мене,але яу можна вірити в банальне ідолопоклонство і міфи зви4айних людей????
виба4те що я всі думки так наскладав накупу і перемішав їх.....можливо ви непоба4ите моралі,можливо мене незрозумієте......мені просто важко в одній розповіді викласти все що я думаю :) ......більше люблю дискусувати :-)
якщо ви незгідні зі мною,4и маєте якісь зауваження,то ласкаво прошу писати про це....)) B)

РЕСПЕКТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :) :happy1:
ХОЧ ХТОСЬ ВІДКРИТО ВИРАЗИВ "ПРОБЛЕМНІ ЗОНИ" людей І богів

:prapor: :tryzub: :kozak:
Я ЗНАЙШОВ В СОБІ ТВОРЦЯ ПРО ЯКОГО ТИ ПИШЕШ. ДЯКУЮ.

Повідомлення відредагував mihas: 10.01.2008 – 21:11

• 0

#97 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 23.01.2008 – 20:00

Перегляд дописуIngwar (24.11.2007 17:13) писав:

Який сенс життя атеїста???

У залежності від його вищої сутності, яку він або не визнає або пробує адаптувати до атеїзму різними поясненнями та по-різному називаючи. Тобто, практично такий же я у не атеїста тільки не усвідомлений :) .
  • 0

#98 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 23.01.2008 – 20:06

оце отак усі відразу й розігналися розказувати свої найпотаємніші мрії та сподівання.... :)
ги ги ги))))
  • 0

#99 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 17.02.2008 – 14:20

Перегляд дописуIngwar (25.11.2007 03:13) писав:

жити у власне задоволення ы незабивати мозги релыгыйними казочками
хотя атеъстам часом цыкаво почитати цы казочки наныч. перед сном, шоб рай приснився :cool1:
  • 0

#100 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.03.2008 – 23:57

Питання назустріч - який сенс вічного щастя в раю, чи вічних мук в пеклі?

Перегляд дописуSergiy_K (24.11.2007 20:50) писав:

Атеїсти залежать від свого атеїзму. Смисл слова А-Теїзм - заперечення божественного. Це також віра - в неіснування Бога. Як правило, ці погляди атеїсти якось обгрунтовують, а отже мають певне несприйняття та страх до релігії, як до чогось невідомого чи шкідливого.
- страх релігій відомих і шкідливих, що обмежують свободу, заперечують власну думку. але не страх богів якими вони б не були
моя думка - атеїсти бояться втратити свободу, бояться людей, що несуть релігію насильством, і тому боряться з ними. причому страх атеїста - це не ваш релігійний страх перед всемогутнім богом, а саме той необхідний для боротьби страх, що додає адреналіну, і допомагає боротися за свою свободу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних